Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

fluid

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • Pozdrav za bivseg moderatora krstarice, koji kara glupe cigane! :)
    Ok, vidi neki msn i sl od tog ortaka, cisto da vidimo sta posedujemo i te fore, namnozilo se te mjuze krs, ali ipak nista bez starog dobrog roots reggae iz 70- ih
    Pa daj tog ortaka da razmenimo muziku i te fore, nemoj tog debila molim te, sere mi se od njega, a moram po pljuge :D
    ni ja ne idem tamo odavno bas zbog tih cigana,odem ponekad na podforum kosarka...
    ovde je ipak najbolje sa Grobarima i Grobarkama:mrgreen:
    o Fluide:)
    secam te se od ranije sa krstarice kad sam dolazio tamo po malo,ti si bio moderator mislim :mrgreen:
    A ne brate pogledaj navijacke teme svaki 2 ce ti reci da je bio na istoku ili zapadu!!!!Na JF-u se vise prica o tribini...I tu su sve redovni momci...kao ja:D:D
    Ma idem ja i daljen krstu...uclanjen sam na JF forum vec godinu dana pa dosao da vidim kako je ovde...iskreno ovo je vise forum za ljubitelja fudbala
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top