Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ne zove, to je deo novog dogovora na rucku sa Covicem :)
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Ne znam odakle sad ovaj veliki zaokret na forumu, ali ja se iskreno nadam da do normalnih odnosa, uprkos svim naporima, nikada neće doći i da će ovaj mutant završiti svoj život u hladnjači.

"Ko tebe kamenom, ti njega hlebom", "Okreni i drugi obraz"... Nije nego. Samo napred, ali sa sopstvenim obrazom.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Ovi nasi su pomesali, jer ne kaze se "cutim dakle postojim", vec "mislim dakle postojim".

Coravi pas je izneo toliku kolicinu lazi koja je objavljena u svim medijima, a nasi cute. Niko da odgovori. Glupava javnost mu veruje, cak i dobar deo navijaca Partizana. Gde su javne licnosti koje vole Partizan, a cija rec moze daleko da se cuje, da opletu po kriminalcu koji nas klub besomucno provlaci kroz blato?

Nema vise ludog dukljanina da remeti idilu. Samo sportska prica.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Čuj normalan odnos sa ciganskim umobolnicima i degenericima, pa čitate li vi šta oni pišu o nama?

Da bi postojao normalan odnos, moraju obe strane biti normalne, a pošto su s njihove strane sve debili, to nije moguće.

ciganin svaki je pravi crv...

Nadam se pobedi u Nikšiću...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.458
Reaction score
2.231
Kada nismo dobili raspalu igokeu u Niksicu sanse da dobijemo su nam minimalne. I ja ocekujem lepe vesti i pobedu ali sadasnja situacija nalaze nesto drugo.:napred Partizan
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
cHnnMjG.jpg
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Ne vidim razlog da sa njima imamo bilo kakve odnose, osim seksualnih, kao nekad.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Samo deo intervjua coravog govneta

O 2015...

"Veliko mi je zadovoljstvo da smo od avgusta 2011. do 2015, to je, eto, četiri godine, uspeli da napravimo rezultat, koji će sigurno biti zapisan u istoriji kluba. Osvojili smo tri trofeja, nismo se osramotili u Evroligi, završili smo UPPR, i sve to u 2015. godini. Takvu godinu je teško ponoviti, naravno, ali mi ćemo se truditi, i nadu ne može niko da nam uzme".

"I to ne jednom da ponovimo, nego više puta. Naravno, iza toga mora da stoji ogroman rad i trud svih nas, kao i do sada. Takav pristup će uvek doneti rezultat. Gotovo da smo ni iz čega startovali u avgustu 2011. godine, a sada smo napravili ono čime se svi mi, zvezdaši, ponosimo. A to je rezultat u 2015. godini. I nastavlja se rezultat i sada u sezoni 2015/16. Iz najteže grupe Evrolige smo obezbedili plasman u Top16", rekao je i dodao:

"I stavili smo tačku na crno-beli svet".

Sto se mene tice onaj ko sa njime ide na rucak je nista vise od njega, znaci govno. Sad me banujte.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.753
Reaction score
6.287
Sramotno cutanje nasih na ovu prozivku stvarno sramotno. Pekovicu, priznaj da si ispao naivan i glup sto si pruzio ruku coravoj pudli. Priznaj i sada kazi nesto u odbranu nekad velikog kluba, INSTITUCIJE, KAZI NESTO OGLASI SE DOKLE CEMO VISE DA CRVENIMO PRED CIGANIMA ZBOG VASEG KUKAVICLUKA!!!!

A sto se tice utakmice stvarno ocekujem pobedu sutra. Nismo mi toliko slabi da ne mozemo njih da pobedimo. Smesna ekipa ali samo nasi da odigraju pametno i nece biti problema.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
@gazda
Ne zoves ih vise fmp?

Moram, inače mi Acika neće dati ni za sendvič

Čuj normalan odnos sa ciganskim umobolnicima i degenericima, pa čitate li vi šta oni pišu o nama?

Da bi postojao normalan odnos, moraju obe strane biti normalne, a pošto su s njihove strane sve debili, to nije moguće.

ciganin svaki je pravi crv...

Nadam se pobedi u Nikšiću...

Naravno, zato sam i rekao da sve dok je Čović tamo normalni odnosi su nemogući.
 

yumatu

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
474
Reaction score
12
@Sasha Bely

Naša uprava u KK i FK SNS,Čović isto SNS i ti očekuješ reakciju!?
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.753
Reaction score
6.287
yumatu&

U Fk ne ocekujem nikakvu reakciju. Govna su unistila klub tako da me skoro ne interesuje sta se tamo desava. Ne secam se kad sam zadnji put usao na FK temu.

A za KK se jos nadam da ce u Mici I Pekmenu proraditi grobarska krv i da se nije ponovio FK scenario. Plus verujem ljudima odavde da to nije klasican Sns i da su ljudi dosli jer imaju najbolje namere. Odlukom da oteraju DV su potrosili 80% kredita bar kod mene. Ta odluka se vec sada pokazala kao katastrofalna. Imaju jos 20% moju podrsku i poverenje da ce ipak uraditi nesto dobro za KK I izaci iz coravom psetu na crtu. Makar bili 10 puta slabiji. NASTAVE LI OVAKO SLEDI NAM FK SCENARIO I PRAZAN PIONIR. A to je verujem kosmar za sve prave Grobare.

P.S to sto su obezbedili plate a klub je na pragu ispadanja nije nikakav uspeh. Ako se nastavi ovako pre ce biti diverzija i 5 kolona. Koliki nam je mesecni budzet za plate? Ne veci od 50k. Sta je zapremijerovo mezimce 50 k mesecno. Nista plata jednog jaceg stranog igraca kod njih. Idealan scenario. Dobijace pare taman da se ne ugase I to redovno. A sluzice kao ikebana za nase (cigansko) izivljavanje I ljudi iz ,,sportske price'' se nece buniti kada seremo po njima. Kazem uopste mi se ne svidja situacija u KK. Nadam se da gresim i da cemo ipak isplivati na put stare slave.
Kako se ponasa KK sve manje verujem u to.... Ali videcemo na kraju sezone ko je bio u pravu. Za sada su sve stvari uradili naopako.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
A nije nam bio dobar Je-Ne-A.

Valjda ćemo konačno početi da igramo.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.934
Reaction score
26.828
Ajde, razumem da ne zele da se upustaju u rasprave ala DV, ali otici u suprotnu krajnost, i praviti se da ne vide kako nas kalastura proziva, vec jedan vremenski period, to je stvarno vrhunski bezobrazluk sa nase strane! :prekrsti Pa gde je granica sunce vam poljubim?! Ili granice nema, moze da nas vuce kroz blato kad god hoce, pogotovo kada treba opravdati budzet, pojacanja ko na traci, navodni rad marketinga koji radi vrhunski itd.
Razumem ja i to, ono fora samo "sportska prica", ali jbt pa i sportisti imaju samopostovanje i dostojanstvo, i sportsku drskost, kojom ne daju na sebe! Ovo kod nas, ne lici na sportsko uopste! Sram vas bilo!!! Bruka i sramota!:clap:banghead:puke
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
Genijalno... Samo nam je na svu trenutnu situaciju potreban ulazak u medijski rat sa pudlicom i srBskom spin masinerijom. Oni jedva cekaju da odgovorimo na provokaciju i ne treba se loziti da cemo nesto promeniti...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.934
Reaction score
26.828
Jedno saopstenje fino sroceno, umereno, bez teskih reci, sa ukazivanjem na netacne podatke koji se iznose u javnost, i zavrsetak saopstenja kako se po tom pitanju vise necemo oglasavati a sve u cilju zdravih i sportskih odnosa medju velikim rivalima, i ajd cao. Jedno saopstenje uvijeno u oblandu nije medijski rat.
Da li je genijalno ili ne, ostavljam tebi da procenis, vidim da ti ide od ruke.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Naravno, zato sam i rekao da sve dok je Čović tamo normalni odnosi su nemogući.

Coravi degenerik je samo odraz u ogledalu vecine cigana, a otrov koji bljuje je najbolja slika njihovog nacina razmisljanja. Znam da bih takvog smrada mrzeo i da je u Partizanu, mrzeo bih ga cak i da mi je clan uze porodice. To sto je on ciganima legenda i Mesija, govori nam da je sa takvim ljudima normalna komunikacija o sportu gotovo nemoguca.

I evo saopstenja povodom meca u Niksicu.

http://www.novosti.rs/vesti/sport.2...tizan-Kome-to-smetaju-nasa-obelezja-u-Niksicu

Nemoj slucajno da se zajebu pa odgovore coravom smradu na neko ponizenje i silne lazi. Totalno bez kicme. Nisam navikao na ovakav KKP.
 
Последња измена:

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ne dobijamo ništa ako odgovorimo, a šta dobijamo ovako, amin da nastavimo postojati?

Uvek je postojao naziv za one koji ćute dok ih pljuju...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top