Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Бате је прошао јер је клуб, а не ко ми.
Предсједник Батеа играчима за пролаз дао 3 милиона као награду, хајде погодите шта би наш урадио?
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Čestitam fudbalerima na plasmanu u Ligu Evrope... bolje od toga nismo zaslužili.

Bate možda nije bolja ekipa, ali svakako da je ozbiljnija. Znali su šta hoće i to su uradili. Mi smo ovo izgubili još u prvoj utakmici. Sve bi bilo drugačije da je Andrija dao jedan gol.

Narode, ne treba da kukate ili da vam bude žao. Ovaj tim nema šta da traži protiv Reala, Barse, Mančestera i drugih aždaja. Bolje da igramo LE jer tu imamo kakve-takve šanse. U LŠ bi nas punili nenormalno.

Drugo, govnjiva uprava sada neće moći da "uplati" za oporavak stuba srpstva i pravoslavlja (mala slova naravno).

Zaista nisam razočaran. Štoviše, zadovoljan sam. Igramo tamo gde nam je po svemu viđenom i mesto. Liga Evrope je za nas premija. Daj Bože da prezimimo tamo i osvojimo titulu u JSL. Elita, nije to za nas!

To sam ja hteo da napišem.

Elem, mi imamo bolje igrače, ali nismo bolji tim, jer se on ne pravi za 6 meseci, neovisno o broju pojačanja.
Čestitam navijačima i igračima !
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Ja sam srećan što će FK Partizan da igra Ligu Evrope.
Mogli smo u Ligu šampiona, ali to bi bio neki bonus.
Nismo uložili ni dinar u pojačanja, jedva smo osvojili titulu, ove sezone nas čeka ludnica u domaćem prvenstvu...
Liga evrope u ovom trenutku je premija.
Na vrhu države Toma Nikolić koji kao da nije predsednik, kao da ne postoji. Šta radi taj čovek pojma nemam.
Posle njega tu je onaj što ne mogu da mu pominjem ime i prezime, ali moraću posle, a oko njega su da ne pričam... a u upravi FK Partizana... takođe da ne pričam.
Sve te stvari su uticale na mene, tako da oduzevši navijački apetit i grobarsko ludilo kažem da sam zadovoljan ulaskom u Ligu evrope.
Te stvari su tako uticale i utiču na mene da me izjedaju duboko do te mere da ako pomislim Partizan je u LŠ prva asocijacija mi je kinta od UEFE u sns, i meni se smuči.

Prvo ti je u upravi onaj šnajder, onda dođe ovaj što proizvodi paštete, a ti želiš Ligu šampiona. To je bre romantično.

Sada bih vam ispričao nešto od čega sam ostao zaprepašćen... Izašao sam posle utakmice da se "ohladim", naiđem na svog druga čiji je drug ciganin... pričam sa drugom i ciganin se ubacuje: -Zašto toliko pljujete vučića, on vam je dao pare."
-Koje pare?
-Pa gledaj koliko ste igrača doveli.
-Dečko, svi igrači su ukupno plaćeni NULA dinara. Vučića pljujemo jer je g. Cigani su doveli 15 igrača a znaš li koliko su plaćeni?
-Pa ne znam ja, ja samo kažem... Zašto toliko pljujete vučića, on vam je dao pare.

... Dečko sa svojih dvadeset godina tako razmišlja, stavite na stranu to za kog navija... Usijane tikve... glasačko telo... Srbijo među šljivama, ljudima na njivama, i snsovcima.

I kako bre da u KK uđe taj sns, ma neću bre sns, neću da nam vučić daje pare!
ANTINARODNO TELO. SMRT FAŠIZMU, ŽIVEO PARTIZAN!

Hvala ovim crno-belim momcima što su izborili Ligu Evrope, u ovakvim državnim okolnostima navijače Partizana učinili ponosnim.
 

ld79

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
172
Reaction score
24
Локација
Beograd
Ne znam zasto toliko ogorcenja sto nismo usli u LS?
Zar treba da nas pune sa pet razlike,kad nemamo odbranu i spic napada.
Srednji red moze i da prodje,za nas je LE i sto bolje da prodjemo na zdrebu,i da se borimo za drugo mesto.
Valjda ce nasa sns uprava dovesti neko pojacanje da pariramo svima pa kom obojci a kom opanci.
Imali smo vrabca u ruci a goluba na grani.Dobili smo vrabca.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Da li je moguce da je Saponjic zamjena nekom kao Bozinov. Saponjica nigdje na terenu ali prva sansa i gol (i to kakav), Bozinova bukvalo nigdje niti moze da udje u nesto kao sansa.

Pod hitno u ekipu Cirkovica pa cak i Ostojica, niko ne moze biti gori od onog brazilca kome je Partizan 26 -ti klub.

Brasanac? Slika govori vise od bilo cega. Hvala ti decko kako nosis taj dres.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Po meni je Bozinov pokusavao nesto i nije bio los veceras,ali je kurate srece jbg...

Pogledajte kako mu noga izgleda

14406263776754.jpg
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Ali pogledajte vezni red kod primljenog gola. Jebeno sam to video na stadionu i znao da primamo gol. Svi su stali, kao da je sudija svirao kraj, umrtvljeni.

Brasanac je izrastao u preozbiljnog igraca, ubedljivo nas najbolji igrac.

Ali sta mi ovde pricamo, kad jednostavno uprava nije htela da prodjemo.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ono kad te seljacka ekipa oduci od fudbala i opet izgubi 2-1.

Smesna priprema meca i nemocna igra.

Da smo jednu akciju napravili,prosli bi.

Nismo zasluzili prolaz,cim Zvalura izadje i kaze nema para za KKP,e pa gmazu nema ni ekstra milionceta za kampanju!

I koji cemo qurac u ls,da primamo po deset komada...
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Najgora stvar koja je mogla veceras da se desi - je ovaj Saponjicev gol u 93. minutu! Toliko toga je pokrio - da imam osecaj da ce nam se tek obiti o glavu... I treba!

Bate, kao sto sam i rekao - preozbiljna ekipa. Mozete ih ponizavati i kvalifikovati kako god - ali oni za razliku od nas imaju igru, jasnu postavku i kao i svaka ozbiljna ekipa - nijednu gresku nisu napravili pod pritiskom. Kod nas ne zna se ko je bio jadniji ili smuseniji, izuzev Abua i Kapitena koji su igracine.

Realno, neki bi lakse podneli da smo ispali od Bazela, ali i ovako nam je ovaj postignut gol samo dao dodatni alibi (videti izjavu ovog nazovi trenera!?!?!?). Na kraju, Bate nas je rutinski izbacio. Cak bez ikakve dramatike ili neizvesnosti... Sad jos vise na tezini dobija, odgovor njhovog trenera na to sto su kladionice proglasile nas kao favorite za prolaz. Jednostavno, covek se bavi fudbalom i razume ga - za razliku od "najboljeg" strucnjaka u zemlji i njegovih ortaka iz UO, od kojih npr. "sportski direktor" dolazi na utakmicu u Vladinom sluzbenom Audiju sa rotacijom (!?), verovatno sa brifinga iz stranke. Umrli majci!
 

tommy_johnson

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2007
Порука
240
Reaction score
32
Локација
Dorcol brate Srbija dinamita tona!
To nam je sto nam je. Svaka cast svim igracima, poginuli su na terenu. Nisu neki od njih krivi sto ne znaju, kad se trude meni je dovoljno. Ne moze se sa ulaganjem 0 Eura uci u Ligu Sampiona, i ovako nas je proke..alo sto smo izvukli Bate. Ceo zadnji red nam je kriminalan za bilo kakvo ozbiljno takmicenje, kod stopera duva promaja ne zna se sa koje strane vise. Levi bek...?! o sredini terena ne vredi trositi reci. Sasa Ilic je i dalje Bog na terenu za sve igrace, to je dovoljno da donesemo zakljucak dalje. Trenera nemamo, imamo nekakvu spodovu koja se tripuje da je sef. Ovo je bio zicer, uz ulaganje od npr 3,4 miliona Evra bi usli lagano. Jadno je kad cujes trenera koji kaze da ozbiljan igrac trenira sa njima ali da kosta milionce godisnje, pa to je preskupo, a dobitak moze biti preko 12 milki... strasno , ne zaboravite da smo sa kreditom u dugu 12 milki...

Cestitam momcima prolazak i Ligu Evrope i nadam se da cemo dobiti Amsterdam!!! :D

Ovo je ogroman uspeh ove godine. Nemojte da se lazemo i zavaravamo. :partizan_fan:
 

grobar91

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
178
Reaction score
12
Nismo mi za LS, vidite ovaj Bate kako je cvrst tim pa su primali po 7 komada prosle godine, ko zna sta bi radili od nas tamo.

Izjave trenera posle utakmice... :prekrsti :banghead
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Boli me bre kurac sto ce u LS da nas pune sa 6,7 golova svaki mec..bate je vidim sramota sto ih gaze u ls pa jadni beze od iste kao djavo od krsta.. Ako hoces da budes najjaci u sparing ides sa najboljima a ne sa nekim pickama..

Cim mi ovako ovde razmisljamo,jasno mi je zasto su igraci odigrali prvih 30min kao sise..
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ama ljudi koji kurac vise hvalite taj Bate pa jel' neko ovdje gledao prvu utakmicu uopste?

To je seljacka ekipa koju smo jos tamo trebali izbaciti, losiji su od Steaue definitivno.

Imali smo glupav crveni karton, primili glup gol a trebali voditi sa 2 razlike i dosli u
Beograd sa najgorim mogucim rezultatom kad se protivnik ne opusta.

Ovdje su nam se svezale noge i sve negativno kod nas je doslo do izrazaja.
Milinkovic posebna prica.

Bate,Bate..vidjecete gdje je Bate u grupnoj fazi.
 
Последња измена:

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Dosao sad sa stadiona... Ljudi moji, pa mi nista ne znamo... Da nije Brasanca koji pokriva sve sto moze da pokrije mi bismo od svake ekipe primali po 6 golova... Petrovic, Balazic tuzni...

A na kraju moram da kazem da dokle god su Popovic predsednik, Milinkovic trener a govnar sa desetkom na ledjima u klubu, mene stadion nece videti, a sumnjam da cu i jednu utakmicu odgledati i na tv...

Ne znam da l idu poeni za ovo kako sam ga nazvao ali ja ne mogu da vam opisem koji bes osecam prema coveku koji za mesec dana nicega, trckanja po terenu i svadjanja sa publikom (opet nas je sa istoka zvao "na crtu") zaradi vise nego ja za celu godinu useravanja od posla 12 sati dnevno... MRS IZ PARTIZANA! Zao mi je sto Sale Ilic mora sa njim da deli svlacionicu... :(

P. S. Verujem da cu mnoge iznervirati ovim ali Aleksandr Hleb ima milion godina a odigrao je doktorski, oducio nasu desetkicu od fudbala...

P. S. 2. Inace, par sati pre utakmice sam iz prve ruke saznao sve oko Lomica, sta se izdesavalo, koliko mu je para ponudjeno itd... Nije on nas ispalio nego mu je ponudjeno manje od tatinog sina...
 

tommy_johnson

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2007
Порука
240
Reaction score
32
Локација
Dorcol brate Srbija dinamita tona!
I ako cemo realno, ovaj dvomec je bio gotov u Belorusiji. Ne moze ekipa koja hoce da igra LS i ozbiljan fudbal da dopusti sebi onakva dva zicer promasaja i da neko napravi onako glup faul za crveni karton. Znalo se da ako Bate da gol ovde da je kraj....
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Sad citam izjavu Kizice i on definitivno nije normalan.

-nijanse bile u pitanju

-razneli BATE u drugom poluvremenu?!

-"moramo da gledamo sve sto je moglo da se dogodi..." misleci na sanse, crveni itd. Ovo mi je izjava decenije. Kao da ja kazem : Prosla na ulici Monika Beluci pored mene. Mogao sam da je jebem, ali nisam. Ipak, moramo da gledamo sta je moglo da se dogodi.

-Babovic ostao, jer ima dobar prekid :buhaha

-i za kraj o buducim planovima: Ići ćemo sa ogromnom željom da na svakom meču na pravi način reprezentujemo klub, da osvajamo bodove, a to nije bio slučaj prethodnih sezona. Nemamo ništa protiv da rivali budu što jači i atraktivniji.

Prvo je valjda hteo da kaze da PFC prethodnih godina nije ulazio sa ogromnom zeljom u utakmice EL, kao i da njegove kolege nisu osvajale bodove, sto ce on, trener svih trenera uraditi.

A za drugi deo. Glupane glupi, ako izvuces najjace moguce protivnike, ne dovedete pojacanje, kao sto ni necete, ima da popases 5 komada, a onda ce igraci da se vuku u jebenoj Surdulici recimo, a cigani do zime da imaju +15. Umesto da dobijemo sto slabiju grupu i da se ne blamiramo tamo, plus sto je prvenstvo apsolutni prioritet, on zeli najjace ekipe. Ima da zapne idiot, a u prvenstvu sa rezernim sastavom, pa onda ni drugi na tabeli necemo biti.

Ah, da. Moram jos jednom da pomenem.
Kiza i njegova cuvena neizvrsena treca izmena. To mu valjda zastitni znak :banghead
 

CrnoBeliDres

Početnik
Учлањен(а)
30.01.2014
Порука
93
Reaction score
19
Voleo bih da mi neko objasni kako je ovaj Febricet zavrsio kod nas. Kojim putem je iz druge brazilske lige dospeo u prvi tim Partizana. Jebo ih stoper. Prosli put ludi Trajkovic, a sad ova neznalica. Jos igra na strani s nemocnim Petrovicem.

Darko Brasanac na putu da postane fudbalski Dragan Milosavljevic. Moje puno postovanje za tog decka, koliko god bio limitiran igrac.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Колико ово испадање кошта, говори чињеница да би имали кофицијент од ове године морамо имати мин.1-1-4 или 0-3-3 у групи ЛЕ.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top