Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.033
Није то Шешељев прави профил.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.033
A онда се извињавам :D Ја знам само за онај његов верификовани.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Ne pada sneg da pokrije breg, vec da svaka zverka pokaze svoj trag... Dule, definitivno te ne zasluzujemo. Svako dobro ti zelim, pobedi bolest i ne vracaj se u ovaj mulj.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Pogoršalo se stanje Duška Vujoševića: Treba mi novi bubreg!
http://www.24sata.rs/pogorsalo-se-stanje-duska-vujosevica-treba-mi-novi-bubreg/33480

Onaj ko je bio i ko me je obradovao je - Miša Tumbas. Miša na mene deluje uvek superpozitivno. U teškim situacijama najviše volim njega da vidim. Bili su mi u poseti bivši igrači. Vladimir Lučić i Dragan Milosavljević su me obišli još prvog dana, u subotu. Milenko Tepić se stalno interesuje telefonom, kao i neki drugi košarkaši - rekao je Dule.

Duletovi dušebrižnici.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.843
Oni su telobriznici :). Drzi se Dule, i sto manje sekiracije.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Vec sam izrazio svoj stav, ali me savest tera da i ovo napisem. Ne znam da li jos neko deli moje misljenje, a iskreno me nije ni briga, ja kao pojedinac makar ovo sto cu reci dugujem velikom treneru i velikom coveku Dusku Vujosevicu.

Cutanje kluba povodom Duletove teske zdravstvene situacije, posle svega sto je ucinio za mnoge u njemu, ukljucujuci i sadasnjeg predsednika kluba je veca sramota i od rucka sa coravim ubicom i od predstavljanja tima sa grbom kurve iz Zeleznika i od saopstenja podrske psihoticnom premijeru. Sram vas bilo sve redom, a mene trenutno licno zabole patka da li ce doci ili ne jebeni Rakicevic ili kako se vec zove. Da mi je neko pricao da cu docekati da moj klub nadmasi cigane u ciganskim manirima, ne bih mu poverovao, ali stvarnost je surovi sudija, pa se nadam da ce svako dobiti ono sto zasluzuje.

Dule, moje , a verujem i ne samo moje misli i molitve su uz tebe!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Vujošević pljuje po klubu i ljudima u njemu već godinu dana, a ti očekuješ da oni odu u bolnicu u vide ga. Mislim stvarno, ko koga ovde zajebava.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.312
Reaction score
10.916
Локација
Beograd
Njacke, sve si rekao, nemam šta da oduzmem, a nema šta ni da se doda. Miša, bolestan i takav kakav je, ima veće srce i poimanje morala, poštenja i zahvalnosti nego svi ostali u klubu... Meni je, koliko teško ovo palo, toliko i degutantno ovo (ne)ponašanje prema čoveku koji je najvredniji deo sebe dao za KKP... Tužno...
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Ok WB, Dule ih pljuje, al' sreca nasa imamo pickoustog i cokija, nase prijatelje. Mi se javno zahvaljujemo vucicu, idemo na vecere sa coravin psetom, a ne mozemo da uputimo malo podrske coveku koji je jedan od najzasluznijih za uspehe i velicinu naseg KK-a? Ovde stvarno neko nekog zajebava. Mozda ima vas koji ga ne simpatisete ( mada to ne razumem), ali dajte malo realnosti.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.511
Reaction score
23.397
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ja nigde nisam video da je pljuvao po klubu, naprotiv. Po ljudima iz kluba, ne znam da li se to moze nazvati pljuvanjem, ali kako god, nisu ti ljudi Partizan, pa da "pljuvanjem" po njima pljuje po klubu.

Partizan iznad svih, pa i iznad tih ljudi iz kluba... ili vise ne?

Sto se tice posete, pa ni ja ne bih voleo da me posecuje onaj koji me oterao, tako da im ja ne zameram sto nisu isli kod njega u posetu.

Edit: ali moglo je saopstenje na zvanicnom sajtu, podrska i slicno, ljudski je.
 
Последња измена:

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Vujošević pljuje po klubu i ljudima u njemu već godinu dana, a ti očekuješ da oni odu u bolnicu u vide ga. Mislim stvarno, ko koga ovde zajebava.

Kako si se naivno upecao na ociglednu provokaciju, nisu dugo prozivali, pa koriste svaku priliku da to ucine :D

Samo da dodam. Sta dule ima od vasih molitvi i lepih zelja? Mislite li da ce mu to iole pomoci? Covek ima diabetes, za koji nazalost nema leka, a s obzirom na njegovu profesiju i znajuci duleta, tesko da on moze da smiri temperamentnost i stres. Mislim, njegovo pogorsanje stanja vam sve govori.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Pa, ocigledno da nemate ukusa, jer ste iskoristili covekovu bolest, da ponovo pokrenete vase pljuvanje.

Ali ne zelim da skrecem sa teme, niti da ponovo pokrecem bilo kakvu diskusiju. Samo postoji limit do kojeg covek moze da ne reaguje
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Kada pišeš o pljuvnju, obrati prvo pažnju gde je tvoja pljuvačka, s obzirom da ti je zabavno praviti šale sa čovekom koji je ozbiljno bolestan, a mnogo je dao ovom klubu. Stvarno stvar lošeg ukusa.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Zaista mi je zao u sta se ovaj forum pretvorio... ne cudi sto je toliki broj clanova prestao da pise.

Zavrsicu sa ovim. Ne znam stvarno gde si ti video da se ja smejem bolesnom coveku, pogotovo kada se radi o duletu. Jedino sam se nasmejao kako se gazda naivno upecao, sto je vrlo jasno iz mog uvodnog posta, medjutim, direktor banke se iz nekog razloga pravi glupim.

Moja kritika je usmerena na clanove, koji su iskoristili ovu priliku da jebu kevu svima u klubu, ponovo.

Samo zato sto ne pisem postove podrske duletu, ne znaci da mi nije stalo do njegovog zdravlja.
 
Top