Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Wanderer

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
184
Reaction score
45
"Vrijeme je majstorsko reseto" i vrijeme ce najbolje pokazati koliko je ko od nas bio u pravu povodom ove price. Iskreno se nadam da su u pravu ovi koji danas slave.
U svakom slucaju vidjece se vec na kraju ove sezone, a bojim se i na kraju one sledece, pa i one posle nje....
Neka nam ova uprava donese 40% trofeja iz Duletove ere i svi cemo biti presrecni. Samo se bojim da taj film necemo gledati.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Svima onim Partizanovcima koji su odrastali zadnjih petnaestak godina zavidim na jednom prelepom i nestvarnom detinjstvu i mladosti, koje se verovatno više nikada nikome neće ponoviti.
Budite spremni na po koji bljesak kluba, jer smo ipak veličina, ali ništa više od toga. Poslednji čovek koji je bio spreman da žrtvuje zdravlje zarad dominacije Partizana je na sraman način otišao iz kluba i za toliko je klub od danas manji.

Bilo je velikih pritisaka, očigledno im se nisu mogli odupreti, posledice ćemo tek videti!
 

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
Citam da je neko pisao o novom clanu UO Iskrin Milanu sa nadimkom Mixer iliti
biberce (zbog visine) pa da vam pojasnim posto ga licno poznajem ceo zivot.
Govno odraslo u mom kraju tj. Banjici, kupio diplomu Megatrenda, kum ga zaposli
kao komercijalistu u Delta Sportu, pravi razne kombinacije sa istim tim kumom
koga ubrzo prodaje, kum leti iz Delte a on postaje drugi covek iza Karica.
Pocinje da klepa na veliko (kupljen penthaus itd.) I ovi ga provaljuju....
Daju mu tacno 5 min.da pokupi stvari iz kancelarije i izbacuju ga naglavacke!
Prelazi u Sport Vision i tamo je i dan danas....Elem zasto vam ovo pisem...
taj covek je klasican prevarant i to cela Banjica zna i svako ce vam ispricati, i taj
lupez da da 50 000€ za clanstvo u UO...ma ajte molim vas ....taj neda ni toliko
krvnih zrnaca a da ih petostruko ne vrati! Izvinjavam se na duzini posta ali
ljudi zasluzuju da znaju ko ce da odlucuje o bilo cemu u klubu.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Danas nije umro stari KK Partizan niti je ovo sada novi KK Partizan.

Za mene npr. je 'stari' KK prestao da postoji kad je Dragan Kicanovic otisao iz kluba. Ja sam mislio da smo zavrsili jer sam klub identifikovao sa njim, kao igracem tako i funkcionerom.

Ili sta bi rekao moj pokojni otac koji nakon odlaska Prajine i Kicine generacije prestao da gleda KK, mozda je vidio 5-6 utakmica nakon njihovog odlaska, izgubio interes i gotovo.

Ali Partizan je jos uvijek onaj isti klub sta god mi ovdje pisali a samo godine prolaze. To je to.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.432
Reaction score
11.899
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Neka nam ova uprava donese 40% trofeja iz Duletove ere i svi cemo biti presrecni. Samo se bojim da taj film necemo gledati.

Nemoj ovo da shvatiš kao kritiku.

Trofeji koje je Vujošević osvojio su statistika, način na koji ih je osvojio je filozofija.

To je nenadoknadivi gubitak. Izgubili smo slobodu mišljenja. M-R-A-K.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
DDOR Novi Sad je sponzor i KK ILR... Ako je istina za ovog lika iz Sport Visiona, setite se njihovog tweeta pred pocetak prosle ili pretprosle sezone kada je cega presla na Champion opremu pa je bilo nesto tipa sampion za sampione a na komentar da je Partizan sampion odgovor je bio ne jos dugo...

Molim upucene Rubleva, Crnog da se jave i kazu nam ko su ljudi iz UO i da li su to ljudi o kojima se pricalo ovih dana... Da li da se i dalje tuguje na ovom forumu ili da svi budemo srecni i zadovoljni....


@ LazarP

Bas dok se govori o slobodi misljenja na TVu Paklena pomorandza :D (sloboda misljenja, sloboda izbora, shvatite paralelu )
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Trofeji koje je Vujošević osvojio su statistika, način na koji ih je osvojio je filozofija.
:clap:respect:clap:respect:clap:respect

CAR LAZAR... CARSKI!

Ako je istina za ovog lika iz Sport Visiona, setite se njihovog tweeta pred pocetak prosle ili pretprosle sezone kada je cega presla na Champion opremu pa je bilo nesto tipa sampion za sampione a na komentar da je Partizan sampion odgovor je bio ne jos dugo...
A kada je Mutant prošao u TOP 16 i oni to svečano na Twitteru čestitali neko im od naših retweetovao da od tog dana bojkutuje njihove radnje, a oni njemu re-retweetovali "Zabole nas"!
 
Последња измена:

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
... Da su bar poslali Rubleva i Dirigenta da mu uruce sut kartu, lakse bi mi bilo. Kad vec premijer licno nije mogao da dodje i ucini to za boljitak svrbije...
Nisu poslali Rubleva niti bilo kog drugog.Laže.Peković je pričao sa njim i danas i u petak.Hteo je pekmen da vidi još jednom šta dv misli o migućim pojačanjima,ali se čovek i u petak interesovao samo kada će biti isplaćen.Verujem da će nas tužiti koliko sutra
Jbg,neko je Bertans
Ovo šta radi mi je poznato....tekst je čisti pokušaj da se zavadi sto vise navijača
 

tommy_johnson

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2007
Порука
240
Reaction score
32
Локација
Dorcol brate Srbija dinamita tona!
To je to. Mislim da su Pekmen i Beric prevareni. Ja kao neko ko Duleta Vujosevica ne gotivi zbog nekih drugih stvari ne mogu da verujem sta se desilo. Da li neko od vas zna nesto o nekome iz UO i jel iko ikad cuo za nekog osim Berica i Pekmena. Mozda ja nemam pojma ko su ovi ljudi i mozda se varam u svemu sto pisem, daj Boze!

Pozdrav svim iskrenim Partizanovcima koji su ostali u borbi do kraja. Trenutno smo kao Kosovo. Trenutno smo okupirani ciganskim olosem sto u upravama klubova sto na tribinama.

Nadam se da se neki barem malo kaju sto su zarad licnog interesa izdali ideje stare decenijama i doprineli unistenju kluba.

VUCICU PEDERU!
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Nisu poslali Rubleva niti bilo kog drugog.Laže.Peković je pričao sa njim i danas i u petak.Hteo je pekmen da vidi još jednom šta dv misli o migućim pojačanjima,ali se čovek i u petak interesovao samo kada će biti isplaćen.Verujem da će nas tužiti koliko sutra
Jbg,neko je Bertans
Ovo šta radi mi je poznato....tekst je čisti pokušaj da se zavadi sto vise navijača

Ja te sad stvarno MOLIM, ako treba i da kleknem, sta god treba da uradim samo da mi odgovoris na jedno pitanje, da li su to ti ljudi koje ste nam najavili? Da li je to taj UO? Dakle, nisam upucen, pokusao sam da guglam ove ljude, ispada da imaju manje para od mene, samo mi reci da li ce nas oni stabilizovati ili ce Pekovic jedini davati pare....

P. S. Od sad pa na dalje ti apsolutno sve verujem za Duleta, neka bude da je najgori, ali me zanima da li je ovaj UO to svetlo na kraju tunela?
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
To je to. Mislim da su Pekmen i Beric prevareni. Ja kao neko ko Duleta Vujosevica ne gotivi zbog nekih drugih stvari ne mogu da verujem sta se desilo. Sns je usao u klub. Da li neko od vas zna nesto o nekome iz UO i jel iko ikad cuo za nekog osim Berica i Pekmena.

A sta ima iko da zna o bilo kome u UO. U FK se o svakome sve zna i to na osnovu cega? Na osnovu silnih malverzacija ili ne izlazenja iz dupeta pizdoustog.
Sad kad ni za jednog iz ovog UO nema nikakvih naznaka u tom smeru ni to ne valja. Ali su opet sns.

Ako Pekovic kaze da su Beric i on sastavili UO od svojih prijatelja koji mogu da pomognu i koji su Partizanovci i ako su oni uveli sns u klub, ako im je to cilj, a ne spasavanje Partizana, onda i treba da propadnemo.

Niko nece dati svoju lovu, mozda Pekovic i jos neko iz UO i to verovatno ne koliko ljudi misle. Jer niko nije lud da daje neku veliku kolicinu posteno zaradjenog novca bilo kome, a da ne moze da je vrati. UO treba da obezbedi sponzore, a to koliko ko ima love od njih je potpuno nebitno, bitno je koliko mogu dobro da rade svoj posao.

U proslom UO smo imali jednog od najjacih biznismena u ovoj bednoj drzavi pa smo zavrsili sa 5 miliona duga.
 
Последња измена:

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Nisu poslali Rubleva niti bilo kog drugog.Laže.Peković je pričao sa njim i danas i u petak.Hteo je pekmen da vidi još jednom šta dv misli o migućim pojačanjima,ali se čovek i u petak interesovao samo kada će biti isplaćen.Verujem da će nas tužiti koliko sutra
Jbg,neko je Bertans
Ovo šta radi mi je poznato....tekst je čisti pokušaj da se zavadi sto vise navijača

Ma opušteno , regulisaće to romuljaga iz sport vision-a, inače član UO KKP :respect
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
kako ce sa SNS upravom rasprodati sezonske karte za ovu sezonu.. ?

a pre dva dana mi ortak rece brate moramo da kupimo sezonsku, ladno smo odbili napade pickoustog da udje u klub. danas me cima i kaze pazi ti ovo postali smo sns bagra,utakmicu necu odgledati..

PUNO SRECE ZELIM PERI !! ali licno ovaj deo sportskog drustva cu gledati drugim ocima,nesto kao sto sada gledam FKP.. da mi je neko rekao da ce biti tako pre par meseci rekao bih mu da je lud. eh

p.s.
dule tuzi ih do poslednje pare. pare si posteno zaradio i imas pravo da ih naplatis.

edit:
kada vidim sta pojedini ljudi ovde pisu primoran sam da se odaljim sa foruma na neko vreme. ovo vise nema smisla.. cigani nam nisu ravni
 
Последња измена:

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Nisu poslali Rubleva niti bilo kog drugog.Laže.Peković je pričao sa njim i danas i u petak.Hteo je pekmen da vidi još jednom šta dv misli o migućim pojačanjima,ali se čovek i u petak interesovao samo kada će biti isplaćen.Verujem da će nas tužiti koliko sutra
Jbg,neko je Bertans
Ovo šta radi mi je poznato....tekst je čisti pokušaj da se zavadi sto vise navijača


Na OVOM forumu ovako da se pise o Duletu posle svih ovih godina... :puke
Nemam komentar, gori smo i od cigana samih.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Crni ili Andrei:

Šta je sa Tošom, da li ostaje ili je kolateralna šteta?
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Zapeli ste za taj SNS?A ovim je sprečeno gašenje kkp.Još nije SNS usao u klub.Koji je bre vama više kurac
Hićete da znate ostala 2 scenarija koja su bila jednom nogom već u Humskoj
1. Sns bukvalno ulazi kao prinudna uprava i drzi nas na aparatima za disanje ili ugasi
2.trebala je i koalicija ds sns da uleti i bila realnija.Uslu bi neki grobari,Grba.... Dosli bi i sponzori.Neša roaming najbolji djilasov drugar i covek sa afinitetima prema sns
3. Opcija je hvala bogu pobedila i psihopata trenutno pizdi
Hteo je on Duleta u kkp definitivno.Da bi nas omalovazavao i pokazivao moc i njemu i nama,ali dule ne odustaje .Samo me zanimaju novci i to je to.

Ali pazi ti njega "nisu sportski motivi presudili za odluku"... pa da, pretprošla sezona nam je bila fantastična iako se nismo plasirali u EL, a prošla sezona nam je bila jednostavno san snova, usrasmo se od trofeja, u Evrokupu smo briljirali, a na novu sezonu bez EL smo se već navikli.
 

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Zapeli ste za taj SNS?A ovim je sprečeno gašenje kkp.Još nije SNS usao u klub.Koji je bre vama više kurac
Hićete da znate ostala 2 scenarija koja su bila jednom nogom već u Humskoj
1. Sns bukvalno ulazi kao prinudna uprava i drzi nas na aparatima za disanje ili ugasi
2.trebala je i koalicija ds sns da uleti i bila realnija.Uslu bi neki grobari,Grba.... Dosli bi i sponzori.Neša roaming najbolji djilasov drugar i covek sa afinitetima prema sns
3. Opcija je hvala bogu pobedila i psihopata trenutno pizdi
Hteo je on Duleta u kkp definitivno.Da bi nas omalovazavao i pokazivao moc i njemu i nama,ali dule ne odustaje .Samo me zanimaju novci i to je to.

Ali pazi ti njega "nisu sportski motivi presudili za odluku"... pa da, pretprošla sezona nam je bila fantastična iako se nismo plasirali u EL, a prošla sezona nam je bila jednostavno san snova, usrasmo se od trofeja, u Evrokupu smo briljirali, a na novu sezonu bez EL smo se već navikli.

Kako te nije sramota vise?
Nemas bre ti pojma o kosarci cim si napisao ovaj poslednji pasus.
I nemoj za Duleta da laze, kada si vec ovde 10 puta uhvacen u lazi.
Vrtis ovde danima vec istu cigansku matricu, kada citam tvoje postove kao da sam na cignaskom forumu. nadam se da si sada konacno srecan i da ces prestati da nas davis sa svojim poluinformacijama i poluistinama.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Andrei, iako znam da si za mnoge stvari u pravu i da je vecina izrecenog istina, pozivam te da malo iskuliras na temu DV. Pocecu najozbiljnije da banujem vas koji idete na krv i na noz koju god opciju zastupali.
 

tommy_johnson

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2007
Порука
240
Reaction score
32
Локација
Dorcol brate Srbija dinamita tona!
A sta ima iko da zna o bilo kome u UO. U FK se o svakome sve zna i to na osnovu cega? Na osnovu silnih malverzacija ili ne izlazenja iz dupeta pizdoustog.
Sad kad ni za jednog iz ovog UO nema nikakvih naznaka u tom smeru ni to ne valja. Ali su opet sns.

Ako Pekovic kaze da su Beric i on sastavili UO od svojih prijatelja koji mogu da pomognu i koji su Partizanovci i ako su oni uveli sns u klub, ako im je to cilj, a ne spasavanje Partizana, onda i treba da propadnemo.

Niko nece dati svoju lovu, mozda Pekovic i jos neko iz UO i to verovatno ne koliko ljudi misle. Jer niko nije lud da daje neku veliku kolicinu posteno zaradjenog novca bilo kome, a da ne moze da je vrati. UO treba da obezbedi sponzore, a to koliko ko ima love od njih je potpuno nebitno, bitno je koliko mogu dobro da rade svoj posao.

U proslom UO smo imali jednog od najjacih biznismena u ovoj bednoj drzavi pa smo zavrsili sa 5 miliona duga.

opusteno bez nerviranja, ionako ko zna kad cemo gledati opet KKP na nekom ozbiljnom nivou... A sto se tice biografija , prste od sjaja.... DDOR NS, NIS menjacnice ( ko zna koja kombina je u pitanju ) metalac ad, neki advokat.... ... Videcemo sta i kako, mozda je ovo i moralo ovako. Nisam pametan.

P.S. I samo jedna stvar sto se tice te love, da nije bilo KKP i Duleta Pekmen ne bi m od miliona zaradio u NBA da ga Partizan nije lansirao, ostao bi kao propali i netalentovani igrac velikana podgorickog ATLASA.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top