Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Nešto razmišljam. Bolje da u početku isfuramo petorku koja može da se potuče.

Ja ove postove nikako ne razumem. Svaki drugi misli da je tuca ono sto nama treba da bi izasli na kraj sa njima!? Pa da l' je moguce da ste stvarno toliki kosarkaski laici... Kao da niste gledali ove utakmice!?

Kao prvo, nije 2:0 u seriji, vec 2:1. Znaci gospodo, dobili smo jedan mec sasvim legitimno i da nije bilo gluposti i malodusnosti na kraju - dobili smo ga rutinski i to pred njihovim navijacima. Umesto sto prizivate tucu, polomljene vilice i kosti, bolje bi bilo da prizivate kontrolu ritma, drugaciji pozicioni napad, skakacku dominaciju i sl.

Oni su jednostavno bolja ekipa, imaju luksuz da razliciti igraci mogu da ponesu utakmicu i to je jako tesko pratiti. Mi previse energije potrosimo da narusimo tu njihovu stabilnost koju dobiju kada krenu sigurno u napadu i naprave razliku. I u prvoj i u trecoj utakmici - mi svo vreme jurimo tu neku razliku koja se posle pokaze nedostiznom. Zamislite petorku u kojoj Bezbradica i ekipa treba da odrade prvih 5 napada!? O cemu mi pricamo...

Противнички играчи морају да се уплаше, ма шта уплаше, усеру кад изађу на паркет и виде и осете пуну дворану која ће навијати за свој клуб.Као својевремено између осталих барселона.Њихови играчи се синоћ нису ни најмање уплашили, скоро цео меч су одиграли мирно и хладокрвно уз тоталну концетрацију на сама дешавања на терену.Која је онда сврха препуног Пионира?

Pa svrha je ta da su ljudi dosli da podrze Partizan. Ne znam za ostale, al' pogled juce na tribine, masa ljudi u crnim i tamnim stvarima, mentalitet u kome svi veruju da mozemo, ekspozija na Macvanove partiture, itd. To sto si ti pisao - da je masa dosla da pozira - bas me interesuje kako si to zakljucio? Tako sto nije liptala krv sa tribina na parket? Kako su ti pozeri dosli do karata?

Jednostavno, ljudi nece da prihvate cinjenicu da se "tribina" urusila, da nema vise te neke energije, nekog kolektivnog ludila, ali obicni navijaci se trude, vidi im se krv u ocima, zelja da se pobedi, da se podrzi klub, itd.

I opet pitam, zasto bi se cigani plasili!? Sta kao nisu igrali pred 18k+ gledalaca ove sezone pa ne znaju kako je (kao npr. Barselona koju pominjes)... Blazic pokazuje srednji prst na zagrevanju kada mu se proziva majka, Dzenkins psuje na srpskom svakom navijacu ponaosob posto svojih poena, Kalinic gleda u Sasu u fazonu "in your face" svaki put kad ga obeznani svojim potezima i sl. Jednostavno, i oni su ratnicka ekipa, dosta cvrsca, jako dobro atletski selektirana i igraju vrlo dobru kosarku.

Da ne ispadne da sam njihov advokat (seme im se zatrlo), treba biti mnogo realniji u ocekivanjima i postavci. Gledam juce KAPITENA kako se lomi, kako trpi nesportske faulove dok izmislja prodore izmedju trojice igraca, dok uzima suteve preko ruke i ne masi - a fizicki nije superiorniji (osim duhom) od svojih cuvara, dok na drugoj strani nas igrac sa #3 koji je individualno jaci od bilo kog cuvara sa savrsenim polazom, masom i sutem kako kao nemi posmatrac gleda kako se lomi!? U tome treba traziti resenje... Ostalo je mlacenje prazne slame.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.123
Локација
Žrnov
Jos jedna stvar... odlično odrađeno pozicioniranje naših na B ulazu i u parteru :clap

Nikako ne dozvoliti nikome ko nije član uprave da prismrdi hali. Šta koji moj prijatelji klub?! Tu mislim prvenstveno na Filipa Čovića.. I ako se ne varam, Mirko Pavlović nije u ovoj nego u originalnoj zvezdi? I njega isterati!
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Moramo da prosirimo roster,tu nema dileme.Jednostavno nemamo dovoljno igraca,imamo par igraca koji igraju,nose i oko kojih se koncetrise po 2 pantera sa svim svojim prljavstinama.

Marinkovic mora dobije neku ulogu,ima fiziku,ima prangiju.Ako mogu Sasa i Akojon da se izdrkavaju zar je problem da se odigra nesto i za Vanju,koji ako da trojku,napalice se dice ekipu sigurno.

Jedan igrac nas nosi kroz ovu seriju,Macvan, ne moze je sam izneti.

Vujosevic je skratio rotaciju pred plej of sto je primeceno,ali u situaciji sa neuigranim Akojonom i Sasom koji igra protiv nas mi nemamo na prste jedne ruke igraca.....

Jedina pozitivna stvar od sinoc je sto se Dragan vraca.

Nek se puste Dalo i Bezbradica da udaraju pozadi,pa oni su pustali njihove marginalce da igraju rukomet.

I samo bez Akojona na pleju,kad god lik uzme loptu izbaci nas iz ritma,ne zna da vodi loptu i kraj price.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ok, kvalitetniji su, uigraniji, kompletni od avgusta.
Mi nismo ništa od toga. I to je na terenu očigledno bilo u sve 3 utakmice.

Mi ćemo biti uigrani kad bude finale plej-ofa naše lige. Oni će biti umorni.

Stvarno mi nije jasno kako za 2 sezone nisu napravljeni taj Bezbradica i Dalo, pa sad i Đumić da budu ti naši igrači koji će da ujedaju i smetaju njihovim glavnim igračima.

Ovo sad ako uspemo da dobijemo sa 3-2 će biti ogroman podvig i pobeda srcem!
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Vujosevic je skratio rotaciju pred plej of sto je primeceno,ali u situaciji sa neuigranim Akojonom i Sasom koji igra protiv nas mi nemamo na prste jedne ruke igraca.....
Nije Dule skratio već finanskijske mogućnosti.
Za analizu i opšte utiske će biti vremena kada se serija završi.
Vratili su brejk, mada u ovim utakmicama se više pobeđuje u gostima, zato je mnogo važno dobiti večeras.

Borba do koske, mrtvi se broje na kraju.
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Veceras neka dodju samo oni koji veruju...ne u 2:2 ,nego u 3:2 gde cemo im pred njihovim lobotomiranim stadom otkinuti ta vestacki naduvana jaja.
Nemam sta vise da kazem,idem da jedem k'o stoka... pa na JNA,pa u Pionir.
:napred Partizan
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.833
Mislim da uopste ne bi bilo lose ako bi danas neko napravio kompliaciju svih tih gresaka, Dzenkinsovo gazenje linije, Radonjicevo smetanje itd itd.Ja licno dosta toga nisam video a nemam ni najmanju sumnju da je bilo tako_Oni su napravili klip sa Bobijem i zato sinoc niko nije smeo da ga pipne.
 

Milvol

Početnik
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
103
Reaction score
1
Локација
Crno beli grad
Mislim da smo u pre utakmice znali ko će nam suditi.

Belošević je njihov navijač, zvezde ranije, sada fmp-a. I to hard core. Za drugu dvojicu nemam pojma, da li su ili nisu. U ovakvoj atmosferi, njihovog kukanja, udaranja u kolena Marjanovića :pop nade da će biti bolji kriterijum, morali smo da računamo da će naginjati na njihovu stranu.

Ne znam ko danas sudi, nadam se da ćemo imati pravednije suđenje, a uz sigurno bolju igru nego juče, pobeda je jako blizu.

:napred Partizan
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Dobijaju nas na cistu atletiku i fiziku. Nasim oruzjem koje smo imali sve ove godine.

Imaju 2-3 odbrambena specijalca, imaju Kalinica koji je atletski mocan igrac, plus se ne plasi kontakta i stalno pravi guzvu na skoku i Bobija koji im je korektor i pored kojeg nikome nije lako da poentira i plus je stalna pretnja na skoku i u napadu. Koliko nama ove godine fali jedan igrac poput Lovernja, Lucica, Veselog koji ce da pokupi sve nicije lopte i da razgrne svaki put na skoku. To sam ocekivao od Pavlovica ali je ocigledno da njega to ne zanima da radi.

Neverovanto mi je kako branimo pik, nekakvim izguravanjem. Aj za neke igrace to i ima efekta kao recimo za Vilijamsa, ali za Dzenkinsa to nema smisla. Coveku kojem su sut i prodor kvalitetni i koji gotovo da nema nikakve asistentske sposobnosti ne moze tako da se brani, sto se i vidi iz kolicine primljenih poena u svakoj utakmici sa njegove strane. Kapiram da nemamo centra za iskakanje ili udvajanje ali neka se izmisli nesto jer ovako ne ide. Dolazimo u situaciju da primimo izmedju 15 i 20 laganih poena iz pika svaku utakmicu, da nam Jovic polaze lagano na obruc.

Druga bitna stvar je da nas izbacuju na snagu iz svih napada. Probijaju blokove kao nekad Pera Bozic i nasi igraci jedva uspeju loptu da prime. Posle se sve svodi na igru 1 na 1. Cela spoljna linija je operisana od pika i bukvalno svakom igracu je to najslabija strana u napadu, jos ako krenu da iskacu kao sto rade, pogubimo se totalno.

Umesto Akojona smo mogli kakvog takvog visokog igraca da dovedemo i da bar igramo ono sto smo igrali 13 godina, snaznu odbranu, da zatvorimo skok i da se rvemo sa njima. Ovako smo doveli igraca koji nas uvek vuce u minus minimum 10 poena. Na jedan njegov poen dolaze 3 njihova. I kad tehnicki nije on popustio u odbrani, opet cela ekipa zna koliko je los defanzivac pa se pomeraju ka njemu da mu pomazu. On meni deluje kao cunj u odbrani, gde je jedina mogucnost da oni ne daju kos da neko slucajno promasi lagan i neometan sut. Plus je vrlo upitan i doprinos u napadu, posto nas cesto nejgova igra uvodi u problem i trku sa protivnikom.
Tepic bar cedi napad i kad ne damo kos i spetljamo se nesto, vrlo retko puca neka kontra ili serija protivnika. Ovaj kad je na terenu gotovo da se nije desilo da protivnik ne pravi seriju 6 0.

Milutinov mora da pocne da pogadja sa poludistance ako mislimo da pobedimo. On ima sansu da ubaci 15 laganih poena ako navezba taj sut. Da se mane poluhorog i da vezba samo suteve sa penala i nema da brine za karijeru, a ni mi za pobedu.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.006
Reaction score
26.068
Локација
ante portas
Ja ove postove nikako ne razumem. Svaki drugi misli da je tuca ono sto nama treba da bi izasli na kraj sa njima!? Pa da l' je moguce da ste stvarno toliki kosarkaski laici... Kao da niste gledali ove utakmice!?

Kao prvo, nije 2:0 u seriji, vec 2:1. Znaci gospodo, dobili smo jedan mec sasvim legitimno i da nije bilo gluposti i malodusnosti na kraju - dobili smo ga rutinski i to pred njihovim navijacima. Umesto sto prizivate tucu, polomljene vilice i kosti, bolje bi bilo da prizivate kontrolu ritma, drugaciji pozicioni napad, skakacku dominaciju i sl.

Oni su jednostavno bolja ekipa, imaju luksuz da razliciti igraci mogu da ponesu utakmicu i to je jako tesko pratiti. Mi previse energije potrosimo da narusimo tu njihovu stabilnost koju dobiju kada krenu sigurno u napadu i naprave razliku. I u prvoj i u trecoj utakmici - mi svo vreme jurimo tu neku razliku koja se posle pokaze nedostiznom. Zamislite petorku u kojoj Bezbradica i ekipa treba da odrade prvih 5 napada!? O cemu mi pricamo...
Kad sam govorio o tuči,mislio sam o kontaktu,fizici,duelu.Da se u prvi mah odgovori na prljavost i da se time uspostavi psihološka ravnoteža.Da shvate da i mi umemo da bijemo.
Stojanče je apostrofirao Mačvana i nedostatak atleticizma.
Ne bih da se hvalim i da tražim postove, postovi se mogu naći,ali davno sam ja ovde apostrofirao i pre plej ofa koliko bi nam falila jedna atletski moćna četvorka.
Da ne tražim postove sad.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Nema više vremena za palamuđenje, analize, danas je dan kada igra Partizan, sve što se desilo je davna prošlost!
Svi koji ste u mogućnosti večeras da budete na utakmici, dajte sve od sebe, da sutra ne zamerimo ni sebi ni njima na terenu! Nema bede, nema jeda, i sutra je novi dan bez obzira na ishod večeras, volećemo ga i večeras i sutra i prekosutra i uvek! Isto ili još više! Zato nema razloga ni mesta za brigu i strepnju, samo za radost i još veću i žešću podršku!

https://www.youtube.com/watch?v=23yVMMO2f7Y

NA NOGE GROBARI! SVI! I NA TRENU! I NA TRIBINAMA!
Za nove radosti, za čast kluba koji je ponos svih nas koji smo tu ali i onih koji više nisu sa nama, a koji puno fale i Partizanu i nama! Jako, hrabro! Kao što su to radili naši dedovi i očevi, kao što smo do sada to radili mi, a sutra naša deca i unuci! Na pobedu!
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.304
Reaction score
10.843
Локација
Beograd
Jasmina, ne diraj Filipa, došao dečko da gleda tatin klub, ne budi nakraj srca... Navijanje, hm, kad oni napadaju, jbt, mi na tribini imamo hor bečkih dečaka a ne... Ja sam realna, mada imam utisak da njih zabole načisto... I, da, večerašnja sveta trojica završavaju posao od juče, čini mi se, kao da onog momenta kad se približi rezultatski bilo koja ekipa, za pantere ima da navlače. Jasno kao dan. Nažalost. A "nestali članovi uprave", koji članovi, čije uprave, propali u zemlju, šta koj moj?! I šta su, koji k...c, oni pa tražili u hali, gde su bili članovi naše uprave, naši prijatelji kluba, kad su oni bili domaćini, nešto ne videh, doduše na tv-u možda nisam ni mogla da vidim, ali bih ih svakako prepoznala... Nebitno, pametno, strpljivo i mentalno jako pa dokle nas to dovede... Ne smem da izgovorim naglas, da ne baksuziram, ali PARTIZAN NEĆE PROPASTI!!! Možda će biti blizu, možda jako blizu, ali neće propasti... BORBA, BRE!!!
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Tako je borba i samo borba.Niko od novinara da spomene ponasanje zutog govneta kekeca u prvoj i trecoj utakmici.Na koji nacin on udara.Danas nema novine koja nije objavila kako Pavlovic nesportski udara a kekec udara sportski (mamu vam jebem onu hostoplersku)Nisam da se bukvalno tucemo ali sto neko rece pre ubaci ove sto imaju epizodne uloge da naprave deset faula ali faula od kojih ce im se ruke tresti narednih pet dana.Udari brale u kost pa nek zvoni Pionir.Sale ta bi trebalo malo pod hladan tus jer ovako kako je odigrao juce samo nam odmaze.Sale dokazi svima danas ko si i sta si.:napred Partizan
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Da spodelim svama moje utiske od juce.Verujem da vecina vas ovde zabole kita za to kako sam juce ja to doziveo ali moram da olesnim sebi.

Elem zove me Kum u kafanicu negde pre podne da sa rakiicom i salatom otvorimo dan.Poceli polako ali sigurno jedno za drugim,i dotakli se teme kosarke.Inace Kum moj je navijac ni on sam nezna kog kluba,ko je bolji za njega navija.I kaze on meni:-veceras dobija zfmp,a sutra Partizan na kraju ce zfmp da pobedi,ja mu kazem kume nemoj tako molim te znas kako sam vatren,ko boga te molim nemoj da me provociras.Sledece sto sesecam je slika mi smo kod njega kuci,gledamo tekmu,on jede govna kako su ovi zfmp nba igraci ,tu ga podrzava joj jedan drug cigan i ja ga onako ko sto puca Pavlovic Sasa odalamim i sad mi krivo ali jebiga shit hapends.Ja se izvinio.

Cela mi je utakmica ko kroz maglu.

Koji je bre ovaj klub koju energiju ima kad me natera da dignem ruku na najboljeg druga.

Sasa Pavlovicu GROBARCINO znam koji je osecaj kad neko serenda na tebe a ti si kratak fitilj.Majstore samo jako u meso cigansko ko ih jebe .Ako je rezultatski jebeno nemoguce da ih dobijemo(u ovo ne verujem ali jebiga sranja se desavaju)nek zapamte bar da nismo picke.:napred Partizan
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.304
Reaction score
10.843
Локација
Beograd
Ens, mene moj najbolji drug, ali zaista, pita, tj. šalje poruku tipa, nije gledao utakmicu, ne radi mu teletekst, pa ne zna rezultat, odnosno, ko je koga odvalio, ja mu jutros odgovorim, fmp je pobedio PARTIZAN, igrali belošević, radović, javor, igrali odlično, posebno ova trojica... Nije odgovorio. S tim što on navija za cigane, a u basketu je navijao za nas, do pre par godina, a čisto sumnjam da poznaje i pravila igre. Tako da, samo tako i to je to.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top