Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Od ekipe koju su mnogi gazili na terenu do ekipe koja moze da se bori cak teoretski i za drugo mesto! Zica po kojoj hidamo na ivici play offa sada vise i nije tako tanka. I manite se kukanja kako se mucimo i poradjamo...poradjamo se mi svaku utakmicu pa pobedjujemo...evo vec 7, a bice uskoro i 8 za redom... Da se mi isporadjamo ovako sve do finala!
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Добро брате, морамо мало и да те хејтујемо :D
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Bravo za pobedu ali...sta reci...
Fali jedan pravi plej da sve to poslozi ko tetris.
Ovako je pocelo divljanje,prevodi ko stigne,organizuje akcije Edo(uglavnom za sebe),svi nesto svoje sprovode..
mzt 16 jebenih ofanzivnih skokova dao 55 poena.Rezultatski smo veceras prosli fantasticno.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Prvo pohvala nase navijace, odlicno podrsks.
Igru ne bih komentarisao,mislim da krijemo karte za kup i zavrsnice takmicenja...Vazna pobeda, da dobijemo Levski i pokusamo da pobedimo u Zagrebu, pa da sa devet-nula idemo na kup. Do tada ce biti odigrane utakmice Igokea - Olimpija, Olimpija-Buducnost i Cedevita-Cibona. Te tri utakmice mogu da determinisu nasu poziciju i tada ce biti mnogo jasnije da li smo vec u plej-ofu i kojoj poziciji da se nadamo...
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Samardziski nije kosarkas, jedino sto ga kvalifikuje za kosarku je visina.

Stojance burazeru nediraj mi komsiju (vrata do vrata).Nisam hteo prije da pisem ali kad sam ga sreo jutros i pitao kako ce da bude veceras komsija mi dao zanimljiv odgovor,nesto kao parafraziram(makedonski malo)"Abe ni doagja Partizan so sve sami zverovi,valjda nema da se obrukame mnogu".Nadam se da je prevod nepotreban.
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Pohvala za naše navijače, napravili su praktično domaći teren u Skoplju. :clap

Skok katastrofalan do poslednje četvrtine, igra u trećoj četvrtini jeziva, ali upisana vrlo bitna pobeda, što je najvažnije i što će se jedino pamtiti.

Već je Je-Ne-A to rekao, Sale najbolji košgeterski učinak kod nas, a valorizacija 4. Prvo poluvreme perfektno odigrao, drugo mnogo loše. Mora se srediti, ima još vremena.

Mi da imamo pleja tipa Malina, Gordić, gde bi nam bio kraj... Ili Dominik Džejms. Kakav je to igrač bio, ubica. :D Strašan igrač. Jbg, toga nema, idemo dalje sa ovim što raspolažemo.

:napred Partizan
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Svaka cast igracima ali i nasim grobarima u sali. Srce mi je puno ne samo zbog pobede nego i zbog nasih navijaca. Drugo mesto i nije daleko kao sto izgleda. :napred Partizan
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Da se ne lazemo, ni na sta ovo ne lici, dobro je dok se dobija, ali to odlucujuce polufinale je sve blize i blize..
Fali nam plej, a bogami po meni i neka zivuljka na cetvorci, Macvan je u odbrani i na skoku daleko ispod onoga sto pruza u napadu.
Ne znam sta se desava sa Bezbradicom, ako veceras nije dobio sansu, ne znam kad ce.

I da ne zaboravim, sve pohvale za ljude koji su zapucali veceras za Skopje, kao i za domace Grobare!
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.366
Reaction score
1.964
Локација
Gde god ti da igras...
Sve, sve ali ovo sto Tepic pruza je kriminal. Ne krivim njega, decko daje sve od sebe ali to je daleko od ozbiljne kosarke... Nadam se da ce ipak doci toliko zeljeni plej, mislim da bi mu se Tepic najvise obradovao :wink: Utakmica se mogla izgubiti zbog njihovog ofanzivnog skoka, na srecu zadnju cetvrtinu smo stisli i sve je doslo na svoje... Ili 2. ili 4. mesto, trece nikako! :D

PS: Pored pleja, sad nam opasno fali cetvorka sa skokom, neki korektor tipa Zo ali to su vec vlazni snovi...
 
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
293
Reaction score
41
Локација
Бгд/ЈНА-Истoк
Лоше смо одиграли... ал' победа се пише.

И нема потребе да се бавимо калкулацијама и оптерећујемо са резултатима Цедевите и Будућности, најбитније је оверити ту четврту позицију пред "плеј-оф", а онда: "Парни ваљак меље, нема стајања!"
 

CrnoBeliDres

Početnik
Учлањен(а)
30.01.2014
Порука
93
Reaction score
19
Prica o pleju je vec dosadila ali jednostavno ne mogu da prezalim sto ova ekipa nema nekog Kuka ili slicnog njemu, koji ce da sigurno prenosi loptu i razigrava. Sve igrace bi ucinio bar 30% boljim i igra bi bila tecnija. Ja se i dalje nadam.

Verujem da su nasi namirisali 2.mesto i mislim da nas sve pobede do kraja vode bas ka tome. Videcemo koliko je to ostvarivo.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.269
Локација
Žrnov
Kad smo već kod tog drugog mesta, ne znam u čemu je razlika između drugog i trećeg (osim naravno u prednosti domaćinstva).

I dalje tvrdim da je nama jedina šansa da opstanemo kao klub dogodine, da izacimo mutante iz EL. U suprotnom, džaba nama plasman u EL kad ćemo popiti neki BAT preko leta i bićemo topovsko meso tamo...
 

CrnoBeliDres

Početnik
Учлањен(а)
30.01.2014
Порука
93
Reaction score
19
To bi imalo smisla samo u slucaju da se njihova sredstva koja raznim kanalima dobijaju od drzave preusmere ka nama, a ja iskreno sumnjam u takav rasplet.

Primarni cilj treba da bude da obezbedimo tu usranu Evroligu. Ako usput izbacimo i njih, jos bolje
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.022
Reaction score
3.226
Локација
GG 1978
Nastavljen niz..
Svaka cast za crno belu bracu u Makedoniji..
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
!

Kad smo već kod tog drugog mesta, ne znam u čemu je razlika između drugog i trećeg (osim naravno u prednosti domaćinstva).

I dalje tvrdim da je nama jedina šansa da opstanemo kao klub dogodine, da izacimo mutante iz EL. U suprotnom, džaba nama plasman u EL kad ćemo popiti neki BAT preko leta i bićemo topovsko meso tamo...

Slažem se ja sa tobom, ali kad malo bolje razmisliš ,oni su ,i dok su igrali cipiripi , imali duplo veći budžet od nas ,tako da ne mislim da će ih izbacivanje iz EL ostaviti bez para .

Realno, ja navijam za drugo mesto ,jer mislim da Budućnost nema šanse u situaciji gde smo mi domaćini ,ali ako moram da biram izmedju 3. i 4. ,onda obe ruke za 4. !!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top