Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.880
Reaction score
11.013
Да, два непрејебива утиска су ми били цигани који напуштају рупу пре краја и ,,онесвести се'' :buhaha
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.880
Reaction score
11.013
Наш играч оборио циганског црнца (јебем ли га ко су били актери), и овај лежи на трави, Леонардо скинуо свој дрес и хладио црнца, окупили се око њега играчи, ушла и медицинска екипа, баш незгодно излгедал, а стока са истока креће да пева онесвести се, онесвести се... :D
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Dao bi dva ektara obradive povrsine kad bi znao da li je Iliev bio svestan kakve je igrace dovodio ili ga je narodski receno usralo za sve pare :D
Dva puta sa njim smo igrali LS...aj nek bude i treci put na leto 2017-e ali kao direktor :šal
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.661
Локација
Beograd
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

16583293_462110160845741_458320839239008256_n.jpg



14591996_2151658641725333_1020342444069224448_n.jpg
Tambalamba ga retko daje, ali zvekne i njega nekad lopta u glavu pa uđe u gol... :D

:BB https://www.youtube.com/watch?v=7E2S4u5yWJw :BB
...
ne znam samo da l je tom prilikom bio faul kad se onaj golman obesio o njega? Eh, mogao je eventualno sudija da zaustavi akciju i da nam dune penal, jbg, al kako da prekine tradiciju nesviranja penala za Partizan...


Ahahahaha, Tavamba, brate, care, :respect retko ga daješ, al uvalio si ga baš kad treba! Crveno obuci nek sluti na radost...
https://www.youtube.com/watch?v=K1I31BLGsTI
...večeras/noćas je vreme za slavlje, jbg, neki će slavimo, a neki će se možda i isplaču...jbg pada kiša u Beogradu, al pala i zvezdana, pala jesenas, pala proletos, pa kud ćeš lepše?
https://www.youtube.com/watch?v=73HgpBPw-CM


Teraj dalje, BRAVO ŠAMPIONI!!! BRAVO Leo, Ubico, bravo svi!!!

:D: :ziveli :šal
TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!

:napred Partizan

 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Ala ce da grmi pred napad na LS "Bezi Klope stize Nikoliiic, Nikoliiiic, Nikoliiiic" :šal

Bez obzira sta bude na kraju sezone mi spavamo snom pravednika...

A grofovo "pleme snom mrtvijem spava"....
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Наш играч оборио циганског црнца (јебем ли га ко су били актери), и овај лежи на трави, Леонардо скинуо свој дрес и хладио црнца, окупили се око њега играчи, ушла и медицинска екипа, баш незгодно излгедал, а стока са истока креће да пева онесвести се, онесвести се... :D

:buhaha:buhaha:buhaha

Evo sad gledam snimak ide na Areni 3 ... mi srecni kao nije nas pokrao sudija... pa ovo je kriminal sta i kako je pandurcina sudila.
 

071

Grobar
Учлањен(а)
30.05.2007
Порука
273
Reaction score
15
Bruka od suđenja, baš gledam na Areni. Poslije naseg gola, gdje je kod faula morao karton, Djurdjevicu svira faul u napadu kada izlazi 1na 1.:buhaha
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Momci hvala vam za ovo divno vece,hvala sto ste ih zgazili,sto ste rupu zatvorili :respect
Sad ako cigane nije sramota,neka osvoje titulu...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ima li nekoga na ciganskom forumu da prekopira neki zanimljivi post odatle ? :)

Mogu samo da zamislim kako se osećaju ovako iskarani :)
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.831
Ali kakvu klosarsku muziku slusaju nasi to je jad i cemer...
Ko ih prati na insta zna.
Kad bi presli na bolju muziku bilo bi 1-6.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Cigani se oduvek osecaju...nekad vise nekad mnogo vise :D

Sudija je izvukao maksimum, nije vise od ovoga mogao da nam napakosti jer smo odigrali strasnu utakmicu. One situacije gde je mogao da nas rebne garantujem da nije ni video....da je video ne bi se dvoumio ni casa da nas osteti.

Moramo da zgazimo sve do kraja. Brine me kup jer ce nam oduzeti dosta energije...cigani moraju negde da kiksnu u to sam ubedjen 100%.

Imamo isti broj bodova, dve pobede i remi i cigani opet prvi na tabeli....prvenstvo Eritreje je bolje osmisljeno....eee al nemaju oni ovakve cigane...
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Kakav gospodin tawamba. Old school

Mogo je opušteno ovaj golman i još 3-4 igrača da se okešu na njega
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Svaka čast momcima na pobedi... Svaka čast Marku i stručnom štabu na postavci utakmice :respect

Što je bilo do nas učinjeno... Sad da vidimo ima li još neko obraza :confused

Mater mu jebem... Onomad kad Marku oteše titulu prvi put sudbina je htela da mi definitivno sve šanse izgubimo porazom u Kruševcu od Lalatovića... Možda je sad red da Rašović bude dželat i "otme" titulu od zla!

Ali ubeđen sam da će Ciganima za gostovanje u Kruševac biti delegiran onaj smrad-specijalac iz Ćuprije Ilić koji ih uvek vadi iz govana kad treba... Ako ga ne delegiraju njima, eto ga nama na JNA!

Nego... Kad smo kod Leonardovog remek dela od gola... Ovo je ne tako davno bio crveni karton... E sad ili su pravila igre promenjena, ili ih je "Grobari Čokot" na svoj način slobodno interpretirao?!

246toqr.jpg
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Da su cigani igrali na Vaskrs možda bi i vaskrsnuli, ovako popušili su grobarsku kitu!
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Tek bi onda Gazda palo tucanje,vidi se da imamo bolja jaja:D
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Kako lepo vece! Hvala Marku i igracima na tome. Sve ste vec rekli. Mislim da smo ih nadigrali da jednostavno nemaju nasta da se vade.

Ja sam nekako srecan ali ne potpuno. Imam malo zalosti sto ih nismo natrpali do kraja. Isti takav osecaj sam imao i posle 2:4 derbija...
Valjda cu doziveti tu petardu vise. Veceras je bila bas lepa prilika za tako nesto.
Nema veze, docice i to. SAMO GAZI PARTIZANE!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top