Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Head_Hunter

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
706
Reaction score
17
Локација
NBGD
можда мафијашка пудлица изабере да они буду домаћини у арени,што би било сјајно,јер би било више наших,пошто цигани бојкотују јадранску лигу.одавно је у пиониру кад игра ФМП позоришна атмосфера

pre ce izabrati fiskulturnu salu u zelezniku,njemu odgovara da ne bude grobara u hali.....
poraz kao poraz boli ali sam ja presrecan izborom ekipe za polufinale,nas najveci adut je bezmudi trener telekoma,do sada nije dobio ni jednu gustu utakmicu,maksimum mogu da nas dobiju jednu
 

Silja

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
500
Reaction score
73
Локација
Sabac
Onakvu mrznju sa tribina i sudijsko otimanje sam ocekivao, ali mi je malo zasmetala izjava naseg trenera.
Draganu razbiju glavu, pljuju nas sa tribina, a on kaze da "zeli Buducnosti svaku srecu u nastavku takmicenja i da se nada novom duelu u finalu".
Polako majstore, jesu oni tvoji, al ima sve svoje granice. Ima nas koji navijamo za Partizan iz Cacka, Valjeva, Krusevca, Beograda, Novog Sada.
Kad neko razbije glavu Draganu, mi ga ne zelimo u finalu.
Jbg, mnogo je, ako je i od Duleta...

Mene je ova izjava podsetila na izjavu posle meca sa Lijetvusom u Litvaniji. Svi znamo sta je bilo posle.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.983
Reaction score
25.990
Локација
ante portas
Verujem da će Akojon vremenom još bolje da se uklopi u ekipu. Dobro je to i delovalo s obzirom koliko je vremena na raspolaganju imao. Tepara npr. nikad ne bi jurnuo u onakvoj situaciji ka košu. Sviđa mi se što Milutinov uzima one šuteve kad ga ostave podno kapice udvajajuci Mačvana. To može da bude faktor iznenađenja u plej ofu jer će verujem svi sad da udvajaju Mačvana i da ga neutrališu na ovaj ili onaj način,a Milutinova će puštati i ostavljati na tim pozicijama. Šteta što nemamo jednu čistu skakačku četvorku ala Gist ili neki igrač tipa Bonsu atleta koji bi bio Macvanova suprotnost pa da Dule može da kombinuje. Bozi Djumicu ne zameram ništa. Planinic je imao suđenje kao da je Sabonis lično. Mislim ono je strašno šta je sve njima dole nisko svirano. Nismo mogli ništa da odbranimo sudije odmah seku faulom. Muric igra jako dobro. Taj čovek uz pristojni učinak Andrica spolja može da bude prevaga u plej ofu protiv svih.Trebaće nam njihov učinak. Sad maximalno iskoristiti ovo vreme za rad i naostravanje pred duel sa prigradskom selendrom.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
@zokizvrk

Napunice oni Pionir protiv nas, nemojte misliti da ce to bojkotovati...

Kad su se slegli utisci, ja sam zadovoljan izborom rivala u polufinalu.
Naravno da je poraz neprijatan, posebno u onakvim uslovima, ali idemo dalje.
Onakvu mrznju sa tribina i sudijsko otimanje sam ocekivao, ali mi je malo zasmetala izjava naseg trenera.
Draganu razbiju glavu, pljuju nas sa tribina, a on kaze da "zeli Buducnosti svaku srecu u nastavku takmicenja i da se nada novom duelu u finalu".
Polako majstore, jesu oni tvoji, al ima sve svoje granice. Ima nas koji navijamo za Partizan iz Cacka, Valjeva, Krusevca, Beograda, Novog Sada.
Kad neko razbije glavu Draganu, mi ga ne zelimo u finalu.
Jbg, mnogo je, ako je i od Duleta...

Vidis, mene ova Duletova izjava podseca na onu Sase Djordjevica sa evropskog prvenstva 1997 godine u Barseloni, kad su nas Italijani otkinuli u grupnoj fazi. Na konferenciji je rekao da je njihova pobeda zasluzena, i da se nada jos jednom susretu sa njima, najbolje u finalu i da cemo ih dobiti lagano 15 razlike. Tako i bi.
E sad, Dule je odmah pozeleo njih kao protivnika u finalu, izgleda da je siguran u prolaz u polufinalu...:wink:
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
можда мафијашка пудлица изабере да они буду домаћини у арени,што би било сјајно,јер би било више наших,пошто цигани бојкотују јадранску лигу.одавно је у пиониру кад игра ФМП позоришна атмосфера

Biće ovo sve samo ne pozorišna atmosfera. Čekaj samo da krene "ciganska mobilizacija", jer eto ,treba odbraniti srpsko čedo od stranog tela. Jebo im pas mater!
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
можда мафијашка пудлица изабере да они буду домаћини у арени,што би било сјајно,јер би било више наших,пошто цигани бојкотују јадранску лигу.одавно је у пиониру кад игра ФМП позоришна атмосфера
Njegova volja... Ali mislim da će se igrati u Pioniru!

Moguća opcija je i nama vazda talični kokošinjac u Železniku!?
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Kako god sretnem nekog ciganina sto navija za fmp oni pricaju o nekom sahranjivanju i kucanju eksera u nas kovceg od strane njih. Hahhahahahaa ali od njih koji su sahranjeni i u zamrzivacu vec godinama... Debeli ih ugasio i oni to i dalje ne kapiraju. Ali znaju oni to, svesni su itekako ali eto cigani su to... navijace za drugi klub, privatni klub corave pudlice samo eto da bi bili u trendu i mogli da nas "sahrane" ali malo su se... zajebali. Jao kako ce biti to uobicajeni vec april-maj mesec kada ce oni po ko zna koji put i koju godinu zaredom kukati i plakati nadajuci se u vec klasicnu sledecu sezonu... Alo govnari ciganski i verni navijaci fmp-a ugasice vam Debeli i taj privatni klub coravog smrdljivka pa trazite neki novi smradovi jedni !!!
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Jbg sad, ja bas mislim da su kvalitetniji "samo" na centarskoj poziciji i na pleju. Kazem samo, jer to jesu dve najbitnije pozicije u timu. Ali, pogledaj pozicije 2 I 3 - Gagi, Vanja, Sasa, Edo, Andric, pa i Tepic, a s druge strane Dzenkins, Lazic, Blazic, Kalinic, Dangubic. Sto mislis da su tu bolji?
Ipak bih rek'o da je mnogo bitnije mesto trenera,a zna se ko je tu u prednosti... :napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan
 

NS_PFC

Početnik
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
195
Reaction score
16
Ko nam garantuje da ce se iz aba lige ici u evroligu?
Ako bude postojala uleb liga mi je necemo igrati bez obzira na ishod polufinala. Postoji finansijski minimum koji je nedostizan za nas nece nam dinara dati za sledecu sezonu ako udjemo u finale.
Ceka nas burno leto i verovatno ucena fibe da savezi moraju da igraju njihovu ligu. Sto znaci da ce sampion Srbije ici u evroligu.
Zakljucak svega samo opusteno protiv mutanta jebes uleb i njihovu evroligu trofeji su bitni, posebno onaj 14-ti u nizu :wink:
 

NS_PFC

Početnik
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
195
Reaction score
16
Ko je pominjao pustanje trofej je trofej, nek se oni loze na evroligu bice im veci pritisak :wink:
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Mislim da se kosmicka pravda okrece na nasu stranu od ove utakmice.

Protiv onih govana pirejskih, pa preko zadra do Arene i trojke Smita i onda ovaj kos Rejnoldsa...sve ce se prelomiti u najbitnijoj utakmici u poslednjih 15 godina.

Sve ce se to iznivelisati i fino posloziti u 1/2 finalu protiv raspale komsinice! A ovaj momak Koja, koga su ubili u ovoj utakmici ce biti jedan od bitnijih igraca, cak mislim da ce on doneti bitnu prevagu.

Sve sto nas nije islo u proteklih 2 godine, sve sto ste nam uzeli preko drzave i sto ste pokusali da nas marginalizujete sve to cemo vam nabiti na nos...

Samo se sada fino posloziti, raditi sa Kojom...njega pripremiti, jer svi ostali znaju kako se pliva u ciganskom brlogu. :napred Partizan
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.904
Reaction score
7.799
Vecina ovde je prizeljkivala za protivnika Fmp,trazili ste dobili ste momci,sad nemoj da spremamo i mi kao njih alibi pricu i ako nedaj boze nesto krene po zlu,da nam bude kriv Vucic,Vesic,Covic,Mali itd.
Ja sam prizeljkivao to drugo mesto i prednost domaceg terena,ali juce ono nije moglo da se dobije,visa sila je uticala na rezultat,mada i mi snosimo veliku krivicu.
Utisak je da kod nas ne postoji unutrasnja igra,kad nas je*eni Planinic napuni iz pika,ne mozes da ocekujes bolji rezultat.
A i trojka Reynoldsa mislim da je bila neregularna,ali ko zna mozda nam se to "vrati" u polufinalu.
Autsajderi smo u tu bitku,verujem da ce biti svaka utakmica na noz i da ce prstati na sve strane,ko god da dobije ocekujem da se serija zavrsi max u 4 utakmice.
 

CHBRmagma

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2014
Порука
111
Reaction score
36
Локација
chubura
GAGI, SASA, MILAN, JOSH, NIKOLA….. ne prihvatam da smo autsajderi protiv bilo koga u ovoj ligi, ova ekipa na svom maksimumu je jako jako zajebana druzina. toliko.
 

MojaKuca

Početnik
Учлањен(а)
11.08.2013
Порука
19
Reaction score
0
Kad malo splasnu emocije moze se reci da smo odigrali ozbiljnu utakmicu na vrucem terenu protiv dobre ekipe, imali pobedu u rukama ali nismo uspeli. Na pocetku sezone o ovome smo mogli samo sanjati. Usli smo u plejof a tamo igramo sa starom musterijom, ubedjen sam u prolaz ali nece biti lako kako se mnogi nadaju. Mislim da su prve dve utakmice kljucne, jednu moramo uzeti. Imamo dobar tim, konacno zdrav, mozda malo neizbalansiran sa manjkom igraca na unutrasnjoj poziciji, ali Dule ce znati da istakne prednosti i sakrije mane, u to sam siguran. Veoma vazno je da se uigra Akojon. Mada, po meni Pavlovic je kljuc i ima da razvali.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Usran dan juce cega sam se i pribojavao. Prvo fudbal, a onda i kosarka :( Kakva su ono govna na tribinama sunce ti jebem :puke Jedan sam od onih koji nije zeleo fmp u polufinalu jer smatram da nam je i pored svega to ipak najtezi put. Bice jebeno tesko i ako ne uspemo da dobijemo makar jednu u prve dve sanse za prolaz su nam minimalne, u suprotnom bi znatno porasle ako bi dobili makar jednu utakmicu u prva dva meca. Ne smem ni da zamislim kakvo ce sudjenje biti. Ipak, verujem u ove momke i Duleta i nadam se da cemo uspeti da izbacimo govna ! Ako ne daj Boze i ne uspemo neka ne brinu cigani, mi cemo i dalje postojati za razliku od njihovog pravog kluba koji je vec par godina zamrznut ...
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ja ne znam kojom magijom ekipa koja ima jednog Blažiča ili Branka Lazića i celu bekovsku kamenjarsku ekipu može da nas dobije na 3 utakmice. Biće naši momci pod pritiskom nema šta. Ali oni igraju prve dve kao domaćini, šta kao oni neće imati pritisak?? Plus što su pičke i što će se usrati. Bitno je samo da se Akojon uigra lepo sa ekipom, odnosno akcije za njega i da se Pavlović što bolje fizički spremi kako bi izdržao jak ritam. Dule će se pobrinuti za motivaciju i pripremu utakmice tu nemam nikakvu sumnju. Jedina stvar koje se plašim je Akojonova, pa ne znam, preslaba odbrana ovo što je do sada odigrao. Znači tu mora da se zategne sve do maksimuma i uz ove uslove gore nema nikakve zime za nas. Pustite vi ovo njihovo busanje u grudi i njihovo "radovanje" što su nas dobili, nemoj da upadamo u cigansku mašinu kako su mašinerija i nepobedivi, znamo mi i zna Dule ko su oni i šta mogu...
 

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Једино ми је жао што смо изгубили Милових моралних кепеца. Унапред да се извиним Ел Магу, Игору и осталим часним људима чија је несрећа да одрастају и живе у оној средини.

Гори потурица од турчина. Оном олошу из Мораче највише од свега желим да им Мило остане што дуже на власти и да их јебе што дуже може. Тај олош од народа који своју националност базира на негирању српства заслужује и Мила и одроне и америчке носаче авиона. Једино ми је жао као што рекох нормалних и часних људи који свакодневницу проводе са олошима.

Утакмицу нема сврхе коментарисати после дављења и разбијене главе капитена, поред повлачења мрежице, насилничке одбране на Акојону исценираном сукобу на полувремену... Исте жеље имам и за изрода Паунића мајку му јебем погану.

Иако се из последњих изјава може наслутити да у клубу нису били за то да се сусретнемо са циганима, мени је драго што идемо на њих па ил' пуковник ил' покојник. Мислим да су квалитетнији од нас на свакој позицији осим 4. Али не побеђује увек бољи. Дуле на клупи, њихов губитнички менталитет против нас могу бити тај одлучујући тас на ваги на нашу. Жеља за циганима ми се поготово повећала вечерас када сам видео колико њих је срчано навијало за будућност и славило (?!) кад смо изгубили.

Možeš li da objasniš kako to cigani imaju bolje igrače od nas na pozicijama 2 i 3?
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Posle prvog dela sezone i skora 6-7 svi bi bili presrecni da smo se dokopali prva 4 mesta i obezbedili PO..

Posle serije 12-0 i formiranje ekipe,dobijanja pantera sa 15 razlike uvideli smo da za razliku od prvod dela sezone i velikog poraza u Zagrebu,poraza od fmp i Budicnosti kuci,mi danas mozemo svakoga da dobijemo i ubedjen sam da su nas sve 3 ekipe zelele da izbegnu..

Licno sam zeleo mutirani klub jer nasa finansijska situacija ce se samo malo poboljsati ako i mi i oni udjemo u EL..
Odnos para od drzave,namestenih kombinacija sa privatnicima ce biti i dalje 15/1 u korist mutant privatnog kluba..

Ako ih izbacimo a hocemo..njima sledi raspad ekipe i teranje patuljka..

Zato uigrati se u ovih mesec dana,psiholoski spremiti ekipu za meceve i podrzati Duleta i momke..
:šal
Kakav god bude rezultat ubedjen sam da KKP ce biti nas ponos i nasa nada..

Zaduzili su nas dok smo zivi da ga volimo,bodrimo i verujemo u njega..
:napred Partizan:napred Partizan
 

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
Ja ne znam kojom magijom ekipa koja ima jednog Blažiča ili Branka Lazića i celu bekovsku kamenjarsku ekipu može da nas dobije na 3 utakmice. Biće naši momci pod pritiskom nema šta. Ali oni igraju prve dve kao domaćini, šta kao oni neće imati pritisak?? Plus što su pičke i što će se usrati. Bitno je samo da se Akojon uigra lepo sa ekipom, odnosno akcije za njega i da se Pavlović što bolje fizički spremi kako bi izdržao jak ritam. Dule će se pobrinuti za motivaciju i pripremu utakmice tu nemam nikakvu sumnju. Jedina stvar koje se plašim je Akojonova, pa ne znam, preslaba odbrana ovo što je do sada odigrao. Znači tu mora da se zategne sve do maksimuma i uz ove uslove gore nema nikakve zime za nas. Pustite vi ovo njihovo busanje u grudi i njihovo "radovanje" što su nas dobili, nemoj da upadamo u cigansku mašinu kako su mašinerija i nepobedivi, znamo mi i zna Dule ko su oni i šta mogu...

Разумем самоувереност, чак и када нема јако упориште, то је сасвим легитимно. Далеко од тога да сматрам да смо аутсајдери и да смо без шанси али апсолутно верујем у то да нисмо фаворити. Јебига баш, завршили са 2 пораза такмичење и сад камењари. Ок је да их називамо погрдним именима и користимо за те потребе разноразне придеве, али далеко од тога да су незналице.
Да се ово не би претворило у нешто што ће многи брзо дочекати као величање притивника, да поновим оно што сам и јуче написао, а то је да сам врло задовољан подизањем наше форме и да сам сигуран да можемо још много боље. ФМП не може. Да закључим, када буде најпотребније, сигуран сам да ћемо бити на свом највишем нивоу. Верујем да ће то бити довољно за пролаз.
Замолио би, ако постоји могућност, да неко од чланова направи гиф оне ситуације у којој онај бизгов хвата руком Драгана за врат а он му је енергично скида са врата. Унапред хвала.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top