Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.848
Ajde neka neko konacno razjasni da li je nama tada uopste bilo ozboljno nudjeno da igramo tu Uleb Evroligu, s obzirom da je Buducnost tada bila neprikosnovena u drzavi koja je trebala da ima samo jedno mesto, a Stankovic jos na celu FIBA?

Ako me secanje sluzi, djetici su imali trogodisnji ugovor sa djordijevom ligom, i igrali su je bez obzira na plasman u prvenstvu. Secamo se 2002 kada osvajamo titulu a oni igraju djordijevu ligu zbog ugovora. Tek par dana pre pocetka djordijeve lige dobili smo poziv da igramo jer je neko odustao. Ali zbog jebenih trogodisnjih ugovora, tada nam odose Scepanovic, Stanojevic, Nadjfeji...a mi prilicno tanki odigrasmo djordijevu ligu, i zabelezismo dve pobede. Jedna je nad atinskim romuljagama u gostima.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Crni Blejk Step je stigao! Welcome tu partizan belgrejd, vadimo pištolje i tako to
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.754
Reaction score
6.287
Ja ne znam sta se desava sa nasim klubom u poslednje vreme. Otvorili smo butik, organizovali utakmicu ,,za navijace", popravili marketing koliko toliko, doveli pleja... Cak je i Dule prestao da dobija tehnicke.:eek::clap

Pupupupu da nas ne urocim:D
 

el comandante

Grobar
Учлањен(а)
22.12.2010
Порука
319
Reaction score
73
Локација
Sierra Maestra
Prvo da cestitam momcima na pobedi u polu gradskom derbiju... Tako volim kad nas vidim, motivisane, jake u duelima, skoku, to smo mi... Odlicna je taktika bila sa udvajanjem Marjanovica i posto oni imaju lako uocljiv problem sa sutom za tri imacemo jos materijala za buduce duele, sa raznim zonskim varijantama... Zabolece deju ona mala glavica...:)
Inace koliko derbi sa mutantima musavaca i pantera probudi nesto u nasem preziru i nekoj energiji koja ne moze da se iskontrolise i kanalise, jer su oni odvratni-prljavi i najlosiji, kad je dovoljno da krene par njih da vredja Bobija dok izvodi bacanje i krene cela hala, a decko je u najmanju ruku jako korektan, posten i vredan... Svi samo seru o jednoj bezazlenoj zajebanciji za Novaka...

Sto se tice pojacanja, srecno mu bilo... Drago mi je i svakako ce nam dobro doci, jer nam i treba cista suprotnost od brata Tepe, sto rece Stojance ovde( a ja jos pre neki dan JeNeA-u), da moze da cuva nize igrace i juri, a ne da se Tepa dodatno krivi(ili Dragan zamara) i da pogadja u onim momentima kad vise nemozemo da igramo izolaciju za Sasu ili iste akcije 2na2(mada mnogo vise 1na1), a ako jos probije po neki put i napravi pometnju i visak bice super. Nije igrac po mom ukusu, jednostavno ne volim te 'privatnke', ali u nasoj sitvaciji ce taj njegov sut biti blago...
Od tih crnih kineza sam vise prizeljkivao Vorena ili Dentmon sto je bio u zalgirisu...

Neke cudne stvari se desavaju ovih dana, marketing poludeo(da ih ne ureknemo), plej suter i pojavi se PSD Duh u hali... //haha ubaci cu mali edit ovde, vidim da je Sasha isto pisao o ovome dok sam ja kucao ovaj post 45mina//
Svi koji mogu neka dodju na reviju Grobarstva, probudila se i oslobodila neka ogromna kolicina pozitivne energije i
treba jahati na tom talasu sto duze... Nazire se svetlost na kraju ovog odvratnog tunela u koji su nas ubacili... Pored svih sranja koje smo prosli i jos zivimo, smanjujemo nekako dug prema igracima(i bivsim), otplacujemo famozni porez i veoma smo konkurentni...
Zato je i bitno da bude crno bela revija, da dodju svi, od stoka, stoka mi smo, do glumaca, pevaca, sviraca, direktora i proslavljenih asova, da posaljemo poruku dusmanima koliko smo jaki i mocni, Drzava u ovoj drzavici, crno bela porodica, da ce uvek biti nasih koji ce da pomognu kad zapne i sve sto nas vise saplicu i mrze mi cemo se vise ujediniti i davati vecu podrsku... Ako nastave ovako ima da dolazi 8000 ljudi na trening i jos da plati kartu.... Puuhhh Magijaaa...
 
Последња измена:

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
E da jedna stvar me raduje.
On je doveden kao cist profesionalac da odradi svoj posao i ide.
To mi nekako govori da ne zelimo da rizikujemo s EL, sto mi opet govori da ako ostvarimo uslove za igranje na terenu da cemo i igrati EL tj da cemo ispuniti i one druge uslove.

Glavni cilj bagre ove godine je bio da izbace Vujoševića, ali nisu računali na toliki otpor. Digli su ruke od toga.... tokom leta očekujte drugačiju priču pogotovo ako opet uzmemo KLS i ABA.


Dzaba sto je Dule potvrdio, dok Tosa ne demantuje, ne vjerujem da ce doci :D

Tako je... dok ga ne vidim na parketu Pionira u našem dresu, ili Toša demantuje, nikome ne verujem :D
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...probudila se i oslobodila neka ogromna kolicina pozitivne energije i treba jahati na tom talasu sto duze...
Bogami jaše se samo tako! Sedim u nedelju posle basket-seksa sa našima iz kluba u kafiću, kad prilazi jedan čovek i priča našima o donatorskom skupu za naš KK koji se organizuje tog i tog dana, tamo i tamo (ne bih da otkrivam detalje ja ovako, nije to moje), zamolio za prisustvo naših iz kluba, priča čovek o broju ljudi koji se očekuje na tom skupu, reče čovek i cifru koja će "sigurno, milion posto" biti skupljena za naš KK...hoće srce da zaigra od svega toga, lupa i udara baš onako žestoko...

Juče mi šalju info i ko se sve najavljuje iz belog sveta da će da dođe da nas gleda sad kad i Džoš stigne...sve neka imena koja po društvenim mrežama prati po milion ljudi :eek: (ali samo "kad pratioci dobiju telefonsku vezu", ako pitate našeg debilnog predsednika države da prokomentariše :D) ...

Partizan je stvarno, zaista, najozbiljnije i najobjektivnije moguće jedna prava pravcata INSTITUCIJA u košarci.
 

mr Kiza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
444
Reaction score
16
Ako me secanje sluzi, djetici su imali trogodisnji ugovor sa djordijevom ligom, i igrali su je bez obzira na plasman u prvenstvu. Secamo se 2002 kada osvajamo titulu a oni igraju djordijevu ligu zbog ugovora. Tek par dana pre pocetka djordijeve lige dobili smo poziv da igramo jer je neko odustao. Ali zbog jebenih trogodisnjih ugovora, tada nam odose Scepanovic, Stanojevic, Nadjfeji...a mi prilicno tanki odigrasmo djordijevu ligu, i zabelezismo dve pobede. Jedna je nad atinskim romuljagama u gostima.

Da, znam da je Buducnost imala te neke sporazume, ali niko da jasno i glasno kaze da li je isto i nama bilo nudjeno te 2000. godine?

Ne zaboravite da je na kraju sezone 1999/2000 (zahvajujuci "briljantnim" partijama zamrzunte Zvezde) tadasnja Yuba liga trebala da za narednu sezonu 2000/01 da samo jednog predstavnika u jos uvek jedinstvenu Evroligu (tj. Buducnost kao drzavnog prvaka), dok smo mi trebali da igramo onaj Kup Saporte kao i prethodne dve sezone.
I zato mislim da nas nisu ni zvali tada iz ULEB, pa su nasi normalno prihvatili ponudu za Suproligu (koja nije mnogo zaostajala po kvalitetu).
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Glavni cilj bagre ove godine je bio da izbace Vujoševića, ali nisu računali na toliki otpor. Digli su ruke od toga.... tokom leta očekujte drugačiju priču pogotovo ako opet uzmemo KLS i ABA.

A posebno jer DVu, cini mi se, ovog leta istice ugovor.... bojim se da, kad su naisli na "tvrdo" nisu jednostavno samo malo uvukli rogove i resili da sacekaju...
 

Dirigente

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2014
Порука
210
Reaction score
52
Ja mislim bas suprotno, da se Dule vratio onome sto radi najbolje, a to je kosarka.
Do Nove Godine je imao suspenziju zbog iskljucenja, incident sa Andricem, besmislenu akciju protiv Telekoma, kampanju za Ruzica i ekipu u FK, bavljenje politikom to jest umisljanje da je vodja opozicije i sto je najbitnije ocajnu igru gde su nas neki kantali i sa 29 razlike uz ispadanje iz Eurokupa.
Tako da ta prica da se neko primirio ne pije vodu, koliko ja vidim, jedino se on primirio i fokusirao na kosarku.
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Slazem se Dirigente.. Cinjenica je da je covek bio rastrzan prvi deo prvenstva..jer je situacija bila teska i neizvesna.. Cim smo malo prodisali finansijski..i resili pa makar i privremeno taj problem..Dule je mogao d se u potpunosti fokusira na "alhemiju"..:wink:

Sto se nas tice, a tu mislim na KK i FK, pre svega, mislim da smo najtezi period preziveli..a tu mislim na nenaklonost drzave.. Pokusali su da nas na neki nacin ugase..sto im nije uspelo.. Ostaje nam da privedemo ovu sezonu kraju...jer sam siguran da nam od leta idu bolji dani.. Pickousti tone iz dana u dan, ide iz greske u gresku...podrsku (onu "vanjsku"..:D ) je odavno izgubio.. Od leta ocekujem brutalniji pad...
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Dule Vujošević je ogromna prepreka Panterima.
Oni su ove godine bacili 4 miliona evra u klub iz Železnika, otimajući od penzionera i prosvetara. Evo, lično od mene je huligan Vučić do sada već oteo 200 evra, a takvih kao ja je na stotine hiljada. Da ne pominjem penzionere, lopuža krade od bolesnih i nemoćnih, ljudi nemaju za lekove. Kad se to prenese na porodični nivo, cifre su još izraženije. Npr. supruzi i meni (radimo kao prosvetni radnici) svaki mesec Aleksandar Vučić ukrade po 40 evra. Mojim roditeljima po 20 evra (penzioneri), što je ukupno na mesečnom nivou 120 evra, porodično. Zamislite koliko je to novca na nivou cele Srbije. Kako objasniti nekom penzioneru da mu je oteto 20 evra da bi klub iz Železnika plaćao košarkaše iz npr. Amerike ? Vučić i Čović su od tog novca napravili najskuplji tim u istoriji srpske košarke.
Naravno da im nije svejedno, kad su uvideli da će Dule opet da izdominira i da mu na košarkaškom terenu ne mogu ništa, da je nepobediv. Treba nekako opravdati uzalud bačene milione koji su oteti od sirotinje.
Potpuno je prirodno da na sve načine pokušavaju da uklone Duleta sa mesta trenera KK Partizan. Dok je Dule trener Partizana, od titule u Železniku nema ništa. Pusti snovi premijera ostaju snovi...
 
Последња измена:

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
U jbt, posle ovog posta Je-Ne-A čini mi se da ćemo biti značajan faktor u EL naredne sezone! Radujem se novim mečevima! Što je jedne prilike Stojanče rekao, poštenim radom ti se u košarci sve na kraju vrati na najlepši način!
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Zamislite situaciju u KKP u prethodnih par godina, a da nema Duleta... Nismo ni svjesni koje je Dule blago za Partizan, na svim nivoima.
Uprava napolje!
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Tek se sada kad vratim film vidi koliko nam je prethodna jesen bila teska i sta smo sve stojicki podneli.Hvala Duletu za sve sto je ucinio sa KK jer bez njega ko zna da li bi uopste postojali.Zali boze sto nas drzava jebe i sto nemamo novca i uslova kao neki pa da se Dule 100 % posveti samo terenu.Gde bi nam bio kraj.Plivamo u mutnoj vodi vec cetvrtu godinu i sve smo istrajali.Dace bog da finansijski jos vise progledamo u skoroj buducnosti i da nas Evropa opet gleda tamo gde nam je mesto...u Evroligi :napred Partizan
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Kako mi se čini, uspeli smo da spasimo KK od katanca! Kakva je jesen bila na finansijskom planu, iskreno, bio sam pesimista, mislio sam da ćemo teško izgurati sezonu. A ovako titule će biti još sladje, a nekima frustracije još veće! :D
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
још мање од 12 сати до истека рока за регистрацију
да ли неко од упућенијих може да објасни како то иде,да ли је потребно присуство играча или су довољни његови папири и докле се дошло са регистрацијом новог плеја,хоћемо ли стићи до 23:59 ?
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Bogami jaše se samo tako! Sedim u nedelju posle basket-seksa sa našima iz kluba u kafiću, kad prilazi jedan čovek i priča našima o donatorskom skupu za naš KK koji se organizuje tog i tog dana, tamo i tamo (ne bih da otkrivam detalje ja ovako, nije to moje), zamolio za prisustvo naših iz kluba, priča čovek o broju ljudi koji se očekuje na tom skupu, reče čovek i cifru koja će "sigurno, milion posto" biti skupljena za naš KK...hoće srce da zaigra od svega toga, lupa i udara baš onako žestoko...

Juče mi šalju info i ko se sve najavljuje iz belog sveta da će da dođe da nas gleda sad kad i Džoš stigne...sve neka imena koja po društvenim mrežama prati po milion ljudi :eek: (ali samo "kad pratioci dobiju telefonsku vezu", ako pitate našeg debilnog predsednika države da prokomentariše :D) ...

Partizan je stvarno, zaista, najozbiljnije i najobjektivnije moguće jedna prava pravcata INSTITUCIJA u košarci.

Reci mi JNA, posto si upucen dosta, da li cemo mi igrati evroligu ako izborimo na terenu, apropo ovih novih pravila i uslova?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top