Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Ћирилица јесте угрожена и треба је чувати и сачувати, али (иако се неки и многи неће сложити са мном) и latinica pripada kulturnom podneblju našeg naroda i ne treba se odricati ničega što nam takođe pripada... Служити се подједнако успешно са два писма је благо, не нека мана...Имати разне културне и историјске утицаје и са Запада и са Истока, па и са Југа и са Севера (не мислим на Звездизам!), опет је благо, а не недостатак...

Срби су овде живели још пре него што се Црква поделила на Православље и Католичанство, живели су овде и још пре него што су сви научили да пишу, а, ето, неки нису научили ни досад (бар не смислено... , PFC_4ever, не мислим наравно на тебе, онако сам рекао...мислећи превасходно на медије у Србији... :D)

Чувајмо ћирилицу, a ne brinimo se ni zbog latinice...
Uostalom naša braća (i startna petorka) koja nam stiže iz USA takođe piše latinicom!
O.K. ako nije baš cela petorka, valjda će se nađe i probere bar neki... :D ...da nam pripomogne protivu Zvezdizma... :D

И књигом (на било ком писму) и домаћим и страним и НБА кошаркашима против Звездизма...

Bio sam sarkastičan :D
To sam rekao zbog čuvenih srBskočuvaoca, istih onih koji prozivaju nas "latiničare" da smo ustaški klub, a za naš "ustaški" navijaju u Evropi jer su kao što sam rekao oni "srBskočuvaoci".
Znaš li ti da oni na svom forumu moraju da pišu ćirilicom, jer su eto "srBskočuvaoci"... i izvinjavaju se ako pišu latinicom, a većini je, u čestom slučaju problem jer pišu sa tetkinog kompjutera, nema dole onaj Language bar pa da promene latinicu ili slično.
Kada sam čuo to mislio sam da je to neka međugrobarska sprdnja na račun njih, ali onda sam i sam to video:
http://postimg.org/image/xmcvlpzm5/
Izvinjavam se za off.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
@mvp
Znaš na šta sam mislio. DV jeste i ovakav i onakav, ali se sada toliko umanjuje njegov uticaj i dobre strane da to već vređa inteligenciju.

Evo sad i kecman iskusno kaže kako je i Todor zaslužan. Jeste, i vladika Danilo je zaslužan. Još da se nije izrodio DV, gde bi nam kraj bio. Umesto da se slavi što ipak ima nade da će klub biti stabilan, ovde se kontrira, samo da bi se nešto reklo, i da bi bila poslednja.

Sramota.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Sad smo dali domaci zadatak najserbskijem klubu da pronadze presednika za njihov ef-ka.

Jedini Kanda,Kodza &Nebojsa bi bio a da ima neke ramnoteze Novak Dzokovic.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Не контрирам ја никоме и ничему пријатељу.
Ово су тренуци када треба да смо веома срећни оним што нам се дешава.
Написао сам да је Дуле најзаслужнији за кошаркашки развој Николе Пековића.
Само што мислим да сада нема потребе да пишемо о Дулету.
Не смета ми Дуле, одличан је тренер.
Ако га нова управа види као тренера, ја подржавам избор. Мислим да ће тако бити. Ако управа жели другог тренера и то подржавам.
Мени једино смета да се заслуге неравномерно распоређују.
Ова управа и све ово лепо је дело Драгана Тодорића и његовог даноноћног рада од скоро три недеље. Тоша је спасио наш Партизан. Глупо ми је да сада причамо о Дулету.
 
Последња измена:

marko78

Grobar
Учлањен(а)
12.08.2009
Порука
476
Reaction score
189
sunce ti jbm ovi su oboleli skroz

Мени је ипак занимљива ова симбиоза црногорских... бизнисмена са тренером који се активно бави политиком и покушава да руши власт, а кошаркашки клуб му дође као оправдање за медијске иступе. И место где узима велику плату.

Врло је занимљиво, да ли то може да се тумачи и као покушај црногорских бизнисмена да руше власт у Србији.

ajmo svinjformer naslovna strana
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.758
Reaction score
29.641
Локација
Beograd
Bio sam sarkastičan :D
To sam rekao zbog čuvenih srBskočuvaoca, istih onih koji prozivaju nas "latiničare" da smo ustaški klub, a za naš "ustaški" navijaju u Evropi jer su kao što sam rekao oni "srBskočuvaoci".
Znaš li ti da oni na svom forumu moraju da pišu ćirilicom, jer su eto "srBskočuvaoci"... i izvinjavaju se ako pišu latinicom, a većini je, u čestom slučaju problem jer pišu sa tetkinog kompjutera, nema dole onaj Language bar pa da promene latinicu ili slično.
Kada sam čuo to mislio sam da je to neka međugrobarska sprdnja na račun njih, ali onda sam i sam to video:
http://postimg.org/image/xmcvlpzm5/
Izvinjavam se za off.
Ma, naravno, ovo je više za temu NISMO ISTI, ali, evo još malo pa neću više...ima tako nekih stranaca koji su baš puno doprineli našem K.K.-u, a sigurno im kao uslov dolaska u naš klub nismo postavili to da isključivo pišu ćirilicom!
Kao što su teško baš isključivo ćirilicom pisali i Amerikanci i ostali stranci (Nemac, Slovenac), koji su doneli trofeje prošle godine onom našem rivalskom klubu što menja i ime i adresu i samog sebe kad god mu to zatreba...
I onda oni tamo kao čuvaju sve što je domaće, a mi smo neki..ko zna koji...i...čekaj bre, a kakve to suštinske veze ima sa sportom i košarkom...?!
Izvinjavam se za off (neću više!), a i za to kud ih i pomenuh...neka njih lepo tamo, a mi ovamo, pa kako nam bude!

:ziveli :napred Partizan :ziveli
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Мени једино смета да се заслуге неравномерно распоређују.
Ова управа и све ово лепо је дело Драгана Тодорића и његовог даноноћног рада од скоро три недеље. Тоша је спасио наш Партизан. Глупо ми је да сада причамо о Дулету.

Eto, sad si rekao. Sa druge strane, ima nas koji mislimo da su i PSD i Dule zaslužni, ali i neki koji se nisu toliko eksponirali. Svako na svoj način što ,naravno, nikako ne umanjuje značaj i zalaganje Toše.

Ili ti imaš proverene informacije da je samo on radio a da su drugi sabotirali ili se bavili isključivo terenom? Sad odjednom DV postade neko ko samo pravi igrače, a do pre dva dana ste mu zamerali što se osim sportskim stvarima bavi i nečim drugim. Previše wannabe insajdera, daj da završimo ovu glupavu raspravu i da se vidimo na nekoj od donatorskih večera.

:ziveli
 

Merlin

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
16
Reaction score
3
Локација
Blokovi
Bolje nije moglo. Čovek koji voli Partizan, nezavisan, uspešan...
Nadam se da će kompletna ekipa koja će nas voditi ubuduće raditi planski i na duge staze.
Da li će DV ostati trener? Nadam se, ne vidim ko bi to bolje od njega radio u Partizanu.
Da, malo sutra bi sve ispalo ovako da se DV na kraju sezone pokupio i otišao.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
@паблик енеми
Време је за саборност и слогу, слажем се.
Ја бих заиста волео да престане тај неки антагонизам између чланова форума, који је настао у последњих месец дана. Ми сви о неким стварима имамо исте ставове:
1.сви сматрамо да имамо спољњег непријатеља у виду државе која нас уништава
2.сви мислимо да је Дуле одличан тренер
3.слажемо се да се Дуле бави стварима којима тренер не треба да се бави
Разлика је у томе што нас неколико сматра да се Дуле тако понаша јер је таква личност, фрик контрол, а већина вас мисли да је узрок Дулетовом бављењу свим и свачим у клубу то што нема других који би радили свој део посла, а клуб је угрожен.
Са овим постом ја покушавам да направимо неки консензус који ће нам омугућити да даље пишемо неоптерећени ранијим сукобима.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Odavno sam rekao da su pred nam samo dva scenarija, časna smrt, ili privremena okupacija. Očigledno da sam potcenio jedinu osobu koja je jedino i mogla da pronađe tu treću opciju... Tošu!

Da smo sve ostavili Vujoševiću ugasili bi se u roku od par meseci. Da je izabrana privremena okupacija od pojedinih političara i takozvanih biznismena, životarili bi u zapećku nekoliko godina... dok smradovima u Vladi Srbije ne dosadi košarka, kao što im je dosadio vaterpolo. Sa Pekovićem imamo tu treću opciju.

Mi, ''cuvari vatre'', smo citavo vrijeme i govorili da postoji treca opcija. Par ljudi ovde je izmedju Duleta i politicara zagovaralo drugu opciju, par ljudi je bilo za to da se Duletu dadne da upravlja klubom (madati ljudi nisu bili bas glasni, njihovo prisustvo sam primjetio tek na anketi), a ogromna vecina ljudi je drzala stav da Dule treba da ostane da bude iskljucivo trener i da to nikako nece negativno uticati na finansiranje kluba.
Niti bi drzavne pare usle da je Dule otisao, niti dolarima smeta Dule.
Не контрирам ја никоме и ничему пријатељу.
.
.
.
Не смета ми Дуле, одличан је тренер.

Ma ne samo da kontriras svima, nego svakodnevno kontriras sam sebi. Ako je Dule, ovako u padu, odlican trener, onda su Muta i Struja najozbiljniji kandidati za klupu Reala i Barse...


Sta je bilo, bilo je, idemo dalje, pred nama su nove velike pobjede. Bili smo u ogromnom kanalu, a sada smo u jako dobroj situaciji.
Imamo pocetni kapital koji ce nam omoguciti da prodisemo, Imamo Pekmena i Divca u NBA, imamo Duleta na klupi (nadam se...), u upravi dobijamo prave Grobare i ljude koji su svjesni problema u prethodnom poslovanju kluba (ako je istina to za fondaciju Grobari za nas i Je-Ne-A)...
To se ne moze lose zavsriti.
 

Silja

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
500
Reaction score
73
Локација
Sabac
Odakle ovo pojacano pominjanje Divca kao nekog faktora u dovodjenju igraca?
Nemojte pogresno da me razumete, gotivim ja Divca, kao i svaki navijac naseg kluba, ali se nesto cesto u poslednje vreme pominje u kombinaciji sa Pekmenom.
 

PAOK hool

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
360
Reaction score
144
Локација
Београд
Zanima me zbog čega je zavladala ovolika euforija među košarkaškom publikom? Mislim, video sam da bi Peković trebalo da postane predsednik, ali ništa više od toga nisam video... Naravno, to uopšte nije mala stvar, svi znamo ko je Nikola Peković. Ono što mene brine je što vidim da su neki već počeli da pričaju o parama... Zar stvarno mislite da će Nikola odmah da iskešira Partizanove dugove i još preko toga da časti za pojačanja?!

Moramo da razjasnimo neke stvari. KK Partizan nije privatno vlasništvo, stoga ne vidim bilo čiju obavezu da ispunjava tuđe dugove osim u komercijalne svrhe... Predsednik ili direktor, ili koja već titula ide uz vrhovnog poglavara državne firme je prolazna. Danas jesi, sutra nisi.

Drugo, da li je moguće da dosta pojedinaca ovde uopšte ne poštuje tuđi novac? Neka čovek ima i 100.000.000, nemate pravo da mu tražite ni jedan jedini dinar. On je to pošteno zaradio, krvavim radom, i zašto bi tek tako prosuo novac u tuđe ruke?!

Sutra kad, ne daj Bože, stvari krenu nizbrdo, ovi koji se najviše raduju, prvi će i najviše će da pljuju.

Dajte samo malo STRPLJENJA I REALNOSTI!!! Sve ćebiti dobro, ali idemo korak po korak.
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Vidi se na forumu euforija na najvecem nivou.To treba iskoristiti markentiski maksimalno.Vec sam pisao da bi mogli provjeriti kako da se obavezujemo da svake sedmice ili svake druge nedelje sa racuna skine neki iznos 5 ili 10 dolara ili ko koliko moze.Ukoliko neko ima ideju kako da se ovo sprovede ja cu sigurno medju prvima da se ukljucim u ovakvu ili slicnu akciju.Veci iznos novca dosta manje ljudi bi uplatilo a ovako bi sigurno bilo vecih razmjera.Neko mi se javio da se ukljucim u njihovu grupu na facebook medjutim facebook nemam.
 

Dirigente

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2014
Порука
210
Reaction score
52
KK Partizan nije privatno vlasništvo, stoga ne vidim bilo čiju obavezu da ispunjava tuđe dugove osim u komercijalne svrhe... Predsednik ili direktor, ili koja već titula ide uz vrhovnog poglavara državne firme je prolazna. Danas jesi, sutra nisi.
Ako je vec imao neke planove o ulasku u Partizan, bolje resenje za njega je bilo da saceka stecaj koji nam je sledio i da kupi klub 1 kroz 1, kao sto je D.Obradovic uradio sa Cukarickim. Imali su duplo vise dugova od nas a isto nisu imali nista od imovine, platio je samo ime, grb i licencu za njiva ligu. Ovako ce Pek upravljati klubom koji nije njegov, sa mogucnoscu da ga kao sto kazes, sutra neki drzavni wanna be fanstasy menadjer istisne manipulisuci skupstinom i politickim pritiscima.

Ocekujem da pokusa diplomatijom da dovede i nekog drzavnog sponzora u klub jer to nam prosto pripada, sa druge strane, bice kljucan igrac Misko, verovatno ce on raditi kompletnu sportsku logistiku preko sportskog direktora i trenera. Jasno je i da ce Duletov uticaj van terena biti minimalizovan ako ostane u klubu. Kako ce on to podneti, tek cemo da vidimo.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Не контрирам ја никоме и ничему пријатељу.
Ово су тренуци када треба да смо веома срећни оним што нам се дешава.
Написао сам да је Дуле најзаслужнији за кошаркашки развој Николе Пековића.
Само што мислим да сада нема потребе да пишемо о Дулету.
Не смета ми Дуле, одличан је тренер.
Ако га нова управа види као тренера, ја подржавам избор. Мислим да ће тако бити. Ако управа жели другог тренера и то подржавам.
Мени једино смета да се заслуге неравномерно распоређују.
Ова управа и све ово лепо је дело Драгана Тодорића и његовог даноноћног рада од скоро три недеље. Тоша је спасио наш Партизан. Глупо ми је да сада причамо о Дулету.

Poštovani kolega, samo bih Vas podsetio na Vaš post 6854 na ovoj temi.

Takve promene mišljenja o nečijim trenerskim kvalitetima (ili o bilo čemu drugom) za mesec dana, Vas u potpunosti diskredituju kao ozbiljnog sagovornika na bilo koju temu.


Da Nikoli poželim dobrodošlicu i mnogo uspešnih godina na čelu kluba.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Da nije neko Kecmana hakovao.Brate Kec,što napusti dirigenta i mene jebote:D
Elem,toša je sve počeo i završio.Tako perfektan potez nisam video još od vremena slavnog brkice:D
Slažem se da je majstor za centre dao tu opasan pečat na Nikolinu karijeru,ali nemoj da se zavaravamo toliko.Imaš nekog Gagića kome 3 vujosevića ne pomažu,a imaš i Pekovića koji vlada NBA.Doduše čuo sam da je Pekovic bio najveći talenat i nepobediv na bob stazama .Mogao je i na kočničara i na pilota....polivalentan ,u svakom slučaju u CG mu nije bilo ravnog u trosedu.Da nije DV verovatno bi i vozio za repku CG ili bi barem brao bob:D
U kom ste bre ljudi fazonu.Pričamo o jednom o najačih centara sveta jebote
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top