Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Кад погледаш лого генералног спонзора на нашем дресу и видиш у којој боји је оно "Србија" онда ти је све јасно где смо и чему да се надамо.
И онај пано на конференцијама за штампу, има сада да се црвенимо к'о Васкршње јаје.
Али добро, није боја важна, битно је да ће стићи значајни новци, којима можда фали једна нула, али не треба то да нам квари срећу.
Истини за вољу, ми смо само "мали" Партизан и зато су и паре мале.
Узгред, недавно се овде на кошаркашким страницама, здушно агитовало за бојкот исте компаније (што ли то беше?), а ето дошло време да је привијемо на груди. Мени некако лепше жуте траке око руке, али паре су то...
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Спонзор....

Ако се добро сећам оволико су добијали суботички Спартак и Нови Пазар за годину дана од Телекома. При том смо заборавили шта је тај Телеком радио КК Партизану. Када је био генерални спонзор, давао нам је мање новца него циганима сада, а ко се сећа ми смо тада освојили све што се дало освојити и играли фајнал фор евро лиге. Сетите се Дулета и његове рафалне паљбе по њима. Њихов главни човек је код черге у управи. Даје им исто новца колико и нама, при томе им нису генерални спонзори. Овде је умеће наћи спонзора који ће дати мање пара од овог. Понављам, ово није спонзорство, ово је бацање прашине у очи. Пример: Продамо Владимира Волкова за милион евра. Да ли би нам на дресовима писало Владимир Волков? Он реално вреди око милион евра. Мислим да је Петар Шкулетић више заслужио да се нађе као реклама на нашем дресу, него Телеком. Он је резултат пословања и роба коју је створио и уновчио клуб, а унео је три пута више новца у исто од овог унутарпартијског договора.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Pretpostavljam da JNA aludira da je 600 k/ godisnje dobro generalno sponzorstvo.
To je potpuno tacno.
Zanemaricu posledice koje mogu da nastupe posle ovoga, to je vec sirenje teme, ima vremena.
Jos nema cifre koliko nam se duguje i imamo zid cutanja oko stadiona.
T
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.248
Reaction score
3.641
Ja bih volio da oni forumasi koji vide pozitivnu stranu ovog ugovora, napisu koju, da kazu u cemu se toliko ogleda njihov optimizam.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Pa jenea aludira na to da je ovo posle dugo vremena uprava koja je pomogla znacajno KK ,isplatila je Akojonu prvu platu unapred kako bi ovaj potpisao,uplatila i za kk znacajna sredstva kao pomoc,platila organizaciju "Grobari za nas" meca,dovela sponzora za pristojnu cifru sto se tice naseg FK.Bolje i ove pristojne pare nego nikakve,e sad sto vi to stavljate u odnos sa ciganskih 5-6 m od gasproma jbg,to je neka druga kombinacija o kojoj ne vredi trositi reci,zivimo u ciganskoj drzavi,ali kada se uzme u obzir stanje naseg i kluba preko puta u rupi nama je ova cifra daleko znacajnija nego njima ona druga.Oni su u tolikom kanalu da ih ni 10m po sezoni ne cupa,nama je glavni "sponzor" Teleoptik i sve dodatno sto nakupimo u ovoj ciganskoj drzavi je veliki plus.
600-700k po sezoni vam je plata za dva ozbiljna igraca,videcemo da li ce dva takva i biti dovedena na leto,po meni jedina ogromna greska uprave je Prodaja Skuletica i pustanje Danka,da je npr ovaj ugovor potpisan u januaru i da su te pare iskoriscene za poboljsanje ugovora ovoj dvojici mi bi sada verovatno imali 8 bodova vise od cigana i morali bi debelo da se pomucimo da upravi nadjemo slabu tacku.Za sada su tu negde na nuli i mislim da ne zasluzuju bas toliko kritika iako sam prvi protiv sns botova u upravi i sa velikom paznjom pratim sve sto rade.Da nam je Djura ostao siguran samda bi nas Skuletic napustio jos u decembru za 1m i doveli bi nekog novog Jovancu iz Rada.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.738
Reaction score
29.564
Локација
Beograd
Млади људи су по правилу идеалисти који сматрају да је живот довољно дугачак да у њему можеш да промениш свет...
У мојим (средњим!) годинама схватиш да је живот кратак, а да за све ово време које сам потрошио на све и свашта нисам променио свет ни колико за милиметар или за длаку...
Не, шта год да сам ја радио, чинио, стварао, писао, свет је сад само још гори него кад сам ја био млад, Партизан такође...

Волим вас што сте идеалисти, навијач Партизана и треба да буде такав, али реалност је реалност, овај свет се врти око новца, неки га имају и дају и деле кад и колико хоће, јер им се може, ми остали радимо за сићу тек да преживимо...

Не свиђа ми се било који спонзор на дресу Партизана, највише бих волео да на том дресу стоји само наш грб!
Али, који клуб на свету може тако? Барселона? Ми нисмо Барселона, да се не лажемо...
Све велике фирме (тј. спонзори) само су аждахе које прождиру снагу својих радника, а само власницима доносе велику добит...
И та Кока Кола само је неко пиће које неме ништа здраво у себи, али и компанија која има пара ко блата...
Новац је углавном прљава творевина, али овај свет функционише преко њега, и, као што једном рекох, нека је и прљав, али пробајте да га употребите за неку добру ствар!
Дакле, можда је Телеком ружан, ђубре, превара, мазање очију, али новац је новац, и мислим да је боље имати нешто него ништа...

Да ли је неко од нас могао да нађе бољег спонзора - није.
Можемо ли ми, навијачи са Форума, и уопште да скупимо Партизану толики новац годишње - не можемо.
И шта онда?


Ако неко може нешто од ове две опције које поменух, супер, нека их спроведе у дело, у стварност, а ако не може, онда опет кажем боље ишта него ништа...
Од кога год новац стигао, опет кажем, ако се може употребити за нешто добро и племенито, онда добродошао...

Не мора се ,,продати душа,, ако узмеш новац који ти неко (ма ко) даје...
Ако ћемо право, велики новац се углавном и не налази код неких поштењачина, идеалиста и моралиста...
Али, шта да кажем, за живот у граду, фудбалски клуб, професионални спорт, новац је неопходан, а душу чувајте колико год да можете...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.328
Локација
Kej Republika
Partizan Telekom. Prelepo zvuči...
Nadam se da nam skoro neće dodati i ono Beograd. Da kompletiramo popularno ime za sportske kolektive ovde.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ja uopše na kant ne stavljam naš i njihov ugovor. Stvar je principa! Ovo je pišanje po nama. Uvalili su nam govna koja su želela smenu KK trenera! Jebi nas Vučiću, jebi i ne vadi!

Super je ova Uprava. Mislim da su zaslužili da se ustane za njih, bar na sahrani.
Samo ih podržavajte... Ajde da promenimo i taj marketing pa da nam svane.
Više volim Snežu muškarca i Bilju Volkov nego naprednjake! Uuuuaaaa za marketing...ali onaj koji dolazi.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.629
Bukvalno je napravljena situacija da Partizan sto se para od sponzora tice bude hendikepiran za duze vreme jer ako je jebenih milion evra najvece sponzorstvo sta ocekivati od necega pored toga ??!!
Siguran sam da ima mnogo firmi koje bi bile sponzor Partizana za vecu lovu od ove ali jednostavno ovo je banana drzava, svako drzi neku svoju teritoriju koju je sam posteno opljackao i okupirao, postavio svoj klan pa ne sme da mu se tu mesa niko ko je voljan da posluje posteno i u skladu s propisi.
Taman posla da dodje neki sponzor sa strane koji ce da da pare koje ce i da ostanu u Partizanu.
Odrekli se dve udarne igle Partizana i doveli sponzora za milionce....i da im se divim ??! Jebem im mater lopovsku....presipaju pare iz kluba u dzep brze nego Djura mutavi...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Cekaj, znaci nas novi sponzor je cz Telekom..
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
I jos onda dodje mucavi jebac kafanskih pevaljki, cegevaroidni pusac tompusa, da nam objasnjava kako predano rade na skupljanu sponzorskog pula... ma da ti se skupimo oko spomenika...
Uprava napolje!
Zivio Partizan!
 

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
У праву су људи који не пореде висину спонзорског уговора који Телеком има са нама и циганима. Наравно да је сваки динар или еуро спонзорства већи и бољи од никаквог. Мени је, у том смислу, свеједно хоће ли нам дати милион по сезони или 100 хиљада. Много важнији од тога су циљеви и ефекти овог уговора. Да, уговор доноси новац. Но, да ли ћемо само добити или ћемо и нешто морати да жртвујемо? То је сасвим оправдана сумња коју изражавају данас многи навијачи Партизана. Не ради се, да се разумемо, о простој продаји титуле, већ и смиривању неких тензија које су почеле да дотичу неке много важне људе. Ради се о титули, о испирању мозга, о куповини гласова, о вештачкој и непостојећој равнотежи између љубави која се пружа нама и циганима, о заштити нове гарнитуре у клубу која је са врха и постављена.... И тако то...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Veliki dan za FK Partizan? Boze me sacuvaj. Bruka i sramota kako se mi ponizavamo. Ako vama i dalje nije jasno sta znaci ovo "sponzorstvo" onda mi vas je zaista zao.

Jebo nas ovakav sponzor !!!
 

duka89

Početnik
Учлањен(а)
02.01.2015
Порука
108
Reaction score
35
sta se sve ovde nece procitati..
pa sto onda pojedinci kojima smeta ovaj sponzor, iz svog dzepa ne izvade 1.2m eura , pogotovo posto se radi o "sici"...
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.131
Reaction score
1.878
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Већ су избацили на фејсбук страници, ко курац је.

10624915_632952440170023_6263127176628679633_n.jpg

Dalje šape od Saleta LEGENDE NAŠE i s našeg dresa, izrode ciganski!!! Jao šta nam se dešava!!! Prvo KK srozali sad 'oće da DOKRAJČE FK... :banghead
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Nekoliko vas rece da lova nije mala, za uslove i zemlju u kojoj zivimo...

Tacno, lova nije mala, bedna je !!!!!

Bedan pokusaj izjednacavanja nas i cigana...
Bedan iznos novcanih sretstava za generalno spozorstvo kluba koji se, jedini u Srbiji, koliko toliko pojavljuje u evropi...
Bedan pokusaj zamazivanja ociju navijaca...
Bedan pokusaj nas, iskrenih Grobara, da ubedimo sebe kako se mi pitamo za nesto i kako "neko" pokusava da nas "kupi"...(Jug je odavno kupljen, sta ima ko nas, obicnih smrtnika, da se plasi ?)
Bedan pokusaj telekoma da na mala vrata (sa malim parama) udje u klub koji ce biti privatizovan tokom leta...
bedno, bedno, bedno, a Boga mi i jadno...

P.S. Ko ima info neka me ispravi :
Ovi pederi iz telekoma su zeleli da budu u upravi KKP i da oni odlucuju gde idu pare od njihovog sponzorstva. Znaci, stize novi clan UO FK Partizan...verovatno ciganski nastrojen kao i vecina sadasnjeg clanstva ili neki Grobar iz telekoma koji se u telekomu pita koliko i ja u kreiranju spoljne politike Dominikanske Republike ...

Samo da Bog da zdravlja momcima iz ekipe i strucnom stabu, da sto duze izdrze, dok se kod nekog Grobara, jakog i imucnog Grobara, ne javi osecaj da TREBA DA POMOGNE KLUBU...

sta se sve ovde nece procitati..
pa sto onda pojedinci kojima smeta ovaj sponzor, iz svog dzepa ne izvade 1.2m eura , pogotovo posto se radi o "sici"...
Ma opusteno. Vec sam se cuo sa odredjenim brojem Grobara, idemo kod tatoo majstora da se istetoviramo..neko na podlaktici, neko na listovima, ja cu preko ledja u boji Telekom Srbija...mozda cak i ime njihovog generalnog direktora...
Ipak je to cifra...
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Ovo je beda bukvalno.

Dovoljno je konstatovati da KK vise dobije od generalnog sponzora, nevezano gde te pare idu. Sramotno mala cifra.
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Нисте ми људи уопште јасни...

Убисте се сви од реда да докажете како је ова држава циганска.

Па како онда очекујете да та иста циганска држава да више од ових 1.2 милиона?Како онда очекујете да им намере спонзорства буду чисте и поштене и да се ништа не крије иза овог?

Како очекујете да се доведе неки други спонзор, кад нам је управу поставила и кад је контролише актуелна власт, која ће наравно сама да одреди из ког "фонда" ће нам дати нешто новца.
И на крају крајева, какви спонзори из иностранства, кад амин за тако нешто мора стићи од циганске државе?

Наравно, не треба да будемо срећни због оваквих ствари али опет долазимо до те приче око циганске државе.Шта друго да очекујемо од ње?
 
Top