Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.276
Reaction score
18.352
Локација
Kej Republika
Nek uzme coravi sve klubove, ko mu jebe mater bolesnu. Ovako ce biti sladje, da ih guzimo sve na gomili. Boli njega za Metalac i Valjevo. Peru se velike pare tu. Zlo i naopako.

Ceka se nedelja i pocetak sezone. Zabole me za Rakicevica i ostalu boraniju.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.117
Локација
Žrnov
Po onome što Tegeltija piše, jebali smo ježa u leđa:
1)Hečer zbog virusa na infuziji
2) Džikić u krevetu zbog istog virusa
3) Birčević imao smrtni slučaj u porodici
4) Ratkovica se vratio u tim i tek ulazi u trenažni proces
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
:buhaha:buhaha:buhaha

Eto...Čekaj koliko FMP ima klubova sada? 7-8? Ili koliko mu treba...
iza cokija stoji cela drzava, njegovi upravljaju ovom drzavom i stvarno ne znam sta se tu nesto izcudjavate..

jedan fmp ca da igra istu ligu koju igra i zvezda, a taj fmp nit je pravi fmp nit je to prava zvezda :puke i ????? sila boga ne moli
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Po onome što Tegeltija piše, jebali smo ježa u leđa:
1)Hečer zbog virusa na infuziji
2) Džikić u krevetu zbog istog virusa
3) Birčević imao smrtni slučaj u porodici
4) Ratkovica se vratio u tim i tek ulazi u trenažni proces

..stanje znaci redovno, mi smo i onako navikli da upalimo 7 kola pred playoff u situaciji gde moramo da pobedimo svih 8 do kraja.. :šal
Hacer I Dzile, brz oporavak momci..nadam se samo da nisu u drzavnoj ustanovi na oporavku, jer ce morati nesto tipa Hvala premijeru na infuziji..
Napred Partizan, sastav kakav god pobediti se mora I moze makar Novica bio trener I prevodio loptu u isto vreme protiv Mornara..
 

DusanPFC

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
65
Reaction score
7
F4 2018

Sto se tice toga da li mozemo (ili smemo) da iznenadimo FMP i postanemo prvaci, Bartomeu je izjavio da je Beograd ozbiljan kandidat za domacina F4 2018. Dakle pobednik ove sezone ce igrati sledece sezone EL u kojoj je BG ozbiljan kandidat. Da li mislite da Partizan moze da igra u EL u sezoni u kojoj jedan drugi beogradski klub moze da napravi tim i za samu zavrsnicu? Cak i da osvojimo ABA, da li bi nam EL dozvolila da igramo. Jos posle one utakmice sa Cedevitom je bilo prica da mozda ne bismo igrali EL i da smo se plasirali zbog finansijskih probema koje smo imali. Pritom je EL bez ikakvih problema iskulirala Partizan za pozivnicu, dok su drugi oberucke prihvacani da dva puta igraju EL umesto drugih (Igokea, Cibona), kao i ove sezone sto im je dato da igraju u ovom formatu EL. Cigani dakle igraju sigurnih 30 utakmica sa najjacim timovima Evrope (16), umesto sa dosadasnjih 10 sa sirim krugom najbolji (24) u kojima se trebalo izboriti za dodatnih 14 utakmica. Znaci oni ce ove sezone odigrati EL utakmica vise nego prosle, pa makar bili i poslednji. Mozda paranoisem, ali malo mi je sumnjivo to sto jos nemaju neka pojacanja. Istina je da su prosle godine dosta promasili sa pojacanjima, ali ono sto brine je to sto oni ocigledno mogu da dovedu zamene kad hoce, sto se prosle godine i videlo. Mozda je istina ovo za BG domacina 2018, i mozda planski zrtvuju ovu godinu u kojoj ionako imaju dosta utakmica EL, za sledecu u kojoj je BG domacin. Malo sam se raspisao o njima, ali glavno pitanje je gde smo tu mi? Da li mi mozemo njima da kvarimo planove? Ja se nadam da mozemo, mada kad sam vec pisao o ciganima, da napomenem i da ce i Buducnost i Cedevita imati mozda i jace timove nego prosle sezone, kao i Partizan, a cigani bar za sad slabiji. Bice zanimljivo, jedva cekam da pocne...
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Imam utisak da se Peković oporavi uz neki čudesan tretman a ne zaigra za Minesotu već nas, da se vrati Pavlović, da dovedemo još 3 vrhunska igrača i imamo ekipu za 30 razlike protiv bilo koga u ABA da bi nastupilo suđenje tipa Lazić vs. Pavlović i tipa beli medved Cirbes, da bi se Džile kažnjavao za kilograme viška a Todorić za nedostatak kose. Jednostavno bi nas sasekli onda kada treba. prošle godine nas je isekla pauza pred domaću ligu a videlo se da bi bilo zajebano, ove godine očekujem da opet budemo našpanovani da ih rebnemo. Isto tako očekujem sve moguće smicalice sa druge strane i svesrdnu pomoć sudija. Jedan narod, jedan vođa, jedan klub! Pa Vučić ne ume da se ne ispali u kojekakvim emisijama gde otkrije nesvesno pozadinu svega sa pričama tipa, kako su se oni njegovi u Zvezdi ufrkisali da Partizan ne pretekne Zvezdu u fudbalu u broju titula a i što bi bio smak sveta a ako je neko bio prvak 14 puta zaredom u košarci a onda nije 2 godine. Smak sveta je što se o tome odlučuje u kabinetima a ne na terenu i to je ono protiv čega je Dule ustao.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Taj Peković ako hoće da se opere ko čovek, neka odrigra 2 sezone za Partizan i završi karijeru.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Taj Peković ako hoće da se opere ko čovek, neka odrigra 2 sezone za Partizan i završi karijeru.

Kakav dug on ima prema KK? Pitam najozbiljnije, da ne pomisli neko da je provokacija? Ako se secam dobro, on je vec dolazio kod nas i igrao za dz. Ako se secam dobro, vec je davao pare i pre nego sto je dosao kod nas kao predsednik, kada je gorelo pod nogama i niko drugi nije imao/hteo. Ako je tacno ovo sto pricaju ovde na forumu, taj Pekovic je i ove sezone dao svog novca u velikom procentu po raznoraznim osnovama...

Tacno je i da bi bez Partizana i Duleta, on verovatno cepao drva negde na planini umesto da gradi desetospratnice po planini (if you know what I mean), ali mislim da on nema sta da se oduzi nama. Cak ni moralno...

Ja sam razdvojio njega kao ex-igraca i sada kao predsednika. Pre je bio malo "glup" da se tako izrazim, Goga Seklulic i taj style, bio se i rudario. Sad posle svih ovih miliona i svega sto ide sa tim, hocu da verujem da vise nije tako "glup" i da je neke skole izucio. Da li sam u pravu ili ne, to je vrlo diskutabilno - ali kako god, ja mu FIBA CL ne mogu oprostiti... Sve i da se radi o 200k eura vise ili da je u pitanju samo procenta kompetitivnosti tima - to je bilo vrlo nisko.

O drugim stvarima koje se ovde potezu, stvarno ne bih, obzirom da na jednoj strani imamo pricu da bez njega ne bi bilo kluba, da imamo najvece moguce sponzorske ugovore, a na drugoj imamo podvornicki stav i precutno pristajanje na nezamislive kompromise za klub koji je nekada krasila maksima "Smrt fasizmu!". Kako god, sezona uskoro pocinje i zaista ne treba imati prevelika ocekivanja, a o nekim iznenadjenjima ne treba ni govoriti...

Te price, igracemo EL iduce sezone, to je zaista smejurija i u to neveruje niko. Tuzno je to, ali svejedno - tu smo uz Partizan, pa kako god bude.
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
E sad ovi nasi da "mogu" da suspenduju malog debila , bilo bi zanimljivo.
Ali jbg.

Ali da mi gledamo sebe, a njima cemo na terenu pokazati !

Dobijamo u subotu ! :partizan_fan:
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
A inace i u EC su prezajebane ekipe.
Isti k... I fls i ec.

Evrokup i LS zasigurno nisu ni blizu Evroligi.Činjenica jeste da je to isti kurac u nekom poređenju.
Ali tvrditi da kvalitet lige isti, i da timovi u EC bi po pozivu ABA lige trkom doleteli u tu zajebanu skupinu Balkana (što se može tvrditi za jedno 80% timova iz LS ) je za samotešenje...Ako postoji razloga za to.
Ako ne ,onda se samo malo lažemo iz poznatih razloga
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
@Maxi
Ne zajebavaj.
Za koliko si ovih timova cuo, ne daj boze gledao?

Avtodor Saratov, Iberostar Tenerife, Proximus Spirou, Telenet Oostende, Sidigas Avelino, Le Mans Sarthe, Fraport Skyliners, Rosa Radom, EWE Baskets Oldenburg, MHP Riesen Ludwisgsburg
Ove iz kvalifikacija da ne spominjem..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top