Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ne sećam se kad smo ih poslednji put roknuli u gostima? Šćepović-Vukić?

VREME JE CRNO BELI, AJMOOOOOO! JAČI SMO, BOLJI SMO, LEPŠI SMO!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ako postignemo gol pre nego što nas sudije unakaze pobeđujemo lagano ali ako čekamo da priznaju gol ciganima iz duplog ofsajda pa tek tada krenemo loše nam se piše . Samo jako ,cigani su govna pacovska !
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Mi danas nemamo sta izgubiti mozemo samo dobiti picke ciganske.
Vjerujem da su Marko i igraci svjesni da je za nas remi jednak porazu i bilo kakvoj nad za titulu, tako da ocekujem da u mec udjemo sa takvim stavom i da vidim Partizan koji ce i posle jednog gola gristi kao da gubimo.
Ako necemo danas odigrati takvu utakmicu kad cemo?
NAPRED PARTIZAN!!?
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.445
Reaction score
2.212
Ajde nasi po igri i rezultate pobeda ne bi trebala izostati, moj tip je 1:2. Vec 2 godina ne mogu u zivo gledati utakmice protiv zlezde glavni razlog je nervoza, pa zato od preventivnih razloga rezultat cu da vidim na forum. I sa pobedom nam nije garantovana titula ali pobeda je pobeda i zato treba jos od prvog minuta da se napadne. Napred Partizan!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Partizan: 12 Kljajić, 4 Vulićević, 23 Ostojić, 31 Milenković, 26 Miletić, 25 Everton, 21 Jevtović, 42 Leonardo, 95 Janković, 32 Đurđević, 3 Tawamba.

Tawamba brat da prebije ciganima noge :)
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Samo jako!!! ima da ih smlatimo... odavno nisam ovako iskcekivao derbi... a to znaci samo jedno, sabicemo ih da ne znaju gdje se nalaze... moja prognoza 1:3

Bolje da nisam dao prognozu sad ce se svi zaredati sa prognozama :) nema veze necemo puno sankcionisati :)
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Oću ja da kažem nešto za televiziju:D
1:2,Janković strelac jednog gola,plus mašimo penal.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Nikad nisam bio mirnijji pred neki derbi kao sad. Djurdjević i Tavamba moraju da napadnu Frimponga i Lukovića od strata, naša odbrana da ne kiksa i pobeđujemo sigurno.

Sve ostalo je izvan našeg domena delovanja.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.948
Локација
Žrnov
A ako pingpong bolji štoper no što je Đurđević strelac - odma' kopačke o klin da kači :D

Mi nismo nešto posebno dobri, ali oni su BRE raspad! Kao ona uvela seksualna radnica na koju su se izređali...
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Kakva mizerna poseta.Ovde nema ni 10.000 ljudi.Umesto da igramo pred punim stadionom,cigani "veliki vernici" zabranjuju Derbi u subotu,nedelju....
Samo da ih zgazimo.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Sale tako je to kada se igra na pobusani utorak
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.948
Локација
Žrnov
Pobusani je sledeće nedelje... a bolje tada da smo igrali... jesmo li Grobari ili šta? :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.948
Локација
Žrnov
Ništa mi se ne sviđa ova jurnjava sa njima... ja volim u derbiju čekalicu.. pusti to - lep derbi, a mi popijemo kokošku. Najviše volim ružan derbi u kome Partizan pobedi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top