Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

bojanp13

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
180
Reaction score
5
@lukaimasa
Te fore za po kuci...

@bandit
Covek nikad nije ni radio pod normalnim uslovima, uvek su bili posebni, tj. ocajni.
Pod "uslovima ugovora" mislim na finansijski deo.., ako ce vec da se "stedi, krajcuje, pazi na svaki dinar", onda da krenemo od vrha..., cenim da bi tako bilo najpostenije.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Dule ionako dobija one novčanice iz monopola, tako da može da ima i milion i hiljadu evra godišnje, isti đavo. Čovek živi od ukradenih slika, briga njega.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.390
Reaction score
2.436
Локација
Novi Beograd
@lukaimasa
Te fore za po kuci...

@bandit
Covek nikad nije ni radio pod normalnim uslovima, uvek su bili posebni, tj. ocajni.
Pod "uslovima ugovora" mislim na finansijski deo.., ako ce vec da se "stedi, krajcuje, pazi na svaki dinar", onda da krenemo od vrha..., cenim da bi tako bilo najpostenije.
Može i za po kući, može i za napolje, kako se kome sviđa.
Pretpostavljam da bi sledeći potez bio i retroaktivno smanjenje Vujoševićevog prethodnog ugovora.
Kao što kažeš, kad već štedimo,...
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.051
Reaction score
26.229
Локација
ante portas
Nema se Saletu šta zameriti. Vratio se kad je bilo najteže, pomogao i hvala mu na tome večno. On je još klasa, a Pao je veliki klub. Srećno Sale. Pomozi bratu Fotsisu i Dijamantidisu da se titula vrati na pravo mesto!
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.898
Reaction score
10.093
A tek debeli Dukljanin neprilagodljivoscu :D

I, evo, do dana danasnjeg se ne prilagodjava na spoljne faktore :D
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Mrzim Zvezdu, OFK-u, Rad,
Olimpijakos, Juventus...

Huventud brate Lazare, a ne Juventus... :D

Ovo oko Saleta... Još su to novinarska nagađanja, ništa još nije zvanično. Ne verujem burek novinarima.

Ali, kako god, verovatno neće biti u našem timu naredne sezone. Hvala Sale što si bio tu u najtežim trenucima u istoriji kluba i pomogao na osvajanju prošlogodišnjeg trofeja. Srećno ti bilo majstore, gde god bio!
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.438
Reaction score
11.951
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Eto, koliko poznajem navijačke pesme... :D

Malo mi je bez veze što ću da napišem da mi je negde čak i drago što će Saša odigrati sezonu van Srbije. I on i evropska košarka zaslužuju da se spoje u jednoj normalnoj sezoni. Publika će da uživa u igri majstora kada ne mora da bude borac protiv zla, već samo košarkaš.

Naravno, ako ode.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.626
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Dobro poznajes Juventus je ipak :D sem kad se igra bas protiv huventuda.

Sasa bi kada ne bi igrao iz srca i kada bi igrao u normalnim uslovima sa normalnim sudjenjem mogao da odigra jako dobru sezonu. Mada opet nisam siguran koliko je Grcka bas idealan izbor posto i kod njih ima iste takve tenzije kao kod nas, ali bar u el moze da igra na nivou.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
sb838R

Neće čovjek da igra ni za jedan drugi klub u Evropi to je izustio više puta.
Only Partizan :banghead
.

I ja mu pamtim te reci-"U Evropi mogu da igram samo za Partizan"
Ostao mi je nekako gorak osecaj ...Mislio sam,nadao sam se,verovao sam da ce da ostane da nam pomogne i ove sezone,pogotovo sto je i sam izgovorio citiranu recenicu.I sto smo stvarno u teskim problemima.Mnogo bi nam znacio takav igrac.
Jbg,nek mu je sa srecom,sta da se radi...Ali sam zarko zeleo da ostane i ove sezone i da eksplodira.Eksplodirace on,ali u drugom mestu i u drugom klubu.Sve najbolje ti zelim Sasa.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Niko ne zamera Pavlovicu,ali eto,ja sam se nadao da ce ostati kod nas.
PS I ako cemo realno,nije Pavlovic siromasan covek,malo je cudno to poredjenje jednog milionera i ljudi koji u Srbiji uzimaju male plate tek da prezive.Da sam ja bogat(ko sto nisam) igrao bih za dzabe.Ko Babovic recimo :D
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.626
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
To svi kazu dok ne postanu bogati.
Ne razumem poentu, covek je toliko radio na sebi i trenirao da bi zaradio taj novac, pri tome u poslu gde karijera traje 10,15 godina i navikao se na neki nivo zivota, zasto bi on ista radio za dzabe, a radio je?
Dao nam je dve sezone prakticno za dzabe, pri tome u stvarno ne zavidnim uslovima, ko misli da je lako igrati u KKP grdno se vara.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Ja u nijednom komentaru nisam govorio protiv Pavlovica.Nikad i nijednom.Neko je zapamtio neku recenicu,pa sam se i sam setio-"U Evropi mogu da igram samo za Partizan".
Hvala mu za te dve sezone,mada je ova zadnja bila...ne znam sta da kazem,slaba...
I nek mu je sa srecom u PAO.
PS "To svi kazu dok ne postanu bogati."Ovo jednostavno nije tacno.Postoje razni karakteri,razni ljudi...Pa eto i Pavlovic je dokaz.Igrao je maltene za dzabe u Partizanu 2 godine.Meni je eto zao sto nije ostao jos jednu....A kome nije zao?Svima nama je zao....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top