Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
najmanje sto moze da se ucini je uloziti prigovore da ova "ova tri govnara ovde, ove tri picketine" by darko milicic ne sude u plej-of seriji i budu suspedovani.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.115
Reaction score
4.048
Локација
Београд
Bravo za ekipu.

Više sam se nervirao što ćemo izgubiti od Budućnosti nego što sam razmišljao o tome šta će biti u plej ofu. Ciganska publika, ciganski igrači, ciganska atmosfera, debil koji hvata Milosavljevića za glavu, debil koji silazi da se bije sa igračima, ubacivanje predmeta, pevanje Pavloviću..

Ali sada sam se setio da mi se ispunila želja i da ćemo imati priliku da udjemo u Evroligu i da izbacimo fmp u isto vreme, mirna duša i samo napred.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Depresivan dan definitivno. Prvo fudbalercici, a sada i kosarkasi. Amana bre gde nam je nestao napad na +7? Vi kukate za promaseno polaganje Pavlovica, nepotrebno forsiranje trojke Akojona, i takodje pokusaj kontre 1 na 3 od strane istog igraca par trenutaka kasnije.

Pavlovic - jeste silio, ali i on zna da sudije ne bi svirale da je krenuo na polaganje a da su mu ovi ruke polomili, probao da zakuca, i ako je, promasaji se desavaju

Akojon - trojka jeste nepotrebna i na silu, ali to je covek koji je u tom momentu bio u "naletu" i mogao je lagano da ubaci to, pa bi onda bio match winner, pa bi svi ovde umesto kukanja hvalili istog kako ima muda do poda sto uzima takav sut itd itd..

Ja sam jedino ispizdeo na onaj pokusaj 1 na 3, e to je silovanje, i ne znam cemu to, ali jbg neuigran i nema mu se sta zameriti.

Izlazenje lopte iz obruca je prica za sebe..auuu breeee sta bi ono.

Ona vasljiva trojka kako je usla..znaci toliko su srece imali u tom jednom sutu da mi toliko nismo imali za celu utakmicu. Pipanje mrezice je mozda dozvoljeno jer je tad lopta bila u "uzlaznoj" putanji, jer je odskocila u vis? Sta znam mozda tripujem, nego aj da pitam znalce da objasne.

Sudjenje - horor.

Idemo da limenke, pa da vidimo od cega smo sazdani, imacemo dovoljno vremena da se uigramo za njih!
 

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
Ma ubicemo garave pantere. Krivoustom ima da ispravimo onu degenerisanu facu, a hrt ce po obicaju da zameni gurovica.

Ja sam prezadovoljan sto nam se pruza izuzetna sansa da pokenjamo direktno u vaginalna usta najveceg sina nase garave nacionalne manjine.

Jebi Dule glupe cigane! :napred Partizan
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Auuu brate, koja kradja. Covjek vuce mrezicu, sudije gledaju snimak i nista ne reaguju? Ko je ovdje lud? Idemo na FMP. Mislim da je bolje sto na njih idemo. Cedevita je jako, jako jebena! Razbi bi nas pod kosem. Odbrana Djumica skandalozna. Izadje na preuzimanje, pa pravi drop na preuzimanju ostavljuci covjeka samog na tri... Sto se tice odbrane na Akojonu, nismo mu pravi blok bez lopte. Tu prije svega mislim na blok u ledja samo da primi loptu... ovo je odlicna skola i super je sto nam se danas to desilo. Imamo dobre sanse protiv FMP-a, pogotovo sto imacemo vise vremena za odmor, jer ne moramo da putujemo...
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Niko nije rodjen u Euroligi pa tako i mi.
No...to uopste ne znaci da je necemo igrati sledece godine.
Ne znaci ni da ce mo je igrati.
Svako ko kritikuje nase igrace koji su krvavih glava napustili klanicu zvanu Moraca ima odredjenih problema.
Svako ko prizeljkuje da ispadnemo od limenkara neka mi se napusi kurca.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.449
Reaction score
12.078
Локација
Beograd
Umesto dve utakmice kuci i dve u gostima,igracemo sve kuci.Nezgodna Cedevita ili cigani koji se useru cim prigusti.Samo treba biti miran i jebati ih kao i do sada.Ako neko zna kako sa njima to je Dule.
 

ld79

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
172
Reaction score
24
Локација
Beograd
xcQbG

Svaka cast momcima,sad idemo na limenke.
Velika pobeda u porazu,ono sto sam potajno zeleo se ostvarilo:ziveli
:napred Partizan
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Aba liga nije dozvolila da opet dva srpska kluba igraju EL, sada kada su u najnezgodnijoj poziciji od osnivanja. Treba im podrska svih drzava da bi opstali. Protiv liemenki ce biti ok sudjenje, tj ni priblizno ovom veceras.

Zeleo sam 4-to mesto, zelja mi se ispunila, sad je vreme da budemo pravi, kako oni na terenu, tako i mi na tribinama. Nisu nas dobili u seriji 20 godina, nece ni sada!
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Ona vasljiva trojka kako je usla..znaci toliko su srece imali u tom jednom sutu da mi toliko nismo imali za celu utakmicu. Pipanje mrezice je mozda dozvoljeno jer je tad lopta bila u "uzlaznoj" putanji, jer je odskocila u vis? Sta znam mozda tripujem, nego aj da pitam znalce da objasne.
Definitivno ne sme da se dira mrežica dok lopta još nije prošla kroz obruč. Dakle, neregularan koš.

Bez obzira na to, nikako se nije smelo doći u situaciju da jedan njihov šut lomi utakmicu posle 7 razlike za nas.
 

iggypop

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
196
Reaction score
3
Локација
Sweden
au kakvo sudjenje, na sta ono lici pa onaj iz publike hvata kapitena za glavua sudija nista... steta...svaka cast momcima i strucnom stabu...sad da se dobro spremimo za zeleznik bice sladja evroliga...nadam se da je macvan ok
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Opusteno sve je pod kontrolom. Akojon ce se uigrati kroz par prvih kola kls-a i onda karamo mutirani fmp.

Meni vise interesuje da li ce nasim navijacima biti dopusteno da budu u pioniru u prvom mecu PO ?

Da je danas bilo grobara u hali lagano bi se popisali po voliju
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Trazili ste, sad gledajte:pickaciganska
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.789
Reaction score
55.695
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Definitivno ne sme da se dira mrežica dok lopta još nije prošla kroz obruč. Dakle, neregularan koš.

Bez obzira na to, nikako se nije smelo doći u situaciju da jedan njihov šut lomi utakmicu posle 7 razlike za nas.

Da je Akojonu dopusteno da prevede loptu bez lomljenja ruku mozda i ne bi dosli u tu situaciju...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.061
Reaction score
26.273
Локација
ante portas
Uopšte nisam srećan što idemo na fmp.
To će biti sve sem košarkaške utakmice.
Pa njima će biti dozvoljeno isto ovo što je Budućnost radila večeras.
Sve u svemu biće sranja.
državno govno će morati da opravda uložena sredstva na krv.
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Od +7 samo da smo tapkali loptu svaki napad i onda je pri kraju zavrljacili u aut, dobili bi utakmicu. Ali ne bi mi bili Partizan kada ne bi izgubili dobijeno.
Sudjenje kriminalno.

Cigani favoriti, tesko da mozemo da ih dobijemo na 3 pobede. Ali borba, pa sta bude.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top