Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Posle svih igrarija...kad bi dobili...mislim da je to ravno kad bi u subotu dobili nekog od top premijer ligaša (premijer lol)....

Mislim da se sve postavlja onako kako je stanje u pizdoustoj zemlji. Izokrenu istinu da ispadaju žrtve i onda izađu kao pobednici u američkim filmovima uprkos svemu i svima, sudijama FSS, Radnički Nišu (hahahaha, kad bi se zezali), uprkos dakle Kokezi, Tončevu, Maji, Vučiću (oba jbm im mater onu grobarsku), ma sve...jer su jači od subdine srBska kuća mlečnog puta.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Ovo je situacija kao pred derbi iz jeseni 2009. kad je Kleo metnuo za pobedu, a Knezevic gazio cigane.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.170
Reaction score
707
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
@el mago

Ja cu svakako biti u dubinama Topcidera u subotu, iako mislim da su nam sanse za titulu minimalne, a buducnost kluba zalosna.
Prognoze, sire elaborate i dodatna pojasnjenja u vezi sa derbijem dace deo forumske dijaspore, dezurni Putinovi kurcoglodaci i apologete/ dervisi Duska Vujosevica svih uzrasnih kategorija.
Ja sam samo podsetio na zalosnu cinjenicu da necemo odigrati derbi za poplavljenu otadzbinu.
Progoni me to.
Takav sam, emotivac, jebi ga.

Ма ја брате очекујем да ми даш неку анализу у сутна цријевца, типа Пауљевић има погрешан положај стопала кад додаје лопту, или Шкулетићу не одговарају центаршутеви с лијеве стране итд. :D

Озбиљно, како ти се чини наша екипа, и ово што МН ради? Можемо ли да тучемо цигане?
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ja se sećam da je Gazda pisao (na ne samo moje zaprepašćenje) o nekim dobrim naprednim Grobarima, ali koliko sam primetio revidirao je taj stav.

Nisam ja ništa revidirao, nego baš suprotno, zacementirao sam taj stav, jer znam ko su i čak šta su uradili za Partizan. Zašto nisu uradili više, to je bar jasno.

Samo zato što se neko ne eksponira i šepuri pred medijima ne znači i da ništa ne uradi za klub!

Sve ovo ne znači i da bih glasao za SNS. štoviše, glasao bih protiv!

... a sada, nazad na temu!

Kukanje pre odigrane utakmice ne vodi ničemu. Sačekajmo da vidimo šta će se sve desiti, pa ako treba, onda možemo da kukamo. Da bi došao do pobede, Partizan mora da uradi sve što je do njega pre i tokom utakmice, a mi na stadionu. Ostalo nije u našim rukama.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Jednom je neko na forumu rekao da postoje i dobri ljudi, Partizanovci koji su zbog necega, ili silom prilika clanovi SNS. Ne postoje, to su najveca ljudska govna, koja uglavnom nemaju herca da se obrate licno i priznaju to, a ni morala i obraza da recimo shvate ko je Dusko Vujosevic i sta je sve uradio za Partizan, te da se isti cesto brani zbog cistih principa. Da se uglavnom brani zbog ljigavaca svih fela sto ga napadaju, cesce nego zbog njega samog. Onda mogu i da razumem sto im smeta kada im Grobari psuju vodju, zatim i sizofrene reakcije, ali ne mogu da shvatim gde je mozak.

Dobicemo ovaj derbi uprkos takvima. Zatrpacemo rupetinu u subotu.

Нема неке везе са темом, али морам да се надовежем на твоју поруку.

Гледам јуче по фејсбуку, скоро цела гробарска екипа с Трошарине на митингу пичкоустог у Врању. Прште слике са СНС заставом, јебени ужас!
Што је најгоре то би требало да су већ формиране личности, уписали су факултете у највеће, раде... Без трунке срама јеботе.

Јер нема ти, друже мој, већег говнара од Партизановца који гласа за СНС.


Јебаћемо им мајку у суботу.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
YZFNkN.gif


j-Vdcu.gif
 
Последња измена од уредника:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Hahha cigani ribe u horoskopu:buhaha od postanka su kurve
Gledajte sutra u nebo napravicemo haos novom pobedom :pickaciganska
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Auuu, nebo govori po vestima... Ovo je ozbiljna bolest, bez zajebancije.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Neka boluju a mi da pokazemo na terenu ko smo i sta smo.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.609
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Kupio sam danas kartu za istok. U rupi naravno. Dpbio sam centralni deo, tako da ne vidim kako ce nas musavci spreciti da odemo do juga. Sutra blagajne rade od 10, tako da Grobari znate sta vam je ciniti
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Samo jedna poruka za sutra.
JEBI GAZI KURVU DOK NE SVANE!

Aj' pa se vidimo sutra braco
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
03032017-cestitka-partizan.jpg

Sad kontam jos jednu teoriju, nije teorija vise nada da nas Majo nece najbrutalnije pokrasti.

Nije u interesu pickoustom da se mnogo talasa pred izbore, neka epska kradja bi ipak pokrenula dodatnu lavinu, derbi je ipak centralna tema nedelje pa i meseca.

A i sve se nadam da ovi ma kolike ljige bili nisu bas toliki debili da nas ovoliko ocigledno prodaju, mozda su ipak dobili neko obecanje da ce derbi proteci regularno, mozda...
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Hiljadu sam vam puta rekao da mi kretena uopste ne zanimo. Mi smo minorno glasacko telo. Nas ima malo, a cak i u taj bedi ima gomila ucenjenih, bednih, jadnih, clanova njegove stranke i slicno. Mi u ovom nismo bas nikakav faktor. Drugo, nisu izbori prekosutra. Izbori su za mesec dana. Sutra moze biti 12-2 za zvezdu, moze biti 0-0 uz 13 mrtvih na terenu, 7 penala od kojih 1 za nas i svi gadjani u reflektor. Zar vi mislite da ce se Srbi secati toga posle mesec dana ? Jel se ko seca poplava, drona, jorgovankinih pilula, briselskog sporazuma, helikoptera, tome izdajnika pa podanika, 50 miliona zvezdinog minusa i 50 fudbalera od kojih 30 stranih, mionickih batinanja, andrejeve licne karte (ne naseg andreja nego onog), tuce sa zandarmerijom, ubistva pevaljke, raznih kantrimena.... sramota me dalje.
i vi mislite da ce derbi da utice na izbore ? na coveka koji nece ici u kampanju a danas odrzao miting u sremskoj mitrovici, napravio 2 megadebilna spota ?
mi smo trenutno nista.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Bude mi milo svaki put kada kolega idio hroma ovako postavi dijagnozu bolesnom otacastvu.
Derbi?
Kamencic u balkanskom mozaiku: ,,Udrite te malobrojnije i slabije, ruke vam se pozlatile braco".
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.994
Локација
Kobasicarija "Venac".
Погледајте прилог 4094

Sad kontam jos jednu teoriju, nije teorija vise nada da nas Majo nece najbrutalnije pokrasti.

Nije u interesu pickoustom da se mnogo talasa pred izbore, neka epska kradja bi ipak pokrenula dodatnu lavinu, derbi je ipak centralna tema nedelje pa i meseca.

A i sve se nadam da ovi ma kolike ljige bili nisu bas toliki debili da nas ovoliko ocigledno prodaju, mozda su ipak dobili neko obecanje da ce derbi proteci regularno, mozda...

ma sto bi talasao...nije mu se talasalo ni pre godinu dana, kada je ciganija imala +75 bodova. ili je glodjovic ipak svirao po licnom uverenju. uostalom, gospodin hroma je sve rekao u zadnjem postu. a ti veruj u basne.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.406
Reaction score
4.452
Uzeli smo istok po obicaju, iskreno se nadam sa nece biti ciganskih sranja i dace nas biti u velikom broju tamo...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.924
Reaction score
7.851
Leo i Jankovic. Koliko oni pametno odigraju tako ce i biti. Fizicki su tanki, diskutabilna odbrana ali se od njih najvise ocekuje u napadu, da probiju dugonoge ciganske vezne i izmuljaju sansu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top