Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Glavu gore grobari!
Iako ne pamtim kad nam je bilo gore, pretpostavljam da ćemo se konačno malo "trgnuti" i konačno početi da igramo nešto što liči na košarku.
Uz borbu na terenu i podršku sa tribina, rezultat ne može i neće izostati.
Na kraju krajeva, kad smo mi bilo kakvu borbu za prolazak dalje (u ovom slučaju -za opstanak) rješavali na jednostavniji način?
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Po meni odlicno rjesenje, razdrmace ekipu ako nista drugo, nas covjek, zna sistem svi preduslovi su tu.
samo ostaje pitanje sto ovo nije odmah uradjeno i da li i sportski direktor kupi prnje ili ce on da ostane svakoj corbi mirodjija kao i do sada.
Ekipa po igracima sigurno nije za poslednje mjesto ali odnos prema dresu i imeni partizana je sraman.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Cuo sam da sa Dzikicem dolazi i Drobnjak... I da je Dzikicev jedini uslov bio da mu se niko ne mesa u selekciju igraca nego da mu obezbede budzet, ma koliki bio...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Nikad nije kasno!

Partizan i ako bude poslednji će sledeće sezone imati neki wild card, ili šta god i igraće, nemojte da se zajebavamo. Pod uslovom da se ABA liga ne ugasi, što je takođe moguće.

Šilobad je Keyser Söze. :buhaha
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Znači sad opet kreću priče kako je realno očekivati da idemo u plej-of :D
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Dzile i Drobnjak su vec neka druga dimenzija. Ova sezona je definitivno izgubljena i ako se ova najava obistini, moze se pricati o nekoj strategiji, dugorocnom planu. Dzile a pogotovo Drobnjak ne vjerujem da bi usli u bilo kakvu pricu bez nekog plana i odrijesenih ruku. Zato sam malo i skeptican ali se iskreno nadam da ce ova prica zazivjeti.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Одавно је постало дегутантно читати све оне "Гробарске" фејсбук странице где људи за време текме имају свашта да напишу уместо заправо да оду на стадион, а и форуми се полако али сигурно ближе томе. Неки су давно застранили у свом лудилу још око оне приче о Станојевићу али овакву хистерију тешко да је интернет забележио још од кад је Екрем честитао Венди рођендан. Гробари су кратког памћења и још веће лицемерности. Ја имам принцип кога се држим, тренеру екипе, играчу не звиждим и не јебем матер док год је по неком мом субјективном критеријуму гробар или ако се бар мушки бори јер је далеко од реалности да сви могу бити гробари (видети под Волков рецимо као пример за ове друге). Тако нисам скандирао против Плавог Стевановића, нити против Јокана, нити сада против Кизе. За Друловића сам се већ морао замислити али издржао сам, човек је једноставно био вулва у утакмици где је добио карту за излазак из затвора, практично се посрао по свему ономе што Партизан треба да представља. Али ни њему нисам скандирао да иде. Тако да се сигурно нећу прикључити ни хорди хијена која у Пери Божићу види Вучића са људским ликом јер се сећам свих оних пошалица да је кошарка игра 5 на 5 у којој Пера Божић увек диже пехар. Нити ћу се посрати по Пековићу јер се добро сећам кад смо га ми пљували кад се радовао кад је закуцао за ПАО како су га исти људи бранили од нас хулигана, исти они који сада за њега причају да је ђубре. Нити ћу се посрати по Вулету Авдаловићу јер се сећам како се бацао за лопте кад је играо за ККПФЦ (арсеније арсеније кошаркашки геније). Чак се нећу посрати ни по Дулету Кецману иако ми је најмање драг од свих ту због тога што је у тешком тренутку тражио паре које је мушки зарадио, али опет би то требало да га дисквалификује да икада врши неку функцију у нашем клубу нити да му клуб приређује опроштај. Пера Божић је ужасно водио екипу углавном ове године, тим јесте ужасан сам по себи, али је он у неизвесним завршницама и лошим одлукама у кључним моментима коштао екипу по мом мишљењу бар 2 победе, ако не и више. Али, то бих и могао да му опростим, оно што не могу јесте данашње понижење где ти отвориш меч против Сутјеске тако што постигнеш 2п за 6мин а имаш целу недељу да се припремаш и знаш колико је битан меч у питању. Сада сам потпуно индиферентан по његовом останку у клубу, мада нисам у фазону да се тренер смењује после неколико месеци, подсећа ме превише на покојну Звезду, вечна јој слава изгорела у паклу.

Оно што хоћу да кажем круцијално битно а што Гробари Кратко Памћење потпомогнути Гробарима Лепо Време и Гробарима учланићу се код Борка у страну јер није СНС заборављају јесте да је алтернатива свему овоме сценарио рахметле горе поменуте Телеком Диве. Дакле, казаће неки да је то поштеније, да се поубијамо са СНС онако мушки и одјашемо у залазак Сунца као Талични Том. Проблем је што је Талични Том класични циган док су Далтони класични Гробари па би ГКП брзо заборавили све то и вероватно сутра почели да навијају за неку Мегу ПФК јер ГКП своје фрустрације морају да лече на неком месту, ако нема Пионира, негде ће се већ ићи пошто их на стадиону исто нема, пронаћи ће неко занимање. Сад озбиљно, јел ви не схватате да није било алтернативе овоме а да клуб остане да постоји? Јел ви не схватате да ми нисмо ни КЛС играче више могли да доведемо јер је ДВ заратио са сваким јебеним менаџером на планети? Јел ви схватате да је нешто најбоље што смо ми успели да доведемо Божа Ђумић који не би одбранио пик енд рол да га играју Стиви Вондер и Лука Жорић? Јел ви схватате да смо довели Копривицу, човека који има психичке проблеме и месец дана пре тога је дувао и пио на мору? Да нисмо имали ни за завоје и да смо терали дечка да тренира са потресом мозга? Да смо имали клуб у коме нисмо имали председника? А продајете причу о верности клубу у тешким тренутцима а колико је људи мање долазило на КЛС него на АБУ?

Ајмо сад мало о Дулету који је добио улогу свеца међу свим Ловрићима овога света. Он рецимо каже да је добро што постоје ГТР и ЈНА група јер су они бастион Гробарства, последње упориште, непоткупљиви су. Зато је вероватно предлагао клемпавог Џонија да буде председник ЈСД Партизан. Истинита прича. Зато је вероватно звао све те непоткупљиве кад год је имао неки приватни проблем да му се реши. Зато је одлучио да тражи паре од клуба, истина тешко и заслужено зарађене коју год плату да је имао заслужио је, али га то није спречило да попљује друге играче и то странце који су свој зарађени новац исто тражили. Зато је претходна управа забранила Варварима да дођу у БГ а сад се кука како ми немамо карте а онда морала најбитнију текму сезоне да игра пред непријатељском публиком у Подгорици.

Ја у ствари готивим Дулета, урадио је нешто што нико није урадио никад, угасио је највећег ривала, али то није урадио сам. Није то урадио без свих Божића, Бертанса, Кецмана, Пековића овога света. Нити имам намеру да браним Божића од смене. Имам само потребу да пљунем по свим лицемерима. Неко је написао да смо певали и када не будеш први ти после Олимпијакоса а сада после Сутјеске. Та песма се и пева после Сутјеске јер после Олимпијакоса смо и даље били први и било је лако навијати за Партизан. Неки кажу да је било часније играти КЛС лигу и губити, играти са клинцима од 16год, па зашто вам онда смета да испаднемо из лиге? А да, продали смо се за непостојеће паре за које нико никад није чуо и нико никад није видео. Средина је увек негде између, а ту је обично и истина..

Maznuto sa avangaridnog foruma, napisao njihov član vređaj.
 

Pusa_KV90

Grobar
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
603
Reaction score
38
Локација
КОВАЧИ РЕПУБЛИК&
...

Tosa se u klubu pita koliko i ti i ja zajedno,Prvi covek je kluba neko za koga nikad nebi predpostavili,covek koji je doveo Pekovica i za sve se pita,dzaba pljujete po bilo kome ko je sad u klubu,hahahaha pare od telekoma jeste juce usle u klub :D:D:D:pop:pop:pop
P.S Duleta je oterao upravo taj sto se pita,i dok god on bude vodio rec ,nema nista od Duletovog povratka

А ко је то? Зашто не кажеш ко је? Или имате фрку као ови са трибине тужне, који не смеју да дигну глас против Господина Премијера. Зашто не кажеш да су то Тата и Син Недић, који не излазе из гузице Господина Премијера? Пошто видим да они појединцима сметају зато што су у ФК-у, али зато су добродошли јер су отерали злог Дукљанина, са којим нико није могао. Реците већ једном праву истину навијачима Партизана.

И Јасмина не греши. Ускоро ће Телеком постати и званично спонзор КК Партизан. Вероватно ћемо имати 30 000 месечно, док неки други имају 200 000 месечно. Али битно је преживети.

Продали сте се за бедну цркавицу и по неку платицу првог у месецу.

Edit: Написао члан којем су испрали мозак на трибини тужној и продаје маглу. И исто као и овде, на свако озбиљно питање нема одговор него продаје неку маглу. Кога ви цитирате.
 

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
Zar je moguce ljudi da vi mislite da Pera ne zna nista i da ce sad Dzikic da preporodi Partizan? Ili DV ili bilo koji trener? :confused

Pera je jedan divan covek i veliki Partizanovac, ali je preveslan pricom na koju su i mnogi od nas ovde pali. Pricom o nekakvoj stabilizaciji... Prihvatio je vodjenje kluba, ne u najtezem, vec u najlaksem momentu. Nije morao da ostvari nikakav poseban rezultat, a imao je i solidnu ekipu za to sto se od njega ocekivalo. Cak je u jednom momentu i rezultat bio zadovoljavajuc.

Ali onda su krenula potkopavanja iznutra, i tu se vidi scenario svojstven ljudima koji su tu svesno podmetnuti da bi se klub srusio. Opljunuto je po Vanji, detetu koje ima 18 godina i koje se ne sme istrositi na ovaj nacin. Partizan nikad nije tako trosio svoju decu.

Jedino se ciscenjem od krtica moze pocistiti klub i vratiti na staze uspeha. I ta borba je jedino sto nam preostaje. Posto cemo svakako ostati poslednji do kraja prvenstva.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Jedino sto zameram Peri sto je pristao da bude trener.. nista vise... a sad da pokusamo da spasimo sta se spasiti moze..
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Citiran je samo iz razloga da vidite da ne vlada samo na ovom forumu mišljenje, da ovu upravu treba podržati i da je Dule svetac.

Na ovom forumu i dalje ima kvalitenih članova, ali većina neće da piše, a vi razimsilite zbog čega je to tako.

Mene je sinoć po prvi put od kad sam na forumu, bio strah da otovorim ovu temu.

Sve me je bolelo zbog našeg katastrofalnog izdanja i onda mi samo još treba da uđem ovde i čitam gomilu vređanja.

Razumem frustiranost, razumem teoriju zavere da smo svi mi koji smo podržali smenu Duleta (teranje, nazovite to kako hoćete jebe mi se za igru reči i pakovanje u celofan) SNS botovi. Da je Peković dobio plac na Zlatiboru samo da bi oterao Duleta i ostala čuda, ali vi ga preteraste.
 
Последња измена:

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
554
Reaction score
554
Citiran je samo iz razloga da vidite da ne vlada samo na ovom forumu mišljenje, da ovu upravu treba podržati i da je Dule svetac.
E jebiga sad. :D
I baš od svih sa tog foruma si našao jednog (da ne kažem jedinog, jer tu su ipak i propalice koje rade u klubu, kao i oni koji pišu po zadatku) koji ima stav kao „insajderi“ i insajderi sa ovog foruma. Koliko sam ja mogao da ispratim i na tom forumu ogromna većina misli drugačije od citiranog.
 
Последња измена од уредника:

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Skroz je nebitno da li i na nekom drugom mestu ima ljudi koji podržavaju ili ne podržavaju ovu upravu. Svako misli svojom glavom, onako kako smatra da je ispravno. Kome mišljenje formira većina to je njegov problem.
Jedan sam od onih koji smatraju da je Dule trebao da ode (sa sve kompletnim rukovodstvom kluba) i da se napravi neki zaokret, da se krene od početka. Imao sam prilike da pročitam gomilu vrlo smislenih i argumentima potkrepljenih postova u kojima se pisalo o tome zašto je sve ovo bila greška. Iako ne delim takvo mišljenje nemam ništa protiv ljudi koji tako misle. Zašto moramo da mislimo isto? Mene boli kada neko pojedine ljude iz kluba izjednačava sa najvećim šljamovima koji vode ovu državu. Razumem da niko nije iznad kluba, naravno da nije. Ne razumem kako ljudi ne mogu da naprave razliku i ne traže u svemu neku teoriju zavere. Za mene je to sramno.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
E jebiga baš.

Da dodam samo za dnevnik, ako Dule izjavi da je GTR i JNA jedino sveto u Partizanu, a sutradan na tom GTR samo GTR klinci izađe Pekoviću, Todoriću, Božiću, Beriću ...... (ja to ne mogu da napišem).

Da li to znači da su oni botovi Duleta, oćemo tako da se igramo. Da svako svakog optužuje da je nečiji bot.

Ja sam na ovom forumu iz čiste dečačke ljubavi i nikakvog interesa, i većinu članova koje optužujete znam lično. Pogledao sam sa njima brdo utakmica zajedno i znam kako preživlajvaju poraze i pobede. Siguran sam da niko od njih neće da radi na štetu Partizana, a posebno ne u koristi SNS.

Onaj koga ovde najviše poljujete i prozivate je na moj nagovor rasturio po medijima o skupu podrške za Duleta, da vam sad ne nabrajam šta je ko sve radio od nas botova, iz čiste ideje da je Partizan veći od svih nas.

Svađe na ovom forumu ničemu ne vode, osim ka tome da gazda zatvori forum za stalno.

Iskulirajte se malo i volite se više :D
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Kad vec citiramo sa drugih foruma, meni je ovaj post prikladniji

Time-out Pere Kvržice Božića mmmm ovako,gledajte,Milutinac ovde mmmm ne ovako Anđuša ovdje a ovdje mmmmm Čeda ,Čeda ovdje..BIIIPPPPP sirena..gledaj vamo ,gledaj vamo BIPPPP sirena... ko je najbolji-PARTIZAN..

I sta sad, Dzikic sad odgovara Todoricu? A, Pera vise ne? A, Todoric ostaje u klubu? On je nepogresiv?
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Dasak optimizma se nazire danas kod mene, dobili smo trenera koji ima solidno iskustvo, a ipak je mlad i pun entuzijazma. Dobili smo novog sponzora, tako da ostaje na upravi da nabave jos jedno 2-2,5 mil eur sponzorstva, da se napravi ozbiljna selekcija na leto koju ce raditi Dzile i niko drugi, i tek se onda moze reci da imamo osnovu na kojoj mozemo da gradimo. Ovde je kljucno obezbediti jos tih 2 mil, ako se oslone na trenutna 2 sponzora nista se promeniti nece.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Cekajte,meni sada nesto nije jasno.. Kada smo mi (dobar deo foruma) kritikovali peru pre mesec dva kada je bilo sansi i za 4 mesto,pricama da je totalni amater i neznalica i da drug ne moze da ti vodi najbitniji deo firme mnogi su se pravili pametni sa odgovorima tipa Partizan je ozbiljan klub pera ne ide nigde,neka ga neka uci,ima los tim nije on kriv ? I sta je sada ,sada ta prica ne pije vodu ,ploca se menja ? Odjednom Partizan nije ozbiljan klub i menja trenera pre kraja sezone i sada je sve ok.. ?

Kada su vec glumili ludilo i pravili nas budalama sa Perom do sada neka budu ljudi i neka ga ostave do kraja. Podrska Peri
 
Последња измена:

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ovaj citirani post velika količina smeća kad se vodiš "iz čiste ideje da je Partizan veći od svih nas."
I onda još veća kontradiktornost podržati tu količinu vređanja ljudi koji su za ostanak DV po ceni igranja u 2.ligi, pa još propagirati sve tobože u odbrani AUTODESTRUKTIVNIH odluka.
Pođi od pretpostavke da niko ne mrzi Božića,Pekovića,Avdalovića ,Kecmana već se ne slaže sa besciljnim lutanjem koje se svodi na direktive iskusnijih sa one strane.
Ali ne važno je da se počinje rečenica MI jadni SNS Botovi,Svetac Dule,Zlatibor,Peković i Božić prodane duše...
Koja vam je ta farba kojom se premazuje činjenično stanje da odluke koje su donete ubijaju Partizan!?vređa ista strana a opet se stavi ideologija na vrhu da je Partizan veći od svih nas.
Pa opet u krug ..mi botovi ,Dule svetac...Berić Zlatibor....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top