Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Dulence dzabe im pises buraz,ovde par njih koriste sve iste fore. Batali ih.
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Dulence sve je to ok sto pises, samo sistem koji ovde vlada ti ne dozvoljava da dodjes do svih tih para i ugovora ako pre toga ne platis nekom politicaru, ne finansiras vladajucu stranku, itd.
Tako je uvek bilo, a tako je i sada, nema potrebe da branis Sekulu od takvih tvrdnji jer je to jasno svima koji zivimo ovde.

Neka on finansira sns ili koga vec, samo neka ulaze u klub i neka se izbori da taj novac koji ulaze ide za prave stvari. :ziveli
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Podrška za momke

https://youtu.be/cr1wphxR-zY

KBO! - BASKETBALL
Trci, skaci, umiri
ne stedi sebe, gini, gini
gurni laktom, cepi ga
pomeri mu bubreg, ubij ga

Moras pobediti –
kaze trener
ako ne uspes
onda si feler
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
?

Jeste,Sekula je,izvoli?

Pod br.1 kakav komercijalista u Milpsedu,o cemu pricas,Milsped je firma koja nema prodaju pa otuda i nema komercijaliste ,eto kako znas.

Pod br.2 Ko je rekao da Sekula dobija nekakve ugovore,a niti on ima ikakve veze sa ugovorima Salford grupacija i Milspeda,jer decko se ne bavi tim stvarima u svom preduzecu. Em se drugi sektor bavi tim stvarima,tj.covek koji je desna ruka njegovog oca,em od oca mu je presudna.
Niti mi je namera da ti objasnjavam ovde kako je doslo do saradne Andreja Jovanovica i Milspeda ,jer ja i da ti kazem i da cujes i vidis npr transkript neki ti bi opet rekao -nemoguce je,drzava mu nasmestila posao :buhaha

Pod br.3 Toplica Spasojevic niti je pukao radi drzavnih interesa ili necega ,niti je jos pukao,on je pred pucanjem jer posao koji su uvek odradjivali su odradjivali lose,kasnili sa isplatama (i kad su dobro radili i imali velike dobitke),stvarali sebi losu reklamu preko nezadovoljnih prevoznika.
Uporediti ITM i Milpsed je kao uporediti Everton i CHELSI .

Onda odes u Krnjesevce ,sediste Milspeda,cekas prvog vozaca i on ce ti moci dati informacije o poslovnim saradnjama Milspeda sa nekom firmom ili grupacijom,eto ja nista ne znam.znam kazes kao neki vozac ili komercilista (a da Milsped nema komercijaliste )

Tj.ajde mozda ces mi uskoro pisati od leta na PM.kad kolega TULJA javi da cu volonterski se cimati oko rada KK. oko necega :šal

A kolega koji je iznad pisao ,o troskovima putovanja i tome..ako ima merodavne informacije, bilo ko od foruamsa nek iznese onako pribliznu cifru koliko KK PARTIZAN potrosi para na logistiku(putovanje za sve selekcije od jula do juna )

Ma Sekula ,ti si 100 % !

Prvo , da li znaš šta znači reč komercijalista ?
Milšped ,kao velika firma, mora imati ljude koji dogovaraju uslove ugovora koje potpisuju , a takvi ljudi se zovu komercijalisti.

Možeš da ih braniš do sutra ,znam kako su dobili ugovor da distribuiraju IMLEK ,odnosno kako je napravljen dil da se preuzme posao od Nacionalne logistike i tu cela tvoja priča pada u vodu . Svako ko u Srbiji ne plaća reket strankama ,ne može da napravi veliki biznis . Tu ti ne treba mnogo pameti da to uvidiš.

Ako neka firma duguje 30 miliona evra , a sva potraživanja i imovina joj vredi 10 ,da li je ta firma propala po tebi ?
Znam ja da je u Srbiji sve moguće ,pa i to da propali biznismen ,veliki cigan Toplica ,bude precedavajući na skupu privrednika na Kopaoniku ,ali da je propao ,propao je, odonosno ITM je propao, Toplica sigurno nije ,sklonila se neka crkavica sa strane sigurno.

I dalje mi nije jasno zašto se toliko nerviraš oko jednog tajkuna ?
Nisam rekao da znam ko je ko u Milšpedu , a do juče nisam ni znao ko je Sekula ,ali znam naprimer da vlasnik Imleka, Bambija ... nije Salford , već Danube foods group .

Opet ponavljam , ako pomogne Partizanu , nek je živ i zdrav !
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Ako ti kažem, moraću da te ubijem !
:)



Vlasnik Danube foods je investicioni fond Mid Europa Partners , poznat po stvaranju SBB ,odnosno ,oni su prodali SBB ovim amerikancima.

Kupuju firme i fondove po celoj srednjoj i istočnoj Evropi ,malo ih skockaju i prodaju.
Naravno, nikad ne kupuju nekog gubitaša gde mora da se rinta , već samo firme gde je zarada zagarantovana.

To su one čike što se igraju sa zemljama kao sa šahovskim figurama.

ps : Ako čika Sekula bude bio raspoložen , može od nas da napravi giganta ,ali sumnjam ,jer bi glavni partneri iz naše vlasti bili razočarani, pa bi mogao neki ugovor i da se raskine ,što nije dobro za biznis !
 

Dulence_ns

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2012
Порука
336
Reaction score
19
Локација
Novi Sad
Ma Sekula ,ti si 100 % !

Prvo , da li znaš šta znači reč komercijalista ?
Milšped ,kao velika firma, mora imati ljude koji dogovaraju uslove ugovora koje potpisuju , a takvi ljudi se zovu komercijalisti.

Možeš da ih braniš do sutra ,znam kako su dobili ugovor da distribuiraju IMLEK ,odnosno kako je napravljen dil da se preuzme posao od Nacionalne logistike i tu cela tvoja priča pada u vodu . Svako ko u Srbiji ne plaća reket strankama ,ne može da napravi veliki biznis . Tu ti ne treba mnogo pameti da to uvidiš.

Ako neka firma duguje 30 miliona evra , a sva potraživanja i imovina joj vredi 10 ,da li je ta firma propala po tebi ?
Znam ja da je u Srbiji sve moguće ,pa i to da propali biznismen ,veliki cigan Toplica ,bude precedavajući na skupu privrednika na Kopaoniku ,ali da je propao ,propao je, odonosno ITM je propao, Toplica sigurno nije ,sklonila se neka crkavica sa strane sigurno.

I dalje mi nije jasno zašto se toliko nerviraš oko jednog tajkuna ?
Nisam rekao da znam ko je ko u Milšpedu , a do juče nisam ni znao ko je Sekula ,ali znam naprimer da vlasnik Imleka, Bambija ... nije Salford , već Danube foods group .

Opet ponavljam , ako pomogne Partizanu , nek je živ i zdrav !

Ti da znas sto ne znas,znao bi sta znaci komercijalista.Meni smesno ovo sto ti pises sta je komercijalista,al bukvalno smesno koliko neznanje imas :buhaha:buhaha

Uslove ugovora nikako ne moze potpisivati komercilista.
Milsped nema komercilajiste,niti ce ih imati u narednom periodu jer komercilana sluzba u firmama je vezana za prodaju . Komercijalisti prodaju robu,Milsped nema sta da prodaje kao svoj brend.
Ugovore sto ti pricas mora da odobri i potpise direktor ,dal skladista,ili transporta,ili i jednog i drugog.
Milsped direktori ne idu po terenu i ne vijaju klijente.tako firma ne funkcionise.

Komerciljaistu su ljudi koji vrse prodaju,asortiman robe ,proveravaju na terenu kako roba ide i slicno...
Aaaa Sekuli cu preneti ove tvoje predloge,kad ga sretnem na rucku ;)

Problem je sto opet pises neistinu,nisu oni dobili nikakav ugovor sa imlekom ,vec sa celom grupacijom u kojoj su IMLEK,KNJAz MILOS I Bambi kad mu istekne ugovor (nek me niko ne drzi za rec ali mislim da se sa Bambijem ugovor aktivira od aprila a i to cu proveriti od ponedeljka)
Odmah da ti kazem da Sekula nikakve veze nemaa u sklapanju ovakvih poslova niti je zaduzen za taj deo firme.Zna se ko vodi takve poslove i ko odlucuje o tome.

Aaaa posto me vuces za jezik,aa ne zelim neke poslovne uslove ovde da otkrivam i reklamiram,mozes se malo raspitati kod tvojih "izvora iz IMLEKA" ko je kome ponudio saradnju prvi i pod kakvim uslovima>

Sekulino ime se ovde provlaci kao u kontextu tajkuna,a momak se ponasa skroz suprotno_Ozenjen,ima decu,ozenio se pre 30-e,ne zanimaju ga neka slikanja,zivot kakav vode starletani i to.Aaaa ujedno je sin jednog od mozda 5 najbogatijih Srba koji trenutno zive na teritoriji Srbije,i mogao bi da se reklamira,slika,vija starlete.
Mislis ti da se njemu svidja kako klub funkcionise ,i da je njega Pekovic uvukao u ovu pricu i da ima misljenje kao i Pekovic za neke stvari,tj.znam da nema dobro misljnje za vecinu stvar unutar kluba.

Pare koje Milsped zaradi evo od npr godisnje saradnje sa Knjazom mogao bi da otplati ceo dug Partizana i da svi budu sa osmehom i ti sad shvati kako hoces ovo.Ja ako te lazem za ovo ,ti iznesi podatak,ja cu ti pustiti na PM.adresu kancelraije na koju da se javis i izvinutii ti se pred mnogim ljudima! !
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Ti da znas sto ne znas,znao bi sta znaci komercijalista.Meni smesno ovo sto ti pises sta je komercijalista,al bukvalno smesno koliko neznanje imas :buhaha:buhaha

Uslove ugovora nikako ne moze potpisivati komercilista.
Milsped nema komercilajiste,niti ce ih imati u narednom periodu jer komercilana sluzba u firmama je vezana za prodaju . Komercijalisti prodaju robu,Milsped nema sta da prodaje kao svoj brend.
Ugovore sto ti pricas mora da odobri i potpise direktor ,dal skladista,ili transporta,ili i jednog i drugog.
Milsped direktori ne idu po terenu i ne vijaju klijente.tako firma ne funkcionise.

Komerciljaistu su ljudi koji vrse prodaju,asortiman robe ,proveravaju na terenu kako roba ide i slicno...
Aaaa Sekuli cu preneti ove tvoje predloge,kad ga sretnem na rucku ;)

Problem je sto opet pises neistinu,nisu oni dobili nikakav ugovor sa imlekom ,vec sa celom grupacijom u kojoj su IMLEK,KNJAz MILOS I Bambi kad mu istekne ugovor (nek me niko ne drzi za rec ali mislim da se sa Bambijem ugovor aktivira od aprila a i to cu proveriti od ponedeljka)
Odmah da ti kazem da Sekula nikakve veze nemaa u sklapanju ovakvih poslova niti je zaduzen za taj deo firme.Zna se ko vodi takve poslove i ko odlucuje o tome.

Aaaa posto me vuces za jezik,aa ne zelim neke poslovne uslove ovde da otkrivam i reklamiram,mozes se malo raspitati kod tvojih "izvora iz IMLEKA" ko je kome ponudio saradnju prvi i pod kakvim uslovima>

Sekulino ime se ovde provlaci kao u kontextu tajkuna,a momak se ponasa skroz suprotno_Ozenjen,ima decu,ozenio se pre 30-e,ne zanimaju ga neka slikanja,zivot kakav vode starletani i to.Aaaa ujedno je sin jednog od mozda 5 najbogatijih Srba koji trenutno zive na teritoriji Srbije,i mogao bi da se reklamira,slika,vija starlete.
Mislis ti da se njemu svidja kako klub funkcionise ,i da je njega Pekovic uvukao u ovu pricu i da ima misljenje kao i Pekovic za neke stvari,tj.znam da nema dobro misljnje za vecinu stvar unutar kluba.

Pare koje Milsped zaradi evo od npr godisnje saradnje sa Knjazom mogao bi da otplati ceo dug Partizana i da svi budu sa osmehom i ti sad shvati kako hoces ovo.Ja ako te lazem za ovo ,ti iznesi podatak,ja cu ti pustiti na PM.adresu kancelraije na koju da se javis i izvinutii ti se pred mnogim ljudima! !

Aj,bolje ja nego Jasmina....
Sedi 1,vrat mozes da izvines,a ljudima da se IZVINIS ......
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Legendu o Bogicevicu smo prezivjeli, sad je na redu bajka o Sekuli i komercijalistima... :respect

PS. Ako se utvrdi da komercijalista nije prikladan termin, nek neko od administratora ispravi.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Ako ti kažem, moraću da te ubijem !
:)



Vlasnik Danube foods je investicioni fond Mid Europa Partners , poznat po stvaranju SBB ,odnosno ,oni su prodali SBB ovim amerikancima.

Kupuju firme i fondove po celoj srednjoj i istočnoj Evropi ,malo ih skockaju i prodaju.
Naravno, nikad ne kupuju nekog gubitaša gde mora da se rinta , već samo firme gde je zarada zagarantovana.

To su one čike što se igraju sa zemljama kao sa šahovskim figurama.

ps : Ako čika Sekula bude bio raspoložen , može od nas da napravi giganta ,ali sumnjam ,jer bi glavni partneri iz naše vlasti bili razočarani, pa bi mogao neki ugovor i da se raskine ,što nije dobro za biznis !
To znam ,a kakve veze marbo ekipa sad ima sa ex salfordom,tj sa dfg?
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
?

Ti da znas sto ne znas,znao bi sta znaci komercijalista.Meni smesno ovo sto ti pises sta je komercijalista,al bukvalno smesno koliko neznanje imas :buhaha:buhaha

Uslove ugovora nikako ne moze potpisivati komercilista.
Milsped nema komercilajiste,niti ce ih imati u narednom periodu jer komercilana sluzba u firmama je vezana za prodaju . Komercijalisti prodaju robu,Milsped nema sta da prodaje kao svoj brend.
Ugovore sto ti pricas mora da odobri i potpise direktor ,dal skladista,ili transporta,ili i jednog i drugog.
Milsped direktori ne idu po terenu i ne vijaju klijente.tako firma ne funkcionise.

Komerciljaistu su ljudi koji vrse prodaju,asortiman robe ,proveravaju na terenu kako roba ide i slicno...
Aaaa Sekuli cu preneti ove tvoje predloge,kad ga sretnem na rucku ;)

Problem je sto opet pises neistinu,nisu oni dobili nikakav ugovor sa imlekom ,vec sa celom grupacijom u kojoj su IMLEK,KNJAz MILOS I Bambi kad mu istekne ugovor (nek me niko ne drzi za rec ali mislim da se sa Bambijem ugovor aktivira od aprila a i to cu proveriti od ponedeljka)
Odmah da ti kazem da Sekula nikakve veze nemaa u sklapanju ovakvih poslova niti je zaduzen za taj deo firme.Zna se ko vodi takve poslove i ko odlucuje o tome.

Aaaa posto me vuces za jezik,aa ne zelim neke poslovne uslove ovde da otkrivam i reklamiram,mozes se malo raspitati kod tvojih "izvora iz IMLEKA" ko je kome ponudio saradnju prvi i pod kakvim uslovima>

Sekulino ime se ovde provlaci kao u kontextu tajkuna,a momak se ponasa skroz suprotno_Ozenjen,ima decu,ozenio se pre 30-e,ne zanimaju ga neka slikanja,zivot kakav vode starletani i to.Aaaa ujedno je sin jednog od mozda 5 najbogatijih Srba koji trenutno zive na teritoriji Srbije,i mogao bi da se reklamira,slika,vija starlete.
Mislis ti da se njemu svidja kako klub funkcionise ,i da je njega Pekovic uvukao u ovu pricu i da ima misljenje kao i Pekovic za neke stvari,tj.znam da nema dobro misljnje za vecinu stvar unutar kluba.

Pare koje Milsped zaradi evo od npr godisnje saradnje sa Knjazom mogao bi da otplati ceo dug Partizana i da svi budu sa osmehom i ti sad shvati kako hoces ovo.Ja ako te lazem za ovo ,ti iznesi podatak,ja cu ti pustiti na PM.adresu kancelraije na koju da se javis i izvinutii ti se pred mnogim ljudima! !

Aj još jedan odgovor i prestajem, stvarno smo preterali .

Čoveče , obuzdaj svoj rečnik . Lupetaš glluposti .
Komercijalista prodaje robu ! Milšpedova roba su su usluge u transportu i skladištenju . Ne mora roba biti nešto opipljivo. Svaka firma na svetu ima svoju robu ,odnosno svoj proizvod . Proizvod u prodavnici je koka kola ,u Milšpedu prevoz , u banci kredit ...itd itd .

Ovde prestajem ,jer je ovo za svaštaru ,a stoti put ću ponoviti ,neka je živ i zdrav i da mu Vučuć da sve poslove u Srbiji ,samo nek mali deo da za Partizan i ja sam srećan !
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Da se manite više komercijale, svaki sledeći koji spomene komercijalstu, menadžera prodaje, salesman, trgovca, prodavca... Ima da nudi usluge skidanja banova na duži period
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Aaaa Sekuli cu preneti ove tvoje predloge,kad ga sretnem na rucku ;)


Aaaa posto me vuces za jezik,aa ne zelim neke poslovne

.Aaaa ujedno je sin jednog od mozda 5 najbogatijih Srba koji trenutno zive na
Ovo kao iz Top liste nadrealista, kada iskaču iz solitera, uvežbavaju evakuaciju:
''Aaa ne zadržavaj se, aaaa na 13., aaa videćeš ga, aaaa sutra, aaa u školi''!
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
E sad mi je lakše, kada znam da je sve to bila mudra strategija, da ga zabijemo pokvarenim Nemcima, mamicu im fašističku.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nije nas Ðilas ucenjivao nego neko drugi....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top