Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
08.06.2007
Порука
507
Reaction score
80
Локација
Београд
Црни Бомбардер - људи из фондације су саопштили своју одлуку у тренутку када је свима било познато да Дулету неће бити понуђен нови уговор. Да је нешто друго разлог њиховог одбијања да учествују, ваљда би одмах одбили позив.

Шта год да је истина, добродошла је да се каже. Проблем је само развој догађаја.

За сутра је, из извора који се овде највише цитира, најављено да ће Дуле тужити клуб уколико му се не испате тих фамозних 600 000 евра.

Ја, на пример, мислим да Дуле никада неће тужити. Али да видимо шта ће бити сутра. Ако буде тужио, свима ће нам се отворити очи и неће бити сумње у добре намере људи који су овде пласирали информације.

За оне који би да протестују... Против кога да протестујемо, Пековића, Берића, Божића?

Ја бих сачекао да видим ко ће бити тренер, па појачања, па помоћ Минесоте и Мишка... Па како ће кренути прве утакмице. Уз, наравно, пун Пионир. Ако се тада и дефинитивно покаже да не само да смо лагани, него смо потпуно преварени, пун Пионир, од почетка до краја сваке утакмице да пева:
https://www.youtube.com/watch?v=EjHsWqXlzNc
 

VelikiDodo

Početnik
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
9
Reaction score
0
- Toša je izdajnik, koji je Duletu zabio nož u leđa.
- Peković u stvari nije "Grobarčina" nego đubre koje je došlo da rasturi Partizan.
- Mića je SNS bot i Vučkova podguzna muva
- Možda nije Toša, ali nož je definitivno u Duletovom leđima.
- Peković sigurno nije đubre, ali je možda neko ko je spreman na kompromise na koje većina nas nije.
- Za Miću još nemam predstavu šta je (ne računajući igrački staž).
 

VelikiDodo

Početnik
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
9
Reaction score
0
За оне који би да протестују... Против кога да протестујемо, Пековића, Берића, Божића?

Ја бих сачекао да видим ко ће бити тренер, па појачања, па помоћ Минесоте и Мишка... Па како ће кренути прве утакмице. Уз, наравно, пун Пионир. Ако се тада и дефинитивно покаже да не само да смо лагани, него смо потпуно преварени, пун Пионир, од почетка до краја сваке утакмице да пева:
https://www.youtube.com/watch?v=EjHsWqXlzNc
Da protestvujemo protiv te njihove odluke, ne njihovih imena i ličnosti.

Ako sačekamo, biće prošo voz, teraj dalje ovako, pa kako bude.
 

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161
Ja vec neko vreme iznosim svesno neistinite info bas zbog gostiju.To mogu da potvrde pučisti.Isto tako necu da iznosim prljav veš o dv.

Ako dozvolite da se uključim i da probam da smanjim tenzije.
Vidim da je Andrei glavni problem ovde. Ja ću samo reći nekoliko činjenica:

1. Ovo gore citirano apsolutno tačno. Andrei zna još neke stvari vezano za Duleta, ali neće javno da ih iznosi.
2. Andrei je pomogao oko skupa za Dulete od pre 10 dana. Iako misli da nije dobro za Partizan da Dule ostane (njegovo pravo) pomogao je zato što misli da je to Dule zaslužio prethodnih godina.
3. Andrei ovo što radi i piše ne radi zato što je SNS bot ili iz nekog ličnog interesa, nego SAMO zato što VERUJE, na osnovu onoga što zna, što je video i čuo, da je to najbolje za Partizan.
4. Rizikovaće, radiće na sopstvenu štetu ako misli da to može da pomogne Partizanu.
5. Andrei je uvek, za par godina koliko ga ja znam, pokušavao da uradi sve što je u njegovoj moći da pomogne Partizanu i UVEK vođen iskljućivo uverenjem da je to dobro za Partizan.


Možda greši u tom svom uverenju, ali to nije za lomaču.
Ne slažete se, mislite da greši, recite mu, ali spustite tenziju.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Posle svega, ja uopste nemam snage ni da se radujem, ni da tugujem. Nekako sam prazan. Odvratan osecaj.
Dule je za mene Bog, makar bilo istina sve sto se ovde pise. Znam da je unistio zdravlje i dao sve od sebe da odbrani Partizan, kad niko drugi nije smeo rec da kaze protiv autokrate na vlasti. Znam da bi to i dalje cinio. O trenerskom umecu je bespredmetno govoriti. Svi koji kao argument za njegovu smenu potezu rezultate, imaju gadan problem sa shvatanjem realnosti. Oni koji mu to priznaju, a zameraju sve ostalo, voleo bih da odgovore zasto niko drugi nije uzeo ucesce u odbrani kluba. Najlakse je cutati kao pickica i brojati tudje greske.
Nova uprava ima tezak zadatak. Mene ne zanima da li su pogodili sa trenerom, Pera je svakako visoko moralna i pozitivna osoba, mene zanima hoce li oni stati na stub odbrane Partizana ili ce se dozvoliti pisanje po klubu od strane vladajuce strukture. Ako je tzv. diplomatija strategija za koju cemo se opredeliti, voleo bih da se to i naznaci, jer ima nas koji smo apsolutno protiv toga, pa da znamo sta nam je ciniti.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Kakva sprdacina, doveli su Pekovica koji ce dati neku sicu i Berica, postavili Peru za trenera samo da im navijaci ne bi okrenuli ledja. Postajemo jos jedan bezlicni tim, sirotinjska verzija nekog Azovmasa, Budiveljnika, po uzoru na fmp.
A u UO sekretarice i kafe kuvarice iz raznih firmi, bas me zanima kako ce oni da namaknu i onu bedu od 50k evra.
Ocekuju nas kao i smrdiju duge i teske reforme, pod zna se cijom palicom.

Sto se mene tice ova ekipa ce dobiti podrsku ako u petogodisnjem mandatu uzme bar 3 titule i igra redovno Top 16 i Top 8 evrolige. Do tad: https://www.youtube.com/watch?v=a0nsl38fQxI
 
Учлањен(а)
08.06.2007
Порука
507
Reaction score
80
Локација
Београд
Ako dozvolite da se uključim i da probam da smanjim tenzije.
Vidim da je Andrei glavni problem ovde. Ja ću samo reći nekoliko činjenica:

1. Ovo gore citirano apsolutno tačno. Andrei zna još neke stvari vezano za Duleta, ali neće javno da ih iznosi.

Може да буде непријатно када се напљује човек којег не познајеш. Чисто због савести - кад га на крају упознаш, буде ти криво што си га пљувао.

Али, на пример, Андреј неће, што не напишеш ти?

Ја се сећам да је овде изнесено да се Дулету дугује 500 хиљада евра. Сећам се да је члан Кецман након тога имао пост у стилу ''ни у лудилу му то нова управа неће исплатити, што би поштовала његове договоре са Сашом''. Зашто се сећам? Зато што сам се тада укључио са питањем на које ми није одговорено. После неког времена, питао сам поново, одговорио је Црни Бомбардер конкретно. Само што је тада сума, након Дулетове изјаве на почетку припрема, са 500 отишла на 600 хиљада.

И о чему се на крају ради? Ја не могу да разумем шта тера човека да константно избацује постове које већина очигледно неће да прихвати. А неће да прихвати зато што је све то исувише танко.

Ја сам се, пре сто година, укључио на форум бранећи Зеку и Бјеку. Своје мишљење о њима нисам променио до дана данашњег. Али, након тог почетка, више никада нисам писао о томе. Нисам се јављао овде сваки пут када неко помене овог или оног и понављао се хиљаду пута.

И зато питам, с којим циљем овде пар људи врти исту причу? Ја назирем шта је циљ, рецимо да се ради о тужби. Али то онда није лепо.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Црни Бомбардер - људи из фондације су саопштили своју одлуку у тренутку када је свима било познато да Дулету неће бити понуђен нови уговор. Да је нешто друго разлог њиховог одбијања да учествују, ваљда би одмах одбили позив.

Шта год да је истина, добродошла је да се каже. Проблем је само развој догађаја.

За сутра је, из извора који се овде највише цитира, најављено да ће Дуле тужити клуб уколико му се не испате тих фамозних 600 000 евра.

Ја, на пример, мислим да Дуле никада неће тужити. Али да видимо шта ће бити сутра. Ако буде тужио,

Dule nikad nece tuziti klub sta vam je bre ljudi!?!
 

el comandante

Grobar
Учлањен(а)
22.12.2010
Порука
319
Reaction score
73
Локација
Sierra Maestra
Mnogo tezak dan za mene licno, svasta bih rekao, svasta mi prolazi kroz glavu ceo dan... Ni za kurac nisam...
Imao sam neku iluziju da cemo se izvuci na drugaciji nacin, ostati stub odbrane od ovog ludila oko nas..
Ne znam kako za kraj sve ovo da srocim, boli me i sto se sada nastavlja ova prica oko para i javljaju se clanovi koji su u sustini to jedva cekali jer ili ne vole Duleta ili imaju neki interes da ga omalovazavaju... Nije lepo, neka cute sada i uzivaju u pobedi svojih ideja i stavova... Sad cemo da dokazujemo ko je vise kriv oko milutinova, a necemo da pricamo ko je zasluzan za Bogdana, Bertu, Veselog itd... Bas je ciganski da se sad hvatate za tu recenicu: Neko je _____(Dule je to pricao u afektu i pogresio i svestan je toga), pa sad treba i vi da ga stavljate u tu pricu... Za te igrace se znalo da su dobili sansu pre drugih, da se ulagalo u njih da bi uspeli i posle naplatili milione i milione preko... Vujosevic je odbijao ponude i ponude dok je bio na vrhuncu u Partizanu, mogao je mnogo vise da zaradi preko, uzdigao nas na ove visine, stvorio igrace koje smo naplatili, uzeo titule, otpisao dug kad je potpisao za cska i sada pricate da ne treba da dobije ovo sto je radio i borio se poslednje dve sezone u ovim najblaze receno nenormalnim uslovima.... Mene je sramota za vas...

Sto se tice uprave, dobijao sam uverenja da ce biti tu jos par jakih ljudi i firmi(Nelt npr), ali dobro, ne znam da li ima sns kadrova tamo, Boska znam odlicno i skoro smo sedeli i pricali da li nam ima spasa a sa Veljom sam saradjivao i jako je korektan covek...
Meni je i najteze palo ovo jer sam jako dobar sa Micom i Perom, a Keca i Peka sam upoznao dok su bili nasi igraci ... Zato me i boli sto je Misko morao da saopsti Duletu da je definitovno Pera izbor. Jeste pricao Pek sa njim par puta i Mica je probao da ispegla svadju sa Stragijem pa da krenu dalje svi i ja sam mislio da ce uspeti, ali kad nisu onda su trebali da sednu sa njim jutros i kazu mu lepo u lice, a ne misko pisko da javlja...
Evo vas jedna kratka prica na tu temu.. Kad sam drzao jedan klub u koji su redovno dolazili gore svi pomenuti, jedan od konobara se ponasao previse opusteno i bezobrazno i uhvacen je da nesto mulja i kraducka.. Odlucili smo da dobije otkaz i umesto da mu ja dam otkaz rekao sam menadzeru koga smo zaposlili(koji mi je drugar i Grobarcina koji cita ovaj forum redovno) da mu on da otkaz jer je to jel te u njegovom opisu posla i prima platu za to... Greska koja je posle vodila u jos vece greske i nikada je necu vise ponoviti u buducnosti na drugim primerima....

Nemam pojma, svi ljudi oko kluba me ubedjuju da ce sve biti dobro, verujem u Grobarstvo Mice, Peka, Pere, Tose, nekih clanova UO i JeNeA je optimista i podrzava ovu pricu, svi mi kazu da je Dule postao nepodnosljiv, da je mnogo ozracena sitvacija bila i da nas je ugrozio, da niko nije hteo da saradjuje sa nama vise... I ok, kapiram, ali moja teorija je sledeca: U poslednje dve godine niko nista nije radio, kurcem mrdao da nesto pomeri sa mrtve tacke, uporedo nas je jebala vlast i psiho, vesic, covic, mali i djilas su nas otvoreno trovali, Danilo je cutao jer nije imao nikakvo resenje, a o silji silobadu necu ni da pricam. Desava se da Dule jedini ulazi u kostac sa svim problemima, jbg tako podeljene karte, hoce sve da resava ali ne ide, nije kadar da radi stvari van trenerskog zanata, ulazi problem sa svima i resava ih slicno kao sto radi kao trener, proba da nametne svoj autoritet ali to ne prolazi u zivotu i poslu kao sa mladjim igracima u timu npr...
E sada Dusko posto nisi uspeo da resis nemogucu misiju kao Tom Kruz pali mnogo si tezak, dosadan, sujetan, cak i aca raskovic nece sa tobom da saradjuje............

Ne mogu da verujem i shvatim da nisu imali neki plan, viziju da sve ispeglaju u dogovoru, naprave tim i koheziju izmedju uprave i Duleta, licno znam da Zeljko i Velja gotive Duleta i da su ga hvalili u razgovoru sa mnom, Pek i Mica su morali da ovu godinu probaju sa njim da naprave dobru pricu, onakvu kakvu oni zele, ostali clanovi Uo su nebitni, kakav sns kurac palac, isto preduzeca i ljudi bi imali u upavi i sa Duletom, a hala bi bila mala da primi sve koji bi bili uz tu herojsku i neravnopravnu borbu....

Svice, pobedili smo Makabi to vece za odlazak na final four, pusim opus x arturo fuente, ispijam Aurelius jer smo popili debelom Micku u Dobrili flasu Lafroe, u pozadini se isto debeli ali Marjan dere kako jedan nas celavi drugar lici na Pepa Gvardiolu, sa leve strane mi sedi Slavkan na nekoj barskoj stolici a ispred njega stoji Rasic, nisu iste visine ni tada i Slavkan ga je obgrlio rukama od gore. Desno je Kecman na telefonu, vucem dim cigare i izgovaram Peri koji je tacno ispred mene: Da li znas da ces ti biti najtrofejniji trener! Pera odgovara: Ne, mozda jednog dana, iz tvojih usta u bozije usi...
Samo mi izletelo, kad sam ga video onako smirenog i odmerenog, sa onim stasom, a imao sam vec u zivotu takve vidovite tripove...
Mnogo dobar covek, on i Milenko najbolji koje sam upoznao za sve ove godine pracenja kluba, pa svi ostali posle... Ili cu biti vizionar ili ce ostati samo anegtota...
Krivo mi sto sad ne osecam energiju i entuzijazam da budem tu, pomognem, dam podrsku kada ce poceti, ali jbg ovo me izduvalo kao balon....
 
Учлањен(а)
08.06.2007
Порука
507
Reaction score
80
Локација
Београд
Izvini ali ja nikog nisam vredjao ua razliku od drugih.Ovde vlada jebeno jednoumlje i sada ja teeba da se povucem kako bi podilazio vecini.JA NEĆU DA PODILAZIM VEĆINI IIZ PROSTOG RAZLOGA ZATO STO ZNAM CINJENICE
GDE JE OVDE VREDJANJE
1.dv laže i manipulise i uspeva da podeli grobare ovom svojom izjavom
2.dv ce da tuzi partizan sutra ako ga neiskesiraju.Bas je našao tajming
3.Laže kao i slučaju Milutinov bez blama.Pekovic je sa njim pricao u petak jer je hteo svojim usima da cuje da li dv moze da obavlja valjano posao i trazio je savet o pojacanjima,ali je dv samo i iskljucivo pricao o dugovanju.Danas mu je pekmen rekao da je njegov izbor PerA .Kakav Miško,možda je pricao sa miškom,ali znam da je pre toga pricao sa NP.
Sta je u tom mom postu za ban?
mada banuj me ,ucinices mi uslugu,a vi ćete moći da živite u jednoumlju
Kome ono dugujem ban?


Ево, Црни, ја сад кад прочитам ово што је написао Анрдеи, ипак ми делује да није била тврдња, него његова процена, оно, савладале човека емоције. Извињавам се.

Јеби га, са толиком сигурношћу је саопштавао садржаје разговора Дулета и других људи, да сам и то ''ДВ ће да тужу Партизан сутра ако га не искеширају'', примио као нешто што се тврди, а не само процењује.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Kakav post kolege @presidenta :respect

Meni ovde jedna stvar nije jasna. Pored cinjenice da se na svakoj strani ovog foruma napise po 3,4 puta da je duleta "pojela" bolest,da je mnogo tezak za saradnju,da je sa svima na noz itd itd kako/zasto niko od bitnijih ljudi tu informaciju ne iznese u javnost ? Sta ih to sprecava ? ( samo bez onih razloga "iz postenja prema njemu" itd itd jer je to glupost)

To mi govori samo jedno,da su ljudi oko duleta velike picke da prostite.

Sta sprecava danilovica,tosu,pekovica,bozu,gasica onu vasu ljubavnicu sonju da odrade intervju u nekoj novini i kazu dule je u zadnje vreme takav ,onakav ,radi ovo ,ranije nije tako bilo bla bla. ?

Svaki razuman i realan odgovor je dobro dosao. Hvala
 
Последња измена:

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Evo ja zelim da se zahvalim Andreju, Sensei i Crnom sto dijele informacije sa nama jer bi se inace ovdje lupalo i nagadjalo nevidjeno...

Ne znam zasto je tesko shvatiti da svakoj eri dodje kraj i da sljedeca koja dolazi donosi nove price, nove legende, trenerske i igracke.

Partizanov najveci problem nije u ovom momentu ko je na klupi nego finansije.Respektabilna ekipa i solidan budzet treba da nam je briga.

Moje iskreno misljenje je da je D.Vujosevicu danas napravljena ogromna usluga i da mu je prostrijet crveni tepih u legende jer bi u naredne godinu-dvije veoma malo ostalo od toga upravo radi situacije u klubu.
To on sigurno veceras ne vidi tako ali ce sigurno to uvidjeti narednih mjeseci. Partizan mora dalje a Dule ce biti njegov najveci navijac kad se prasina i emocije slegnu.

Zelim Pekovicu sve najbolje, kad su se svi razbjezali pokazao je od kakvog je materijala napravljen..oko svega se moze diskutovati ali oko tog momka ne. Ovo sto je on sada uradio i cega se prihvatio je i hrabrost i ludost i pozitivna energija kad je nije bilo na vidiku.:clap:clap
 

Potres

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
466
Reaction score
164
Ma ponovi jos jednom sa sve caps lock-om
Sramota :puke
Kakav god Dusko bio ovo na Partizanovom forumu nije zasluzio...
Sa svem jednoumljem u guzici. Na kurac, na kolac u tri picke materine...
Odnosi se naravno na
untitled.png

Samo da ti kazem posto vec drugi put stavljas ovu sliku, a aludiras na Andreia Rubleva clana foruma.

Kad je AR napravio nalog ovde istoimeni teniser ciju sliku stavljas je imao svega 12 godina tako da ne verujem da je po njemu nazvao nalog.

Ima tu i nekih srednjevekovnih slikara, guglaj dalje, ili pitaj lepo coveka, ovako ljudima nije jasno kakve slike stavljas.
Ako vec imas nesto protiv lepo stavi njegov avatar pa ga precrtaj ko covek.

Ne verujem ni da je neko obracao paznju al eto nemam sta pametnije da napisem pa sam se za ovo uhvatio.
 

Potres

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
466
Reaction score
164
Ako nemam sta pametnije da kazem (povodom ove situacije u KKP jer sam jednostavno izgubio volju da pisem trenutno) ne znaci da je ovo sto sam napisao glupo, mozda je samo malo manje pametno ali i poucno, a i prozivas coveka tj kolegu sa foruma.

Lepo si zanemario ostatak posta, nema na cemu, ukazacu ti na gresku i sledeci put ako je bude.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
...Sta sprecava danilovica,tosu,pekovica,bozu,gasica onu vasu ljubavnicu sonju da odrade intervju u nekoj novini i kazu dule je u zadnje vreme takav ,onakav ,radi ovo ,ranije nije tako bilo bla bla. ?

Svaki razuman i realan odgovor je dobro dosao. Hvala

Šta ih sprečava... upravo zbog toga je Danilović podneo ostavku... jer ne želi da ga navijači zapamte kao čoveka koji je oterao Vujoševića. Pokušao je Saša sve i svašta, ali Vujošević nije hteo da prihvati ništa od ponuđenog. Umesto da mu ne ponudi novi ugovor, Saša je dao ostavku.

Nova uprava nema tu opciju! Morali su da preseku. Ponudili su mu neke opcije, on nije prihvatio i tu je kraj diskusije.

...Ne znam zasto je tesko shvatiti da svakoj eri dodje kraj i da sljedeca koja dolazi donosi nove price, nove legende, trenerske i igracke.

Partizanov najveci problem nije u ovom momentu ko je na klupi nego finansije.Respektabilna ekipa i solidan budzet treba da nam je briga.

Zato što ljudi pretežno ne vole promene. Svi bi najviše voleli da se vrati vreme jedno 4-5 godina unazad, ali to je nemoguće. Živimo u sadašnjici a ona nam kaže da je Partizan u govnima do guše.

Rekao sam da mi ne bi dočekali novogodišnju proslavu, a sada vam kažem da ne bi dočekali prvi sneg, a s njim i lov na srndaće :D ovde u Kanadi, a on padne već u oktobru.

Vujošević sam nije mogao, a ostao je bukvalno sam. Jedino da navijači spreme tih milion i po ili dva, pa da on sam vodi klub, tim i sve ostalo. Koliko je to bilo realno da se desi i kako bi to sve izgledalo!!!

Ovo je moralo da se desi, voleli mi to, ili ne.

Mnogi ovde pričaju o nekoj "beton ligi", samo da je Dule tu. Koja crna beton liga. Narode mi bukvalno nismo imali odakle da "počnemo" ABA ligu, kamo li da dočekamo njen kraj. Možda bi se i skupilo za početak, ali ta sredstva bi brzo bila potrošena.

Rekao sam da imamo dve opcije...

1. Da ostane sve kao prošle sezone. Dakle sledio bi katanac
2. Privremena okupacija i životarenje dok bagra iz režima ne reši da košarka ipak nije sport

Dobili smo TREĆU opciju, koju smo svi želeli. Jedino što niste očekivali je da Vujošević ne dobije novu ponudu. To samo govori da niste upićeni u stvari koje se dešavaju u klubu, jer nama drugima je to bilo sasvim očekivano pa i realno da se desi. Mi smo u stvari znali da postoji samo jedna opcija, ova sada, jer ni Vujošević ne bi pristao na onu prvu, da se klub ugasi, pogotovo ne zbog njega. Zato i verujem da on neće praviti probleme klubu i da ga neće tužiti makar ga nikad ne isplatili.

Znam da ste nezadovoljni, nisam ni ja zadovoljan ishodom, ali mnogo drugačije zaista nije moglo. Biće i meni neobično da gledam Partizan a da Vujošević nije pored klupe. Da gledam Tošu kako se muči da ga odvuče od sudija... Nažalost to je cena koju ćemo morati da platimo da bi izbegli ono najgore.

Nemoj slučajno da mi neko kaže da bi bilo bolje da smo časno izginulu. Kažite to našim prcima, koji su 500 godina bili pod Turcima, ali su preživeli, održali naš narod, veru, kulturu. Najvažnije je preživeti, jer uvek postoji šansa da će biti bolje. Kad umreš, ugasiš se, to je to, dalje nema!
 

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
I dok se poslednja puska cuje, znajte da nije pala Kadinjaca.

A kada i poslednja puska zacuti, znajte da vise nema Grobara.


Hvala ti Dule. Hvala za sve. Bila je privilegija biti uz tebe.
 

Nikolai

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
418
Reaction score
39
Partizanov najveci problem nije u ovom momentu ko je na klupi nego finansije.Respektabilna ekipa i solidan budzet treba da nam je briga.

Upravo suprotno od toga. Finansija nikada nece biti dovolljno, uvek ce faliti, ma ko bio trener ili predsednik kluba. I dok je bilo tu i tamo nekih sponzora, opet to nije bilo dovoljno... Dok je ova garnitura ljudi u upravnom odboru, ta nasa respektabilna ekipa i taj solidan budzet bice dovoljan tek toliko da dobijamo tu i tamo poneku utakmicu, a da trofeji idu zna se gde - u predgradje u kom je formirana mutant ekipa.

Ljudi kao sto je Vujosevic ne postoji mnogo, tacnije postoji samo jedan - Dusko Vujosevic. Covek koji je daleko veci od trenerskog posla kojim se bavi. Sposoban da od 12 visokih seljaka / zemljoradnika napravi ekipu koja ce moci dobiti svakog protivnika. Da li ste vi svesni sa kakvim je on ekipama pobedjivao i izbacivao ekipe koje imaju neogranicene budzete? To je ono cega je gamad iz predgradja svesna, i to je razlog ove vec trogodisnje hajke na naseg trenera, koja je juce dobila svoj epilog.

Ja nemam nista protiv Bozica, Pekovica i ostalih, samo mislim da je velika sramota da se na ovaj nacin rade neke stvari u KK. Mora da se zna ko je koliko uradio, i da se postuje uspeh. Vujosevic je za sve ove clanove upravnog odbora moralna gromada, i najpostenije bi bilo da kada on udje na sastanak upravnog odbora, svi clanovi ustanu i stanu jebeno MIRNO! Moje misljenje je da se klub predao, i da je prihvatio pravila igre seljacina koje vode ovu bednu zemlju.

Popisam se na Mladenovica, ovog italijana, i ove novinarke, koje ni sama ne zna ko je sve tovario dok nije postala pr NISa...

Duletu, ni do clanaka niste!
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Ako su Pekovic, Mica i Pera dosli da nas prodaju onda nek ide sve u q.
Bas Pekovicu treba sve ovo, niti zivi u Srbiji niti zavisi od nje pa da pristane da bude paravan za sns.

Dule da je ostao da sam rukovodi, mi bi se ugasili. Da je stvarno sns usao u klub bili bi vreca za udaranje, sledilo bi nam brisanje identiteta, pib-a, fuzija i vreca za udaranje bi bili.
Ovako se pojavila nova opcija, nasa, nasi ljudi, da prezivimo na nas nacin i izborimo se. Da se nije pojavila pa da casno ginemo, da se ne sagnemo ovima, ovo mislim da je mnogo bolje.

Od Duleta bolje trenersko resenje necemo imati, nadao sam da on sam moze da se promeni i prihvati neke stvari, da se napravi kompromis za neki period dok se ne vidi kako stvari funkcionisu ali niti je on spreman na to, a ni novi nisu bili skroz za kompromis vec su presekli i doneli ovakvu tesku odluku...treba imati hrabrosti i doneti tu odluku znajuci kakve ce reakcije medju navijacima da izazove, PSD nije imao hrabrost (on ne zbog navijaca vec zbog svoje istorije sa Duletom)
Verujem zbog Pekovica i Mice da odluka nije donesena da bi se dodvorilo velikom Vodji koji je zeleo glavu. Evo imamo i naseg el comadantea koji kaze iste one info koje se mogu cuti od mnogih koji vole Duleta o klupskoj i okolo klupskoj situaciji s njim.
ok, jasno je da navijace u sustini ne zanima to, njih interesuje ekipa (i u ovom slucaju sta Dule kaze) al ako nesto ne moze da funkcionise onda jbga ne moze.


99% nas ne zna ko su ovi sto ulaze u UO. Vecina nije znala ni za prethodni UO (koji je imao i sns kadrove).
Al se eto zna se da su sve sns, a posto smo svi koristili pretrazivac o povezanosti sa sns tesko sta moze da se nadje. Tek ovi sto se cude kao mutni tipovi, ne bice sve casni i posteni ljudi, stavice nekog od nas sto ustaje ujutru za posao i rmbaci za prosek. Mislim, naravno da je usao neko od vlasti, koliko znam Pek se i sastajao sa Nedicem, al to ovde tako funkcionise, bitno je da nisu usli onako kako su planirali.
Licno nisam zadovoljan UO, s obzirom da sa sam ocekivao jaca imena.
Verujem da je sve na brzinu odradjeno, da ce biti jos korekcija, da ce biti sponzora nekih, nadam se Neltu pa ce da pratimo situaciju.

Klub nam je u izuzetno teskoj situaciji.
Da li ce Pekovic i Mica uspeti ne znam, ne zna niko, imam neki blagi optimizam jer verujem u njih kao Partizanovce da nece dati klub (kao sto ni PSD dok je imao elana nije dao) i za pocetak je i to dovoljno (mnogi su povezali KKP sa Duletom pa ovo smatraju izdajom, da je KKP prestao da postoji ali to je po meni preusko gledanje i odbijanje icega drugog).

Izgubili smo vazan deo naseg kluba, izgubili smo onu dominaciju kakvu verovatno nikad vise necemo doziveti (zato bih voleo da se bar u mojim ocima mnogo stosta nije srozalo) ali verujem da smo jos uvek ostali KKP, samim tim smo pobedili, a oni izgubili.
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Ovu sliku sam odradio onako iz decacke ljubavi prema Partizanu i divljenja prema radu dole pomenutog COVEKA i GOSPODINA, posle odlaska u CSKA.
Jer ja ne znam kakav je on privatno, sa kim je ok i sa kim nije...znam samo da voli Partizan isto koliko i mi obicni smrtnici, da odlicno radi svoj posao i da je uvek bio tu za NAS PARTIZAN.

Bas zbog toga, HVALA DULE!

A i Peri zelim toliko pa i vise uspeha sa Partizanom, pre svega strucnom stabu sto vise srece i sto manje povreda.
Upravnom odboru...poverenje imaju samo Pek i Mica zbog kredila od pre.

:napred Partizan


28469_1476450826459_3787141_n.jpg
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top