Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Baš vala, i mene baš briga za kalkulacije, idemo dalje pa dokle stignemo... Bravo za buđenje u II poluvremenu... P.S. Šta rekoh za Majstorovića?! Dečko je rupa, bar ga ja ne prepoznajem kao igrača od ranije...
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Lako je reci bas nas briga, ali je cinjenica da nam je polufinale sa ciganima jedina sansa da preokrenemo sudbinu koja nam je namenjena. Ovim putem kojim smo krenuli, posteni kakvi jesmo, necemo daleko stici.
Znam da ovde ima mnogo vecih optimista od mene (ja i nisam optimista, ali `ajde...), pa me zanima da li oni mogu da zamisle da mi u polufinalu dobijemo Cedevitu, bez prednosti domaceg terena, a onda u finalu cigane, pa jos na 3 dobijene? Sa ovom ekipom, u kojoj ima vise bolesnih, povredjenih i matorih igraca nego na odeljenju gerijatrije? Ne zajebavajte. I ja bih voleo da bude 2:0 i 3:0 za nas, ali je realnost da necemo ni u finale proci, a ako prodjemo, sluzicemo kao ikebana na pobednickom postolju, kako kolega iznad rece.
Jedno je igrati sportski sa normalnim ljudima i u normalnom takmicenju, a sasvim drugo u ovim uslovima. Ovo je po meni potpuno neracionalno. Zapitam se na trenutak da li nam je uopste dozvoljeno da sami odlucujemo sa kog cemo mesta u plej of ili se i tu nista ne pitamo.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Vec sam slusao u zadnjoj Duletovoj sezoni pricu kako je bolje da igramo polufinale sa ciganima i prosli smo ko bosi po trnju sa sve Duletom, Pavlovicem, Macvanom i Milosavljevicem... cedevita he daleko bolji izbor za nas...
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.827
Sa Pavlovicem, Macvanom, Milosavljevicem i devet dunstera.Sad makar imamo 9-10 ujednaceno kvalitetnih igraca.

A ako je Cedevita bolji izbor za nas, onda je upravo bolje da polufinale igramo sa ovima koji su losiji izbor jer su nam vece sanse kad se igra manji broj utakmica.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Ko je sada prvi, ko drugi a ko treci plej kod nas? :)
Pot je iskoristio sansu...
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Sa Pavlovicem, Macvanom, Milosavljevicem i devet dunstera.Sad makar imamo 9-10 ujednaceno kvalitetnih igraca.

A ako je Cedevita bolji izbor za nas, onda je upravo bolje da polufinale igramo sa ovima koji su losiji izbor jer su nam vece sanse kad se igra manji broj utakmica.

Vala baš, sve dunster do dunstera Murić, Milutinov, Tepić ...:pop
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Nadam se da cemo nekako ipak biti 4tvrti iako sam vec pre par meseci znao da cemo svim silama da grebemo da izbegnemo fmp u polufinalu. Zasto to radimo nikada mi nece biti jasno..
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.807
Pa mozda i ne grebemo nego jednostavno igramo posteno do kraja, bez kalkulacija, pa sta bude. Koliko je to pametno, mozda nikad necemo saznati.

U svakom slucaju, ne mozes reci igracima, e ajd sad malo spustite gas, ili izvesti neke samo da bi izgubio, eventualno ako nemas dovoljno ili ako nista ne ide, ali sve drugo je ipak malo i blacenje grba koji nose. Tako da vjerujem da, kad smo uspjeli sve ove da preguramo ovako osakaceni, da necemo ni sad ici ni na sta drugo nego na pobjedu.

Sto se tice utakmice juce, veoma mi je drago kako neki igraci rastu i nadam se da to nije plod samo neke opustenosti ili neceg slicnog sto bi se moglo izgubiti u periodu kad dodje do toga da se mora, da je potrebno da se preuzme odgovornost. Iako su neki od njih jos mladi, nadam se da takvih stvari nece biti previse i da su sad vidjeli sta mogu.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
MOZES RECI!!!! I te kako im mozes reci i to na najmotivisujuci nacin!

Jel hocete bre da budete sampioni??? Jel hocete da igrate Evroligu???
Jel hocete bre da im jebemo nanu naninu ove sezone??? Vidite da mozemo, vidite da smo ih dobili bez par igraca??? Jel ste videli sta su radili prosle sezone kad su videli da serija moze da se produzi. Onda ih skinemo na prepad, kad su umorni, kad se bore za prolaz tamo gde nisu ni smeli da igraju, u dve utakmice!!!

Onda odmorimo protiv Mege, ispovredjivani i otrovani smo, moramo da pazimo da nam se jos neko od zdravih ne povredi, i moramo da ciljamo njih u polufinalu, da bi osvojili ovo!!! To je jedini nacin!!! Za koga- za Partizan!!!

Au kurac...
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
"Gospodine Tegeltija s obzirom da je F4 Eurolige dogodine u Beogradu,sta mislite da li zvezda moze da dovede nekog top igraca da je odvede na F4?"
(Gledalac :pickaciganska)

"To nije pitanje za mene ,vec za premijera"
(Vladan Tegeltija)

Jebe Tegi ne vadi ga na SOS-u... :napred Partizan
Canak bio gost
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.827
Vala baš, sve dunster do dunstera Murić, Milutinov, Tepić ...:pop

Izvinjavam se, zaboravio sam na Murica.

Milutinov vs Marjanovic, Tepic vs Markus Vilijams.

A klupa - Andreja Milutinovic, Bozo Djumic, Dzos Akojon, srednjoskolac Vanja Marinkovic i Janis Kuzeloglu.

Sa druge strane, njihova KLUPA ZA REZERVE - Stefan Jovic, Carls Dzenkins, Nikola Kalinic, Nemanja Dangubic i Majk Cirbes.A utakmice se igraju maltene svakog dana.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
MOZES RECI!!!! I te kako im mozes reci i to na najmotivisujuci nacin!

Jel hocete bre da budete sampioni??? Jel hocete da igrate Evroligu???
Jel hocete bre da im jebemo nanu naninu ove sezone??? Vidite da mozemo, vidite da smo ih dobili bez par igraca??? Jel ste videli sta su radili prosle sezone kad su videli da serija moze da se produzi. Onda ih skinemo na prepad, kad su umorni, kad se bore za prolaz tamo gde nisu ni smeli da igraju, u dve utakmice!!!

Onda odmorimo protiv Mege, ispovredjivani i otrovani smo, moramo da pazimo da nam se jos neko od zdravih ne povredi, i moramo da ciljamo njih u polufinalu, da bi osvojili ovo!!! To je jedini nacin!!! Za koga- za Partizan!!!

Au kurac...

Zakasnili smo sa ciljanjem cigana u polufinalu.
Sad sve zavisi od ostalih.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Svaka cast Dziletu,Canku i momcima ali to da mi udjemo u fajt za osvajanje ABA lige sa panterima nije stvar mogucnosti tima i rasporeda pred playoff nego stvar dogovora uprave sa Titom i partijom, sto znaci da ili oni osvajaju ili ce mitraljezima pobiti sve ostale.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Izvinjavam se, zaboravio sam na Murica.

Milutinov vs Marjanovic, Tepic vs Markus Vilijams.

A klupa - Andreja Milutinovic, Bozo Djumic, Dzos Akojon, srednjoskolac Vanja Marinkovic i Janis Kuzeloglu.

Sa druge strane, njihova KLUPA ZA REZERVE - Stefan Jovic, Carls Dzenkins, Nikola Kalinic, Nemanja Dangubic i Majk Cirbes.A utakmice se igraju maltene svakog dana.

Daj ne zezaj, mi ove sezone nemamo igraca osim Novice i eventualno zdravog Hecera igraca koji moze da se nosi sa njihovim igracima... sanse su nam u domenu teorije...
Najvise bih voleo da pojedem govna i ne budem u pravu.
I siguran sam da cemo pre proci cedevitu iako su i oni kvalitetpm znatno ispred nas...
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.827
Daj ne zezaj, mi ove sezone nemamo igraca osim Novice i eventualno zdravog Hecera igraca koji moze da se nosi sa njihovim igracima...


.....sto upravo potvrdjuje moju recenicu o 9-10 igraca UJEDNACENOG kvaliteta.A ni oni nemaju tim kakav su imali tada.Evroliga gde igraju na rasterecenost i Pionir nije merilo.

Svi se slazemo da cemo pre proci Cedevitu, ali pukim plasmanom u finale ne dobijamo nista, osim ako Buducnost izbaci cigane.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
pa dobro, ne mogu da kažem da nema logike u tome....
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.336
Локација
Kej Republika
Ja sa ubedjen da cemo mi lakse karati musave nego sokove iz Zg-a. Tesko cemo mi dobiti jednu u lepoj njihovoj.
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
S kim god da igramo, možemo i moramo na pobedu. Dobili smo neke nove igrače u rotaciji i sada možemo malo i taktički da izvedemo neke nove fazone. U svakom slučaju tri igrača potrošiti na pametne faulove, kvariti igru glavnim igračima protivnika kao protiv kurve, imati više od 2 igrača raspoložena u napadu i možemo nečemu da se nadamo. Trovanje nas je saseklo žestoko ali može imati i pozitivnih efekata. Doziraćemo se i rotirati baš onoliko kako i koliko možemo. Nekako je ranije bilo kad zapne, sve ide na 2 igrača, Hečera i Novicu, sad je ipak arsenal malo širi. Samo još da Robinsonu nabacimo neku NAAI ili Yassa znojnicu, sa ovom Jordan nema pojma. :)
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Konacno reci razuma,kako trovanje igraca jedne ekipe moze da joj pomogne u nastavku sezone.
Zaista impresivno,i onaj monti-pajtonovsi gol cigana u derbiju,moze takodje da nam pomogne u nekom delu nastavka sezone.

Ajde sve to na stranu,ali kako neko ne moze da ukapira da Zvezda ne postoji u kosarci, i da to nije nikakva kurva,vec fmp iz zeleznika kome niko ne moze da zabrani kako ce da se zove,to je vec tezak kompleks.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
E stvarno brate, kako trovanje moze da ima pozitivne stvari? O tome da smo desetkovani bili na kupu i u zavrsnici aba lige da i ne pricam.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top