Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.750
Локација
Beograd
Stijovic je dosao na mesto poslovnog direktora umesto Grkovica a ne Silobada.Iskrin je novi potpredsednik umesto Berica.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Ipak se igra u Pioniru, 18.12. u 12h, ne u Nišu ili bilo gde van Beograda. Šilobad se seli sa jedne na drugu funkciju, kao pravi fikus, iz jednog u drugi ćošak...
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Novica kod Tegija...
"Navijači Partizana su sigurno najbolji u Evropi, i uopšte, ispred svih ostalih... što se tiče košarke, taj sport traži razumevanje..." (u tom stilu je rekao, nije tačno od reči do reči) :D:
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Pojma nemam otkud mu to baš sad nakon gostovanja u Novom Mestu...
I kud Frenk da proigra baš na toj utakmici...
I ove promjene u upravi baš nakon toga... Ništa mi nije jasno...

:D
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.807
Crno-beli su dobili i četiri nova člana upravnog odbora dok je dosadašnji finansijski direktor Žarko Stijović, imenovan za novog poslovnog direktora.

Upravni odbor KK Partizan NIS, sastao se u ponedeljak 5. decembra kako bi razmotrio dosadašnji rad kluba i dalje korake u poslovanju. Na sednici koju je vodio predsednik Nikola Peković, članovi UO su otvoreno raspravljali o potezima koje je u budućnosti potrebno napraviti kako bi klub na efikasan način nastavio sa finansijskom konsolidacijom.

Istovremeno, na sednici UO su imenovani i novi članovi ovog tela, odnosno novi potpredsednik i poslovni direktor KK Partizan NIS.

Na mesto potpredsednika, izabran je dosadašnji član UO Milan Iskrin. Dugogodišnji službenik kluba zadužen za finansijsko poslovanje Žarko Stijović, imenovan je za poslovnog direktora. Za nove članove upravnog odbora imenovani su:

- Stevica Kujundžić (Laptop centar)

- Sekula Iković (Milšped)

- Aleksandar Mihailović (Cedars Trejding)

- Vladimir Gajić

Na jučerašnjoj sednici, konstatovano je i da u UO KK Partizan NIS više nisu: Mauricio Vala, Vladimir Vrbaški, Boško Janković i Velibor Jojić.

Formalnu verifikaciju donešenih odluka doneće skupština KK Partizan NIS na prvoj narednoj sednici.

(Foto: Miroslav Todorović)

I zvanicno ono sto su neki vec pisali. Ko su ovi, sta rade, zasto su oni otpusteni? Ako ko zna sta pametno a moze javno nek pise.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.807
Unkrauter

To se podrazumijevalo :D. Nego je bilo pitanje jesu li ovi izbaceni jer nisu pa sad ovi primljeni jer su dali? Posto vidim da su neki predstavnici ovih firmi sto su nam sponzori...
 

Dulence_ns

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2012
Порука
336
Reaction score
19
Локација
Novi Sad
I zvanicno ono sto su neki vec pisali. Ko su ovi, sta rade, zasto su oni otpusteni? Ako ko zna sta pametno a moze javno nek pise.


Za Sekulu kad sam cuo nisam mogao da verujem,jer mi se nekako ne uklapa u taj sloj ljudi tu.
Prosto kad sam cuo odusevio sam se ali mislim da ce dici sidro uskoro kad bude video sa kime ima posla i u kom je stanju to sve.

Znam bas bas pouzdano da ce pokusati jedan deo organizaciono da popravi ,a koliku slobodu ce imati videcemo,mada mislim da je moljen da udje u ovu pricu .

Drugi covek kompanije (gazdin sin) koja je najjaca na balkanu a u evropi u top 6 nije mala stvar .

Inace i on i otac veliki Partizanovci .

Decko ciji profit kompanije je na godisnjem nivo je oko 80 miliona evra . 102 posto u ovoj prici nije iz neke lose namere. Samo kad bi mu doyvolili veca ovlascenja i da do leta sredi stanje ya koje mislim da ce dobiti odresene ruke.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.889
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

Прилози

  • Capture.JPG
    Capture.JPG
    34,6 KB · Прегледа: 47

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Ma profit-promet, isto je to... a i profitna stopa, kakve veze ima :D

Pa imali smo mi u upravi do skoro čoveka čija firma je prva po prometu u Srbiji, i veliki je Partizanovac, pa ovoj novoj upravi nije valjao....
 

Viva_La_Bam

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2007
Порука
248
Reaction score
74
Pojavila se vijest da smo u blokadi oko 8 ooo ooo dinara i naprasno je nestala. U pitanju je kecmanov sajt. Ovo mijenjanje članova Uprave ne miriše na dobro. To je moje viđenje i možda griješim.
 

Dulence_ns

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2012
Порука
336
Reaction score
19
Локација
Novi Sad
Jebem mu mater, al' se krljaš sa ciframa

Dobro ti onda kao radnik Milspeda znas koji je profit firme i napisaces ovde sto znas. Ja ti kazem kako jeste ,kako ta firma posluje. Da je za zadnje dve godine otvorila predstavnistva i ispostave u Sangaju,Chikagu.a da ne pricam po regionu gde sve ima-od Zagreba,Skoplja,Minhena,Crne gore itd. Firma koja drzi komplet logistiku cele salford grupacije (KnjaZ,IMlek,Bambi),Nectara od skoro .

Sad kako znam ovo za profit ,i kakav je Sekula kao poslovodja ili direktor nazovi to kako hoces,razmisliii :buhaha
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Pa možeš ti prijatelju da znaš šta hoćeš, kada zvanični izvštaji kažu drugačije.

Evo ja recimo znam i po kojoj ceni rade sa Bambijem, ako te baš zanima....

Nego pošto eto ja nisam dovoljno upućena, kako je tako nagli razvoj nastao u poslednje dve godine, i da li taj razvoj ima veze sa sponzorisanjem Železnika?
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Jbt koliko ste paranoicni. Necemo da nam neki sponzor daje pare jer je nekad davao u kolektor. Kao da neko to daje zato sto voli a ne jer mu je to interes. Pa naravno da ce svi da sponzorisu kurvu kad za njih navija 70 % bizgova koji obitavaju u ovoj retardiranoj Srbiji.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Ja bih samo volela da znam da li sponzorski ugovor sa Milšpedom veći od onog sa generalnim sponzorom pošto nam se njihpv logo nalazi na centru umesto našeg grba.

cenim da je jači ugovor od NISovog, čim smo grb sklonili.

Što nam onda Milšped nije generalni sponzor?
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Od Milspeda dobijamo po utakmici ako se ne varam. Ne znam cifru ali mi je receno da je sasvim solidna za nase uslove. Nismo mi cigani koji imaju drzavne pare i magicni stapic pa mogu i penis da nalepe na centar jer im nije potrebna kinta.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top