Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.007
Reaction score
26.070
Локација
ante portas
Nešto razmišljam. Bolje da u početku isfuramo petorku koja može da se potuče. Dakle bez Akojona, i sa Bezbradicom. Slažem se sa kolegom Milkol,a i pre početka ove serije je apostrofirano čini mi se da je Nikola70 pričao o problemu kratke klupe. Pitanje za brata Mvp,šta se dešava sa Milutinovicem?
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Citam i ne vjerujem, za vas je Jenkins kvazi igrac, lik ima masu i kad se zaleti odbijaju se od njega sta tu nije jasno, kada zastane da se podigne sa poludistance on svog cuvara pikne ovaj leti.
Kad napadne obruc isto trazi kontakt jer je lik zilav ko ona stvar.

Sta li je nas Akojon ako je Jenkins kvazi igrac.

Jednostavno nista nije bilo po nasem kao u prvoj utakmici u Pioniru.

I zajebite price da smo mi psihicki stabilniji i da oni ne znaju da igraju pod pritiskom.
Prvu utakmicu vode citavu mi ih stizemo i nemamo muda da okrenemo.
Druga utakmica vodimo mi oni nas stizu na kraju i da se igralo duze mi bi i to izgubili.
Treca utakmica opet nam se nude a mi pred svojim navijacima ne okrecemo, toliko o nasoj psihi i ovakvim utakmicama.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Izasli smo bez muda. Kraj.
Kad su nam kasnije porasla vec smo bili iznureni i bilo je prekasno. Mnogo veca zelja i motivacija kod njih kao i borbenost od samog starta.
Utakmica manje vise realna tj. kretanje rezultata shodno zelji i motivaciji. Nije mi jasno zasto je DV onoliko forsirao udvajanje Marjanovica kad se on odlicno snalazio sa povratnim i cak i back door pasovima. A da ne pricam o skokovima ofanzivnim jer nismo stizali da se nakon udvajanja vratimo na skok. Mozda smo mogli da ne podredimo u potpunosti nasu odbranu njemu, Djumic je mogao da dobije oji minut jos i potrosi neki faul pa ajde i udvajanje na momente ali ne celu utakmicu! Njima su zrtvovani dangubic i tejic, igrali su samo da dobiju faulove, da nas nerviraju i odmore nosioce. Skupo placeni crnci su pokazali zasto vrede te pare, kad god je najpotrebnije bilo ubacivali su, lomili nas trojkama... sudije su jele govna, seckala ali oni su nas nadskakali do te mere da ne zelim da budem poput cigana i kazem da su nas pokrale sudije i + ubacili skoro 100 uz nenormalan % za 2!

Pavlovic mora da se sredi, da se iskontrolise. Mislim jebeni lazic ti ubaci 2 poena i kenja ti u facu, pokazi velicinu, pokazi da si nesto nemerljivo sa njim, da si imao sjajnu karijeru, pokazi iskustvo i iskuliraj ga a ne nasedaj jer je on sinoc igrao samo sa tim ciljem da ga provocira i izbaci iz takta, jer je i on poput gore pomenute dvojice sluzio samo da tucu.
Treba nam SP skoncentrisaniji i umereniji i nadam se da ce takav biti veceras ali se sve vise plasim nekog novog picvajza sa DV.

Smatram da cemo veceras izaci kao u 2. utakmici, mnogo motivisaniji i borbeniji jer tesko da ce DUle dozvoliti dve za redom da otvaramo mrtvo i bezvoljno i takvi budemo do pred zadnju cetvrtinu!
Ajde, nije gotovo!!
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Ako muda opet zaboravimo kuci bolje da i ne izlazimo fazon... Izace stoka, tuci nas 40 minuta i jos pobediti...

Sad se vidi koliko nam fali neki Novica, Bogdan, Bertans... I zbog igrackih, ali pogotovo zbog mentalnih kvaliteta. Pogledas kod njih nalozene idiote kao Kalinic ili Blazic koje kompleksi drmaju jos od pre nego sto su se poceli brijati, a kod nas osim Milosavljevica i Pavlovica (mozda i Macvan) niko ne bi ni pomislio da udje u frku neku... Sto je najgore oni koriste duzu rotaciju da udaraju i isprovociraju nase igrace, a nasi koji bi mogli da odgovore moraju da se cuvaju pa time jos nervozniji postanu (kao Pavlovic svaku do sada)

Njega ne treba pljuvati, sta god da se desava... Covek je dosao iz NBA, da pomogne, da igra za kikiriki, i onda dozivi da ga ljubovijsko pseto Lazic udara, a da ovamo neki Oberknezevic to pusta kao da odbranu zapravo igra Brus Bouven...

Veceras u kost, raspaliti po bagri i po rezimskom mezimcetu. To vazi i za navijace takodje. Sudijama da se krv u zilama sledi na svaku pomisao kradje... Jbt, pa stoka koseve drma, gadja kesama pisace, upada da se tuce sa nasim igracima, a mi gospodu glumimo... Ovo je smrdija, i tu gospoda vise nemaju prolaz... U drzavi Vesica, Vucica, Covica i ostalih kriminalaca najmanje se isplati biti posten... Gospodski odnos treba da cuvamo za gospodske rivale, a ovaj mutirani KKFMPCZVBGDDivaVoliIdeaItd treba docekati onako kako zasluzuju...
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.518
Reaction score
1.303
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Mene ''fascinira'' sto nas uvijek iznenadi njihova prljavština, njihove mućke i suđenje na njihovu stranu. NE samo nas navijače, vec i igrače.

Uvijek smo šokirani kao da se nikada ranije nisu ciganisali.

Što se tiće ove serije, sada smo u izuzetno podređenom položaju. Vjerujem ja i dalje u preokret, ali uz ovakav pristup sudija i njih kao protivnika + napaljenost njihovih igraca i neku veću agresiju, borbenost itd koju su pružili u prvom i treće meču mi ne daje pravo da budem nagli optimista.

Velika je psihološka prednost na njihvoj strani, šutaće večeras lakših ruku, nama je biti ili ne biti.

Ništa, da momci ''poginu'' dole na terenu, da to navijanje u Pioniru bude mnogo bolje pa da ih natjeramo da nas sruše ( ako već ''moraju'' da nas sruše), tek u majstorici, da ih natjeramo da ne spavaju još 3 dana.

Prevelika smo Institucija da bi nas tako lako bacili na koljena.

NAPRED PARTIZAN!!!
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.920
I ja mislim da veceras dobijamo. Izaci cemo sa dosta vise karaktera, a sudije ce da spuste loptu, jer imaju mec u rezervi. Ako nas budu krali veceras, svasta moze biti.

Mislim da peta resava, a tamo je sve moguce, uz sigurno besomucno otimanje.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Mislim da cemo veceras odigrati mnogo bolju utakmicu nego sinoc. Nama treba Pavlovic i u odbrani i u napadu...
Sto se tice navijanja, mislim da nismo bili sinhronizovani. Kop je pevao svoje, mi Semenkari zvizdali u ritmu utakmice, jedan deo nije ni navijao...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.276
Reaction score
18.354
Локација
Kej Republika
Jedini lek za moju glavobolju je pobeda veceras. Ajde momci, nemojte da vas molim. Znate šta vam je činiti.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Medijska mašina krenula punom parom.

Na sve strane se priča o provokacijama Murića, Pavlovića i prijetnjama Duleta.

Iztnenadilo bi me kad ne bi bilo nekakvih suspenzija.

Ako ovo momci dobiju, odmah im spomenik dići, jer bi to bilo ravno NBA prstenu.
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
Molim vas ako moze neko u inbox koja je procedura, detaljno, za ulazak u Pionir bez karte, za dobre ljude iz NS... :pfc:
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Zasluzeno smo izgubili. Sve je bilo suprotno od onoga sto sam ocekivao. Nismo bili pametni, oni jesu. Cak sam veoma razocaran i atmosferom u hali. Nista ni mi nismo bili bolji na tribinama. Sve je izgledalo kao prvi mec ali oni su bili jos bolji. Unistio nas Kalinic ali unistio. Kao i Dzenkins, na pocetku Marjanovic... U skokovima nas unakazili, svaku loptu nam pokupili... Jbte primimo 95 poena sta dalje da pricamo? Necu da kritikujem nikoga pojedinacno kod nasih, jednostavno podbacili smo kao tim i kraj price.

Sada je sve na njihovoj strani, realno. Ali predaje ne sme da bude. Jos nije gotovo, jos imamo sansu ali, ali, ali... Sve mora biti drugacije nego li sinoc, ali sve. Priprema i ulazak u mec, borba i kontrola meca, mnogo pametnija igra... Dule pa jbm li ga odradite to kako treba, nemoj da bude onako lose kao sinoc. Takodje i mi navijaci. Mora mnogo bolje, ono sinoc je bilo mlako po meni. Ajde bre zajedno da pokusamo veceras da dobijemo govna i izborimo peti mec pa sta nam Bog da. Vidimo se u Pioniru.
 
Последња измена:

maskolino

Početnik
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
7
Reaction score
0
Ako neko zna da odigra ovakve utakmice to smo mi. Danas polufinale u sredu finale i to je to:napred Partizan
 

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Kao prvo, nista nije gotovo.
Odigrali su bolju utakmicu od nas, nismo se snasli na njihovu agresivnost i prljavu igru i to je presudilo. Takođe predali smo im skok i mnogo lakih poena, što je atipično za nas kroz celu istoriju. Uzev u obzir tu činjenicu, nije ni bilo za očekivati da ovo pobedimo.
Malo mi je nejasno zašto veliki broj ljudi ovde potencira njihov kvalitet i bolji tim. Šta znači to što oni imaju bolji tim, da treba da se predamo? Nema šanse.
Ne bi bad boysi iz Detroita došli ni do play off-a a kamoli osvajali titule da su uzeli da razmišljaju ko sve u ligi ima kvalitetniji tim od njih.
Uostalom, ne pobeđuje uvek bolji tim.
Večeras očekujem veliku borbu, bolju formu pojedinih naših igrača, i pritisak na njima sa kojim smatram da neće moći da se nose. Ako pobedimo večeras, sve je moguće u 5. utakmici.
Malo o Saši Pavloviću..ne odobravam njegov potez.
Mislim da je ispao jako naivan i naneo veliku štetu svojoj ekipi.
Međutim postoji u životu nešto što se zove emocija, i tu emotivnost Saša nosi u sebi svaki put kada izađe na parket. Da tu emociju nema u sebi, on nikada ne bi ni došao u Partizan da igra za džabe maltene, da mu vređaju porodicu na svakom koraku i da ga sudije jebu u mozak.
Zinedin Zidane je možda i najbolji fudbaler kojeg sam ja gledao u životu, pa je dozvolio sebi da nasedne na provokaciju Materazzija koji mu igrački nije ni do kolena. Svakome može da se desi, ali da je glupost, glupost je i tu nema opravdanja.
Smatram ipak da je Saša previše veliki čovek i igrač da bi ga Branko Lazić pobedio, tako da očekujem reakciju od njega večeras, i naravno pobedu.

p.s. Naklon do poda za kapitenčinu!
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.880
Reaction score
11.013
Изгубили смо због слабе енергије на терену и на трибинама и због скандалозног Павловића. Овакав Павловић више штете него користи доноси Партизану. Не знам, мени не иде у главу да човек са 32 године, онолико искуства, НБА каријером, искуством прошлогодишњег циганског кошаркашког брлога, дозволи да га испровоцирају монголоиди као Искривљени и Лазић. Неопходан нам је нормалан Павловић за победу.

Поред судијског масакра, несвирања корака циганима и убијања наших играча под кошем, Митровић и офанзивни скок је пресудио. Такође ми није јасно како немамо стратегију да затворимо Џенкинса... Човек сипа већ три утакмице.

Што се тиче атмосфере, ја не знам који је курац људима у хали. Ок свестан сам и ја да је од 2010. отишло све у курац, али толико немања осећаја, толико несхватања важности ове утакмице... то ми не иде у главу. 9000 људи, магла у хали, а навијање и притисак на судије и на циганска говна као да не играмо за нешто јако битно. Нека се запитају сви и ови у стручном штабу око мотивације играча, а и ови на трибинама која им је сврха на трибини и шта је на цени. Ко хоће само да гледа утакмицу ено му спортклуб па нека се јебава са Радојевићем и осталима који преносе, а не да се песма и арлаукање смањује како нама истиче напад, јер јебига неспособни смо да радимо две радње истовремено као што је драње и гледање. Шупичку материну.

Само јако до краја па шта буде. Већа жеља, више туче, јаче навијање, више јебавања мајке циганима и нормалан Павловић. Идемо даље!
 
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
293
Reaction score
41
Локација
Бгд/ЈНА-Истoк
Свако ко је вечерас био самном у Пиониру има дуг стаж одласка на утакмице и свако је констатовао да је била одлична атмосфера. Шта сте ти или неко други видели или чули на тв-у не знам, нити ме занима.

Који си ти шампион... :respect:D

Не дозволити циганима да се размашу као јуче, зону су нам разбили у парампарчад... Мора се играти далеко чвршће и јаче у одбрани. Павловић одмах да среди главу, ако мисли да нам помогне против ФМП-а...

Калинића и Џенкинса пребити и не дати му да дишу. Овај први је јуче имао невероватних 90% шута из игре... Искомплексирана џукела се осилила. Само њих двојица су нам убацили готово 50 поена. Ми смо тимски шутирали солидних 54% за два, а они 62%... Бобирешана можда и не треба удвајати по сваку цену, нек он да својих 20-25 поена, али њихову спољну линију треба неутралисати колико год је то могуће, па како буде.

У напад!
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Осврнуо бих се мало на атмосферу у Пиониру.

Можда немам право да је коментаришем јер нисам присуствовао мечу али искрено говорећи немам ни најмању жељу да долазим на утакмице оваквог типа.
Гледајући преко нета рекао бих да навијање није било толико лоше.Али сврха навијања је да утиче директно на дешавања на терену а то синоћ није био случај, што чак признају и гробари југ а рекло бих се да је њихова кривица још најмања.
Противнички играчи морају да се уплаше, ма шта уплаше, усеру кад изађу на паркет и виде и осете пуну дворану која ће навијати за свој клуб.Као својевремено између осталих барселона.Њихови играчи се синоћ нису ни најмање уплашили, скоро цео меч су одиграли мирно и хладокрвно уз тоталну концетрацију на сама дешавања на терену.Која је онда сврха препуног Пионира?

Међутим, све ово је мало комплекснији проблем.Написах горе да немам жељу да дођем на утакмице оваквог типа.Више волим полупразан Пионир и 2-3 хиљаде оних који су ту искључиво због Партизана, јер други клуб немају.Који су ту јер воле Партизан а не зато да би терали инат љубимцима режима.Синоћ као и много пута до сад (а и од сад) дођу они који су ту јер је то популарно и модерно, који су ту да би видели спектакл а ретко ко хоће да прави исти, они који су ту због противника и због мржње према истом.А та мржња нам неће донети ништа добро, препустимо је њима.Нек буду они оптерећени нама, јер имају више разлога за то.
Колико год се већина вас неће сложити, не можемо од овога да правимо питање живота и смрти.Не можемо, јер се ту не сналазимо добро, Партизанови навијачи воле кошарку, без обзира на тренутна дешавања у држави, на актуелну власт.Воле је и кад само најбољи и кад смо просечан прволигаш, прелажењем те границе можемо само да изгубимо.

Дођите људи на утакмицу због Партизана, због тих 12 играча, због његове традиције и историје, због тога јер волите кошарку.Не због Човића, Вучића, не због цигана.Као пре 10 година кад смо имали 2 победе у евролиги и кад није било оволике еуфорије око кошаркашког клуба.Кад то будемо имали, имаћемо и прави домаћи терен.
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Prošli smo zajedno mnogo toga, prijatelju moj
Mnogo noći, mnogo dana, krv, suze i znoj
Mnoge stvari više nisu iste, vremena se menjaju
I onaj koji sada gubi, bice onaj što dobija...

Mi zajedno možemo sve
mi možemo promeniti svet
Nema povlacenja, nema predaje

Šta god da bude, Partizan ostaje... Identitet, tradicija, poštovanje, borba...
Ne bih nikada to menjao za mafijaške projekte kratkog daha.
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Posto nikakve sanse nema da iz ove lige izadjemo kao pobednici, sutra prekinuti mec ili 5 mec prekinuti, nikako ne dozvoliti idiotima koji navijaju za fmp da slave neku svoju bolesnu pobedu, za koju ni oni ne znaju da su pobedili jer ne znaju da li je pobedila zvezda ili fmp kojem niko ne moze da zabrani kako ce da se zove...

Ne, ne i ne. Po cemu bismo se onda razlikovali od njih? Doci u Pionir, odrati dlanove i grla, podrzati ovog cara s mog avatara i drustvo, boriti se ko da sutra ne postoji, pa ako i izgubimo ne daj Boze... pruziti im ruku.
Danas - sutra dobicemo decu, treba njima nesto pricati, kad te pitaju koja je razlika izmedju nas i njih. I nisu to samo Sale, PSD, Vesa ili Bogdan, ni Stambol `92, ni ona silesija NBA igraca poniklih u crno-belom. Ne, to je nesto mnogo vise od toga. Sve ono sto ovi nikada nece biti, ni u jednom agregatnom stanju, ni u jednom UPPR-u, ni u jednoj ligi ili univerzumu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.125
Локација
Žrnov
Pročitah samo nekoliko strana i računaću da ste pisali u afektu, posebno vi koji niste bili u hali...

Što se tiče navijanja: ja sam neko ko ovde vrlo često kritikuje navijanje u Pioniru, ali stvarno nemam mnogo toga da zamerim... samo bih vama, koji ste na TVu gledali, skrenula pažnju na to da i SK i Arena uvek utišavaju pozadinu tj publiku kada smo mi u pitanju, a pojačavaju kada su oni. to možete videti i kada oni igraju u EL da se komentatori dovikuju. Recimo, Pionir se tresao od " Ajmo Crno-Beli!" a to se na snimku uopšte ne čuje, kao da se nije dogodilo!!!!
Između ostalog, da nije tih navijača bilo, ko zna koliko bi cigana ušlo u halu, duboki naklom Nikšićanima, Niškom karterlu i ostalim momcima koji su rasterali onu žgadiju oko tunela, uključujući i Filipa Čovića, uteravši i žandarmeriji strahu kosti :respect:respect:respect

Delovi našeg kluba, tačnije onaj "naš" bezbednjak Siniša Grbićje LIČNO uveo cigana u malu ložu iza njihove klupe. Kada su ga neki naši momci prepoznali, i počeli da ga teraju, a on počeo da preti da će njih (GROBARE!!!!) žandarmerija da izbaci iz hale :banghead:banghead:banghead

Ono što treba izbeći je nako navijanje kad igrači izađu na navijanje.... Blažič je izašao sam, pustiš ga "organizovano", samo par ljudi treba da ga provocira. Tako ćemo izbeći trošenje energije.

Igrači: jeste, pogrešili su što su naseli na provokacije, ali tu ne krivim toliko njih koliko Duleta. DOkle ćemo mi neku gospodu da izigravamo? Radonjić uvodi Tejića da bije. Zašto mi ne uvedemo Bezbradicu da prebroji kičmene pršljenove Laziću ili da ukliza, sučajno i u žaru borbe, Blažiču?!

Igra: jeste, igrali su bolju odbranu i napad. Ali vrlo je lako igrati odbranu kada znaš da ti sudije neće svirati faul ili kad možeš da utičeš na sudiju da ti ne svira peti (iako je trebalo da imaš 5 ličnih od čega bar 3 nesportske u 3/4) nego tvom saigraču:
Kalinić: Molim te, ličnu Joviću na (1:18:50)

U momentima kad smo ih stigli sudjenje je bilo najgore. Cela utakmica je bila po principu: kriterijum katastrofa- oni odmaknu- kriterijum iole normalan-mi ih stignemo- kriterijum kriminal

Iskreno se nadam da ćete ponovo pročitati (neki od vas) komentare koje ste sinoć vruće glave pisali, da ćete odgledati snimak (meni je to na tv-u bilo gore nego u hali) i ne morate ih ovde editovati, dovoljno je da to uradite u svojim glavama.

Vidimo se večaras!

:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top