Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar91

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
178
Reaction score
12
Koliko sam cuo vec su neki treneri kontaktirani, mada je pitanje da li ce iko preuzeti ekipu u ovakvom stanju. Zato ocekujem Kecmana...
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Mislim da nema nikakve sanse da Pera ostane trener, izgubio je totalno kontrolu nad timom, izgledamo kao raspustena banda, a deluje mi da ga dosta igraca bojkotuje. Nema sanse da se pojavi u Pioniru gde ce ga pola hale pljuvati, sve i da ga nagovaraju da ne ide.

Pa jesi li procitao izjavu Bozica?Covek ne ide kad je tesko(najteze).Znaci,planira da se pojavi u Pioniru.A pogodio si prave reci,delujemo bas kao "raspustena banda".Ja ne verujem da neko njega i slusa kad je time-out.Na treninzima,ne znam,ali otisao Andjusic,Kosta zavrsio karijeru(odjednom),jedan nas crnac zeli da ode glavom bez obzira....Mogu da zamislim kakva divna atmosfera vlada na treninzima.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.175
Reaction score
2.392
Kako to kontaktirani, kad uprava ima puno poverenje u Bozica i njega niko nece smenjivati?
 

grobar91

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
178
Reaction score
12
A ne, trebali su da kazu ima jos jednu sansu protiv Sutjeske, ako izgubi ima da leti...

@Sale SK
To sam i ja pomislio, kako li se ponasaju na treningu kad sa onoliko kurcobolje igraju utakmicu...
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.175
Reaction score
2.392
Nije trebalo nista da kazu, posto im je to novi tm.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Ova trojica u kombinaciji su pogubni.Pogotovo kada ih još igrači zajebavaju,da ne upotrebim nešto teže.
Jebeno nazadujemo.
Jedina veća misterija mi je ovo besomučno pozivanje bivšeg trenera kao da je fuck'n mesija,a isti skor bi imali ako ne i grdji jer bi nam igrački kadar bio još tanji(pod uslovom da smo počeli uopšte sezonu)
Ljudi,bio je trener,jedan od najboljih u istoriji i hvala mu ,ali da nam je pamet bila da smo još pre par godina uradili reset pa danas Bog vidi.....
U svakom slučaju mora se naći rešenje jer ova trojica ne znaju gde biju.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.774
Reaction score
6.426
Meni samo nisu jasni ljudi koji i dalje idu u Pionir. Sada su bar sve maske pale. I u fudbalu je sve jasno ali tamo nema skoro nikad vise od hiljadu ljudi. A na prolece ce da ih bude jos manje.

Dok neko ne odgovara za ovu sramotnu situaciju u KK ne znam kako imate zeludac i snage da idete da bodrite ovu upravu koja cuti kao najveca picka dok coravi pisa po nama. Kako mozete da bodrite ove igrace koji ne zele da se oznoje za sveti dres i ispucavaju se kao da igraji ispred zgrade. I kako mozete da podrzavete ,legendarnog kapitena, Peru Bozica ali loseg trenera koji ni posle ovog debakla nece da podnese ostavku.
Kako da ja mislim bilo sta lepo o Peri Bozicu kad covek nece da ode i hoce da nas izbaci iz lige.
Kako da mislim bilo sta lepo o upravi kada je dovela amatera za trenera a oglasava se u javnosti skoro pa nikad da zastite klub.
Igrace necu da pljujem ali mislim da i oni imaju sraman odnos prema dresu.

Eeee a nekad je Brat bio kapiten a Zo ,,stranac"... Duleta necu ni da spominjem.... o tome da sam pre godinu dana jedva usao u halu protiv cedevite kolika je guzva bila i koliko smo tada svi bili srecni svakom novom.utakmicom KK.

Ovo sada je sramota. Ne promeni li se nesto u sledecih par dana stvarno je lud onaj koji i dalje nastavi da ide u Pionir. Ili je glup. Ili ima ineteres.... Cetvrto nema
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Todoric je de facto prvi covek Partizana. Istina je da Pekovic donosi odluke ali Todoric upravlja kao u video igrici. Sve ostalo je sviranje kurcu...

Tosa se u klubu pita koliko i ti i ja zajedno,Prvi covek je kluba neko za koga nikad nebi predpostavili,covek koji je doveo Pekovica i za sve se pita,dzaba pljujete po bilo kome ko je sad u klubu,hahahaha pare od telekoma jeste juce usle u klub :D:D:D:pop:pop:pop
P.S Duleta je oterao upravo taj sto se pita,i dok god on bude vodio rec ,nema nista od Duletovog povratka
 
Последња измена:

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.303
Reaction score
18.673
Локација
Kej Republika
Svi pišu neke velike misterije. Kao da nas vode masoni. Ja znam ovo, ja sam čuo ono, rekli mi ovako. Daj zajebite više šarene laže.

Sve ja razumem, ali da igrači nose crno-beli dres i pokazuju toliku dozu kurcobolje ne mogu.
 
Учлањен(а)
08.06.2007
Порука
507
Reaction score
80
Локација
Београд
P.S Duleta je oterao upravo taj sto se pita,i dok god on bude vodio rec ,nema nista od Duletovog povratka

Ако изузмемо ''хахаха'', пошто ми никако не иде уз ситуацију у којој се клуб налази (додуше, можда би могла да се односи на форумашког Кецмана или Рубљева, али ни тада ми некако није за ''хахаха''), занимљива је та поставка о владару за којег ''никад не би претпоставили да влада''.

Рецимо, ако се погледају срамна дешавања и очајни резултати, рекло би се да клубом управљају они који су Вучића довели ''на власт'' у Србији (не бих ту лицитирао са именима). Или да управљају управо сам Вучић, или Ћоки, Весић, Анђус... И ми сад, је ли, не би могли да замислимо да они управљају Партизаном, будући да са њим немају везе и припадају другом клубу, то јест, клубовима...

Шта онда остаје...?
Душко Вујошевић и Предраг Даниловић. Они су, што се мене тиче, људи који су доказали да воле Партизан. Њих двојица и нико више, бар када је КК у питању и ако се изузму још увек активни играчи, активни тренери (ту не мислим на садашњи стручни штаб) и покојници.

Набројао сам све људе који спадају у категорију ''не могу да верујем да он води КК Партизан''. Апсолутно све друге личности са јавне сцене, па било да је у питању Милан Станковић, Сандра Партизан, Сандра Африка, Саша Поповић, Саша Ковачевић или нека квазиполитичка испостава типа Слина, Дачић, Младеновић, Недић... спадају у категорију - ''могу да верујем''. Мислим, такви су резултати.
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Kucam ovo de facto i odmah mi pada na pamet da ce neko da se javi da mi skrene paznju u kakvoj sam zabludi :D. Od ovih u klubu koji su poznati javnosti kao funkcioneri Partizana na to se odnosi.

O numero unu :D pisah jedan rebus jos kada je doslo do promena ali poruka bese obrisana pa sam skontao da ne bih trebao da prdim po mnogo :D

Tosa je operativac broj jedan i to da je fikus apsolutno ne prihvatam a i nije tacno (i to ako samo uzmem u obzir ono sto sam svojim ocima video i usima cuo, bez informacija iz druge i trece ruke posto iz prve nemam), nije mozak operacije ali nije ni paun.

Na kraju krajeva i da nemam pojma ni o cemu, nije on jedini od trojice velicanstvenih ostao da jase tek tako. Trebao je da bude vezivno tkivo ali ga je neko precenio. A da sam ode obraz nije imao. u svakom slucaju djonovac.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.303
Reaction score
18.673
Локација
Kej Republika
Sad gledam raspored do kraja i mi ćemo ladno imati 2-6 u najboljem slučaju u poslednjih 8 kola.

Pa nama KLS ne gine. Nek se spremi Kosjerić.

Od EL do Kosjerića, hvala ti premijeru, crko majci.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.145
Reaction score
4.609
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Ja sam prizeljkivao Kicanovica kao predsednika a DV na klupi odmah posle Daniloviceve konferencije. Nazalost to je bila naucna fantastika, niko nije hteo ni da svrati do kluba na kafu dok je DV tu.

Po tvom pisanju Pekmen je dao (pozajmio) lovu da KK postoji,nastupa,vraća dugove uz uslov da nema Duleta.OK. Zašto svi ti koji nisu ni hteli da svrate u klub zbog Duleta ne svraćaju danas i ne pomognu klubu ako je problem bio samo i zbog Duleta.Nisam pročitao(možda grešim) nigde reč podrške novom projektu KK a o nekom oglašavanju u medijima povodom pljuvanja sa ciganske strane da i ne govorim.Voleo bih da napokon ti "SVI" dignu glas za Partizan i počnu da rade nešto u njegovom interesu jer ako je ovo ok po tebi onda smo gotovi(nećeš morati čekati 2-3 godine).
Da ne bi bila odgovornost samo na upravi podeliću je sa ekipom sa Juga koji su veliki i odlučijući faktor u ovoj (već viđenoj u FK) priči,naravno kao i uvek oni su bez reakcijeili u fazi neke podrške.O legendama kluba nemam šta da kažem i tu ostajemo mi obični navijači koji ni na forumu ne možemo reći svoje mišljenje a o nekoj akciji da ne pričam:napred Partizan
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.334
Reaction score
2.777
Možda bolje da ne nagađamo ko je taj vladar iz senke. Po tonu i nastupu ne bih rekao da je ćoki, vesić, ili tako neka već na prvu loptu neprihvatljiva osoba. Znači tu je neko u čije iskrene namere ne bi trebalo da sumnjamo. Ako je tako, hvala, nije trebalo ovako da nas spasava.

Samo, znači li to da su nas insajderi pogrešno obavestili o Pekoviću da je spasilac (opet iz najbolje namere), ili fa su i oni bili neobavešteni?

A i onda Vujošević nije oteran što nije pričao sa nekima tamo nego sa tom jednom osobom koja se pita za sve.

Gori smo!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.483
Reaction score
41.378
Локација
Žrnov
Nisam rekla da su ih uslovili parama eksplicitno ako oteraju duleta.

Cinjenice koje stoje:
1. Dule je oteran.
2. Telekom uplatio pare i to mije bilo juce nego pre izvesnog vremena (moj izvor je pouzdan).

Zakljucke izvucite sami.

A to da se sad pise kako se tosa ne pita je kontradiktorno jer ja se secam da se obde citirala navodma njegova recenica "dpadio sam moj partizan i sad mogu da umrem"

A ako vam nije jasno da je ovo model rukovodjenja klubom a ls Zarko Zecevic i da je sve uradjeno kao i u FKu, ne znam kojim bojicama da vam crtam?
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.113
Reaction score
15.966
Локација
Храм фудбала
Aleksandar Džikić stiže u Partizan!

Само да не буде касно Марко на Косово стиже.
Човјек који је морао бити прво рјешење после смјене Дулета.
Али очигледно да није смео већ на почетку постати тренер, ко ће га знати можда је могао угрозити нечије чедо.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Na zalost poslednje mesto nam ne gine pa makar i Fil Dzekson dosao za trenera.
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Ako je trebao da bude napravljen zaokret i ako se želelo da se nastavi u nekom drugom pravcu i sa nekim drugim ljudima, klub su nakon odlaska Vujoševića i Danilovića trebali da napuste i svi ostali koji su u prethodnoj garnituri bili neko i nešto. Da li su se i koliko pitali, to je najmanje važno.
Ne kapiram kako iko može da očekuje da će se Vujošević vratiti dok klub vodi postojeća garnitura ljudi. Niti bi ga oni zvali i pljunuli po sebi, niti bi on prihvatio i pljunuo po sebi. Džikić je najbolje moguće rešenje, pošto je jasno da Pera ne može da izgura ovo kako treba. Ne mislim da momak nema štofa i da neće napraviti karijeru ali je dobio najteži mogući zadatak u najtežem mogućem trenutku. Nije čak možda ni tolika greška njegovo dovođenje koliko loš izbor pomoćnika. On je morao da uz sebe neku iskusnu trenersku glavu. Žao mi je što je dočekao da kao jedan od meni najdražih likova u KK trpi zvižduke i skandiranje protiv njega.
Kako god, nadam se da Džile stiže na mesto koje mu pripada. Trenerčina, ljudina, grobarčina.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top