Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
554
Reaction score
554
Pogledao sam sa njima brdo utakmica zajedno i znam kako preživlajvaju poraze i pobede. Siguran sam da niko od njih neće da radi na štetu Partizana, a posebno ne u koristi SNS.
Ja ne kažem ni za koga da svesno radi na štetu Partizana niti u korist SNS. Ali to što neko ima dobru nameru ne znači ništa ako Partizan zaista trpi štetu. Pa Je-Ne-A, koga lično ne poznajem ali ne sumnjam da je lud što se tiče Partizana i da nikad bi urušavao klub (bar se nadam da je tako), je pozivao na šampanjac i mirno spavanje kad je dugouhi skot postavio ove SNS imbecile u FKP da ga razjebu do kraja. Isto je i sad.
Šta imamo mi od dobrih namera i apologije Todorićeve? Ciganski grb na promociji, pomeranje utakmica kako se udbašu iz Železnika digne patka, 0 mladih igrača za naredni period, 0 od plana za izlazak iz ove agonije, 0 od transparentnosti, sumnjive kadrove koji se vezuju za KKP, poslednje mesto na tabeli u nikad jadnijoj ligi i naravno patetičnu demagogiju na forumima. Možda su i namere ljudi iz uprave dobre (za većinu ne sumnjam) ali ipak ćemo ih poznati (neki su ih već poznali) po delima njihovim.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Ne ulazim u priče o SNS botovima iz uprave KK niti verujem u to. Verujem u čisti i iskrenu želju i Pekovića i Berića da pomognu.
Ko je postavio Peru za trenera, taj sa košarkom filozofijom veze nema, to je fiks ! Ja sam Peru kao igrača maksimalno gotivio, jedan od idola...Kao trener, posle prve utakmice sam rekao, veze sa vezom on nema. Ali on je tip trenera početnika koji čak nema ni mogućnosti da nauči za razliku od recimo Jokana u fudbalu. Trenerski posao se uči, iskustvo dolazi vremenom, harizma jedino ne može da se nauči.
Aleksandar Džikić !!
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Citiran je samo iz razloga da vidite da ne vlada samo na ovom forumu mišljenje, da ovu upravu treba podržati i da je Dule svetac.


ako si citirao, konacno da neko i malo opljune po Lovric(u)ima.


inace, Pekovic i Mica su budale sto su pristali da se bakcu sa nama ovakvima, umesto da mirno uzivaju u svojim zivotima i statusima velikih igraca slavnog KKP.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Tosa se u klubu pita koliko i ti i ja zajedno,Prvi covek je kluba neko za koga nikad nebi predpostavili,covek koji je doveo Pekovica i za sve se pita,dzaba pljujete po bilo kome ko je sad u klubu,hahahaha pare od telekoma jeste juce usle u klub :D:D:D:pop:pop:pop
P.S Duleta je oterao upravo taj sto se pita,i dok god on bude vodio rec ,nema nista od Duletovog povratka

Kako sad ovo odjednom?

Ajde AR demantuj ove navode!
Zar ne rekoše insajderi da je Toša LIČNO doveo Pekovića i rekao:½Spasao sam Partizan, sad mogu da umrem½!?

Hoćete li se vi među sobom posoliti koju ½istinu½ treba da prenosite ovde?
 

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
554
Reaction score
554
Da se nadovežem. Fascinantno mi je da je neko na takvom nivou svesti da misli da će bilo ko poverovati u Vladara iz senke, Onoga čije se ime ne spominje i sl. Ako bi se Njegovo ime pomenulo, sve bi postalo pepeo i dim. Žvalavi bi pronašao dugo skrivanu formulu (na čijem pronalaženju se radi 24 sata dnevno, kako u Nemanjinoj tako i u Stjepana Supanca) za uništenje Partizana i ostvario hiljadugodišnju želju svih zvezdasrba. A to ne bi bilo dobro, jer nam je baš lepo krenulo...
Malo ozbiljnosti kod svih nas ne bi bilo na odmet.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.485
Reaction score
41.380
Локација
Žrnov
Ionako nemam ništa pametnije da radim, i nije me mrzelo da kopam po forumu...
stranice od 305- 310 i dalje, tema "Uprava i transferi"....

04-09-2015

@ANDREI RUBLEV
Hahababa.Ne Mogu da ja kačim.Nisam Urednik..možda MVP
Ali mogu da citiram Tošu
"SADA MOGU DA UMREM,SPASIO SAM MOJ PARTIZAN"
Od ovoga moze da se rikne

@CRNI BOMBARDER
kompletna nova petorka u narednih 7 dana....

eee to ANDREI suruje sa menadzerima, ja to neznam, njemu se obratite... rekao je on meni 4 imena jos pre mesec dana ja nisam verovao....

Dakle:
1) Da li Todorić bio glavni za dovođenja Pekovića ili nije?
2) Da li je dovođenje Pekovića bilo duže vreme planirano?
3) KO je planirao dovođenje ta 4 igrača?
4) Ako se njihovo dovođenje izjalovilo, da li je zbog toga što je DV otišao ili zbog nečeg drugog?

Meni ne treba odgovor na ta pitanja, odgovorite sebi, pa onda nastavite malo obazrivije sa insajderskim informacijama.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Evo demantujem:D
Jeste Toša doveo Pekovića,dobro još neko je tu jako bitan,ali....
I bio je plan da se grune keš za ozbiljniju petorku,ali se hvala bogu odustalo od tog jer se finansijski ne bi pomerili ič ka oporavku.
 
Последња измена:

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Sve insajder do insajdera :)

Taj vladar iz senke moze biti samo neko iz sns ili neko blizak toj stranci(kome ta stranka treba zbog biznisa). Zec ? :)
Mada se opet sve svodi na to da je Dule odstranjen prvo zbog politike pa tek posle zbog lekova i kafe kuvarice
 
Последња измена:

Silja

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
500
Reaction score
73
Локација
Sabac
Plot twist, kafe kuvarica je vladar iz senke i ne dozvoljava Duletu da se vrati.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Dominacija se nastavlja. I kad sve insajd teorije i konstrukcije padnu u vodu i dokazu se kao netacne, samo se pojave nove a ove stare su u stvari bile trik da zavaraju sirotinju i raju da se ne lozi. Jos se pojavljuje i novi lik Profesor Moriarty....nastavak slijedi.
Sta god da se desi "izabrani" zna da ce se to desiti . Ako najavi nesto totalno suprotno, to ce biti takticka finesa a ako se pogodi, jos bolje.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Maznuto sa avangaridnog foruma, napisao njihov član vređaj.

Kakav apsurd, vređaj protiv vređanja:D Osim par delimično tačnih stvari, post uglavnom odiše zvukom koji je produkt sviranja kurcu i pogrdnog etiketiranja neistomišljenika. Ne slažem se da u apsolutno svakoj situaciji treba pružiti podršku igračima i treneru Partizana. Šta više, smatram da je poželjno podsticati nečiji moral u situaciji kad je isti negde privremeno zaturen, pa makar to značilo i tražiti odlazak trenera. I makar taj trener bio negadašnja legenda i rekorder Partizana.

Očekivao sam pobedu sinoć, prevashodno jer sam računao na ljudsku dozu samopoštovanja kod naših igrača. I više je nego očigledno da sam ih debelo precenio.

Ne znam da li su naši igrači obavešteni da je trener Sutjeske pozvao poslednji tajm aut na 2 minuta do kraja da bi igračima jebao majku zato što je razlika pala na svega 15 poena? Partizan takvo poniženje nije doživeo u poslednjih 15 godina. Da li su igrači svesni ko ih je sinoć razbio? Jedan Varda koji ne može da ugura Đumića do koša jer nakon 3 driblinga gubi dah. Njihov plej koji ne zna da dribla lopta, onaj crnac koji igra samo zato što je crn, a to što dodavanje igraču na 3 metra, promaši 5 u stranu i 2 u visinu, to nikom ništa. Ne verujem da je ova liga gledala slabiji tim nego što je to Sutjeska.

Igrači? Ovo je fizički najlimitiranije ekipa u ligi. Naše prve opcije u reketu na pozicijama 4 i 5, Vitkovac i Džons, nisu nijednom zakucali ove sezone. Ne verujem da se tim rekordom može pohvaliti ijedna prvoligaška ekipa u top 10 liga Evrope. Ako uzmemo u obzir i Božu Mađiju onda taj broj ide do 5 zakucavanja. Međutim, i pored toga ova ekipa ne sme da bude poslednja. Tačno je da plaćamo ceh ničim izazvanih i nerealno postavljenih ambicija u vidu borbe za 4. mesto, ali naš neuspeh nije što smo 7. ili 8., mi smo poslednji sa realnim izgledima da tu i ostanemo.

Verujem da igrači u određenoj meri buše Božića. To se pre svega vidi na osnovu zalaganja i reakcija tokom utakmice, a u toj priči prednjači Džons. Kakav god on trener bio (a nikakav je), tako nešto se ne sme dopustiti, i u slučaju da dođe do promene trenera, nadam se da će i među igračim biti prekobrojnih. Lično bih zadžao samo Čedu jer zna kako se igra za Partizan, i Vilsona jer je profesionalac i pošteno radi posao. Za ostale mi ne bi bilo žao da ovog momenta dobiju nogu u dupe.

U kontekstu gore pomenutih, prvi među jednakima, ili prvi ispred svih je kapiten Vanja Marinković. Ja razumem njegovu frustraciju što radi sa trenerima koji su trenutno u Partizanu i što njegova karijera ne ide u željenom smeru, ali to ga ne amnestira odgovornosti. On je kapiten Partizana, a ne Pere Božića. On je kapiten Partizana, a to je ne samo klub koji ispada iz aba lige, već je to i šampion Evrope, najtrofejniji klub ove zemlje, klub koji je proizveo najviše NBA igrača itd. Sve to ga obavezuje da toj dužnosti pristupi sa poštovanjem, a ne da se manekeniše po terenu. Na stranu to što smatram da je nelogično dati klincu od 18 godina da bude kapiten...

Ostaje nam da vidimo šta će biti u narednom periodu i kakvi su naši planovi. Lično se nadam promeni trenera i dolasku nekoga ko će nas spasiti ispadanja i izvršiti selekciju iz ove skupine jada onoga što iole vredi i što se može iskoristiti u narednom periodu. Nadam se da Božić neće biti jedini koji će podneti žrtvu zbog katastoralnog stanja u klubu, ali ipak mislim da su moje želje uzaludne. Jer sve je prolazno, i sve prolazi, samo Todorić i kec na Lacio nikada.
Dosta od mene za ovo javljanje.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.918
Reaction score
4.265
sta je sa JeNeA... bio je tu dok su se dizali trofeji, bio bi red da se javi (ako nije banovan)...

koliko god je je pera kriv ili nije ja bi radije promenio sve igrace zbog one kurcobolje a peru ostavio na klupi :pfc:
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.517
Reaction score
5.169
Evo demantujem:D
Jeste Toša doveo Pekovića,dobro još neko je tu jako bitan,ali....
I bio je plan da se grune keš za ozbiljniju petorku,ali se hvala bogu odustalo od tog jer se finansijski ne bi pomerili ič ka oporavku.

A koliko smo se sad oporavili? Koliko smo novca vratili i kome? Da li je telekom dao te pare ili ne? Da li je neko iz upravnog odbora dao neki kes i koliki?
Ajde, ubjedite nas slobodno da se dobro radi i da su sportski rezultati jedina mrlja nove uprave, necemo imati nista protiv.

Sto se vredjaja tice, pretjerano sere. Vecina ljudi voli Peru Bozica ko brata i svi ti ljudi vole Partizan vise od njega. Deset godina se kurcimo kako imamo 'pismenu' publiku, 'kosarkasku' publiku...E ta publika ce da vice Pero odlazi covjeku koji jos uvijek nije svjestan da postoje treneri koji su bolji od njega i koji je ocigledno spreman da se na nama uci dok ne izginemo. Vikace jer je pismena i kosarkaska i jer je njoj jasno da moramo imati boljeg trenera! I ta publika ce i dalje voliti Petra Bozica ko brata i i dalje ce voliti Partizan vise od njega.
Sto se tice pjesmica na temu kada ne budemo prvi mi i Bozic Pera dok i nama ne stera - za to imate one malo manje pismene koji, iz nekog razloga, nikad nisu bili redovniji. Pazi kurca da nisu prepoznali tezak trenutak...

Kada je Dzile u pitanju - naravno da nije kasno! Za ovu sezonu mozda jeste, ali za povratak Partizana tamo gdje pripada nije. Trener je nephodna stavka na tom putu i svaki dan koji ne budemo imali trenera koji to moze je cisto gubljenje vremena.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Zna se zasto je Dulo oteran. Napao Andreja, pa Velikog vozda i ostale koji su slivali kes u rupu bez dna. Sve je to udarac, zbog toga.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.476
Reaction score
2.263
More bolje sada nego nikada, mora da se ekipa trgne od one letargije i nula od igre sta pokazuje u zadnja kola. Eto moze vec sledece kolo da budemo 3 na tabeli od pozadi i da smo na korak od spasavanje za ispadanje. Bozic mora biti smenjen dali on hteo ili ne ekipi mora da krene necemo valjda da za iduce sezone zavisiti od pudlice i menadjment abba jtd lge dali cemo igrati ili mozda biti pozvani kao tim koji je najvise titula osvojio. Ovo sta nas je snaslo ove godine je bilo i dao bog da se vise nikad ne ponovi.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Ja ne znam zbog cega ste toliko sigurni da Dzile uopste i dolazi?? Pise se po medijima,a zna se da njima treba da se veruje,posebno kad smo mi u pitanju :roll:

Ja i dalje ne mogu da verujem kad samo pomislim kakav odnos prema igri imaju ovi kao igraci...ajde sto ne postuju sebe kao neke sportiste(za to me zabole),ali sto pisaju po jednom Partizanu...onakvo zalaganje se ne vidja ni u skolskom dvoristu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top