Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Turbulencija je bilo ali sve ide po planu.. a u subotu haos, da ih dočekamo samo kako mi znamo!!!

Bravo! :D:
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
459
Reaction score
1.260
Parni Valjak melje nema stajanja sada sve do kraja serije!

Smrdljive sudije ih vratise u igru...
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Moram samo još i ovo. Ako dobijemo seriju to je zahvaljujući Nikoli Milutinovu. Kakva pobeda pravde pri onoj rampi pizdurini smrdljivoj!
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Mislio sam da se ne javljam dok se ne zavrsi cela serija ali moram. Prvo da cestitam momcima na veoma vaznoj pobedi, da smo ovo ispustili ubio bi se . Zamalo srcka da me strefi. Sada je sve na nama moramo kako znamo i umemo da dobijemo obe kuci i zavrsimo ovu seriju !

Ono zbog cega sam odlucio da se javim ipak nije ova velika pobeda vec da dam jedan ogromni :respect i :clap za MILUTINOVA !!! Bravo majstore !
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.106
Reaction score
15.899
Локација
Храм фудбала
Ma idite bre u kurac, hocete srcka da nas strefi u drugoj utakmici pa.da ne mozemo ko ljudi proslaviti prolazak u finale. Bravo Pavlovicu izdrzao si sve ovo i jebao im majku majkinu svakom ciganu u pioniru ponaosob.
Tepara u kurac te ljubim. Nikolica vise nije Nikolica vec Nikoletina. A SADA PAKAO GROBARA, PAKAO PIONIRA!
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Stoka lopovska igra kompletnu cetvrtu cetvrtinu rukometnu odbranu, juri rezultat celi mec a mi sutnemo samo 6 bacanja za celi mec (od toga 2 na samom kraju) Akojon izmislio onih 5 poena i zadrzao nas u plusu (posle je zajebao dosta stvari bezze, ali ispalo je sve ok) uz sve batine onog slovenackog pacova. Na kraju game winner Milutinov sa onom rampom na gorespomenutoj kreaturi :respect

A sudijama jebem mater posranu i poganu, pa sta nisu svirali nad Tepicem kao faul kada je ispao opet onaj pacov, a sta su recimo svirali Akojonu na svaki pokusaj prodora Dzenkinsa...

Posebna pohvala svima na neutralisanju MVP-a univerzuma i najboljeg kosarkasa svih proslih i budicih vremena...
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
To, bre!!!!
Zivce nemam vise. Sudije, mamu vam jebem.
Sad obe pred nasom publikom da dobijemo. Ajmo crno-beli!
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.448
Reaction score
12.056
Локација
Beograd
E sada smo mi grobari na delu,prvo pocistiti nasu kucu od govana,isterati smrad koji se uvukao u zidove Pionira,dezinfikovati,deratizovati,i usrati se u zivot ovim limenkama da proklinju dan kada su poceli da treniraju kosarku.Nikad nece Kadinjaca!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Jbte, ja se još tresem.
...a vjerujem i ustaško pseto nakon one Nikoline rampe.
Hvala ti Bože na ovome.
 

iggypop

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
196
Reaction score
3
Локација
Sweden
toooo bre majku im jebem i njima i onim sudijama smrdljivim...bravo momci a posebno Milutinovu...svaka cast...sad je sve u nasim rukama...ajmo crno beli
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
575
Reaction score
2.252
TAKO JE BREEE!!! JEBEM VAS U USTA CIGANSKA
Milutinov bratina najveca kako je zakucao konjusara , to mnogo vise boli nego sto je ovaj njemu ono uradio... Sad vi nama dolazite u Pionir pacovi jedni, da vidite kako se bodri sampion.Svaka cast momci tako se bori za grb, tako se bori protiv drzavnog projekta .
I svesti ovog laznog MVP evrolige na 2 poena alal vera momci...
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.179
Reaction score
6.073
Локација
100 кураца
TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO JE TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO , IDEMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO, GAZI BOLESNIKE STO NAVIJAJU ZA FMP.......... JEBEM VAM MAJKU MUTIRANU, RETARDIRANU, NAVIJAJTE I DALJE ZA FMP BOLESNICI POREMECENI, NEMATE KLUB IDIOTI


:buhaha:buhaha Kakav si ti burazer:ziveli :ziveli

Onu hrtinu konjusarsku u sledecoj tekmi docekati na noz. Pa i Macvana je uspeo da isprovocira veceras u usta ga jebem zvalava i namazana! Konjusarska gnjido,cekamo te.

Nemam zivaca da pisem analize veceras samo da kazem da je dobro da se Tepic iskupio makar jednim bacanjem posle onog solo prodora sto je zasrao. Kumim te Bogom Dule nemoj da nam on resava ista vise, pocrkacemo svi od muke i nervoze. Sve u svemu, BRAVO CRNO-BELI!!!! jebi pantere!!!!
 

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
Дајте, метните ми Миленков аватар, пишките по мени, урадите нешто бреееее!!!!
Ко сад да пише утиске. Касније.

ДОЂИТЕ САД ДА ИГРАМО СТОКО!

Целу утакмицу не навијаш за свој клуб (који није твој) него вређаш туђе играче. Ти си комплексаш, умоболник, секташ, измет, имбецил и курац. Ти си само смрдљиви циган.
 

Bankar

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
280
Reaction score
281
Zamalo srce da mi stane. BRAVO MOMCI!!!! Prvo ga Macvan lepo udario pri onom polaganju pa ga onda Nikola zalepio za tablu! To je kosarka!
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Serem im se u klub kad im je jedino navijanje vredjanje nasih igraca. Jebi breeeeeeeee :pickaciganska
Milutinov majstor :clap
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top