Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
@Peca
brate sta se upinjes?
Kome objasnjavas,kome se pravdas...cepas se bezveze!
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Kakav je na treningu masnokosi, da li ce dostici avrama?

Ne znam, nije stvar kvaliteta i mog stava o njemu, to je stvar principa, ja nisam licemer, kod mene ne postoje dvostruki arsini, nikog ne pljujem avansno

Ako sam podrzao Marka kad je dosao lani umesto Vuka koji je bio prvi na tabeli, podrzacu i ovog dok ne zasluzi suprotno, jedino sto ovaj kod mene ima mnogo manji kredit nego sto je imao Marko.

Meni je u ovoj situaciji vise zao Marka nego Partizana, prosle godine mu ukradena titula, ove ga oterase na pola posla, ali ne brinem se za njega
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Sve bi ovo bilo lakse da BIA ne kontrolise jug.
Mislite da bi pickousto govno smelo ovo da radi da se konstantno proziva sa juga ?
Veliko siromastvo/beda je ubilo srpski narod,poceli smo svega da se plasimo..
Sutra kada bi pickousto govno krenulo da nam obija domove mi bi stavili glavu u pesak.
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Ne znam, nije stvar kvaliteta i mog stava o njemu, to je stvar principa, ja nisam licemer, kod mene ne postoje dvostruki arsini, nikog ne pljujem avansno

Ako sam podrzao Marka kad je dosao lani umesto Vuka koji je bio prvi na tabeli, podrzacu i ovog dok ne zasluzi suprotno, jedino sto ovaj kod mene ima mnogo manji kredit nego sto je imao Marko.

Meni je u ovoj situaciji vise zao Marka nego Partizana, prosle godine mu ukradena titula, ove ga oterase na pola posla, ali ne brinem se za njega
Kog je tebi zao...razjasni KONACNO....
u teskoj sam dilemi
WHO ARE YOU?
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Mislim da je sada svima jasno.

Mi tu ne možemo ništa.

Ja sam za totalni bojkot FK-a!

Neka SNS simpatizeri idu na stadion.
 

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
JA:D
Jeste dok nisu pozvali tatu Babovica starijeg ,inace Terzinog kuma da ga ubedi sa malo vecom cifrom
Ovo je klasicna okupacija kluba ,tako treba i gledati na to. Ili cemo umreti kao govna ili cemo nesto junacki uraditi. Sredina ne postoji!!!

апсолутно нетачно и без икаквих додирних тачака са истином. Од првог тренутка Милинковић хтео, новац није ни био помињан.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Cuj osvrnuo. Dobro i da su neki prenijeli. Od koga je, i dosta je.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Ja ne govorim o njemu nego o sebi.

A sto se tice kupa, ja na to ne gledam kao ti, covek je branio interese kluba koji je vodio, od njega ne ocekujem nista manje ni u Partizanu, tako da za ocenu njega cu sacekati dal ce sa tom zustrinom braniti interese Partizana.

Kao sto rekoh nisam licemer, ne vidim sta je to toliko strasno sto je uradio u kupu, to je njegovo legitimno pravo, oni su snosili posledice za to i u normalnim zemljama bi se sve na tome zavrsilo, samo kod nas se o tome raspreda nasiroko, pa realno koliko je puta Vujosevic izvodio ekipu sa terena ili pravio tehnicke zarad nekog viseg cilja, zasto to Vojvodina nema pravo da uradi, mi se kao narod uopste nebrojeno puta ponasamo kao uvredjene mlade, ne daj Boze da neko kaze nesto lose na racun Partizana, ko da smo mi sveci.

Eto skoro na temi o bivsim igracima kritikuje se Skuletic zato sto je rekao ono sto mi svi znamo, ali kao da ne volimo da cujemo od drugih.
 

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
И мени је запарала уши Душкова изјава. Чуди ме да новинари на дату изјаву нису узвратили контра питањем: Да ли сте у добрим односима са Сашом Павловићем?
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Mi smo samo konzumenti ovde...jedemo sta nam stave u tanjir mediji i mafija. To su obicno govna ali u ruzicastoj boji...medjutim kada se desi nesto ovako onda ta govna postaju stvarna i smradom nas bude iz hipnoze.
Ali carobnjaci ce ponovo da zamadjijaju sve i sa 5 komada radnickom iz KG govna ce zamirisati kao ljubicice.
Brine me izjava DV...ili mu nisu zapusili usta sa 200K eura(daj Boze) ili je naslutio da mu se isto sprema. Ako je ovo drugo,mi se selimo iz Humske uskoro i tu prestaje da postoji crno bela nit.
Na jf forumu je velika svadja oko smene,ocekujem davljenje neposlusnih u stvarnom zivotu i jos manji broj navijaca...
April u Beograduuu...:pop
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Sto se tice Milinkovica od mene ima podrsku u startu kao i svaki trener do sad.

Нисам ни сумњао, струка је увек на страни струке.

Ово је један од ретких момената када жалим што немам уредничка овлашћења, јер ми аутор ове цитиране реченице сигурно после овога не би опстао на форуму дуже од пола минута, колико иначе траје неугодна процедура додељивања трајног бана. Тим пре што има завидну историју гурања прста у око већини људи.

Пошто верујем да ме је дотични експерт ставио на игнор листу, реците му само да се џабе труди, неће га подбули Киза узети за асистента.
 
Top