Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Adv.

Početnik
Учлањен(а)
17.10.2008
Порука
119
Reaction score
14
Локација
dorcol
Danas apsolutno nisam u stanju da napišem bilo šta pametno i smisleno.

Ništa ne očekujem i ni u šta ne verujem, nemam nikakav osećaj (osim tupog bola u stomaku, tzv. mučnina), nemam ni reč analize i kritike, samo podrška svima (ninkoviću na klupi)...AJMO GROBARI

A ne bi bilo loše da otvore kapije (makar istok) malo ranije - npr. u 9 am - ne mogu da dočekam da se krene u hram. :BB
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Zao mi je sto nisam u mogucnosti da budem deo istorije. Ocekujem da cemo da prodjemo i ocekujem da bugarin napokon odluci mec. Sretno braco
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Joj da mi je znati kako li ih Menoti motivise za danas.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Mene trema od jutros žestoko piči i tako će biti do poslednje sekunde meča.
Hrabro i pametno, pa šta bude. Sreća će nam vjerovatno biti potrebna, bar malo da nas pogura ako zapne...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Od meca sa Borcem ja sam bio kao na iglama i sve sam htio da vec jednom krene ta utakmica. Sad mi je nekako opusteno kad je stigao i taj dan vec jednom :). Valjalo bi da, ako im damo gol, ne krnemo da se branimo i da damo jos dva, ali znajuci nas, bice veceras opet infarkata (valjda se tako kaze) za Grobare, samo nek krajnji rezultat bude kao i protiv Steaue.

Nadam se da smo konacno malo popravili prekid i da se, umjesto njima, nece oduzeti noge nasima kad izadju na JNA.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
Kad su mogli Makabi i Malme mozemo i mi....samo bez straha i nervoze, a discplinovano i ostro...
Ovoga puta cemo utakmicu sa OFK-om docekati kao ucesnici Lige sampiona....vratice nam sreca ono sto nam je ostala duzna i to sto se utakmica sa OFK-om igra posle revansa u borbi za LS je jasna poruka visih sila da IDEMO DALJE !! :partizan_fan: Od kad smo postavili crno-bele stolice Hram fudbala ima neku cudnu moc mnogo se utakmica resavalo u nasu korist kad je sve izgledalo izgubljeno....
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Наше је да дамо све од себе са трибина. Имамо играче какве имамо, тренера, управу. Ту се ми не питамо.
Дај да ми дамо свој максимум, па како буде.
Искрено, нисам оптимиста, али се ипак потајно надам.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Prosto se oseca u vazduhu da je ovo taj dan.2:0,mada mi je realnije da primimo gol i da bude 3:1.

Bozinov daje gol veceras.A mozda i dva,pri rezultatu 2:1,penal za nas i sutira Bozinov.Da li ce ispraviti kiks i pogoditi?Nadam se da hoce.

P.s.- Nisam bio u Beogradu i nisam uzeo kartu.Moze li nekako da se udje ili ima neko jednu viska?Moze i inbox.

Izvinite zbog ofa,ali je ovo najaktuelnija tema...

Ma banujte me,samo da budem deo istorije,da dozivim ulazak u LS u nasoj kuci!

www.rojadirecta.me - imate dva linka. :)
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Samo prekide da odbranimo, a ne da primamo golove sa 5m.
Mislim da ce nam trebati bar 3 gola da prodjemo dalje.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu, ofanziva Partizana brani crno-beli tron !!!
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Због јебеног посла стижем тек пред крај првог полувремена.
Надам се да ће ме чекати лијеп призор на графици, у виду 2 гола у мрежи ББ.

Оптимиста нисам, а нисам ни неко ко вјерује да ћемо у случају раног гола да самељемо противника до краја. Нисмо ми тај менталитет, а и тренер није тог менталитета.

Очекујем једну стресну утакмицу, која ће нам показати јесмо ли или нисмо довољно квалитетни за европу.

Бојим се само да нам се не освјети јајарење свињеће бригаде током прелазног рока. Нека Петровић буде пристојан, нек анас Бог погледа на задњем везном и биће то довољно за улазак у друштво пробраних.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Božinov Valeri na putu ka... Čovek odluke 2015.

11891146_845819862182740_3997206435635888436_n.jpg
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.587
Reaction score
3.128
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Ne mogu docekati da pocne. Imam dobar predosjecaj, stvorila se dobra atmosfera medju igracima, oni su spremni i zeljni pobjede. Sta onda drugo ocekivati od nas navijaca, nego da poderemo grlo i dlanove veceras za te momke. Neko ce preko malih ekrena, a neko na stadionu. Svi na stadion, i da vodimo momke do LS! AJMO CRNO BELI!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Mislim da je uzaludno kritikovati igrace kad nesto zaseru. Posebno ako vidis da se bas ono jebeno trude.

Kako da ih ne kritikujem kad zaseru!!! Jedno je pogrešiti, ali kad stojiš na gol liniji i tako odbraniš tuđi gol ... to je malo žešći zaser! Inače, slažem se da je Brašanac jedan od naših najboljih, ali nervira me sa glupim potezima. Ne mrzim ja njega... ne mrzim ni Babovića, pa ni Milinkovića. UO, e to je druga priča!

Što se današnje utakmice tiče imam osećaj da će neko nekoga da odere. Ako oni daju prvi gol, daće nam još dva. Ako mi damo prvi gol pobedićemo sa dva razlike.

Penale nikako ne želim, jer bi i Bog verovatno bio na strani Belorusa. Kao.. Ej bre svinjaru... ni dinara nisi potrošio a hoćeš milione... e pa ne može!
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Осим Диле и Јагодине (свакако две најслабије екипе против којих смо играли ове сезоне), сви остали су успевали да нам направе велике проблеме испред нашег гола. Одбрана Партизана ниједну озбиљну утакмицу није одиграла озбиљно. Проблем је наравно и средина терена, Јевтовић се ретко мешао у свој посао (дефанзивни везни), док је број 10 огроман кратер, кога пролази ко како хоће и који својим погрешним пасовима додатно прави притисак на ионако климаву одбрану. Када све то узмемо у обзир, готово да је немогуће да одбрана Партизана издржи вечерас.

Потребно нам је много, да момци одиграју боље него и друго полувреме против Стеауе. Они су уједначена екипа, ми нисмо. Они знају шта хоће - ми углавном не знамо и играмо на импровизацију и инспирацију појединца. Они имају свој систем, и довели су играче који им требају за то. Ми - боље да уопште и не коментаришем даље на ту тему.

Браћо Гробари, видимо се вечерас на ЈНА, да мало скачемо и деремо се, надам се и да видимо бар две лопте више у мрежи Белоруса, него у нашој. :napred Partizan
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ni optimista ni pesimista danas, sve je moguce ako ne budemo razmisljali ziheraski i igrali kao svabe svih 90 minuta . Ponoviti visok moral kao protiv Steaue, to je jedini recept.

PS. ako udjemo danas u LS pod hitno bi trebalo uplatiti KK million eura, kad bi bilo nekog morala...
 

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
Kako drma neka pozitivna trema, nadam se samo da neće bit neki nesrećni rezultat tipa 2-1....

Nema onog kolege sa foruma da analizira, pisanje štampe i portala... Čisto da ne prekidamo tradiciju :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top