Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.189
Reaction score
2.830
Локација
Где год ОН да игра!!!
Šta da kažem, konačno mi je pao kamen sa srca! Klub nam je spašen! Ovako nešto što mi imamo, niko u Evropi nema, ljubav, odanost klubu! Ne treba previše očekivati od naredne sezone. Za 2-3 godine, ubeđen sam, vratićemo se na stare staze uspeha!

PS: A ovo sa Je-Ne-A je l' sprdnja ili ozbiljna stvar? :D
 
Последња измена:

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ма, треба направити такмичарску екипу, која може да буде конкурентна. Трофеји нису обавеза, не треба их очекивати. Ипак очекујем да нико неће лако с нама изаћи на крај.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.082
Reaction score
8.423
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
E nek ide sve u p.m. kad i sad kad se sve okrenulo, kad imamo sjajne vesti, prvi utisak ovde sujeta ljudi i nastavak prozivki, gde su sad ovi, gde su sad oni, evo vam ga sns botoviaaaa.... :banghead
Posle nam kriv zapad sto nas unistava i vlast u drzavi a u stvari smo svi govno do govneta! :banghead
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
...
... Da ne kažem sada izvinite što pišem latinicom ali pišem sa tetkinog kompa :D
Ћирилица јесте угрожена и треба је чувати и сачувати, али (иако се неки и многи неће сложити са мном) и latinica pripada kulturnom podneblju našeg naroda i ne treba se odricati ničega što nam takođe pripada... Служити се подједнако успешно са два писма је благо, не нека мана...Имати разне културне и историјске утицаје и са Запада и са Истока, па и са Југа и са Севера (не мислим на Звездизам!), опет је благо, а не недостатак...

Срби су овде живели још пре него што се Црква поделила на Православље и Католичанство, живели су овде и још пре него што су сви научили да пишу, а, ето, неки нису научили ни досад (бар не смислено... , PFC_4ever, не мислим наравно на тебе, онако сам рекао...мислећи превасходно на медије у Србији... :D)

Чувајмо ћирилицу, a ne brinimo se ni zbog latinice...
Uostalom naša braća (i startna petorka) koja nam stiže iz USA takođe piše latinicom!
O.K. ako nije baš cela petorka, valjda će se nađe i probere bar neki... :D ...da nam pripomogne protivu Zvezdizma... :D

И књигом (на било ком писму) и домаћим и страним и НБА кошаркашима против Звездизма...
 
Последња измена:

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.051
Reaction score
26.239
Локација
ante portas
Ne treba nama puno. Jedan nosilac sa poenima u rukama oko kojeg će da se vrti dosta toga, i dva iskusna igrača koja će da se pridodaju. Na sve to talentovani , mladi igrači. Ako se to ostvari ciganima džabe i budžet grada Beograda.
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Ovo sto se desilo u poslednjih 18 sati samo.je potvrdilo ono sto pricamo godinama. Nijedan medij se nije udostojio da pozove Pekovica i uzme njegovu izjavu o ovoj situaciji. Al zato im po portalima stoje price o povratniku narkomanu vilijamsu, o nakazama i pederima u vb, o tome kako su cigani zabranili srbiji da igra na njihovom stadionu. Ubedjen sam da od danas krece spin masinerija i provera pitanja postavljenih id strane magova pravnih nauka sa rsbg foruma. Te ocekujte sledece naslove - Narko klan pere pare u. Partizanu- Grobari se opet ponadali, stranac NE MOZE da ulaze u domaci klub-Osam novih bat tuzbi protiv Partizana, ne pomazu ni promene.

Al neka crknite kerovi, al zauvek ostaje kkp postoji i pobedjuje 70 godina, sa istim bojama, sa istim navijacima, na istoj adresi, mazite guzice i spremajte ih na nove patnje.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Bilo je medija koji su se baš cimali da dodju do packmana,ali nezuspesno:D
@paki
Hhahaha sad se secam,ali jos imam zivaca pa kada bude naredni talas nerviranja možda te pozovem:D
 

mr Kiza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
444
Reaction score
16
24 sata me nema na internetu i imam sta da vidim, fenomenalne vesti.. :partizan_fan:
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Samo da ne bude jurnjava za cergom na fmp i rezimskim steroidima...neka njih da misle da su u oblacima,a u stvari su na brodu bez kompasa a na tom brodu postoji bar jedna rupa kroz koju siklja voda...nije Vesna Covic:buhaha
Neki su ovo shvatili kao kada kockar poslednju banku stavi na zelenu nulu i dobije,pa osokoljen ponovo krene da rasipa....
Samo polako i pametno...temelj ide prvo,na kraju fasada.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.082
Reaction score
8.423
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ovo sto se desilo u poslednjih 18 sati samo.je potvrdilo ono sto pricamo godinama. Nijedan medij se nije udostojio da pozove Pekovica i uzme njegovu izjavu o ovoj situaciji. Al zato im po portalima stoje price o povratniku narkomanu vilijamsu, o nakazama i pederima u vb, o tome kako su cigani zabranili srbiji da igra na njihovom stadionu. Ubedjen sam da od danas krece spin masinerija i provera pitanja postavljenih id strane magova pravnih nauka sa rsbg foruma. Te ocekujte sledece naslove - Narko klan pere pare u. Partizanu- Grobari se opet ponadali, stranac NE MOZE da ulaze u domaci klub-Osam novih bat tuzbi protiv Partizana, ne pomazu ni promene.

Al neka crknite kerovi, al zauvek ostaje kkp postoji i pobedjuje 70 godina, sa istim bojama, sa istim navijacima, na istoj adresi, mazite guzice i spremajte ih na nove patnje.

pfff to je sve boranija...ne bi bio ni prvi ni poslednji krimos koji rukovodi klubom/firmom/nekim kolektivom ali zvanicno nije na celu nego stavi nekog svog :D Eto imenovacemo Misu Tumbasa za zvanicnog predsednika i sta ce onda? :D
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Stojance buraz svaka ti na mestu :-D
Jos jednom CRKNITE GOSTI CRKNITE CIGANI
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
@ Стојанче
Паре улазе у клуб заслугом Николе Пековића, не видим да Дуле има везе с тим.
Драган Тодорић је склопио овај наши лепи нови мозаик, не знам зашто повезујеш с Дулетом ову одличну причу?
Једино ако правиш паралелу у смислу да је Дуле најзаслужнији за Николину каријеру.
 
Последња измена:

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.330
Reaction score
2.770
Ipak, svaka čast našem vrlom premijeru AleVu, on je za samo nekoliko meseci uspeo da navede ove iz predgrađa da pomisle kako su se uspeli na lestvici evropske košarke i kako je došao naš kraj.

Zna se koliko Nikola poštuje premijera koji je od njega napravio igrača... Do kraja će biti da Dule i Toša ne pričaju.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Šta očekujete sad, da pekmen pljujne 10 miliona, 5 za dugove i 5 za tim?
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
@ Kecman

Mislim da je Stojance imao u vidu da ne bi bilo Pekovica da nije bilo Duleta..

No, nije ni vazno, ajd baci neku bombu oko pojacanja :)
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.628
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
@ Стојанче
Паре улазе у клуб заслугом Николе Пековића, не видим да Дуле има везе с тим.
Драган Тодорић је склопио овај наши лепи нови мозаик, не знам зашто повезујеш с Дулетом ову одличну причу?

Pekovic nit bi postojao da nije DV, niti bi osecao povezanost i zahvalnost da nije DV.
Istu takvu zahvalnost bi recimo trebalo da oseca i Maric da nije alav na pare i da se ne jebe za tepsiju ribe u iranu i pg.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Слажем се. Том дедукцијом је Тодор Пековић још заслужнији за улазак пара у клуб. Да он није направио Николу, ништа од лове.
Не знам ништа о играчима који долазе. Није то ни важно. Николин долазак гарантује обнову сарадње с Мишком, а то опет имплицира да добијамо добре играче.
Што се тиче Алекса, слажем се. Он је човек тезгарош. Све што је зарадио, зарадио је заслугом Дулета.Све наредне уговоре је потписивао на стару славу, захваљујући сезони код нас.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top