Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.322
Reaction score
34.749
Локација
vaginamandibularia
Ne zameram nista ekipi, limitirana je na vise pozicija, igrali smo bez prvog pleja i sa dosta praznih minuta. Suprotstavili smo se drzavnim mutantima koliko smo mogli. Steta sto smo prvu odigrali onako lose, ali sta da se radi. Pitanje kakav cemo sastav imati u sezoni 2016/17, ako oped budu preovladali vrapci necemo ponoviti ni ovogodisnje rezultate.
Plasman u dva finala domacih takmicenja, peto mestu u regionu, da nam je neko ponudio slicno posle sutjeske verujem da bi bili zadovoljni. Ostaje zal sto je sprzen Bozic i kasno doveden Dzikic, mozda se moglo i do f4 regionalnog takmicenja.

Inace, analiza i ocekivanja koja je Stojance izneo jutros su se u potpunosti ostvarila.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.669
Reaction score
2.858
Локација
Humska ulica
Cestitke igracima na maksimalnom zalaganju.
Sudijama da iskoristim priliku da pozelim da pocrkaju u najgorim mukama usta ih jebem raspala :pickaciganska

Da nas nisu uneredile sudije i ona frljoka u drugoj tekmi bilo bi svasta.To je i presudilo seriju.
Idemo dalje.Dzile gradi tim i dogodine da ih vratimo gde im je mesto...u kanal
:napred Partizan
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.177
Reaction score
2.431
Bio sam najveci skeptik, ocekivao sam ciscenje, cak sam se plasio i katastrofe vece od 41 razlike, ali sam se jebeno prevario. Svaka cast, momci, pokazali ste kolika sam neznalica i nemate pojma koliko mi je drago zbog toga! Mi smo sa timom iz top8 u Evropi, sa timom koji je za klasu bar bolji od nas, ako ne i dve, sa timom koji je pod patronatom drzave, stvoren ukradenim narodnim novcem, sa timom koji je u dve utakmice imao pomoc sudija nezabelezenu u dosadasnjoj igri pod obrucima na ovim prostorima, uspeli da se junacki izborite ne samo za jednu pobedu, nego da krv propisaju da dobiju seriju. Ogolili ste njihov kukavicluk, do neba vam hvala za to! Mnogi od vas su dali preko 100% svojih mogucnosti i ko vam nesto zameri, taj o kosarci nema pojma.

S druge strane, koliko su me igracii trener odusevili, toliko me je klub razocarao, ne stavsi nijednog trenutka iza njih. I jako sam tuzan zbog toga.

Sta ce biti dalje, ja ne znam i ne usudjujem se da prognoziram. Znam samo da osecam zebnju u srcu. Ne zbog igraca i trenera.
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Sto bi bili tuzni ljudi ovo je odlicno. Ako ono lici na evroligaski tim , pa kad smo igrali evroligu mi smo ih mleli kod od sale. Realno komedija su.

Sad je bitno da se samo napravi dobar posao sa igrackim kadrom i nema frke.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Ali svaku utakmicu imamo period od 5min kad ne moze da damo kos u pm..
Svaka cast igracima i nadam se da ce nekim cudom ubica da ostane i sledece sezone..
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Kidali smo u ovoj seriji sa njima i sa sudijama maximalno sto smo mogli. Prevazisli smo i neke svoje limite. Ispalo je ovako kako je ispalo. Jos jednom hvala igracima i strucnom stabu Nisam sretan ali sam ponosan.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Borbenost je jedina stvar koju trazim. To sam i dobio. Tim je limitiran i uslovljen finansijama, momci su dali sve od sebe. Mene bi bilo sramota da imam onakav tim kao oni a da se mucim. Jedan njihov crnac kosta kao nasa tri.

Bravo momci, idemo dalje, odmor pa rekonstrukcija tima.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
nisam gledao meč jer sam osetio da gubimo pa makar da skinem mene malera sa naše ne baš toliko dobre karme..

kako je ko igrao pročitacu ovde na forumu ,a za nas je najbitnije koliko smo smanjili dug i koje su nam ambicije i budžet za sledeću sezonu. koliko čudno kada u svakom drugom postu imaš izraz " sledeća sezona" :(

borba !
 
Последња измена:

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Cestitke nasim igracima,uslovi u kojima su se igrali polufinale i finale su debilni i neljudski,videlo se to najbolje u 2 pol. kad su i nasi i cigani/panteri nacisto pali.Smisliti takmicenje u kojem svakog drugog dana igras utakmicu-to moze samo Debil.Ipak mi je mnogo zao zato sto smo ih imali u 2-goj utakmici,ali sve bi bilo drugacije da nismo zasrali onu dobijenu utakmicu... danas bi mnogo lakse igrali da smo mi imali 2-1.
To je to,ovima iz Zeleznika i njihovim gazdama da pozelim sve najgore u zivotu,nasima samo NAPRED PARTIZAN!!!
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.533
Reaction score
23.728
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Cestitke ekipi na borbenosti, da je obrnuta situacija, razbili bi ih 30 razlike svaku utakmicu, jbg, to je razlika izmedju Institucije i prostitucije!

Hvala ti crno-bela ljubavi :partizan_fan:
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.577
Reaction score
3.466
Mi smo limitirani i onako, a tek kad nam "otkazu" 3-4 igraca. Zabagovali su i Vilson i Muric, i ona dva malca...

Ali sudijama opet zelim sve najgore za priradbu u trecoj cetvrtini. Njima dali 100 slobodna bacanja, nama nisu sudili NISTA i pod faulom uz 2-3 kontakta su nam svirali korake, izgubljene lopte, pa cak i ofanzivne faulove. Tu su i napravili prevagu, 8 razlike samo sa bacanja, majku im jebem prokletu.

Jebem ti evroligu na sta je spala, ONO da ti igra u top 8.

Bravo MOMCI, bravo NOVICE!!! Upgrade Grobarstva Pavlovica, koji pored toga sto gine za Partizan, uspeo je i da kanalise energiju na teren i bude pravi lider.

Aj da ne pisem o upravi...
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Cestitke igracima a posebno Novici.Licno sam dobio ono sto sam i zeleo a to je jos jedan mec u Pioniru i to je to.

Novica je igrao 1 na 5,a niko ni da mu se otvori.Nemamo pleja i centra,previse je ipak to.

Dzikic nemo posmatra kao betonski kip u trecoj cetvrtini kako beskonacno vremena ne mozemo da napravimo akciju,to su neke elementarne stvari,nije mi jasan sa tim gledanjem ali dobro,on je najmanje kriv.

U diktaturi ocekivati nesto je zaista neozbiljno,izgurali smo ovu sezonu a dalje sta ce biti to samo Bog zna.Za prodaju nema nikoga,kostur tima ne postoji,para ozbiljnijih nece biti pa vi vidite....
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Da se pre svega izvinim Novici sto sam ga kritikovao a onda da cestitam svim momcima i Dziletu na junackoj borbi protiv svih. Sudija cigana, ciganske drzave i bolesnika koji je zajahao
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.602
Reaction score
3.458
Локација
JNA
Odlucila su nazalost dva napada na -4, Vilson trojka i Dzons promasaj.. Ipak smo smanjili na -2, medjutim vise nije moglo.. Ono govno svapsko ubode sva bacanja u poslednjem minutu.. Hvala ti crno-bela ljubavi , momci glavu gore, Novice grobarcino!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top