Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Ocekujem tezak i naporan za gledanje mec, mada 3 boda ne bi smela da se dovode u pitanje. Ono sto je definitvo najveci adut Radnickog je Rastavac, jako pismen trener koji ume da postavi taktiku i kanalise potencijal ekipe koju vodi. Licno bi voleo da ga vidim na klupi kod nas u buducnosti.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Da ne brinemo nista?Radnicki nije lak protivnik.Ocekujem tesko mucenje i naravno primljen gol,neizvesnost do samog kraja.Nesto kao protiv Spartaka.

Nadam se da izlazimo iz krize danas.Mada,ko zna,mozda je ovo i Milinkovicev kraj ako veceras izgubimo ili igramo nereseno.
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.357
Reaction score
206
Локација
Република Српскa
Zasto se ne pruzi sansa Subicu na lijevom beku, ovaj Lekovic koliko sam ja primjetio nista bolji igrac od Petrovica, treba pruziti sansu i Subicu pogotovo u JSL protiv dosta slabijih rivala koji igraju bunker 90min.
 

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
S obzirom da je zbog gej parade promijenjen termin utakmice, zna li neko hoce li arena prenositi s obzirom da im to remeti programsku semu?
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.145
Reaction score
4.609
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Hvala @Sale .Ja ne mogu da otvorim ni jedan link :confused
Sad otišao na sajt FK-a i video da je termin prebačen na 20 h
 
Последња измена:

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Hvala @Sale .Ja ne mogu da otvorim ni jedan link :confused
Sad otišao na sajt FK-a i video da je termin prebačen na 20 h

Pa rano je Druze.Moci ces da otvoris linkove tek kad pocinje utakmica ili 5 min. pre....
PS A sad sam video da nisi znao da je utakmica pomerena i da pocinje u 20h.
Nastala konfuzija zbog pedera.:D
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
Бабовић ни на клупи, да и ми данемо душом мало.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.967
Reaction score
8.042
J... Milinkovica, mora da pobedimo svaku utakmicu do kraja. Nema vise prostora za zajeb.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.437
Reaction score
4.209
Локација
127.0.0.1
Brinem se sto nema Pirla, da mu nije lose od sinocnjeg splavarenja? :D Molim vas tablu kafetina za kapitena! :buhaha

Slazem se za Subica, treba mu dati sansu protiv ovih domacih ligasa, cisto da vidimo gde stojimo sa njim. Ja licno ne verujem da nam je on neko pojacanje, ali kad je vec tu dati mu sansu pa da vidimo. Posebno sto je svima jasno da Lekovic nije resio problem na levom beku (ma ko bi rekao, a dosao iz Reala #sarkazam).
 

4. октобар

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2009
Порука
1.603
Reaction score
113
U ovoj Jelen njiva ligi, trener je promenljiva koja ne menja suštinu. Funk you.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.946
Reaction score
7.399
Локација
Banja Luka
Jedino evo pozitivino, sto se deset sekundi culo, uprava napolje i Kizo odlazi, eto toliko. Kraj
Edit. kad sam video da nema bobica, rekoh amin, zivnucemo... kad ono rcina
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top