Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Ne slazem se. Sta da smo iskoristili sanse kod njih i da su oni morali juriti rezultat veceras? Druga bi se danas pjesma pjevala ali trener je ko je trener i igra ko igra i kraj price.

Da li se salis? Pa mi smo izgledali kao amateri u taktickom smislu, unistili su nas u svakom duelu, razvalili nas fizicki. Vrhunac veceri i potpuno razocarenje u Kizu je izjava da smo ih pregazili u 2 poluvremenu. Zadrzavanjem #10 u igri je izgubio sve kredite kod mene za sva vremena.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.040
Локација
Београд
Lepo sam napisao da sam danas bio zadovoljan samo sa Abubakarom, Lukićem i Kapitenom. Ostali su podbacili.

Sa Babovićem nisam zadovljan niti sam ikad bio, ali prošle sezone je pored njega igrao Ninković, ili Saša Marković, tako da smo i tu koliko-toliko napredovali.

Dali smo dva gola Bateu, mogli smo u gostima da damo dva ili bar jedan(Živković) ako se neko seća. Da smo slučajno dali i treći danas pričalo bi se o tome kako imamo vrhunske igrače, a sada kada nas jedan gol deli od Lige Šampiona, opet iskaču priče kako nemamo pojma i kako imamo očajnu ekipu.
 

grobar91

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
178
Reaction score
12
Jako losa igra u vecem delu meca i po meni nezasluzena pobeda. Najgori veceras igrac sa brojem 10 i stoperski tandem, takodje i Zile je prilicno podbacio.

I da ne zaboravim Kizu, igra nam je ocajna u poslednje vreme, uhvatio se 4-3-3 formacije kao pijan plota, a mi igrace za to nemamo. Treba da leti i dovesti Pauna dok jos nije nasao klub...
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Daleko je Liga Sampiona (realnost)

Svaka cast momcima sto su natovarili 7 komada dvema veoma ozbiljnim ekipama, redovnim ucesnicima svih evropskih takmicenja.

Svaka cast sto su doneli dve pobede kuci, u Evropi, kada pobede nad protivnikom na vidiku bilo nije.
Svaka cast za ovo veceras, najiskrenije.
 

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
Kako drma neka pozitivna trema, nadam se samo da neće bit neki nesrećni rezultat tipa 2-1....

Nema onog kolege sa foruma da analizira, pisanje štampe i portala... Čisto da ne prekidamo tradiciju :D

Nisam htio da baksuziram, ali par dana imao sam osjećaj da dobijamo 2-1..... Šeteta ali jasno je da smo ispali zbog uprave...

Brazilac i PEtrović očajni, Božinov je za razliku od ostalih mečeva nešto pokušavao, ali opet je to tanko....

Babović očajan, bez dobijenog duela, pasa, tračanja...

Ima ođe ljudi kometentnijih od mene da kažu nešto više o tome, ali Babović i Petrović, njihovo postavljanje kod duela, duel igra, procjena leta lopte, skok igra, ono je na nivou amatera... :banghead:banghead:banghead
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.024
Reaction score
26.093
Локација
ante portas
Pazi kad je Nedjo Kovinjalo pomenuo alhemičare iz uprave i 0 eura uloženo u prelazni rok :D
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.570
Reaction score
3.389
Ovaj rezultat je los iz puno razloga:

1. Nije bio dovoljan za prolaz
2. Ostavio nas da mastamo da smo bili "blizu", a u stvari miljama daleko.
3. Ostavio je Kizu na klupi (siguran sam da bi u slucaju 0-1 vec popio zadnju opomenu ili nesto jace, da bi se malo zataskala NJIHOVA odgovornost)
4. Zbog 2 i 3 je vrlo verovatno da cemo popusiti za derbi, koji je kao i vecerasnja, utakmica koja se resava motivacijom u svlacionici. Pa samo pogledajte Kizu jbt, koga bi on mogao da motivise u zivotu?

Nisam htio da baksuziram, ali par dana imao sam osjećaj da dobijamo 2-1
Takodje, i bas pomislio ovo o cemu pisem gore, d aje najgori moguci rezultat. Kao dali smo dva gola, malo srece falilo, kurac, palac, a nama u stvari fali 4 ozbiljna igraca na osetljivim pozicijama, trener, igra i uprava koja zna sta radi.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Mozete me mrziti koliko hocete, ali Zivkovica naseg Zileta mozemo porediti samo sa Jojicem, koji vidjeli smo kad je otisao u Bundes Ligu kako je prosao... Tako ce i on proci... Jednostavno bljesne na trenutke, i onda stane...

Od svih igraca koji nisu namjerno sputavani poput Jovete, najvise je napredovao Zoran Tosic otkako je otisao iz Partizana... Za njega je Manchester United B bio poziv da se probudi da vidi da nesto vrijedi.. a nasi nabjedjeni klinci, daj boze da nesto bude od njih, al slabo... PS, Zaboravih Mitra, i on je svaka cast uspio.... a ostali?? Numero Uno aka Vukcevic? Gulan? Obradovic? Jojic? Tomic? Smiljanic? sve talenti, a na kraju nigdje...

Zile ako se ne trgne nista od njega... pazite sta vam kazem..
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Nejasno mi je ovoliko kritika upucenih Jevtovicu. 90 posto ljudi se slaze da je prestrogo iskljucen u prvoj utakmici a decko je do sada odigrao svaku utakmicu korektno. Po meni on je jedan od onih igraca koji odradjuju veliki posao na terenu ali se to malo primecuje..uz to Partizan kao sto neko rece gore ne bi trebalo da zavisi od raspolozenja jednog supertalentovanog klinca, ne igranja jednog igraca zbog crvenog kartona ili igranja samo jedne velicine koja samom pojavom predstavlja autoritet na terenu. Izvinjavam se ako sam otisao u off.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Klub kojim vladaju Vazura i Vučela,
Levi bek je Petrović Nemanja,
Štoperi Balažic i Fabricio,
Kapiten babonja majmun debilčina,
A trener Kiza amaterčina,
NE ZASLUŽUJE LIGU ŠAMPIONA!


Hteo sam da napustim stadion na poluvremenu, ali nisam toliki slabić, pa sam ostao do kraja da gledam ono sranje gde nam igrači 45 minuta stoje kao čunjevi, a Belorusi glume Barselonu.

Vađenje najboljeg na terenu (Lukića), a ostanak babonje majmuna debilčine je potez godine nadrogiranog čoveka koji glumi trenera Partizana. Idiote od trenera, bili smo 100km od Lige Šampiona od prvog do poslednjeg minuta.
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Резиме(ови)

Дакле, и ове квалификације за ЛШ су готове... Ако се вратимо четрдесетак дана у назад и сетимо се коментара пред прву утакмицу с Дила Гори, ово је успех. Свака част момцима за Стеау-у, против БАТЕ-а се није могло. Једноставно, јача су екипа, наглашавам ЕКИПА. Појединачно смо ту негде, ако не и бољи. Зашто је то тако? Прва ствар, њима утакмицу за 14 милиона евра играју момци у пуној снази, сви између 25 и 33 године, осим Хлеба који је нешто старији, али је класа, а знамо сви да је класа вечна. Нама почињу Лукић и Жиле од осамнаест, ускоро се придружује њихов исписник Шапоњић. Уз дужно поштовање нашим момцима, ово да је нормалан клуб, они би се спремали за утакмицу омладинаца за викенд, а не за последње коло квалигикација за ЛШ. Стоји да су талентовани момци, али ЛШ доноси квлитет, искуство и снага, а не таленат. Друга ствар, они су апсолутно комплетна екипа. На свакој позицији су покривени играчем којем је то природна позиција, који при том, физички може да издржи терет играња у Европи. Па тако шпица игра, веровали или не, шпиц, левог бека леви бек, централног везног централни везни, а штопера Матераци из Лучана, који нам је годинама био пред очима, а нисмо га довели. Код нас је шпиц Божинов који ту позицију игра први пут у животу. И даље тврдим да га наш тренер користи на погрешном месту и да је проблем до позиције у екипи, а не до Бугарина. Он је цео живот други нападач, који зна да да лопту у простор за првог шпица и да из другог плана испрати акцију. Данас је дао одличну лопту за Абу-а, али је Жиле промашио шансу. Он централни нападач никад није био, нити то може да игра. Наш леви бек је пародија те позиције, мада ни Вулићевић није ни пола оног играча од пре повреде. Тандем штопера је посебна прича. Опет није проблем до момака већ до композиције тима. Обојица су исти тип играча, не допуњују један другог. Високи, јаки и троми. Тако да нам задња линија личи на крпену лутку са пришивеним ногама и рукама, па кад је мало продрмате свака нога и рука своју политику води. Од прилике тај ниво уиграности. Данашња утакмица је показала колико Јевтовић значи за средњи ред. Уз Абу-а једини који физички може да парира Белорусима. Бабовић се видео није управо из тог разлога. Једноставно, иако 'зна нешто лопте' физички не може да издржи играње против озбиљне екипе. То што сам набројао су мане које Европа не трпи. По некад може да зажмури на неке ствари, али генерално не. Да не помислите да нешто претерано хвалим Белорусе, они ће грдно страдати у ЛШ, исто као Динамо и Макаби, једноставно коштаће их недостатак индивидуалног квалитета против екипа које су физичко - тактички на њиховом нивоу. Ако(кад) крене наопако, неће бити никог да повеже конце и среди екипу. У таквим случајевима искаче појединац, а они га немају.Што се тиче нашег тренера све сте рекли. Алиби измена и не вршење треће измене је чист дилетантизам. Трујић на клупи сво време и Нинковић ни на клупи је промашај епохалних размера који себи неби смео да допусти ни тренер БУСК-а. Остаје нам Лига Европе, такмичење по нашој мери, под условом да се озбиљно схвати. Оно чега се бојим је да су нам ово последње квалификације за ЛШ у наредне две до три године. Сви видимо шта се дешава у клубу са најдубљег стадиона, лиги и самој држави...
 

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
Izgleda da je povreda Božinova veoma ozbiljna... Zglob je stradao...

Ova izjava Milinkovića, da smo mi nekoga raznijeli i da je Babović bio dobar, prosto odbija ljude od stadiona i FKP... Možda mu je to cilj... Pa nisu grobari ni ludi ni ćoravi. To bi moglo možda kod cigana da mu prođe... :banghead :puke
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Čestitam fudbalerima na plasmanu u Ligu Evrope... bolje od toga nismo zaslužili.

Bate možda nije bolja ekipa, ali svakako da je ozbiljnija. Znali su šta hoće i to su uradili. Mi smo ovo izgubili još u prvoj utakmici. Sve bi bilo drugačije da je Andrija dao jedan gol.

Narode, ne treba da kukate ili da vam bude žao. Ovaj tim nema šta da traži protiv Reala, Barse, Mančestera i drugih aždaja. Bolje da igramo LE jer tu imamo kakve-takve šanse. U LŠ bi nas punili nenormalno.

Drugo, govnjiva uprava sada neće moći da "uplati" za oporavak stuba srpstva i pravoslavlja (mala slova naravno).

Zaista nisam razočaran. Štoviše, zadovoljan sam. Igramo tamo gde nam je po svemu viđenom i mesto. Liga Evrope je za nas premija. Daj Bože da prezimimo tamo i osvojimo titulu u JSL. Elita, nije to za nas!
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.136
Локација
Ljubljana
Realno bili su Belorusi bolji. Pirova pobeda ne znaci mnogo...
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Au jebote kako se bruka ovim izjavama, pa koga lazes bre u pm, sebe, nas, igrace? Preuzmi odgovornost picko jedna
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.435
Reaction score
11.918
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Zašto nemamo vezni red, sledstveno ni ozbiljnu igru - u slici:

14406249465353.jpg
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top