Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Pa zar ne treba da ih iznapušava. Od Pota na početku ove godine niko nije očekivao ništa. Kad je došao svi su bili u fazonu ajde čisto da imamo jednog više u rotaciji. Vrabac startovao Aba sa 3 od 21 sa slobodnih bacanja. I onda stave ove ekstra talente, buduće NBA zvezde u mali džep.

Ovo je baš primer onoga što je Stojanče govorio da mu je bilo draže što je došao Dalo nego da je došao Novak. Male bekove je lako napadati na niskom postu a Vrabac i Pot su to ovde radili maestralno.

Andrića sam cele sezone pljuvao da ništa ne napreduje a on sad počinje sve to da pobija. Pri tom ne mislim na šut za tri, koji zavisi od tekme, nego na mnogo bolji rad nogu, pametniju kretnju, i izgleda da su mu odjednom izrasla muda što je za svaku pohvalu.

Svaka čast na borbi i pobedi :pfc:
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
Mnogi se pitaju šta je to "Duh Partizana". E, pa, rodjaci, to vam je ono što čini da VRABAC postane KONDOR!

Samo treba još više voleti PARTIZAN!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
Što se same utakmice tiče, dve scene su je obeležile.

Prva, kada kamera preko puta klupa za rezervne igrače snima, široki kadar, vidi se Megina klupa, krcata, sva u roze, i naša, gde pored Kecmana i fizia, sedi Gordon skoro pa u civilu, Novica u trenerci i još dva igrača ... kao srednjoškolski tim, sunce ti poljubim!

A druga, kada Pot igra leđima ispod koša, sa nekim njihovim centrom (mislim) na sebi, i vraća povratnu Majstoroviću koji cepa trojku... sve naopako :buhaha:
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Kakva vrhunska pobeda, bez obzira protiv koga...

Nece sve ovo ostati ovako nažalost, pre svega mislim na pojedince. Neki ce pasti zbog umora, neki ce izgubiti samopouzdanje I promeniti uloge zbog povratka bolesnika...

Ali sve u svemu igrali smo donekle ok. Nadam se samo da ce Majstorovic nastaviti da se penje makar I ovako mic po mic...

Moram da iskoristim priliku I da pohvalim Andrića, ako ovako nastavi može da bude ekstra klupski igrač. E onda ona traka, za koju sam se Bogu zahvaljivao što je otišla Novici a ne njemu, može da se zakači I na njegov rever... Ali iskreno šta li se njemu desilo? Kao da su mu porasla Muda...

I dalje tvrdim da je Pot ako ne bolji ono manje zlo od Ratkovice. Nije on ekstra da se razumemo, ali mi njegova igra I odbrana izgleda mnogo bolje od Banetove.

I za kraj. Number 5, from East Carolina University, 6,4 Frankliiiiiin Robinsoooon. Koja tuga I koje izivljavanje po navijacima I saigracima. Strahota...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.293
Reaction score
18.500
Локација
Kej Republika
Kakva je situacija sa bolesnima? Koliko njima sad treba da se vrate u neku formu? Valjda nisu gubili na masi toliko.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Evo da podelim sa vama jedan detalj a vi mi recite da li je to normalno..?
Pored herojske utakmice nasih momaka, utisak mi je ostavilo nesto sto se desavalo nakon sto je sudija odsvirao kraj prvog poluvremena... nasi organizovani "navijaci" (predpostavljam lokalni klinci iz Mitrovice) bili su smesteni odmah do tunela.. kako je koji igrac prolazio na pauzu, tako je neki dripac "vodja" urlao u facu svakom drugom uz naravno drapanje tipa "idemooo" , "gaziii"..(taj tip bodrenja). Kada je naisao ovaj njihov govance od Novaka- nas celavi vodja se proderao direktno u facu "ciganeee" .. nakon Novaka, proslo je jos par ljudi, pa onda nas pomocni trener Kecman. Ovaj nas celavko se opet nagnuo I bukvalno na 10cm u facu mu se izderao "ciiganeeee"...
Shvatam ja da dosta ljudi ne oseca naklonostnaklonost I simpatiju prema Kecmanu ali taj postupak I takvo ponasanje napaljenka mi se nikako nije svideo, jer, sta u tom momentu oseca npr Pot koji ide iza njega...treba da ga gleda kao autoritet ili kako..
Kako god.. strasno je sta se sve grobarom zove I kako se navija..
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Bravo momci

Ehhhh, da umesto dva invalida imamo jednog krstenog igraca koliko bi lakse bilo i koliko bi sanse momentalno bile vece.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Definitivno se posle sinoc moze reci da smo dobili Pota a Mihajlo vec neko vrijeme postaje sve bitniji faktor i sinoc je to kulminiralo sa 20 poena. Jebena kidacina druze, srce mi je puno jer partizanstina zivi. Ako se stignu pristojno oporaviti Hecer i Vanja cigani ce grdno najebati sa nama i na 3 dobijene. MASINA SE UPALILA!
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.314
Reaction score
10.919
Локација
Beograd
Ja sam o Potu imala lepo mišljenje, oko onih pripremno prijateljskih utakmica u Hali Sportova, pa je to splasnulo sa početkom sezone, pa sad opet ide u boljem smeru, ali Majstorović ostaje enigma, majke mi. Šta on radi, ne kapiram gde se izgubi "onaj" Majstorović, msm, nadavao se on nama koševa, trojki, sad ne da ne pogodi nego ni ne šutne :D kakogod, onim sinoć prikazanim, prvenstveno zbog neodustajanja, nepadanja, u ovakvoj situaciji, ja prezadovoljna...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Najpre saznamo konktetno gde i od koje hrane su se potrovali (moderna medicina plus evidencija sta ekipa jede koja se valjda vodi, neki nutricionista ili sl valjda postoji, profesionalni sportisti su u pitanju), pa onda stisnes sve koji rade u tom objektu gde smo potrovani i to stisnes muski...sve dok ne propevaju da li eventualno postoji ta zla namera, pa ako postoji onda gonis tog nekog i eto.... Ej bre, jednom klubu je unistena cela sezona jer je u najbitnijem momentu potroovano pola ekipe... Nije to sitnica bre..pa cak ji u celokupnom svetu sporta ovo je veliki slucaj...profesionalna ekipa sa ulozenim novcem i vremenom da ima pojebanu sezonu zbog trovanja hranom..
Hm hm...vrlo ozbiljna stvar velikih razmera...mora da se deluje!!

Ovo bi moralo da se uradi pa makar i ne iznijeli javno nista nego samo znali na koji je nacin to udeseno, da li je to bio restoran gdje inace jedemo kad smo dole ili od nekog kome vjerujemo ili nesto trece; da li je neko treci usao tu pa potrovao hranu i tako dalje.

Iako bismo morali dici i tuzbu cak jer sinoc Tegi rece da je Dzikicu mogao biti ugrozen ZIVOT da doktor nije na vrijeme intervenisao=pokusaj ubistva!
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.330
Reaction score
2.770

Opet ista priča, Miloje cigan, mrzi Partizan a voli ciganski trio. Aman ljudi...
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.344
Локација
Brèko, BIH
Evo dugo nisam pisao na ovoj temi ali treba izraziti divljenje ovoj maloj četi na svemu , što su proživljavali u prethodnih 12 dana.Jebo te, pa nismo bili desetkovani, nema reči kako ovo nazvati.Od 16 igrača, spasti na samo osam , a od tih osam koji su igrali protiv ZadAra i Mege.,
Robinson hronično povredjen, Tanasković klinac, Luković ožalošćen i tadođe zdravstveno načet, kao i Andrić, Majstrović pauzirao 2, 5 meseca, ostala su samo trojica u potpunosti zdravih: Pot,Vrabac i Birčević..Ko nas kleo nije dangubio a bogami i trovao.Sve je moguće u ova šugava vučićevsko-čovićevska vremena.
Kad sam već kod dangube kod onih mandova jedino on fali izvesno vreme a ciganski mediji govore kako je žlezda tobož desetkovana. Šta onda reći za nas.
Kao u onoj pesmici 10 ljutih gusara, možemo promeniti u deset ljutih Grobara-leglo je u krevet, jednoga su otrovali ostalo ih devet.I tako redom.
O budućim izazovima izlišno je u ovom momentu pričati, doći će i to na red , ali ovoliko nevolja za kratko vreme (pored svega ostalog), trebalo je bukvalno preživeti.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.802
Reaction score
2.574
Локација
CyberSpace
pre će biti:
"16 ljutih Grobara - s' gančurom leglo je u krevet,
odmah 6 je otrovano - ostalo je 10"
a Debelog za malo da dokrajče.. :pop

naravoučenije: jebati to, ali obavezno sa zaštitom :wink:
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.467
Reaction score
2.243
Bravo crno beli, cestitke za pobedu, ajde sada jos cedevita da kiksne u Ljubljani.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Pickousti vucic na naslovnih strana
Jos jedna pobeda Partizana :D

Povratak otrovanih, cestitke svima na laganu pobedu pa nek hvataju zalet malo po malo :napred Partizan
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Prvo poluvreme tiha jeza, 44 poena od Krke primiti je neprihvatljivo vala... Uz uzasno gradjenje kosa...

Vrabac i Pot izdominirali. Lepo je videti da na Vanjin sut nije uticala bolnica, zveknuo je dve fantasticne trojke, Bircevic odigrao laganu utakmicu a na Andricu se video umor i da se dosta potrosio dok je igrao 30+ minuta svaku, sada ga treba postedeti malo. Najbolja vest je da danasnja minutaza Robinsona mozda znaci da je i Dzikic konacno digao ruke od njega...

E sada u iscekivanju raspleta u ostalim utakmicama i naseg poslednjeg meca sa Igokeom :pfc:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top