Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.433
Reaction score
11.904
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...Laže.Peković je pričao sa njim i danas i u petak.Hteo je pekmen da vidi još jednom šta dv misli o migućim pojačanjima,ali se čovek i u petak interesovao samo kada će biti isplaćen....

Ja pre verujem da vidi ko je zajahao, nego da svojevoljno neće da bude trener. Kako da priča o pojačanjima, ako nije trener?

Zapeli ste za taj SNS?A ovim je sprečeno gašenje kkp...

Živeti i živeti ponosno nije isto.

3. Opcija je hvala bogu pobedila i psihopata trenutno pizdi
Hteo je on Duleta u kkp definitivno.Da bi nas omalovazavao i pokazivao moc i njemu i nama,ali dule ne odustaje .Samo me zanimaju novci i to je to...

Kako bi on pokazivao moć da su u upravi čisti i iskreni ljudi koji ne zavise od volje političara i njihove sise.

A pošto pizdi, jel' to znači da ćemo sad da lešimo sve živo na parketu, sa posebnim osvrtom na garave? Peković nije tako govorio na KZŠ. Obećava teška vremena na sportskom planu?
 

klavijatura

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
222
Reaction score
32
Локација
Pionir
...

Kad pročitam ovde šta se piše nekako mislim da mi ne bi bilo žao ni da smo se ugasili...ostala bi legenda i sećanje na jedan veliki klub koji je sa malim mogućnostima radio vrhunske rezultate...
Ovako, bojim se da će klub godinama tavoriti i da će ići debelo unazad bez mogućnosti da napreduje...
I zaboravite da će Peković dati pare za pojačanje...on jeste malo blesav, ali po pitanju love nije naivan da je baca u bunar...sve u svemu, ne očekujem ništa dobro u narednu deceniju...pa nek se zajebem, sa zadovoljstvom ću pojesti gore napisana "govna"...

:napred Partizan:D:
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
O(p)stao... I treba Toša da bude jer se eto kako ide priča iscimao da dovede Pekovića i Peru za trenera, odnosno preciznije spasio je klub!

Nažalost nekako ispada da je spasio klub tako što je Duleta ubio s leđa!

Žao mi je što DV kao jedan od najvećih trenera KKP ne ostaje, ali mi je drago što Toša ostaje. A tebi svaka čast na hrabrosti kad daješ sebi za pravo da pljuneš na njega, zapitaj se da li se razlikuješ od ovih što pljuju Duleta i osporavaju mu trenersko umeće.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Andrei, iako znam da si za mnoge stvari u pravu i da je vecina izrecenog istina, pozivam te da malo iskuliras na temu DV. Pocecu najozbiljnije da banujem vas koji idete na krv i na noz koju god opciju zastupali.
Izvini ali ja nikog nisam vredjao ua razliku od drugih.Ovde vlada jebeno jednoumlje i sada ja teeba da se povucem kako bi podilazio vecini.JA NEĆU DA PODILAZIM VEĆINI IIZ PROSTOG RAZLOGA ZATO STO ZNAM CINJENICE
GDE JE OVDE VREDJANJE
1.dv laže i manipulise i uspeva da podeli grobare ovom svojom izjavom
2.dv ce da tuzi partizan sutra ako ga neiskesiraju.Bas je našao tajming
3.Laže kao i slučaju Milutinov bez blama.Pekovic je sa njim pricao u petak jer je hteo svojim usima da cuje da li dv moze da obavlja valjano posao i trazio je savet o pojacanjima,ali je dv samo i iskljucivo pricao o dugovanju.Danas mu je pekmen rekao da je njegov izbor PerA .Kakav Miško,možda je pricao sa miškom,ali znam da je pre toga pricao sa NP.
Sta je u tom mom postu za ban?
mada banuj me ,ucinices mi uslugu,a vi ćete moći da živite u jednoumlju
Kome ono dugujem ban?
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Ja te sad stvarno MOLIM, ako treba i da kleknem, sta god treba da uradim samo da mi odgovoris na jedno pitanje, da li su to ti ljudi koje ste nam najavili? Da li je to taj UO? Dakle, nisam upucen, pokusao sam da guglam ove ljude, ispada da imaju manje para od mene, samo mi reci da li ce nas oni stabilizovati ili ce Pekovic jedini davati pare....

P. S. Od sad pa na dalje ti apsolutno sve verujem za Duleta, neka bude da je najgori, ali me zanima da li je ovaj UO to svetlo na kraju tunela?
Uglavnom su to ti ljudi ,ali biće još izmena pogotovo u marketingu.Verovatno će pekmen davati najviše keša,ali ne treba zaboraviti da ce i oni pomocu.Sve je bilo odradjeno na brzinu tako da ja mislim da ce viti promena jos
 

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
554
Reaction score
554
Da Grobari nisu podeljeni u vezi sa ovim pitanjem moglo je da se čuje protiv Batea. To što su pojedini ovde preozbiljno shvatili svoju misiju [FONT=&quot]„[/FONT]lučonoša istine[FONT=&quot]“[/FONT] je za dublju analizu.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
... A tebi svaka čast na hrabrosti kad daješ sebi za pravo da pljuneš na njega...
Brate gde sam ga pljunuo... Samo sam napisao kako izgleda da je sve ispalo na kraju?!

Za nekog ko ne pozna bolje stvari, to je jasna percepcija!

Loše si protumačio... Meni je drago što Toša ostaje tu gde jeste, ali bez Duleta niti će to biti isti Toša, a niti će iskreno Dule koliko sutra kad bude eventualno na klupi Metalca ili Cedevite biti isti bez Toše!
 
Последња измена:
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Ma ponovi jos jednom sa sve caps lock-om
Sramota :puke
Kakav god Dusko bio ovo na Partizanovom forumu nije zasluzio...
Sa svem jednoumljem u guzici. Na kurac, na kolac u tri picke materine...
Odnosi se naravno na
untitled.png
 
Последња измена:

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.491
Reaction score
13.457
Локација
tamo daleko...
Kazu da je onaj toliko popizdio sto je Dule otisao, da je polomio 3 brave...

Kakve bravure se ovde izvode :pop

Ko je onaj, ko je polomio tri brave?

AR, zasto bi verovali tebi, kada si vise puta izneo informacije koje su bile netacne? Ne kazem da si namerno, ali ko ce znati. Mozda ti je izvor bio los. Ako lazes, tebi na cast. Mada i ako ne lazes, treba da te je sramota sto ovoliko napinjes, cisto iz zahvalnosti za sve ove godine. Drugo, sta ima DV da svadja i deli navijace, ajmo logicno samo, sta ima od toga? Trece, u upravni odbor su nam usli kreteni. Zivi bili pa videli.
 
Последња измена:

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Izvini ali ja nikog nisam vredjao ua razliku od drugih.Ovde vlada jebeno jednoumlje i sada ja teeba da se povucem kako bi podilazio vecini.JA NEĆU DA PODILAZIM VEĆINI IIZ PROSTOG RAZLOGA ZATO STO ZNAM CINJENICE
GDE JE OVDE VREDJANJE
1.dv laže i manipulise i uspeva da podeli grobare ovom svojom izjavom
2.dv ce da tuzi partizan sutra ako ga neiskesiraju.Bas je našao tajming
3.Laže kao i slučaju Milutinov bez blama.Pekovic je sa njim pricao u petak jer je hteo svojim usima da cuje da li dv moze da obavlja valjano posao i trazio je savet o pojacanjima,ali je dv samo i iskljucivo pricao o dugovanju.Danas mu je pekmen rekao da je njegov izbor PerA .Kakav Miško,možda je pricao sa miškom,ali znam da je pre toga pricao sa NP.
Sta je u tom mom postu za ban?
mada banuj me ,ucinices mi uslugu,a vi ćete moći da živite u jednoumlju
Kome ono dugujem ban?

Vredjanje inteligencije je to sto si napisao da su postojali sportski motivi za smenu Vujosevica.
Vredjane inteligencije je sto si se pre godinu dana ovde sav naivan javljao sa pricom " jel moze neko da napise koje je sve igrace Dule napravio, pitam onako"
Da nemam pametnija posla trazio bih sada sve neistine i poluistine koje si napisao ovde u poslednjih mesec dana, sve sa ciljem da odbranis svoj bedni stav.
Ti znas koga je Pekovic zvao i sta je kome rekao..
Dusko ovo nije zasluzio, bukvalno mi je muka sta sve ovde citam..
 
Учлањен(а)
08.06.2007
Порука
507
Reaction score
80
Локација
Београд
Оде Дуле у легенду...

Какве тезе, каква увреда за разум.

Дуле са 28 година, Жељко после Дулета... Дуле је, до те 28. године, освојио сваку могућу титулу у млађим категоријама, са сваком генерацијом, освајао првенства са млађим репрезентативним селекцијама, освојио је бре све. Жељко је био члан репрезентације која је после америчких тимова најјача репрезентација свих времена.

А Божић? Замислите, водио је тренинге.

Ово нису увреде за Перу, само голе чињенице које говоре о сулудој аргументацији. Дулета и Жељка постављао је на место тренера најбољи југословенски играч свих времена - нико није имао права да а приори сумња у његов избор. Која је личност изабрала Перу Божића, ако је уопште он опција за првог тренера?

Агресија којом мањина на овом форума наступа, на најбољи начин осликава шта се данас уствари десило. Одбијање људи из фондације да учествују у представи, спин на форуму да ће у УО ући Је-Не-А... Обећања Андреја Рубљева да ће изаћи са чињеницама, а све се своде на то да ''Дуле лаже и тражи паре''...

Јеби га, изгледа да људи из фондације Гробари за Нас нису присуствовали разговорима Даниловића и Дулета, Тоше и Дулета, Пековића и Дулета... Да није Анреј Рубљев Дуле?
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Brate gde sam ga pljunuo... Samo sam napisao kako izgleda je sve ispalo na kraju?!

Za nekog ko ne pozna bolje stvari, to je jasna percepcija!

Loše si protumačio... Meni je drago što Toša ostaje tu gde jeste, ali bez Duleta niti će to biti isti Toša, a niti će iskreno Dule koliko sutra kad bude eventualno na klupi Metalca ili Cedevite biti isti bez Toše!

Ok, moje izvinjenje. Ono opstajanje mi je zazvučalo loše. Moja greška.
:ziveli
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.436
Reaction score
11.841
Локација
Beograd
Na zalost za Duleta nije bio skoro niko iz kluba,od tetkice do coveka pored njega( Tose).Zasto je to tako ne znam i ne zelim da ulazim u to ali se svasta desavalo izmedju ljudi u klubu.Mozda je zato Pekovic i resio da promeni sve i krene iz pocetka.Reci za Berica i Pekovica da su uveli sns u klub je glupost,ljudi u UO nisu neke face ali nisu ni sns,a ni politicari u bilo kom smislu.Vreme ce pokazati da li je ovo dobra odluka,ali od nekuda se moralo poceti.Pekovic je rekao da ce naravno pomagati klubu
,niste valjda ocekivali da kaze dacu 10 miliona klubu pregazicemo sve.Treba biti pametan i privuci sto vise sponzora kolike god su cifre,a sopstvenim sredstvima to dopuniti ako zatreba.Videcemo kako ce izgledati pojacanja i sve ostalo u vezi kluba.Treba dati uslovnu podrsku,od pljuvanja nemamo nista.Situacija je preozbiljna da bi se sada delili i bojkotovali klub.Dule hvala za gasenje kurve,hvala za final four ,za aba i domace trofeje.Posveti se svom zdravlju i ostani uz Partizan trebace te on jos...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
@ kuki

Ma veliki vodja, posto kazu da je popizdio jer je Dule otisao, a poznato je da lomi brave na vratima kad je nervozan, pa reko sad je sigurno 3 polomio, koliko se iznervirao.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Ja vec neko vreme iznosim svesno neistinite info bas zbog gostiju.To mogu da potvrde pučisti.Isto tako necu da iznosim prljav veš o dv .Razlog je isti.Bio je nas najbolji trener i legenda tako da ne zelim da se cigani i novinari slade.Smeta mi samo zato sto nemate poverenja u Mačka,Crnog, neke istaknute bivse clanove,pa i mene
I najvise mi smeta tobsto ce partizan da ispasta zbog ovog
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Jao, da, Je-Ne-A u UO. Zašto onda ne bismo verovali čoveku da su se Peković i Dule čuli, da ga Peković pitao koje igrače želi, a ovaj rekao - kakvi igrači, di su moji novci, zaradio si sto miliona i nisi poneo šesto soma za mene. Ima i audio zapis presretnutog razgovora, nego obećao Vesiću da ga neće puštati pred forumašima.
 
Учлањен(а)
08.06.2007
Порука
507
Reaction score
80
Локација
Београд
Још једна ствар, можда застарела у данашњем свету...

С каквим је жаром мањина бранила Прају... Ја само питам, где је логика да бивши кошаркаш подржи мафијашко брисање дугова покојног КК Црвена Звезда којим су оштећени сви бивши играчи којима се дуговало?

Које то биће, које иоле морално поступа, може да буде присталица тога да бивши играчи његовог клуба буду оштећени за новац који су зарадили, а да у исто време Вилијамс и Џенкинс зараде цирка 1 900 000 евра за годину дана? А још је Праја био играч тог клуба...

И онда се Дулету спочитава неморално понашање... Човек је у оној емисили Лични став потврдио да одабрани добијају карте, да је држао врата од свлачионице... Никада нас ништа није лагао. Један једини пут кад је слагао, управо за ту свлачионицу, признао је јавно лаж и обећао да ће то бити једина лаж.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top