Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Citam malo komentare po portalima i na svaki komentar gde se konstatuje kako su prodali ime i grb i kako ovo nije prava zvezda oni bukvalno nemaju odgovor vec samo lupaju minuse. Sto bi reko Dule neka im ovakvi trofeji, ja sam srecan sto mi jos uvek imamo klub i sto ne prodajemo ime i grb nekoj mafijaskoj pudlici da bi resili milionska dugovanja. Opstacemo nekako, nece ni pickousti smrad doveka da vlada. Jasno je da i pored toga moramo gledati i u nase dvoriste i napraviti neke promene. Da sacekamo da se ipak prvo zavrsi ova serija, ja cu verovati dokle god postoji i promil sanse !
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Cekaj, koga bre vi zajebavate? Sta, igracka velicina, dosao na emociju, za sicu, i sad ne smemo da kazemo da nas je usrao milion puta svojom igrom i pristupom, u mnogim vaznim utakmicama. Sta, vama ga je zao a nas boli kurac pa ga pljujemo iz cista mira. Jos ga dizete u nebesa i nazivate legendom?! Cime je on zasluzio taj status? Partizan iznad svega, njegov uspeh ispred svega!
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.431
Reaction score
11.896
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Upućujem iskrene čestitke rukovodstvu, stručnom štabu i igračima KK Crvene zvezde Telekoma, na zasluženoj pobedi u prvoj utakmici finala plejofa KLS.

Posebno im čestitam na fer i korektnoj igri i ponašanju u toku cele sezone, naročito momčinama koji nose sveti dres reprezentacije Srbije, našem Kalini, Dangubi i Bobiju.

Čestitam Čovi-legendi što je uspeo da zadrži najboljeg trenera ABA lige i da mu omogući miran rad, bez izazova neredovnih finansija.

Čestitam i navijačina KK Crvene zvezde Telekoma na sjajnom navijanju i korektnom ponašanju, naročito prema Dušku Vujoševiću.

Naši igrači, naročito Saša Pavlović, još jednom su nas izdali pokazujući da nisu dovoljno kvalitetni da se prilagode na kriterijum suđenja koji dopušta čvrstu, agresivnu, mušku odbranu.

Nisu mi najjasniji upisi Pekarskog, kukija, kecmana, Stojančeta, Profesora...

Sada je valjda jasno da je Vujošević izgubio trenersko znanje i autoritet kod igrača, te da bi trebalo da ode. Ako želimo da ponovo postanemo konkurentni na parketu, trebalo bi da se ugledamo na najbolje - KK Crvenu zvezdu Telekom. I njihove legende.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.304
Reaction score
10.843
Локација
Beograd
Lazare, ako je ironija, onda ok... Ali ako nije... Ne smem da kažem šta bih ti, inače, rekla... Sorry za off, bilo je jače od mene...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Za Lazara znamo da je ironija, ali sinoc su najbolje ocjenjeni komentari po nasim FB stranicama govorili o onoj staroj ciganskoj kako je Dule izlapio, bolestan i treba da ide... Bice ovo, makar se nadam, burna godina. Moramo znati sta su nam prioriteti.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Стидите се за ово пљување по Саши. Буквално ми се згадило читање после једне странице.

Да ли се зна какво је стање са Мачваном и Милутиновим?
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Nekako mi glupo da kritikujem coveka koji je dosao da igra za "dz", a verujem i da je njega samog sramota od Milutinova, Macvana i ostalih igraca kakve partije pruza i sta radi na parketu...

Zonu slucajno nemoj da smo odigrali, rasni suteri krivovilicasti degenerik, Lazic, Mitrovic, Blazic, Jovic, sve je to suva suterska klasa, unistice nas trojkama pa sta cemo onda... Sta god da momci urade, svaka im cast... Znamo u kakvim uslovima treniraju...
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Kako ce drugi postovati Sasu Pavlovica , kad pojedini ovako pisu o njemu....ili o bilo kom drugom igracu Partizana...sada ih treba podrzati...nadam se da ne treba objasnjavati zasto:napred Partizan
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Sve ja razumem,i kriterijum i uslove i sve,ali jel to sto igra za džabe treba da znači da nije podložan kritici? (ne pljuvanje,zna se sta je kritika a šta pljuvanje) Jel Sale sveta krava pa da ne sme da se iznese kritički stav o njegovoj igri? Volim ja Saleta,ali Partizan volim više.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.931
Reaction score
26.787
Sledece sto ocekujem je da pojedini ovde krenu sa kritikom Duleta, jer ni on nije...kako bese...sveta krava...:prekrsti
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
Prvo dizemo Pavlovica u nebesa, molimo ga da dodje, imamo nerealna ocekivanja od momka od koga objektivno boljeg igraca trenutno nemamo a sada ga pojedinci pljuju, isti koji su ga dizali u nebesa... Sram Vas bilo!!! Niste bolji od cigana...
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Naravno da je podlozan kritici kao i svaki drugi igrac Partizana... Meni on nije nista veci od Macvana, Milutinova, Dragana, meni su svi igraci Partizana isti i sve ih podjednako volim... Ne igra samo Sasa za kikiriki vec ceo tim.. Ali kao sto sam i rekao, ako ima karaktera (a ima ga), sigurno ga je sramota od saigraca i valjda ce zaigrati na svom nivou...
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Sledece sto ocekujem je da pojedini ovde krenu sa kritikom Duleta, jer ni on nije...kako bese...sveta krava...:prekrsti

Dule je Dule. Svi znamo ko je on,koliko je dao Partizanu,i koliko ga voli. I da mozda jedini stoji između kluba i ponora,boreći se sa državom pičkoustijom,ko sa devetoglavom azdajom. Ali i on je samo covek,sa vrlinama i manama,i ako zasluzi,biće kritikovan. Čemu se krstiš?
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Dokle više da Vujošević unosi zlu krv u srpsku košarku i deli srpski narod, pitam ja vas? Onomad napada nezaštićenog vodju cigana, msm šta reći?
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Ustani i kreni, ti, divni čoveče. Znamo da možeš. Pa šta su oni u poređenju sa tobom...
Gomila proseka i očaja, čije godine nisu dostojne ni da izgovore tvoja
imena. Ustani i kreni, ti, divni čoveče.

10426303_809937919104268_4932362354565657545_n.jpg


:napred Partizan
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Podbacio je i Vanja sinoć. Andrić :pop Jebote kad je Dalo(iako je imao užasnih perioda) uz Tepića bio najbolji od nižih igrača. Sašu ne bih da pljujem ali katastrofa šta je sinoć odigrao. Šut UŽASAN! Koliko su samo ofanzivnih skokova imali. Oni su realno loše odigrali sinoć i moglo se ovo itekako dobiti. Ali eto kurca... Suđenje sam već komentarisao u prvom postu. Ako se nekim nesrećnim slučajem desi da budu u nekoj prednosti u sledećem meču ili u trećem meču ako bude 1:1 i oni pred kraj osiguraju pobedu uvesti Božu, Bezbradicu, Daloa, Milutinovića, Glišića i bukvalno ih osakatiti faulovima pa nek nam daju i tehničke samo nek vide kako je to mamu im jebem! Jednostavno prebiti govna. Za bolje i nisu.

Može ovo sigurno da se dobije, i sinoćna utakmica je to pokazala. Njihove face kad sam video na početku mislio sam, to je to, kidamo ih. Umorni su. Da li smo mi sposobni i spremni da ispunimo zadatke koji su potrebni da ih dobijemo videćemo već u sledećoj. Naravno sve pod uslovom da Nikola i Maki igraju...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top