Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

mr Kiza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
444
Reaction score
16
Sasa jeste zasluzio kritiku za ove dve zadnje utakmice, ali cemu vredjanja i teranja iz kluba?
Da nije i on bio tu, vrlo verovatno da ne bi ni gledali KKP u polufinalu.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ovo je velika prekretnica za nas kao INSTITUCIJU u ovom sportu. Nismo uspeli da se odbranimo od mutiranih cigana,ukradenih para sa kosova,opranih para od droge i sada smo u teskoj situaciji.
Nijedna imperija nije vecna tako ni ova nasa,ostaje zal sto su nas iz koloseka izbacili neljudi,olos,smrad ,iskompleksirani maloumnici,male duse, ljudi koji bi unistili nemacku kada bi ih izvezli tamo.
Retko se radja skupina olosa kao sto su braca pickousti,vesic,pudlica,kokeza i dr terzic,mozda jednom u 5000god.

Meni ce malo biti lakse ako ih ponizimo u derbiju u sred rupe,ne znam za vas..

Teska vremena su pred KK Partizanom,ali iz njih moramo izaci jaci ! ! ! Napred partizan glavu gore svi ! ! !
 
Последња измена:

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
Biti bolji nije toliko teško kad u tim ubaciš pet miliona Evra.

Ovo je poenta svega!

Tu neravnopravnost Dule pokusava da raskrinka pred svima i sa njom se bori deceniju i jace.

Koliko miliona drzavnih para je proslo kroz tu rupu bez dna, a kada se Dule sa originalom kuckom izborio i zatvorio je, drzava je omogucila da se jednim potezom olovke izbrisu milioni duga originalne kucke i da se upumpa drzavna lova u novu kucku iz predgradja. Dule se poput Don Kihota bori sa vetrenjacama, dok srpske drzavne pare sada vec u ogromnom obimu pumpaju kucku iz ppredgradja i omogucavaju mafijaskoj pudlici da ostvari svoj cilj.

Predstoje nam jos tezi dani, ali upamtite jedno! Ko digne i jedan glas protiv Duleta ili ovih nasih igraca, taj Partizanu zaista ne zeli dobro.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Dosta je ljudi hteli fmp u polufinalu, dobra procena

Sale nije bio spreman za ovu borbu kroz blato kod nas, neverovatno kako je podbacio kad je najteze, ispalo je da nas je castio prisustvom
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.764
Reaction score
6.362
Nisam moderator ali bih za svako pljuvanje Duleta sto je udari picku cigansku davao momentalan ban!!!

Ej bre da dodje neki od vodja navijaca i da se nasem treneru u nasoj kuci unosi u facu i vredja!!! Pa jel smo ljudi ili picke.

Ako si ga DV udario u ime svih nas koji se ne predajamo poslen ve bitke i ZJAEDNO CEMO IM JEBATI MAMICU MUTIRANU u nasoj ligi.

GLAVU GORE GORBARI BICE OVO SVE U REDU!!!

Sasa je realno mnogo zasrao ali nas je toliko zaduzio da necu jednu losu rec da kazem za njega. Pavlovicu legendo.

Akojon nas je unistio, potpuno promaseno pojacanje.

DRAGAN samo:respect:respect:respect:respect:respect i opet :respect:respect:respect....
 

bojanp13

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
180
Reaction score
5
Pobedili smo ih 11 puta zaredom u plejofu. Verovatno govore o tome.
Znaju da broje, ko bi rekao....
Nista strasno se nije desilo.., bilo bolji, pobedili. Sudije nas jebu jos od Podgorice, tako da sam nesto slicno ocekivao i u ovoj seriji. Toga je bilo taman koliko im je trebalo.
Mi treba da gledamo sta i kako dalje, malo bolje skautirati klince i domace igrace, da se ne bi desavali kiksevi pa da ovi prekoputa ni krivi ni duzni kupe ono sto im damo.
Nije problem u Duletu..., stvar je u tome da covek ne moze sve sam, i skauting, i trening, i finansije i PR. Ako vec placamo ostale funkcije u klubu, neka zarade tu platu jebem mu mater...
Kao sto rekoh, nista strasno, ovo smo vec preziveli prosle godine.
492494496498
 

kozzanostra

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
208
Reaction score
238
Gandri i macvanu hvala do neba, borili su se do kraja..hvala im za sve! Muric, tepic, milutinov na nivou! Razocarenja pavlovic( ne da je bio los nego je bio katastrofalan, 2 igraca manje!) , akonjon( ovaj ne moze da igra ozbiljnu kosarku nek ide na harlem globtroterse da prangija trojke), djumic ( ocajan ,gagicu mars u picku materinu!), marinkovic ( nije mogao tablu pogodi, klinac jeste al opet...), andric ( decko je sa timom bar dve godine i toliko je ocajan da se dule boji da ga ubaci i na minut, a kad ga ubaci odigra ko da je dosao iz jaslica na teren)! Dule malo izgubio tlo, previse rastrojen, misli mu lete na sve strane ali nista mu ne zameram a niti imam pravo! Cigani realno odlicna ekipa,sami smo krivi sto smo nabasali na njih kiksali protiv krke igokee na kraju prokockali u podgorici drugo mesto..jbg..bice bolje.valjda
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
*Pobedili smo klubove za koje cigani navijaju 11 puta zaredom u plejofu.

Hvala za ispravku... naravno u pravu si.

Ostavite Pavlovića na miru!!! Nisam ni ja zadovoljan njegovom igrom, ali da nije došao ne bi ni bili u prilici da igramo plejof. Da je odigrao kako zna i ume, možda bi prošli dalje, ali....

Shvatite da je FMP jednostavno igrački bollji i da nikada nije sramota izgubiti od boljeg tima. Zašto su bolji, to je druga diskusija.

Verujte mi nije smak sveta. Izgubili smo, pa šta. Hoćete li da prestaneta da navijate za Partizan samo zato što su govna iz Železnika otišla u finale.

Čekamo ih u finalu KLS!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.266
Локација
Žrnov
Vi sto se zgražavate, evo koga je DV udario:

11178308_880282732010894_3824339608313431764_n.jpg


Pa ga vi i dalje žalite...

Duletova izjava:
"Prolazeći kroz tunel, jedan čovek iskočio je ispred mene i razdrao mi se na uvo, nešto "K..." Došlo je do gužve i razmene udaraca, tog čoveka ne znam, ne znam kako se zove, kažu mi da je jedan od vođa navijača Zvezde".

A niko ne piše da je Mirko Pavlović počeo da provicira publiku na 2 minuta do kraja....

A vi kako nasedate - prava ste meta za sve botove.... potpuno mi je jasno kako je SNS na vlasti... Neverovatno!!!!
 

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
Nisam moderator ali bih za svako pljuvanje Duleta sto je udari picku cigansku davao momentalan ban!!!

Ej bre da dodje neki od vodja navijaca i da se nasem treneru u nasoj kuci unosi u facu i vredja!!! Pa jel smo ljudi ili picke.

Ako si ga DV udario u ime svih nas koji se ne predajamo poslen ve bitke i ZJAEDNO CEMO IM JEBATI MAMICU MUTIRANU u nasoj ligi.

GLAVU GORE GORBARI BICE OVO SVE U REDU!!!

Upravo tako brate! Nema tu bre sta Duletu da se zameri. Nadam se da mu je slomio picku onu cigansku.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
826
Reaction score
2.851
Samo kao primer upisa, ne obraćam se tebi konkretno ali jesi uključen i ti i svi ostali, da ja ne bih dobijala poene zbog "objektivnih Grobara" koji su, po mojim standardima gori od cigana....

@La Zic, tebi izuzimam iz ove gore grupe:

PIČKETINO PANTERSKA, nas niko ne jebe, ali smo mi tebe jebali, i jebaćemo te ponovo, čisto da ti povrdimo traume!

OVER AND AUT!



I meni je sumnjiv Lampas vec neko vreme, ali nemam mogucnost da pogledam sve upise, pa rekoh sebi mora da ja gresim.Necu ni sada nista da garantujem, ali oni koji imaju mogucnost da na brzinu pregledaju upise, mogli bi da obrate paznju.


Imam dva pitanja za upucene:

1.Znam da je pitanje utopijsko, ali koji je princip deljenja Wild karti za Evroligu?Ima li toga jos?Koje su sanse da tamo na bitnoj poziciji konacno sedi neko sa trunkom obraza?Pa FMP je igra dva puta a da je nije obezbedio na terenu.


2.Zna li neko nesto o najavljenom uvodjenju finansijskog fer-pleja u kosarci?Mislim da je to jedino sto moze zaustaviti onaj nakazni projekat da se dalje izruguje siromasnima i unesrecenima u Srbiji.


I da, pamet u glavu!Ubucude nikakav SMS i uplate na racune za bilo kakve humanitarne akcije!Ako zelite da pomognete, odnesite novac licno kome treba, zajebite vise i 1003 akcije i sve ostalo, dovoljno ih finansiramo porezom.


Za goste - Odgovorite sami sebi, posto nama necete.Da li u sebi znate koliko je Nebojsa Covic unesrecio srpski narod?Da li u sebi znate za koji klub trenutno navijate?Da, naravno da znate, ali ste zazmurili na jedno oko, linijom manjeg otpora.Kad ste sami sa svojim mislima, vrlo dobro ste svesni svega toga i to vas tisti....Znate da nikada necete biti ono sto najvise mrzite a cemu se divite, ono sto ce ustati i posle ovog udarca i ponovo krenuti na vas!
Salke 1941, Frankov Real, Obilic 1998.....To je vasa Evroliga!
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Momci, svaka čast !!

Svim igračima i Duletu i kompletnom štabu.
Treba ostati ponosan. Praz svakako na kraju jednom dođe, ovo je možda i najbezbolniji trenutak kada se zna protiv koga se borimo ove sezone i da je taj klub zapravo predstavnik režima jedne urušene i bedne države .
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.532
Reaction score
4.165
Локација
Ljubljana
Ajde bre glavu gore, nije kraj sveta, idemo dalje :napred Partizan :pfc: :partizan_fan:
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Четврта утакмица парт твво.

Молим вас још једном не пљујте играче, сви они су у Партизану само из љубави и ни због чега другог. Поштујте то, па ма колико вечерас били разочарани. Било је тешко до сада, а од сада ће бити још теже. Били смо у говнима до колена, сада смо у говнима до гуше. Теши ме само једна ствар, ИЗ НАЈВЕЋИХ ГОВАНА, НАЈЛЕПШЕ РУЖЕ РАСТУ.
НАПРЕД ПАРТИЗАН
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.410
Reaction score
4.464
Zasluzeno smo izgubili...
Gagicu - sve ti jebem po spisku, zelim ti sve najgore u karijeri!!!
Nadam se da sada svi shvataju da je cist idiotizam bio prizeljkivati limenke u polufinalu
Inace u pioniru se ostalo dobrih sat posle tekme, mi majke mi nismo normalni koliko volimo nas klub...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.098
Reaction score
15.859
Локација
Храм фудбала
Posto su drugi vec stali u zastitu Duleta i Saleta, ja cu stati u zastitu i Akojona. I ako postoji mogucnost da ostane i za narednu sezonu bilo bi idealno. Pre svega kasno je dosao, do sada je uspjeo pohvatati tek neke stvari, a to je i suvise malo za ovakve utakmice. Ni jednu jedinu akciju nemamo izradjenu za njega, sve sto je dao dao je ili preko ruke ili je sam iskreirao. Vjerujem da ce on mnogo bolje izgledati u finalu domacice. A i realno glupo je svaljivati krivicu na bilo koga pojedinacno, jer ipak mi smo TIM.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
PS6F8p

Nemam snage ni volje da nista pametno kazem... prazan sam kao novcanik naseg kluba... Jbeeno smo mogli da se vratimo ali za nesto vise nam treba nekoliko igraca a ne samo Muric.

3 plus 2 nisam vidio 100 godina a kosarku pratim realno od 1988 godine... a slucajno je bilo kada je trebalo ciganima... Nismo mi mogli pobjediti iz vise razloga a da ih nabrajamo nema potrebe.
Upali smo u mulj zvani Srbija, imam srecu ja ne glasam u Srbiji vec preko Drine, a samo cu reci dobro da se zapitaju svi grobari koji su dali glas Vucicu jer su pored glasa dali svoje novce ovoj bandi... Pa opet vi isto tako uradite pa onda neka vam budu krivi mali Marinkovic, Boza ili ko zna vec ko ...


Sta god da bude sutra i prekosutra ... Kako bi nas Partizan znao koliko ga volimo , da ne izgubi ponekada i da mu mi pokazemo....

Glavu gore braco Grobari
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top