Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.081
Reaction score
8.418
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Taman kad sam pomislio da smo vec znacajno digli formu mi odigramo utakmicu gde nas otpaci od igraca nadskacu i to duplo u jednom trenutku. Na momente sam strepeo nakon njihovog promasaja jer su nam i po 2,3 skoka imali po napadu!
Malo smo se uozbiljili u zadnjoj cetvrtini i vratili stvari na svoje mesto ali nonsalantnost i onakvo opustanje, koje nama inace nije svojstveno, je za osudu!
Utakmicu ne treba mnogo kmentarisati, vecim delom ocajna igra, ruzna, mi brzopleti, smuseni...


Idemo dalje, vazna je pobeda, 7. u nizu. E sto volim kad sam u pravu... :D U trenucima kada smo bili na 6-7 sam rekao da idemo na 8-0 u narednih 8 kola. I to je to, vezane su pobede, dize se forma, sledeci je mec rekreacije sa bugarima pa onda da probamo da dobijemo i cibonu koja se raspada a i skontali su da nemaju vise sansi za plej of.
Dobra stvar je sto je Mega iznenadila buducnost sto znaci da oni ako zele da sacuvaju drugo mesto moraju da dobiju Olimpiju za dva kola u suprotnom mi pobedom u Podgorici mozemo i da ih bacimo na 4.
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Pobjeda je tu to je najbitnije, igra će se još morati popravljati. Svaka čast Grobarima u dvorani, odlična podrška. Dakle to 4 mjesto je sve izglednije...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.843
Porodismo se nekako. Mucna utakmica, ali pobjeda se pise. Na Duletu je da sredi ono sto ne valja. Svaka cast i Grobarima. Inace, kako se zavrsila ta frka sa policijom dole?
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
dobro, malo manje cu da zivim, ali vazna je pobeda.

Skok nemam snage da komentarisem. Ne pamtim da nas je seoska ekipa nekad ovako nadskakala.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
!

A sad spektakl! Dolazi nam Levski, ljudi! napuniti Arenu, naplatiti ulaznice 10.000 dinara. To je naš takmac. Sledeće godine u bugarsku ligu. Svake nedelje praznik košarke!

Hahahahha, jel vidite koliko nas se plaše . Oni više prate nas nego njihov klub iz Železnika .

Samo vas želimo u polufinalu . Malo će da boli,ali navikli ste vi .
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
2. Budućnost.15-5 (ZAD, oli, sol, KRK, ced, PAR)
3. Cedevita....14-6 (CIB, czt, MEG, zad, BUD, sol)
4. PARTIZAN.13-7 (LEV, cib, CZT, meg, ZAD, bud)
--------------------------------------------------------------------------
5. Olimpija....10-9 (ZAD, igo, BUD, mzt, sol, lev, KRK)
6. Zadar.........10-9 (oli, bud, SOL, krk, CED, par, MET)

Još 6 kola do kraja (za Olimpiju i Zadar još 7 kola, sutra igraju međusobno).

Od večeras smo skroz u borbi za 2. mesto - ne samo zbog naše pobedonosne serije već i zbog poraza Budućnosti i jako teškog rasporeda kojeg podgorička govna imaju do kraja. Nadam se da bi u poslednjem kolu mogla i minimalna pobeda u Podgorici da nam donese 2. mesto, ali...videćemo, treba nam za tako nešto i nastavak naše serije, i još minimum jedan kiks Cedevite (uz poraz od FMP-a)...

Za 2. mesto se vredi boriti do samog kraja. Ako se ne uspe u tome, onda 4. mesto.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.532
Reaction score
4.165
Локација
Ljubljana
Nastavljen pobednički niz 31.01.2015.

1854.jpg


Sedmu uzastopnu pobedu zabeležili su izabranici trenera Vujoševića u Skoplju. Crno-beli su kontrolisali veći deo utakmice, u trećoj četvrtini je domaći tim zapretio, ali je srpski šampion u odlučujućoj deonici bio na visini zadatka i zasluženo slavio rezultatom 63:55 (24:19, 14:11, 10:19, 15:6).

Koncentrisano i čvrsto su obe ekipe počele meč. Crno-beli su preko Tepića i Milutinova prešli u vođstvo, ali su Dikson i Šehović ubrzo uzvratili, pa se nakon uvodnih pet minuta igre igralo koš za koš u egalu 12:12. Mačvan je počeo sa svojom prepoznatljivom igrom i osigurao plus 5 za svoj tim 12:17. Šehović je lako prolazio odbranu crno-belih, a u finišu prvog kvartala Pavlović je postigao prvu trojku za 19:24.

Sinovec je na startu treće deonice vezao pet poena, na drugoj strani Andrić i Pavlović su preuzeli odgovornost 21:28. Veoma visok intenzitet igre prikazan je u drugom periodu. Partizan je odbijao nalete ekipe MZT. Dobro su sarađivali Andrić i Milutinov, uz realizaciju sa svojih pozicija 28:35. Domaćini su bili odlični u skoku, ali nisu uspeli to i da materijalizuju 30:38.

Makedonci su bolje počeli treću deonicu, Lučić je na isteku napada pogodio i trojku se velike udaljenosti za prepolovljen rezutatski zaostatak 37:40. Niz domaće ekipe prekinuo je Milosavljević. Razmena šuteva spolja, kao i prodora za novi egal. Zbog vezanih grešaka crno-belih, domaći tim je prešao u vođstvo, a Dikson dobio priliku za atraktivno zakucavanje 47:46. Jaka i čvrsta defanziva Makedonaca pravila je problem klubu iz Humkse. Gagić je u poslednjim sekundama meča poentirao za minimalni zaostatak pred odlučjući period igre 49:48.

Marinković i Murić su vezali trojke za novo vođstvo Partizana NIS 51:54. Kapiten Milosavljević je dodao još jedan uspešan put van linije 6,75 i crno-beli su vratili prednost iz druge deonice 51:58. Šehović je još jednom bio nezaustavljiv za odbranu srpskog šampiona. Izgubljene lopte u finišu meča, kompenzovali su ukradenim, kao i defanzivnim skokovima. Andrić je realizovao kontranapad, a uz dobre odbrane crno-belih osigurana je i pobeda u Skoplju, rezultatom 55:63.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Лош овај самарџински.. Јбт мзт нас убио у скоковима. Хронично смо лоши,дај само да се докопамо тог четвртог места..

Браво за гробаре у хали,браво за цео тим ! :respect:šal
 
Последња измена:

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
826
Reaction score
2.850
Ne mogu da se otmem utisku da Dule bar 30% potencijala ove ekipe svesno krije u rukavu.

Za Saleta ne sumnjam da ce biti pravi kad bude najpotrebnije, vidi se da ga ne zanimaju previse razni MZT-ovi, Macvan je klasa, Andric je simbol Duletove skole krvavog rada koji se na kraju isplati, Gagic.....Sta reci, nakon onakvog pada pokazuje ka klupi da zeli da nastavi da igra, sto se mene tice dovoljno za nekoga ko igra za Duletov i nas Partizan.

Mi sve kao kilavi, traljavi, a vezasmo sedmu pobedu i otvorilo nam se mozda i drugo mesto (druga stvar da li to i zelimo :D ).

A ti Boxy, posto vec citas i posto ces sigurno imati kome da preneses, slobodno poruci svojoj garavoj braci sa drugog foruma da sto se nas tice mozete da zavrsite ligaski deo bez poraza i da osvojite Evroligu, mi cemo i dalje ciljati cetvrto mesto, da vas se ne plasimo ni jedan promil, da ce Dule da pusti 12 besnih pasa, da cemo vas ponovo jebati i da cemo vas zakopati tako odvratne i mutirane jednom za svagda!!!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.263
Локација
Žrnov
A sad spektakl! Dolazi nam Levski, ljudi! napuniti Arenu, naplatiti ulaznice 10.000 dinara. To je naš takmac. Sledeće godine u bugarsku ligu. Svake nedelje praznik košarke!

Mali, oboleli paramecijumski mozgu!

Zvezdo, znaj, da ludo volim te
iako si sada eFeMPe
nismo Džajića više armija
sad je glavni Čović legenda



Malo su nam živce trenirali, ali navikli smo...
Gagatar, srećom glavom udario :wink:

Saša ubacio u šestu - ekonomik... štedi gorivo :roll:

Piše se pobeda, idemo dalje do četvrtog mesta!
 

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
toliko sam bio ubedjen u pobedu da sam se smarao dok sam gledao , cak i kad su oni poveli
pohvale Muricu koji je dao trojku ukrao cini mi se 2 lopte i pokupio neke skokove u poslednjoj cetvrtini
macvan i tepic totalno dezorijentisani danas
inace nas 50-ak iz naseg malog mesta dolazi sledeci vikend na levski :šal:šal
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Daleko je drugo mesto.

Cak sta vise ja sam za to da Buducnost pobedi Olimpiju.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ne obraćajte pažnju na njega (BoxyPFC), upravo je dobio doživotan ban.

Što se današnje utakmice tiče, imam samo jedno pitanje... "Sale brate koji ti je kurac"
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Ааа у пм, није морало бити овако стресно.

Уплашио сам се код 58:51 и пар бачених напада, да ћемо им поклонити побједу, али се ипак све добро завршило.

О игри не бих, многи су већ написали узроке не баш најбоље игре.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
1) Saša najbolji strelac kod nas, a za dva šutirao 5/5.
2) Saša sam izgubio 5 lopti, a i indeks mu jedva pozitivan.
Ludilo. :D
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.623
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Krckamo nekako pobede, igramo lose ali bitno je da mozemo i tako da pobedjujemo.
Ova farsa s Tepicevim sutem je ponizavajuca i za njega i nas, mora da se sredi.
Bravo Andricu za trud da se ispravi kad ispadne.
Sasa klasa, da postoji defanzivne 3 sekunde imao bi u proseku 20,25 poena.
Brat po obicaju...

Лош овај самарџински.. Јбт мзт нас убио у скоковима. Хронично смо лоши,дај само да се докопамо тог четвртог места..

Браво за гробаре у хали,браво за цео тим ! :respect:šal

To sto mi imamo rotaciju od 3 igraca pod kosem koji nista nisu branili ne menja cinjenicu da je krpa od igraca.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.229
Reaction score
1.568
Sehovica pratim vec duzi period, igram na kladionici ono (igrac daje koseva), previse potcenjen igrac, ima kvalitet za nas... Za kladionicare savet: Svaki put kad igra MZT kuci igrajte da Sehovic daje vise koseva (obicno je granica 11,5), u 99% slucajeva decko postigne vise poena...

Da ne palamudim previse (ima ovde mnogo strucnijih od mene za kosarku) ali ovaj dribling Sehovica prolazi u svakom mecu, ne mogu da ga cuvaju, jebem ga...

Treba nam plej ali ako doktor Dule kaze da ne treba, ko sam ja da se bunim... Mene vise brine ko ce da nadoknadi onih 25+ poena Bogdana iz proslog finala sa bolesnicima koji ne znaju ni za koga navijaju... Ustvari, znaju oni da su fmp ali sta su mogli, da ne prate kosarku 5 godina dok im kuravela opet ne ozivi? :wink:
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.098
Reaction score
15.853
Локација
Храм фудбала
Nasi se zahuktali, hoce da obore ciganski rekord :d
Salu na stranu cestitke Duletu i momcima na pobjedi. Bravo Mihajlo ponovo kljucna i odlicna rola.

Isto tako da pohvalim i Happy televiziju sto su nam dopustili da barem u sredini vidimo nesto. Na desnoj strani logo, na levoj pa do sredine "Cirilica, Seselj...", pri dnu i rezultat i jbg. Plus kad udare reklame obavezno se vrate kad je vec mec u toku. I na kraju ko je ovaj ludak od komentatora? Decko kao da prvi put prenosi a i gleda kosarku. A da ne pricam o sjajnim biserima tipa "koraci k'o oblaci".
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Partizan je danas sa Sasom Pavlovicem, najefikasnijim kosgeterom, odigrao 37 minuta i 25 sekundi utakmice. U tom periodu Partizan je izgubio 2 razlike. U preostalih 2 minuta i 35 sekundi utakmice, Partizan je pobedio 10 razlike.
Sasa je car, bice najjaci kad bude najteze, samo iznosim interesantan podatak.

Steta za ocajan termin sledece utakmice, ponedeljak u 18.00, nece se rasprodati Pionir, ali eto prilike za nas koji budemo u mogucnosti da odemo, da malo za promenu uzivamo u atmosferi, vec mi je dokurcilo dolazenje par sati pre pocetka da bih nabavio kartu, i ulazenje u halu sat i po ranije kako bi zauzeli mesto, a da ne pominjem izlazak iz hale koji traje i po 15ak minuta zbog guzve. :D

:napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top