Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.038
Reaction score
14.707
Kakve gluposti. Bas da vidim da nece uci ni jedan pripadnik ekipe "Grobari Niksic". Smem da se kladim da ce se momci snaci i biti u toj hali da podrze svoj voljeni klub.

* Ovo sam prokomentarisao cisto navijacki zbog vesti iznad inace ovu temu i sve ostale o kosarci ne komentarisem od sramnog desavanja kada su najurili Duleta.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ovo pismo Anđušićevo je po meni bespotrebno, jedino što vidim razlog njemu je da on navijačima objasni iz njegove vizure zašto više nije u klubu, ali opet je to mogao i na drugi način, mada biće da ovo samo pokazuje kakva je situacija u klubu.
Interesantno je da kada je prvi put odlazio iz kluba, iako je bukvalno iskaširan kao treća opcija na svojoj poziciji, nije bilo ni malo gorčine u njemu, dok je sada sasvim drugačija situacija. Ovo nam se nikako ne uklapa sa proklamovanom politikom povratka poverenja igrača prema klubu, nešto tu ne štima kako treba.
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
претходна година турбулентна и тешка,једна лоша година.
било их је и биће их,али биће и лепих,добрих година за нас,само да се склоне тмурни облаци и огрејаће ,обасјаће сунце изнад Хумске улице.
знам да није тема,али желим Срећну Нову годину свима којима је Партизан у срцу.свим Партизановцима и њиховим породицама све најбоље
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Da vama dragi grobari i mome tj.nasem Partizanu pozelim srecnu novu godinu 2016.Da se ujedinimo da zaboravimo sve lose iz prosle 2015. Da nasem Partizanu bude bolje i da nam buducnost ne zavisi od volje tamo nekog zvaljavog.
Neka vas sreca prati dragi moji grobari gdje god da ste.
ZIVJELI!!!
 

klavijatura

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
222
Reaction score
32
Локација
Pionir
...

Srećna vam svima Nova Godina i sve ostalo što ide ovih dana...

U novoj godini da nam bude lepše nego prethodne...mada, posle svih onih sezona za pamćenje, možemo malo i da se opustimo...biće još dana za megdana...i Vučić i Čović će se jednom lane zvati !

:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.781
Reaction score
6.537
Hoce li neko iz kluba da odgovori coravoj pudli? Koja nas nemilosrdno proziva i pisa po nama.

Ako ne odgovore treba da nas ugase i ovako je poceo da mi se gadi KK od kad smo postali ciganska kurva koju svako proziva kad stigne.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ah...šta nam dobro donelo prepirka sa njima i potenciranje razlika.Samo štete.

Mada kontradiktorno "umrećemo da odgovorimo" obećava da će na najgoru pretnju koju je iko uputio na KK Partizan ipak neko reagovati
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.177
Reaction score
2.431
Iz ovog Pekovicevog intervjua zakljucujem da on definitivno nije dobro obavesten da se ono sto u intervjuu spominje, vec nekoliko puta desilo.

Valjda ce reagovati kad mu neko posalje ono sto je coravi izjavio.

Na stranu sto se skoro ni sa cim iz intervjua ne slazem, ali dobro, to je samo moje misljenje.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.481
Reaction score
2.270
Nikad ali nikad nece dodji kraj na crno beli svet.Takvo djubre samo sa tudjim novcem i sa pomoc vlasti moze da bude prvi sa njegovim privatnim klubom. Grdno se on vara da je stavio tacku na uspehe KKP, evo jos veceg motiva da u ponedeljak igraci i strucni stab pobede sutjesku i izbegnu posledjnje mesto na tabeli.:napred Partizan
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Ma sve sto je dule pricao se obistinilo , e sad sto je jug odavno db, a mi simpatizeri ne mozemo nista, nas je dovelo do ove pozicije autsajdera na duge staze.
Jbga sada bukvalo da cekamo da cigani sami sebe uniste i to je to,neki njihov unutrasnji rat...
Svim grobarima srecna nova i da dozive bolje trenutke u sd partizan u 2016od onih iz 2015(msm gori i ne mogu)
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Sve da mu se oprosti, ali rucak sa onom coravom govnurdom nikad!!!
 

Didagrobar

Grobar
Учлањен(а)
07.05.2008
Порука
207
Reaction score
13
Srecan 30ti rodjendan nasem predsedniku i da se najebe majke mrtve coravom olosu..
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
Ma dajte ljudi ne nasedajte na provokacije ćoravog govneta.može on da stavi tačku samo na svoj nadgrobni spomenik.mene iskreno njegova trabunjanja ne dotiču.mali čovek,veliki lopov
 

Didagrobar

Grobar
Учлањен(а)
07.05.2008
Порука
207
Reaction score
13
Da sam bio za normalizaciju odnosa jesam..da mi nije puno zasmetao rucak nije.. da sam pomislio da pored svog zla koje nam je naneto treba se izdici i pokusati biti covek u odnosu na njih opet jesam..i opet sam se zajebo..udariti mu na porodicu direktno pa da vidim na koga ces ti tacku stavljati majku li ti jebem provokatorsku
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Mi trebamo i moramo da imamo normalne odnose sa svim klubovima iz Srbije pa i sa Crvenom zvezdom. Nažalost, dok ovo đubre vodi taj klub normalni odnosi su nemogući!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top