Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Njihova bolest nema kraja to svi znamo. Ne bi me uopšte čudilo da ekspresno reaguju i dovedu još jednog igrača. Znam da je ABA najbitnija ali oni već imaju brdo stranaca, kako da opravdaju dovođenje stranog igrača za ovih mesec dana kad će neko morati da otpadne za domaću ligu? Ili možda Ercega da zajebu? Mada koliko su bahati i bezobrazni ko zna šta će biti do sutra...

A i ja kenjam, ko im jebe mater nek plaču malo i nek misle šta će da rade :D:
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Decko voli da sutne u 5.sekundi napada vise nego leba da jede :wink:,jos kad ga pun Pionir nafiluje adrenalinskim gorivom a Dule usmeri gde i kada treba...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.626
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Steta, kontao sam da ce DV da pise doktorsku disertaciju jos jednom bez pleja, ali odlucio je da igra na hard, ne na veteran.
Nema potrebe ovde za nekim carsavom, nije bas nepoznato ime. Ali treba razjasniti jednu stvar oko kine. To je apsolutno cirkus i cirkuska kosarka. Ali, svi stranci su tamo kvalitetni manje vise, posto imaju ogranicenje od 2 stranca po ekipi, to su dobri igraci i pre svega vrhunski napadaci, jer da bi igrao u toj ligi moras doneti nesto u napadu, jer se tamo tako popularizuje kosarka. Manje vise svaki igrac iz kine je sigurno pojacanje za nas jer bez problema moze da saspe 20 poena ovde.
Igrac koji tamo igra duze, ima neosporan napadacki kvalitet.
Opet odbrana, timski duh, tamo se ne gaje, ali nije to bas kao razvojna liga opet, jer postoji neka zelja za pobedom, razvojna liga je cista borba za ugovor.
Ima dosta takvih igraca na koledzu, andersajz, ne andersajz bek, neko i andersajz plej :D
Ali on je karijeru napravio na brzinu i neverovatan sut. Posto ima prebrz izbacaj i sut iz driblinga mogao je da postane ozbiljna napadacka pretnja. Suta kako hoces s balansom bez, iz driblinga, rolinga, spot up.
Naravno pregled igre nikakav, tj vidi ono sto godinama vidi svaki plej koji igra tu poziciju, ali nema neki fantastican pregled, sto ne znaci da nece imati par asistencija. Mada realno mi igramo dosta izolacija nekih improvizovanih 2in 3out napada, nema tu igraca koji bi se leba najeo od assist first pleja, pre bi to bio Gagic, sad eventualno mozda Muric ako bi cesce usecao u reket.
Ima i dobar raspon ruku s obzirom na visinu.
Ono sto je meni cudno da DV dovodi ovakovog igraca, s obzirom da je sve sto do sada nismo dovodili.
Dobar napadac, nije izrazeni timski igrac, ispodprosecan defanzivac.
I dovodi ga u ovom trenutku neuigranog, cudno stvarno.
Generalno je sve sto Tepa nije i obrnuto. Totalna suprotnost.

E sad sta nama direktno donosi.
Ako se ukomponuje nema tu da se ide ispod bloka, nema teorije, on to kaznjava. Nema udvajanja ni skupljanja na Macvanu ili Milutinovu.
Nema skupljanja kod prodora Sase ili Brata.
Izuzetno ce leci Sasi, jer imas dve potencijalne izolacije koje kaznjavaju.
Donosi nam poene niotkuda, kada ekipa zariba on ce pripaliti sa 7,8 metara.
U odbrani ce vijati nize igrace bez problema, brzinom moze da odgovori. Ogroman teret s ledja Bratu pa i Tepicu.
U napadu je bitno sto konacno dobijamo znacajno na sirini, nema skupljanja, nema udvajanja, nema onoliko pomoci na prodorima, ubrzace se igra, bice kik aut pasova.
Ako gledamo protiv fmpa, tu tek puno donosi, u odbrani uvek moze da cuva nekog spotap sutera i da se sakrije posto im spoljna linija nije narocito "elegantna" s loptom s izuzetkom Vilijamsa i Dzenkinsa.
A u napadu...
Pa smrt za Marjanovica. Insistirace na piku, i to piku koji mora ispred da se brani, izvlacice Marjanovica napolje.
Tu ce i Bozo doci do izrazaja jer objektivno dobro pravi skrinove.
Generalno ako se uklopi s te ljudske strane i prihvati drugaciju kosarku u odnosu na kinu, unapredice ovu ekipu dosta.
Dobro je sto je i igrao u evropi naravno.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Prvo dobrodoslica dugo ocekicanom crncu...

Jel se zna kad ce da krene prodaja karata za 11.?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
sa zvanicne FB stranice naseg KKa

Revijalna utakmica "Grobari za nas" 11. mart hala Pionir - 19.30.
Ulaznice u prodaji od četvrtka, 5. marta u 12h
Uskoro više informacija na kkpartizan.rs


UPDATE:
http://www.kosarka24.com/vesti/zani...vic-kecman-drobnjak-ponovo-na-parketu-pionira

Lista svih učesnika nije poznata, a za sada su svoje učešće potvrdili: Vlado Šćepanović, Petar Božić, Goran Grbović, Dejan Tomašević, Vlada Dragutinović, Vule Avdalović, Veselin Petrović, Nenad Čanak, Dušan Kecman, Predrag Danilović, Predrag Drobnjak, Miloš Vujanić, Slaviša Koprivica, Zoran Sretenović, Mlađan Šilobad, Miroslav Berić . . .

Medijima se obratio i trener Duško Vujošević koji će voditi jednu ekipu, dok će drugu trenirati Vlade Jovanović.
Mi imamo posetu koje nisu srazmerne kvalitetu protivnika, na primer napunimo halu protiv Levskog. Naša publika je osvešćena. Da smo u teškoj situaciji. Ljudi su osetili potrebu da ljubav prema Partizanu artikulišu na ovaj način, a to je pomoći klubu
izjavio je Vujošević.
Nakon saznanja da je predsednik Predrag Danilović potvrdio učešće na utakmici, trener Vujošević je bio upitan o njegovoj formi.
Videćemo kakav će biti. Nisu ni svi moglu da dođu. Divac je u Sakramentu. Ova akcija nije dugo planirana. Toša je vodio razgovore, tako da ja nisam previše uključen u samu organizaciju. Saša Đorđević je u načelu prihvatio, ali mora da putuje u Španiju
zaključio je Vujošević.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.626
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
E da jedna stvar me raduje.
On je doveden kao cist profesionalac da odradi svoj posao i ide.
To mi nekako govori da ne zelimo da rizikujemo s EL, sto mi opet govori da ako ostvarimo uslove za igranje na terenu da cemo i igrati EL tj da cemo ispuniti i one druge uslove.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
Moram novi post, vredi!
Sad je zvanicno!

http://www.kkpartizan.rs/sr/vest.php?id=1895http://www.kkpartizan.rs/sr/vest.php?id=1895

Novo pojačanje za tim iz Humske! Džoš Akognon potpisao je ugovor do kraja sezone sa srpskim šampionom. Amerikanac sa nigerijskim pasošem dolazi iz Kine, gde je igrao za Fošan Longlajons. Džoš ima 29 godina, visok je 180 cm i igra na poziciji 1.

Na 35 utakmica šampionata Kine postizao je u proseku 31,9 poena, imao 3,5 asistencija 3,3 skoka.

Igrao je za Univerzitet Vašington stejt, potom jednu sezonu u Kalevu. Nastupio je i za Dalas i Delavare, ali je najveći deo svoje profesionalne karijere proveo u Kini.

- Džoš je potpisao ugovor, a kada dođe onda ćemo moći više da pričamo i da komentarišemo. Znate da celu sezonu pokušavamo da dovedemo jednog dobrog pleja i mislim da je on pravi izbor za nas - kratko je rekao trener Partizana NIS Duško Vujošević.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.364
Локација
Banja Luka
Dzaba sto je Dule potvrdio, dok Tosa ne demantuje, ne vjerujem da ce doci :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
Pa ako je kao GUDELOK Mrcho ima da se razdushevi :buhaha
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.314
Reaction score
10.920
Локација
Beograd
Gazda, to što on nije prestavljen ne znači da ćoki legenda nije prestRavljen :D jbg, dala Vesna pare za crnca, pitam se, pitam... :clap Možda je ovaj stvarno patuljak... :buhaha
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Jebote, kad pročitam Stojančetovu analizu, imam osjećaj kao da ništa ne znam, iliti kao da čitav život živim u buretu i da sam juče saznao da postoji košarka :)
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
E jebiga, ja ocekivao Aroja :lol: :D Salu na stranu, konacno docekasmo i tog pleja ! Dobrodosao Akojon ! Sada se molim samo povrede da nas zaobidju , za ostalo ce se pobrinuti Dule !
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.931
Hvala @Senseiu bratu najveceg,koji nas je sve vreme tesio s'time kako ce sve biti OK i da ce doci mitsko bice.
Buraz dugujem ti pice:clap

Dobrodoslica crnom malom egoistu i da mu bude prosek bar upola od onaj iz Kine!
Da li se zna kad dolazi u BG?:ziveli
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Džoš stiže najranije u petak, najkasnije u subotu. Neće igrati u Mitrovici u ponedeljak.

Evo sve o utakmici u sredu 11.03, a mislim da je ovaj topik ovde ok, ipak nije u pitanju tamičarski meč već revijalni "hepening" da poboljšamo finansije (ja sam pomenuo pre neki dan četvrtak 12.03, zaista je trebalo da bude pomereno zbog vaterpola, na kraju ipak nije): http://www.kkpartizan.rs/sr/vest.php?id=1896
ЈеНеА
Јел знаш отприлике каква је ситуација са дугом, тј. да ли је и колико мањи у односу на почетак сезоне рачунајући и дуговања из ове сезону?...
Ne mogu o tim stvarima da pišem. A sem toga, ne poznajem sve detalje. Znam i mogu da napišem samo to da poreski dug redovno otplaćujemo, svaki mesec oko 50.000 €. Dobro guramo sa tim poreskim dugom, tim tempom ćemo do kraja 2015. da ga otplatimo u potpunosti.
...До када важи уговор са НИС-ом?...
Ako sam dobro informisan, do juna 2016. sigurno, ali se već na jesen ove godine pregovara o produženju. Postoje opcije do juna 2017. odnosno čak do juna 2018. Mislim na generalno sponzorstvo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top