Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Ma koliko mi bilo tesko da priznam,jer je covek,jer je brat,jer je jedan od nas,Alekasandar Sasa Pavlovic nas je kostao sezone. Koliko god oni objektivno bili bolji (svi znamo razloge,pare s kosova i drzava pickoustija,ali da ne zalazim sad u to), on nas je unakazio u svakom bitnom mecu ove sezone. Ali svakom. Svaki put se nadam da ce da se smiri,skoncentrise, i da im jebe mater, i svaki put se zajebem. Zasto Sale brate,zasto ?! :/

Jaoo jebem ti i povrede i sve,samo da Nikola bude dobro... Nek se zavrsi vise jebem ti sezonu, nek se zvrsi i da se ne ponovi nikad vise!
 

ld79

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
172
Reaction score
24
Локација
Beograd
Pavlovicu nije ti ovo bacanje kamena s ramena,postao si kao ciganski Gurovic.Smiri glavu igraj za tim, moras igati 30min.nemoj padati na provokacije.Znam da nemamo rotaciju i da smo ubijeni u pojam od ciganske drzave sa sipke,ali nemoj da im dajete povod da nas jos razbiju na terenu.
:napred Partizan
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Bez Murica, Pavlovica i sa onakvim sudjenjem i sa 5-6 igraca sa kojim smo igrali nje se moglo vise. Sreca pa nisu Duleta iskljucili da vrati Gasic Milutinova u igru.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.234
Reaction score
33.779
Локација
vaginamandibularia
Razlika u kvalitetu evidentna, posebno uz skraceniju rotaciju i lose role nekolicine kljucnih igraca. Da Macvan nije odigrao na EL nivou, poraz bi bio daleko tezi.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.457
Локација
U Kinšasi
Da oce vec jednom Pavlovic i onaj smrad da se posibaju posle utakmice, pa da gledamo kosarku ko ljudi.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Nisam nikada video da rodjeni igrač ovako usere svoj tim. Celu ekipu, koja je i mogla da napravi nešto on otera u rikverc. Pa kad vidiš da se neko iživljava realno boli te tuki da se ti lomiš.potez na kraju Borisa Daloa za anale definitivno. SRAMOTA
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
ocekivan poraz.. nista strasno.

mnogo je strasniji gubitak titule posle X godina dominacije pored kojih mi kao klub nismo mogli da se izdignemo iz ovog blata. fmp ce posle ove prve titule otici na grane na koje mi nismo mogli 15god za redom. to vise boli nego bilo koja partija pojedinca u nasem svetom dresu.

p.s. pickousti smrade popusi grobarske kare !
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ne zna se šta je sramotnije, naša igra ili sudjenje. Nadam se da su Nikola i Maki ok, nemamo baš nikakve šanse samo jedan od njih da ne igra... Trgnite se bre jebote na šta ovo liči!?
 

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
554
Reaction score
554
Panem et circenses. Nisam ni gledao nakon koraka Milosavljevića (ili je bila dupla) kada ga ona nakaza udara po vilici. I neko hoće da igramo samo ovu ligu? Lakrdija.
 

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
Pavlovicu, hvala brate ali stvarno dovidjenja. Dosta je bilo!

Macvanu iskreno hvala!
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Pavlovic u stilu scepakadabre, majko moja... Sto se on cimao da dolazi ako mu se ne igra... Da je u FK odavno bi mu zvizdali
Macvan KARAKTER
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Pavlovic... nadam se da ces nas napustiti na kraju ovog mucenja. Urnisao nam je sezonu, nedostojan dresa Partizana pa da je sveti Petar Cetinjski.
Igramo toliko ruzno da je mucno gledati. 0:3.
 

pfc kula

Početnik
Учлањен(а)
27.04.2008
Порука
131
Reaction score
540
E moj Sasa... U odbrani ne postoji , u napadu ispucavanje, bacanje presmesnih pasova u ruke ciganskih govana, pravljenje faulova na jebenom lazicu.. :pop

Znam da govna biju , ali ne pokazuje se revolt prema tome tako sto zakopas rodjenu ekipu , saigrace i navijace , vec uzmes loptu , napravis driblingom od lazica majmuna , sto i jeste , zakucas mu u facu , das trojku preko ruke , kao sto je Bogdan radio prosle sezone , a ne ovo...
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Nad Pavlovicem nije sviran ni jedan faul. Da li ste izbrojali bar 1?
More majku li vam ganfersku...
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
samo da ne izgubimo dostojanstvo u sledece 2 utakmice

andricu(alisa u zemlji cuda) jos veceras otkaz!!!
Ljudskom Maximumu se zahvaliti za sve sto je uradio za KKP jos veceras

........da dozvolis da te pobedi degenerik iskrivljeni,lazic i dangubic???

Sramota!!!


Hvala ti Milane :respect
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Na pocetku sezone svi dizali u nebesa Pavlovica a sad ga svi pljujete, da igra lose, igra..da moze bolje, moze ali on je bar u Partizanu i bice to sve na svom ja i dalje optimista...ali na kraju sezone mora nesto u upravi da se menja..
sve pohvale za macvana i daloa
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Uz ovakvo suđenje nemamo nikakvu šansu. Videćemo u kom ćemo sastavu igrati u ponedeljak, serija se nastavlja, idemo dalje.
Ovo što je večeras svirano, ovo je genocid. Potpuno razumem Sašu, onakve batine bez reakcije sudija su nezabeležene u svetu košarke.
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Sta reci za sve ove ljude sto pljuju po Sasi,ili bilo kom nasem drugom igracu,osim...:puke

Dule terao sprdnju sa ovom ligom na kraju..:buhaha
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top