Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Znači li to da ćemo sad morati na ovom podforumu da amnestiramo i Informer jer nam je ona bitanga Čakarević takođe u novom UO :puke
Jedna ispravka... Ovaj Čakarević u novom UO nije smrad iz Informera već je u pitanju drugi čovek istog imena i prezimena... Građevinski preduzimač iz Lučana.

Izvinjenje čoveku.
 

Wanderer

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
184
Reaction score
45
Dok je Dule bio tu Cigani su "snimali" "Srcem do trofeja " povodom osvojenog trofeja u Kupu, da ne kazem "titule u Kupu ".
Plasim se samo da u narednim godinama ne postanemo statisti u mnogobrojnim nastavcima "Mad Pussylips" sa Prvim Potpredsjednikom, Premijerom i Prvim Ciganinom u glavnoj ulozi. U svakom slucaju, bojim se da nece biti nikoga ko ce podici glas protiv snimanja nastavaka.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Izvinjavam se što sam glup pa pitam, a kako ova što je PR NIS-a misli da unese svojih 50.000 € u klub? Jel vi stvarno verujete da će oni dati dinara?

Ali opet, treba ljudima dati šansu, zar ne?
Kako se sve smišljno radilo još tokom preuzimanja fudbalskog kluba. Par pametnih ljudi je ovde pisalo šta se radi ali jok... Budale, nisu insajderi!

Ništa, dajmo Upravi šansu, tako nam je rečeno od pametnih ljudi koji znaju šta je najbolje za Partizan, KK ili FK, svejedno!

Ima par ljudi koji su lepo argumentovano pisali protiv Dula, odnosno izneli su njegove greške, pošteno. Ali ovi što šatro mrze žvalavog degenerika i njegovu partiju a zaokruže broj 1 na izborima su pobednici.
Otišao je Duško Vujošević, čovek kome se Hag smeši zbog genocida nad ciganima poganim, a oni srećni. Nisu ovde sendviči u pitanju, veća je ovo priča koja je krenula još od FK-a.
Muka mi je da čitam neke upise koji se iz meni nekog nepoznatog razloga dopuštaju...

Srećno svima koji imaju koristi odlaskom Vujoševića, trebaće vam u životu...
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
untitled.jpg


Biće opširnija Duletova izjava valjda na sajtu agencije BETA uskoro!?
 

Viva_La_Bam

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2007
Порука
248
Reaction score
74
Posprdaše se sa nama.Nama Grobarima.I prošlo im je.Zbog koga postoji ovaj klub?Igraju li za premijera ili za nas navijače?I onaj skup podrške Duletu je uzaludan bio.Šta je dobijeno sa njim?Peković,legenda Top Hilla,poćerao je čovjeka.Kako reče dotični,daće i on kao član UO-a novac Partizanu.Biće to,bojim se,jedini novac koji će on dati.Zakucao si nas opet,legendo.
 

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Niste mi jasni svi vi koji gurate pricu "za opstanak kluba je dobro". Pa zasto bi im toliko svima stalo da oteraju Duleta i uslovljavaju ovu crkavicu od love njegovim odlaskom? Pa kad od smeta toliko, znaci da je govorio malo i istinu, jel da? Sad cemo lepo dobiti crkavicu, dovesti neki prosek igraca, necemo kritikovati vlast, uzivati u nastupima fmp-a i njihovom vaskrsnucu, izaci iz dugova i lepo igrati polu-finale domaceg plej ofa i osvojiti kup za 5 godina. Sramota me svega, ne znam sta da mislim o bilo kome ko je u rukovodstvu ovakvog Partizana. Ako je neko znao od klinaca da napravi tim, onda je to Dule. Ne postoji ni jedan sportski razlog zasto bi Dule bio sklonjen u ovom trenutku. Samo kompleksi zbog izivljavanja na komsinici i fmp-u. Jako tuzan dan!
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
Богами, није директно, али лепо је прозвао нову гарнитуру.
Нисам очекивао када је објављено за Пековића и Мићу да долазе да ће тако поступити са Дулетом.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Svetski su nas izradili....svaka cast ko ce koga ako nece svoj svoga
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§


Tako nekako.
Eto, ovi što su u klubu osedeli od stresa sad više ne moraju da gutaju lekove za smirenje. Sad nek gutaju šta žele!

Sad će biti da moraju da isplate 600.000 € duga Vujoševiću pa će Dule indirektno indirektno biti krivac što neće biti para za neke solidne igrače. Ako Pera sjebe, jbg Dule je kriv jer zbog njega nema para pa se igra sa amaterima.
 

duka89

Početnik
Учлањен(а)
02.01.2015
Порука
108
Reaction score
35
"Takođe, kad pričamo o legitimnosti, legitimna obaveza, koja proističe iz prethodnih ugovora, jeste da se regulišu ne tako mala dugovanja prema meni", rekao je trener.
ovo ne obecava... ako nas bude tuzio, ispasce gori od svih onih zajedno koji su nas tuzili..
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Ako je istina da su Zalizanog zamolili da odjebe Duleta umesto njih... Bolje da ćutim :(

Sad će biti da moraju da isplate 600.000 € duga Vujoševiću pa će Dule indirektno indirektno biti krivac što neće biti para za neke solidne igrače. Ako Pera sjebe, jbg Dule je kriv jer zbog njega nema para pa se igra sa amaterima.
Jedino ako zamole Zalizanog da i to saniranje duga odradi incognito... Jer Duletova eventualna tužba je takav penal za silnu cigansku medijsku mašineriju.

A Dule dakako ima svako pravo na svaku paru!
 
Последња измена:

pfc kula

Početnik
Учлањен(а)
27.04.2008
Порука
131
Reaction score
536
Kada ga oteraju ovako , kao poslednju dzukelu , i treba da nas tuzi....
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
duka89, objasni svoje misljenje. Zasto bi bilo ko ko trazi svoje pare bio gori od ne znam ni ja koga? Jel ih nije posteno zaradio? Jel nije i zdravlje dao za KKP? Sta vise ocekujes od njega? Doslo vreme kada je oteran kao poslednje govno...pa je doslo vreme i da covek naplati svoj mukotrpan i izuzetno uspesan rad.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
pa zasto je dule prozivao sve one koji su nas tuzili? I oni su imali legitimno pravo
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ma kojoj upravi podrska, o cemu vi ljudi pisete, koga iz uprave podrzavate, koje ime iz uprave, za koga ste culi, ili pisete - cisto da napisete nesto, da ne kazem nesto gore :banghead
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
jesu. naravno da jesu. dule, bar koliko se ja secam, nikada nije prozivao nekoga sto trazi pare nego zato sto nemaju razumevanja i ne strpe se...nikada nije rekao da pare nece biti isplacene.

Nemam nikakvu sumlju da ce Dule biti izuzetno strpljiv, ali isto tako verujem da mora svaki cent da mu se isplati. Licno, da sam na njegovom mestu, dogovorio bih se oko dinamike isplate, ali bi svih 600,000 ili kolko vec zavrsili u mom dzepu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top