Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Pa dobro sramota, nazovi kako god hoces. Ja trazim od vas sto pljujete neku alternativu. Da ne bude pljuje se da bi se pljuvalo.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
To nije pljuvanje, to je ukazivanje na sramotu, da sve što je jedan čovek rekao, (a ko je hteo, mogao je odmah da vidi da će to tako biti), ispostavilo se kao tačnim.
Ja sam ti objasnio zašto nije moralno učestvovati u ovakvom upravljanju kluba, da ako ne možeš nešto dobro da učiniš, onda nemoj da doprinosiš sramoti, koja će stajati tu i kada ode ovaj sa vlasti.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Slazes se da klub mora imati upravu? Ako mora imati upravu ko ce da upravlja klubom ako svi kazu nije casno i nije moralno?
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Kada bi ti ljudi izašli i rekli šta se dešava sa klubom, onda ni premijer ni ćoravi kriminalac ne bi mogli da pričaju ovu priču, kako država više pomaže KKP, a ovakvo stanje ne bi moglo da se održi bez prinudne uprave, koja ne bi imala podršku iskrenih i pravih navijača, što bi dovelo do svopšte reakcije, koja ne bi odogvarala premijeru.
Od mrcvarenja nemamo ništa, što više ovako vreme provodimo, sve više postajemo nebitan klub na košarkaškoj mapi, i polako ali sigurno isčezavamo, uz to daje se od uprave legitimitet tom procesu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.350
Локација
Žrnov
Pa dobro sramota, nazovi kako god hoces. Ja trazim od vas sto pljujete neku alternativu. Da ne bude pljuje se da bi se pljuvalo.

Prethodnoj upravi sa Danilovićem na čelu je zamerano, apsolutno s pravom, to što finansiranje kluba baziraju na državnim firmama i na taj način zavise od volje pojedinca na vlasti.

Ova uprava, iako je pričala po dolasku drugačije, radi isto to.

Dakle, pronaći ljude dovoljno "jake" (a ima ih!) koji će ući u klub kao finansijeri. Pa neka država kaže "e taj ne može", pa da vidimo ko i zašto ne može.

Kada bi svi Partizanovci od integriteta odbili da budu ikebane, drugačije bi sve izgldalo.

Ovako, ne samo da iskreno sumnjam, već sam prilično sigurna da je Peković samo lice koje treba da "umiri" navijače, a da konce vuče neko potpuno drugi, ko nam se verovatno ne bi dopao.

Možete se ljutiti koliko hoćete, ali Peković nema intelektualnih kapaciteta da vodi klub i mislim da je trenutno idealna figura postojećoj vlasti (da ne kažem kancelaru) da bi mogao da sprovede svoje planove. ne zato što Peković ne voli Partizan, već zato što nije kompetentan.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Znate li zasto Metalac propada? Zato sto Djukanovic vise ne moze da ulaze pare u klub. Ne zato sto nema nego zato sto mu pickousti ne dozvoljava. Toliko o tim ulaganjima.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.350
Локација
Žrnov
Pa Metalac i Partizan nije baš isto....

A kako to KK Dinamik? I šta sad, Vučić mu dozvoljava da ulaže u Dinamik a nije smeo u Partizan (mislim da na vlasnika VIP menjačnica koji je bio deo naše uprave)
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Poredis Dinamik sa Metalcem i Partizanom? Partizan mu smeta sto je bolestan cigan, metalac jer mu se finansijer zamerio.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.350
Локација
Žrnov
Poredjenje Metalac i Partizan mi je isto kao Partizan i Dinamik

A bolesnik je svakako.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.524
Reaction score
23.548
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ne daje sponzorima u Partizan, da bi on mogao biti jedini sponzor (drzavne firme), i samim tim moze da ucenjuje i sprda se s nama. Jebote sunce, zamislite kad bi svaki klub za svakog sponozora morao jednom mesecno da se zahvaljuje.

Da, na glavu smo se popeli s tim zahvaljivanjem, ali kad se gleda sira slika, to je vece ponizenje od bilo cega. Ako ne racunamo maloumne grobare, svi su svesni da psihopata unistava JSD Partizan, i da je prvo oduzeo sponzore koje smo godinama imali, a onda ih vratio sa duplo manje novca. Za sta mu se koji moj zahvaljujemo, koji se to klub u svetu zahvaljuje jednom mesecno?

Njemu je to hvala potrebno da leci svoju frustraciju, jer sa svakim hvala, smatra da je on zasluzan sto jos uvek funkcionise klub koji mrzi, a koji moze da ugasi kad hoce. Pruzas mu zadovoljstvo, ti se ponizavas, a najgore od svega sto ces tim biti obelezen i kad njega bude.
 

PERA

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
137
Reaction score
35
Znate li zasto Metalac propada? Zato sto Djukanovic vise ne moze da ulaze pare u klub. Ne zato sto nema nego zato sto mu pickousti ne dozvoljava. Toliko o tim ulaganjima.

Boško je našao 3 sponzora koji će da ispeglaju dug od oko 300.000 evra,svi su pozvani na razgovor gde im je predočeno da to i nije baš pametno.Nezvanično,zato se i povukao između ostalog .
Tako da si apsolutno u pravu da se pita za sve,a pudla mu suflira i čeka da otme sva tri igrača koji su pod ugovorom.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
@ Sensei

Vucic odredjuje koje takmicenje cemo igrati,
Vucic odredjuje ko ce nam biti u UO,
Vucic odredjuje ko ce nam biti sponzor,
Vucic odredjuje sta ljudi iz kluba smiju, a sta ne smiju reci..

Dakle, to je toliko ocigledno da se vise i ne krije, vec se preslo na ubjedjivanje ljudi da sesa tim treba pomiriti i da premijera ni po koju cijenu ne treba ljutiti.

Tri pitanja:

1. Da li je cilj kluba da se u nredne 2-3 sezone bori za titulu?
2. Da li mislis da ce to vucic podrzati?
3. Sta ce biti ako dodje poruka sa vrha da fmp mora biti prvak?

Nadam se da cu ovaj put biti udostojen konkretnog odgovora.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.035
Reaction score
14.657
Ja ne znam kako mozete vise da komentarisete na ovoj temi kad je sve jasno. Tece med i mleko. Hvala premijeru. Cao i dovidjenja. E da, jel sam rekao "hvala" premijeru? To je najbitnije ostalo su sve sitnice...
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.174
Reaction score
2.384
`Ajde da malo okrenemo pricu. "Branioci" uprave cesto poentiraju pitanjem "a sta biste vi uradili na njihovom mestu, ovo je jedini nacin da klub opstane i bude konkurentan", a pritom upadaju u zamku sopstvenog uverenja, a da to i ne primecuju. Elem, ako je peder taj zbog kog uprava ne sme da se kurobeca, vec podanicki cuti, "inace bi nas on ugasio", odakle im ideja da Partizan moze biti bilo sta, osim ikebane? Taj isti peder ce dozvoliti da Partizan bude konkurentan, a ima moc da ga ugasi"? Pa, to je potpuna kontradikcija. Ako je tako, dolazimo do zakljucka da cemo definitivno biti ikebana, a to je po mom poimanju sporta i morala kudikamo gore od tog famoznog "pederovog gasenja kluba".
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Koliko vidim ovde vam samo ja odgovaram i ja polemisem sa vama, svi ostali su digli ruke od uzaludnih stvari.
Moje vidjenje stvari je sledece. Uvek smo znali da od govana napravimo pitu. Dobijamo para koliko dobijamo, mislim da sa ovom ekipom mozemo sve da iznenadimo pa i cigane. Naravno da nam nece biti dozvoljen neki dugorocni sistem (koji nikad nismo ni imali) nego ovo na kasicicu pa sta uradimo. Do boljih vremena. ovo sto sam napisao ne znaci da se predajemo ili da necemo osvojiti titulu, naprotiv uvek mozemo da iznenadimo.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.362
Reaction score
6.493
Локација
Novi Sad
...ok Sens ali to se onda zove #improvizacijaoddanasdosutra, a ako uspe gase nam aparat..
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.174
Reaction score
2.384
Ja opet ne shvatam kako nekog, ko ima moc da nas ugasi, mozemo da iznenadimo u bilo cemu... Hajde da ga iznenadimo u tome sto hoce da nas ugasi?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top