Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
:D, идемо на ФМП-е ...
Колико се сећам, то смо и прижељкивали на почетку сезоне.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.808
Локација
Храм фудбала
Cigani apsolutni favoriti, kao najskuplji i najbolji tim ove sezone, mi siromasni cemo se boriti pa sta nam Bog da. Samo ovakve izjave i lagano spremanje za guzvanje limenki.
Kao i vecinu drugih ovaj poraz me boli samo zato sto je poraz, ali misljenja sam da cemo bolje da se spremimo za cigane i da nam oni vise leze nego sto bi to bio slucaj sa Cedevitom.
Dobro je da nam je Dule prezivio ono pripaljivanje trice u prvim sekundama napada u pp, srecom pa pogodi brat Dzos.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Kao što neko reče, naravno da mi je žao što smo izgubili. Ali. Ali.

Ubeđen sam da ćemo lakše sa limenom franšizom nego sa Repešom. Stari je to lisac. Za razliku od Deja.

E da, mangup je naš Duško. Pozdrav gostima koji traže bakar. :)
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Skoro pa preslikana završnica kao protiv Cedevite u onom usranom polufinalu prošle sezone... Imamo sve u svojim rukama i na kraju puknemo, štaviše primimo i skoro pa istu trojku, doduše neregularnu ovaj put!

Urnisale su nas sudije, ali ne menja stvar da smo ustinu diletantski odigrali poslednja 4 minuta.

Ono što me isto tako brine je nervozna Duletova faca tokom celog meča... Strah me je da ono sa Pavlovićem ipak nije leglo i da ponovo ne eksplodira nakon ovog meča... Onaj pokušaj zakucavanja kojim je krenuo naš sumrak na kraju je bio zbilja višak!

Slaba produkcija centarske linije danas... Mačvan odsečen, Milutinov koliko-toliko standardan, ali Božo izgubljen načisto!

Idemo u polufinalu na FMP, pa kom' opanci, kom' obojci... Iz ove kože se ne može!

Treba nam mnogo rada u ove tri nedelje koje slede... Jebeno će biti sredinom aprila, ali ako u koga moramo da verujemo onda su to KKP i Dule!
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Cigani

Ispunila mi se zelja :) Idemo na pantere...

E sad malo o tekmi... Jbt, da li je moguce da mi uspemo da izgubimo OPET 7 razlike i puknemo 6? Wtf ? Nista mi nije jasno.
 

Silja

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
500
Reaction score
73
Локација
Sabac
Ja ne mogu da verujem da je lik gledao usporeni snimak i prizna trojku posle toga. Neverica.


Idemo na pantere, ako izgubimo, snaci cemo se mi, Partizan je vecan, dok ako dobijemo, gasimo projekat. Smeta mi jedino sto ce biti prevelika tenzija, ulog je ogroman, bice svasta, na terenu, oko terena, pa i u celoj Srbiji.
 

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Jedno je sigurno bar po meni... ili ce ovo na kraju biti sezona iz snova, gdje cemo u ovakvoj situaciji da osvojimo i govno od ABA lige i domacu titulu No14, ili cemo da izgubimo sve a onda sta nam Bog dragi da na ljeto...
Ko prezivi april pricace!

NUSKNVP !
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Vi što se čudite kako smo izgubili, kao da niste gledali utakmicu (izvinjavam se ako stvarno niste)?!?!

Džošu samo što ruku dva puta nisu zavrnuli i to nije faul?

Ako je isti kriterijum tokom cele utakmice, kako onda onaj neandertalac Planinić treću ličnu dobija tek 3 minuta pred kraj?

Povlačenje mrežice ne bih da komentarišem?

Zašto se ne prazni deo hale gde je navijač koji je Dragana uhvatio za vrat?!?!?!

Da ne nabrajam dalje, očigledno ste vi gledali neku drugu utakmicu----
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Momcima ne treba ništa zameriti, borili su se, dali sve od sebe, sudije su nas krale uz svu anti-grobarsku, anti-srpsku atmosferu u hali! Ali jedna stvar me brine i pored ogromnog napredka u odnosu na početak sezone i na čuvenu Duletovu magiju, mi jednostavno nismo Partizan koji smo godinama unazad gledali! Nema više onog Partizana da pobedi kada je najteže, najbitnije, da momci ne srljaju u odsudnim momentima!

Baš smo divljački odigrali poslednja 3 minuta, bio sam ubedjen da smo prelomili meč! Utakmicu smo trebali na 72:79 rutinski da privedemo kraju! Na stranu da stavim sve ne košarkaške stvari koje su bile protiv nas, ali da dozvolimo protivniku 13:0, je činjenica koja brine. Ovo večeras me podsetilo na polufinale od pre godinu dana i poraz od Cedevite! Nekako u poslednje vreme nemamo baš sreće!
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Šta da se radi. Nije ni prvi ni poslednji poraz. Sreća je što idemo na limenkare, a zna se kako oni igraju plej-of i značajne utakmice. Nek se spremi Čović Vesna :D
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Ова утакмица је била одличан тренинг за оно што нас очекује - још једна криминална организација са гомилом орангутана на трибинама који једва чекају да играју против нас, иначе нису пратили кошарку до пре пар сезона.


Има да вас јебемо, нисте свесни!
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Dule na KZŠ prozvao Dožaija za suđenje, ne i Pukla!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Partizanu svakako treba još godinu dana da se oporavi.
Srbija ne može da izdrži dva evroligaša.

Partizan bi svakako i u toj varijanti bio nepovlašćen.
Jedan od uslova za spas Partizana je i razbijanje ovog cigansko-mutantskog proizvoda od metala.

Ako ih dobijemo, zadaćemo im OGROMAN udarac.
Ako ih ne dobijemo, to neće biti tragično, niti će sprečiti da KKP ozdravi finansijski.


Kvalitetom nisu jači od nas. Samo su duže na okupu.
Biće rat!
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
U situaciji gde bi mi bili treći ,ja bih uvek birao FMP .
Ovako mi je krivo ,jer sam ubedjen da bi Cedevitu počistili bez muke .

Znao sam da će biti krvavo u Podgorici .

Nema šta . Rat u polufinalu . Mi ćemo se dići još malo sigurno ,a limenke..hmmm...
Srediće Dule novog pleja ,bez brige .

Još nešto ,sami smo krivi za poraz ,nema tu priče , ali ja se ne sećam kad su nas ovako osakatili sa ličnim i ona trojkaa sa pipanjem mrežice , mislim stvarno....???!!!
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Gledao sam utakmicu i uopste nemam zamerku na sudjenje, koliko bi trebali mi imati, toliko bi trebali i oni tako da ne treba uvek traziti krivca u sudijama i teorijama zavere. Bio sam ubedjen u nasu pobedu toliko da sam zategao u nekoliko kladionica po 5000 dinara na nas. 10ak puta lopta jednostavno ni nakon polaganja nije htela da udje u kos i to je to, lose otvaranje utakmice, nedostatak koncentracije pri realizaciji, par bezveznih faulova, lose gradjenje kosa, igra sa jednim centrom jer Bozo se ovu utakmicu nije video i to je ukratko to, to su razlozi po meni. Isto tako prosto mi neverovatno da u ovako bitnoj utakmici, sa toliko tenzije Vujosevic deluje potpuno hladan, on je u ovakvim utakmicama bio taj koji je sa tehnickim budio ekipu, ovog puta ni to nije bio slucaj. Predposlednji napad kada je trebao da se trazi time out, nije to uradio, u kaficu gde sam pratio utakmicu su bili i neki cigani koji su samo prokomentarisali da je to Radonjic uradio da bi ga verovatno svi ispljuvali posle utakmice jer nije trazio time out i jedino sam mogao da se slozim sa tim, posle toga bezidejni napad, gubimo loptu i dalje je sve poznato.
Idemo dalje...
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Predposlednji napad kada je trebao da se trazi time out, nije to uradio, u kaficu gde sam pratio utakmicu su bili i neki cigani koji su samo prokomentarisali da je to Radonjic uradio da bi ga verovatno svi ispljuvali posle utakmice jer nije trazio time out i jedino sam mogao da se slozim sa tim, posle toga bezidejni napad, gubimo loptu i dalje je sve poznato.
Idemo dalje...
Mnogo mi je drago što prenosiš šta umnobolni i lobotomirani cigani misle o detaljima sa utakmice, posebno o postupcima Vujoševića, isto tako je dobro što ste se složili da je suđenje bilo fer i korektno.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.432
Reaction score
11.899
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Ta famozna mrezica, jeste je dirao ali kolko je vukao, nije pomerio obruc, tom linijom su ver isle sudije, najbolje da se javi neko ko je sudija ovde?
Ali izgubili smo kad su izasli gagi i sasa, i to posle nema veze, ja sam ocekivao i gore sudjenje, na akojonu je bila agresivna odbrana al dal ste stvarno ocekivali da sude faul, i ta urucenja njemju su glupe greske

Nismo favoriti protiv telekoma, (cemu histerija i izliv radosti to se obija o glavu cesto), jer nam je klupa tanka, al kako je bilo na pocetku dobro je, mogao je i da ne dodje i macvan i pavlovic
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Ako Vujosevic zeli prigradsku kurvu u polufinalu ko ste vi da mu uskratite to zadovoljstvo????

Ne znam koliko je to njegova zelja, a koliko je zelja mafijaskog klana Mila Marlbora i saradnika mu pickoustog goveceta... Sto gore napisa neko, od Olimpijakosa nismo ovoliko osakaceni bili....

A sada cisto da iole hladnije glave prokomentarisem Sasu, nevezano za tvoj post... Ljudi moji, pa on je zaradio 40+ miliona u karijeri, i dosao je da igra kod nas iz ljubavi. Pa zar mislite da 99 % ljudi ne bi rekli nek se tera sve u kurac, nisam ja posle Finala NBA lud da igram pred ovim polusvetom koji hvata igrace za glavu... Da igram ligu u kojoj svi vlastodrsci igraju sa svojim mezimcetom... Udaraju nas, sakate nas, faul mozes da sanjas, a igra se kao rukomet u Cetinju za vreme Djukanovica celavog... Znaci na kurac nabijem i ABA ligu, i Lisca, i mafijaske mezimcice sto crnogorske sto srBske.

Takodje iako smo imali gresaka, pogotovo u zadnjoj cetvrtini mislim da je neumesno bilo sta prigovoriti i treneru i igracima... Bulsi Majkla Dzordana ne bi ovo dobili...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top