Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
Пораз од видно квалитетнијег противника. Више од овога нисмо могли, дали смо свој максимум. Ово није вече у ком треба делити заслуге и кривице, биће времена у данима пред нама.
Честитке Митровићу, Калинићу и Радоњићу на врло коректним и пристојним изјавама.
Предстоји борба за трофеј домаће лиге али наша највећа борба тек предстоји. Нека нам је свима бог у помоћи.
Постоје ствари због којих једва чекам Црнокосу и Еврокуп али и о томе другом приликом.
Време је за буђење и морамо наћи начин да устанемо. Ко изда пизда.
Волим те Партизане, вечерас још више него пре.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Zasluzeno smo izgubili seriju. Nema sta da se dalje prica, jaci su i to je to. Koliko para toliko i muzike. To je realnost. E sad, kako i na koji nacin su nam ovo priredili ova ciganska drzava i lopovcine-kriminalci koji vode fmp je za dublju analizu...

Tek sto sam dosao sa utakmice pa necu puno ni pisati. Ostacu dosledan sebi i necu pomenuti nijednog naseg igraca koji je podbacio ili ne znam sta vec ali cu reci ovo - NJIMA SVAKA CAST. Momci su se borili najbolje sto znaju i ne treba im nista zameriti ni na cemu. Hvala vam jos jednom sto nosite sveti dres. Jos nesto, Partizan je vecan i mi cemo ostati uz njega makar igrali i beton ligu... Kad je najteze bicemo jos jaci !!!

Za nocas zavrsicu onako kako sam napisao post pre ovog...

NIKAD NECES BITI SAM !!!

https://www.youtube.com/watch?v=23yVMMO2f7Y

"Kada te napusti sreća
Kad teško je i ne ide
Kada sunce zameni tama
I toneš u ponor bez dna
Ja ću ostati moj Partizane
Da bodrim te to dobro znaj
Zaklinjem se imenom tvojim
Da zauvek ostaću tu.
Nikad nećeš biti sam, ja ti to obećavam
Za crno-bele boje te, ja ću dati sve
Pesma neka ori se, nikada ne prestaje
Crno-bela armija za te bori se"
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Ja se nisam nesto potreso, ocekivano kad se pogleda pcetak sezone... Nasa je sansa bila u podgorici

Necemo se ugasiti, bice puna hala, vazno je napraviti dobru selekciju i dovesti sve sto vredi, i stvarati sampionski tim...

Ipak su ovi jaci, imali su jake utakmice, zato mi je bila prepotenta prica dajte njih
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Sad dosao is hale promuklog glasa srca punog tuge i besa u grudima posle nekih ovih postova....
Kako vas bre nije sramota...ovo je nevidjena kradja i to svi koji su bili u hali su mogli da vide...posebno odbrana na Macvanu odnosno drzanje grebanje udranje od strane limenki.I svaki nas ulaz je docekan udarcima i izbacivanjima kolena

Ima i nasih gresaka svakako,jbg Sale ocajan si bio koliko god te ja voleo.

Dule nazalost je lose vodio ovu seriju,izmene tajmauti su bili losi,forsiranje sa macvanom na 5 pa majku mu pusti djumica na 5 minuta.

Za kraj svim "prava prica" grobarima i onima koji su veceras dosli da budu vidjeni u pioniru mrs sto dalje od Partizana eno vam predgradje pa idite tamo.Pola hale urla Vucicu pederu a oni brze bolje neku pesmicu, gde je bio Uzalud Trud vidim da se i to vise ne peva ni protiv mutanta Pickousti ocigledno zabranio :puke
Otpevali ste kako ste otpevali za vreme utakmice a onda ste brze bolje pobegli, sto niste ostali kao ja i oko 150/200 ljudi koji su pevali za nas Partizan i za ove igrace dok nisu zandari krenuli da nas izbacuju mada ni tad nismo prestajali....
Nadam se da dule ostaje...i da ce neke stvari da se promene, barem nema vise onog jebenog poreza pa cemo moci ranije da sklopimo ekipu.

Nadam se da ce sledece domacinstvo u Pioniru biti dupke puna hala da bi pokazali svima da Partizan nastavlja da zivi i da ce tu uvek biti a ne ko neki sto su zamrznuti vec 5 godina
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.460
Reaction score
2.236
Zasluzeno smo izgubili od fmp kukanja nema, nit cemo propasti od ove poraze i neigranje evrolige zivot ide dalje. Toliko radosti su nam doneli upravo ti momci sa velikim trenerom sto ne sumnjam da ce nas Partizan od ovog poraza postati jos jaci i da ce se veoma brzo vratiti na pravi kolosek. Sve sto je lepo kratko traje ali kod nas je to trajalo 13 godini radosti titula veliki uspesi naseg kluba. Jedino ali i tek sada se vidi i najbitnije je sto nismo na vreme obezbedili prave izvore finansiranja za klub bolji marketig, garant za dobre sponzore bile su rezultati koji je klub postizao. Gadan je osecaj kada se ne plasiras u finale ali glavu gore bice jos puno pobede i radosti za nas i nas Partizan klub koji ce vecno ziveti
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Jebote, koliko god ovo bolelo, covek se okrene unazad, pogleda sta je sve uradjeno, koliko je trajalo, kakvih je sve momenata bilo...i umesto tuge, dodje neki miran, lep osecaj, pun prelepih trenutaka, ljubavi, emocije, uspona, padova, divnih ljudi, ogromne borbe.

Samo mirno braco...i dostojanstveno. Cestitati protivniku na pobedi jer su stvarno bili bolji i jebati im milu mamicu prvom sledecom prilikom.
 

Gastarbajter

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
143
Reaction score
5
Локација
Osterajh
Prvo, cestitke svim nasim igracima koji su se borili koliko su mogli. Mnogo duza klupa je odlucila seriju, nista drugo.

Ovi koji pljuju Sasu, nek pogledaju ponovo seriju i shvatice zbog cega je puko. Covek je doziveo da jedan kamenjar, koji zahvaljujuci Saletu Djordjevicu ima 100 puta bolji tretman od njega, koji je ipak neko ime. Oni su dosli sa planom: napravi 100 faulova, svirace ti 20. Nazalost, imali su fond igraca spremnih za tucu, mi nismo.

Sto se navijanja tice, :pop

bar je tako na TVu izgledalo.
 

klavijatura

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
222
Reaction score
32
Локација
Pionir
...

Da i ja kažem nešto na kraju serije...

Mislim da je ovo bila mala šuterska klinika Zvezde...igrom uopšte nisu bili bolji od nas, ali ono što su Jenkins, Wiliams i Kalinić pogađali u ove 4 utakmice zaslužuje da se stisne ruka i čestita, koliko god teško bilo.
Mi sa kratkom rotacijom teško smo išta mogli da uradimo, mada ne znam zašto Đumić, Andrić pa i Dallo nisu mogli da uđu bar par minuta da odmene i urade poneki faul do bonusa, ali dobro...
Mislim da s obzirom na kvalitet je odrađena dobra serija, da smo pokazali zube, ali trenutno je Zvezda daleko bolja, čak i više od ovih 1-3. Nažalost ali je tako...
Šta dalje ? Ništa, nastaviti sa radom. Možda ovo i nije loše, da se uradi neka selekcija, kako u upravi, tako i među igračima i da se krene ispočetka. Generalno, Partizan je nekada u SFRJ dugo čekao titulu pa nije svet propao...neće ni sada, možda ćemo biti slabiji, možda jači, ali ne smemo klonuti...
:napred Partizan

Potez Gagija kad je Marjanoviću gurnuo kroz noge :respect:respect:respect
 

Nikolai

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
418
Reaction score
39
Glave gore!

Trenutno mutant ekipa iz predgradja ima kvalitetniji tim ( duzu klupu ) , mislim da je to bilo kljucno u ovoj seriji. Prljava igra, dosta fauliranja, je taktika na koju su svesno isli, znajuci da smo kratki za minimum 3 igraca sa klupe.

Stali smo na istom mestu kao i protekle sezone, polufinale ABA lige. Pocev od 2001 i 13 odigranih sezona do danas osvajali smo to takmicenje 6 puta, dok ova gamad nije to uspela ni jednom... Ostalo je da branimo trofej koji smo osvajali proteklih 13 godina uzastopno od 2001, njihov najveci trn u oku. Verujem da ce Dule naci nacina da motivise ove momke i da ce trofej ostati tamo gde mu je mesto. Taj trofej je godinama unazad obezredjen od strane ULEBA i celnika ABA lige , ali mu bas upravo to daje veliku vrednost jer se za njega ne igra zbog novca, sponzora, nekog tamo eurokupa ili eurolige... Taj trofej se igra za ime Sampiona, za navijace, za osmeh koji traje godinu dana, za prestiz. Taj trofej je nezaprljan, cist, sjajan, on donosi sve ono zbog cega sport postoji!

Na nama je da ga odbranimo i da ga ne damo nikome! Glave gore momci, najbitniji deo sezone je pred nama!
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Kakvo gasenje, I slicna sranja. Izgubili smo od Manchester Citya za nase uslove i sta sad, jednostavno su jaci u ovom momentu. Nije lako, pokida iznutra..........ali glava je uspravna i imamo puno pravo za to. Svi mi cemo se, sa sjetom, sjecati ove generacije ljudina koja , drugu godinu zaredom, nece igrati evroligu. Sa stanovista finansijske stabilizacije, dobre pocetne pozicije za mlade igrace I slicno, to je neuspjeh. Sa stanovista odanosti, pripadnost I ljubavi prema Partizanu, ova generacija ce razvuci osmjeh na lice svakom od nas. Kad neko kaze volim Partizan, meni je prva asocijacija : Dusko Vujosevic, Gagi, Sasa, Milan, Milenko, Nikola, Zofri, Leo, Bogdan, Jan.....nema kraja. To sto nema kraja je dokaz nase velicine. Sto je poraz tezi, lakse shvatim koliko volim Partizan. Neko je rekao : Snaga je trenutna, velicina se mjeri vremenom. Idemo dalje
 

salesr

Početnik
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
62
Reaction score
2
Citam komentare navijaca Partizana na internetu i evo sad mi je jos i losije nego pre dva ipo sata. Pisu kako je Vujosevic bolesnik, kako ne zna da podnese poraz i kako treba da ide da se leci i da batali kosarku, a to sto je u tunelu bila ciganstura, HULIGAN to nije bitno. Svi kenjaju i seru kako su u Srbiji problem ti HULIGANI, te vodje i zale se kako drzava nista ne preduzima a kad Dule takvog jednog udari onda je Dule bolesnik i sve najgore....
Zasto niko ne postavi od tih nasih navijaca sta ce vodja navijaca zvezde u tunelu gde prolaze NASI igraci. Neki "nas" navijac je prokomentarisao nesto u stilu pa sta ako imaju pomoc drzave, teska srca pruzi ruku i cestitaj im. Pa nikako ne moze biti to pa sta ako imaju pomoc drzave, e te navijace nikako da razumem.

Mi cemo barem uvek postojati, ostacemo Partizan za razliku od njih.
Uzimamo bre titulu u domacici i nastavljamo DOMINACIJU!!
Gagiju jedan veliki :respect
Izvinjavam se ako ima gramtickih gresaka, nervozan sam ne mogu sada na to da pazim.
:napred Partizan
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Ako se vratite u decembar i skor 6-7,teske poraze i u aba i u eurokuputim sastavljen od rekovalescenata,proslogodisnjih teskih rezervista,propalih kosarkasa,povratnika,rekreativaca...pa povreda Murica mesec i po,pa odlasci igraca,izdaja gagica...+ aparthejd drzave koja bi trebala da nas nosi kao malo vode na dlanu,shvaticete da je samo ulazak u polufinale ogroman uspeh,svaki drugi klub bi se ugasio,preselio u kls.
Predstoje nam teske godine,cak i da se ugasi taj fmp,da nam skinu omcu oko vrata razni bolesnici sa vlasti ,ono sto dolazi generalno u kosarci ne prepoznaje klubove kao sto je KKP.Nemas velike pare ne postojis.Igras taj eurokup i cao. Ovo sto je fmp sada je samo frustracija cigana na vlasti, nista vise.Takav drzavni klub ne moze da postoji u drzavi koja je opustosena. Igraju se Svedske i kanade...standard,sve lepo,igramo se eurolige za velike pare.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Citam komentare navijaca Partizana na internetu i evo sad mi je jos i losije nego pre dva ipo sata. Pisu kako je Vujosevic bolesnik, kako ne zna da podnese poraz i kako treba da ide da se leci i da batali kosarku, a to sto je u tunelu bila ciganstura, HULIGAN to nije bitno.
Ne znam koliko si u toku, nisu to navijači Partizana, nego sns botovi koji rade punom parom.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Sve tece i sve se menja.Dosao je red da izgubimo,nije moguce do kraja sveta i veka odrzavati niz pobeda,to se nikada nece desiti.Ne treba padati u ocaj,treba se hladne glave okrenuti sutrasnjem danu i novom jutru,novim pohodima.

Prozivate me da sam cigan? Cemu to ? :
-Rekao sam :
-da su nas Pavlovic i Akojon unistili?Zar nisu?
-da su cigani trenutno jaci i uigraniji?Zar nisu?
-Da imaju jacu psihu i da su se uvek hladnokrvno vracali na +10 kada god smo mi smanjivali?Zar nije tako?
-da nasi igraci treba da se stide pristupa igri?Pavlovic,Akojon i jos par njih...
-da se Partizan ni u jednom sportu nije odvojio i ostavio rivale u blatu?Nije istina to?

I koliko sam skapirao,koleginica je mislila na ZicLa,ne na mene.

P.S. - necu da dozvolim da me neko optuzuje,mene koji sam sa 50 ljudi na jugu bodrio danas fudbalere.

Jednostavno,bio sam banovan kada sam pljuvao te iste fudbalere da su namestili u Grckoj,sve zbog sramnog pristupa.Danas to kazem i za pojedine kosarkase-SRAMAN PRISTUP!A oni neka me demantuju u KSL ako hoce.
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Mislim da bi 90% navijaca sada pristalo da igramo sa djecom al da dule bude trener,jednostavno je tako.
covjek je utkan u nase titule i ni jedan normalan navijac nece reci nista protiv njega.
Covjek ima zivorno djelo koje jos traje a koje se zove partizan.
izvucemo se to je najbitnije!:napred Partizan
 

salesr

Početnik
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
62
Reaction score
2
Ne znam koliko si u toku, nisu to navijači Partizana, nego sns botovi koji rade punom parom.

Jos se potpisuju kao realni navijaci, ma neka mi poduvaju svi ti "nasi" navijaci koji su glasali za sns.
Jeste FMP zasluzeno pobedio, jbg imaju skupji tim ali samo zbog drzave koja sipa novac samo tako u njih, i jos jednom svi ti nasi navijaci koji kenjaju po Vujosevicu dok jedu sns-ov sendvic neka mi ga duvaju. Izvinjavam se zbor recnika, ali ne moze se drugacije pisati u ovakvoj situaciji.

Podrska sampiona ove zemlje da bude jos jaca sada!!!
da nastavimo dominaciju!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ne moramo bre ništa da osvojimo, boli me kurac za titule, imamo ih gomilu, osvajićemo još gomilu, samo ne želim da vidim da se igrač Partizana predaje protiv ovih govnara.


Klub koji nas je dobio nije prava zvezda, železnik zvezda je, ali su im članovi i navijači cigani, zato ih zovemo cigani, pa makar se krili iza Megaleksa.
 

CHBRmagma

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2014
Порука
111
Reaction score
36
Локација
chubura
druze, plej koji ima platu milion E, budzet preko 5 kila, 11 igraca u rotaciji naspram nasih 7 neredovno i neadekvatno placenih igraca u rotaciji… veruj mi da nema veze sa pristupom
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Dva i po minuta pre kraja, Akojon promašuje dva bacanja, umesto -3, daju trojku i to je -8...
Budim se... Prvi put u životu vidim i priznajem da igrači KK Partizana nešto ne mogu... Prvi put sam video da ne mogu da pobede... iako to nije bilo nemoguće. Prvi put sam prihvatio poraz pre isteka zadnjeg sekunda...
Šta me je navelo na to? Puno stvari: igra u odbrani Akojona, loše kretnje u napadu, loše čuvanje onog Vilijamsa, juče partija Kalinića... blede partije Pavlovića... loši postupci... Da ne nabrajam, jer ne želim da pričam sada o tome, ali, trebalo bi, ima ovde ljudi na forumu koji će to analizirati dobro.
Dakle... Pomirenje sa tim da košarkaši Partizana neće pobediti. Iznutra telo vrije, spolja hladno... Izašao sam da šetam, razmišljam o svemu i svačemu, mislim na ovaj forum, kako je pljuvačina strašna trenutno, kako su ljudi ispizdeli, ljutim se na sebe zašto nisam besan, zašto ne plačem i zašto se ne tresem? Pitam se da li mi je uopšte žao???!!! Da, uznemiren sam, osećam žal i bol... Čak uživam u tom osećaju, osećaju da osećam bol zbog ljubavi, saznanje da osećam - jer volim...
Na moje iznenađenje ljudi na forumu pišu poruke podrški KK-u, ne zameraju mnogo... Shvatam, da da... Koliko je taj KK Partizan veliki, MI TEK SADA VIDIMO. Uspeli su tako lagano da nas ošamare, a kao da nas nisu takli.
Hoću da kažem da pobeda u jednoj seriji ne može da izbaci iz balansa jedan KK, pogotovo da doprinese tome da mu navijači budu ljuti i da mu ne opraštaju... Već, da su navijači toliko zahvalni, i pre svega svesni, da je veća žal za tom Evroligom (mada tu se još uvek ništa ne zna), a još veća žal što nepravda nije pobeđena DANAS! Što smo joj dopustili da je tu još neko vreme...
Mene je strah za Duleta... strah da ne napusti KK, strah me je da onda ne uspeju da uđu sns smradovi, strah me je jedino toga...
Sudije su usrale ove utakmice, mi smo juče morali agresivnije, to zameram košarkašima, i to što su pogledom ispraćali njihove igrače na polaganje... Mora bre da se udara, da ih slomiš bre!
Pavloviću, Pavloviću... Da si ubacio 10 poena danas, ili juče... Eh moj Pavloviću... Zašto bre, Sale, zašto nisi? Ja podržavam i Kneževićev potez u rupi, Rnićev, Mirkovićev crveni, Nišin, Krstajićev lakat lazetiću... Podržavam apsolutno i tebe, gazi bre! Nije to gospodski nivo, trebao si da ga jače lupiš i ubaciš 20 poena.
Dule... čoveče... ti si legenda...
Ajmo momci, opustite se, nismo ljuti, tužni smo i teško nam je, sutra je novi trening, trenirajte, slušajte trenera, uzmite KLS, uživajte u najlepšoj igri na svetu (samo kada je igra KKP), budite uz Duleta i KK i ne napuštajte nas na leto.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top