Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.629
Drugi gol je neregularan samo u glavama polupanih cigana....Tavamba je stojao u mestu golman nije mogao da ga mrdne i to je to. Budala ciganska...oce planinu da pomeri
 

Icecool

Početnik
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
104
Reaction score
166
Marko je doktor za romuljage. Jebe ih sa posebnom strascu. Ali za podjebavanje smrdljivog pedera kurcica sa onim "pobeda je cista kao suza" treba mu dici bistu na sred Juga.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Aaaaasaaaaa...
Ovo sam čekao celo prvenstvo !!!
Da im se na njihovom stadionu isprskamo u facu !!
Pa hajde sad opet nameštajte kako ste i do sada !!
Leo majstore,Leo doktore kakav slobodnjak,kakva bockalica,majstor !!
Ivice kapa dole !!
Tawamba grtalica !!
Aaaaaaaaaaa.....
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Dosta dobro smo otvorili utakmicu, ušli smo čvrsto, sa visokim presingom, bez straha. Imali smo i tu nesreću da ne uđe ona lopta Đurđevića, pa da moramo izokola tražiti prvi gol. Svaka čast Leonardu na golu, imao sam osjećaj da samo da bude oštra lopta i po golu, i ne može joj Manojlović ništa.

Dosta nepotrebnih kornera, prije svega Milenković nerezonskim izbacivanjima, smo im dali na početku. Sreća i čestitke sa dobro postavljenim blokovima u petercu i dobrim skokom, ali i sreća što nisu ni znali dobro centrirati.

Morali smo im uvaljati još jedan u 1. poluvremenu, bili su zreli za to.

Koliko je Miletić dečko loš u odbrani, em se loše postavlja, em mu se svako može prišuljati iza leđa. Mogli smo tako primiti još koji gol da nemamo koliko toliko dobre štopere i ispomoć Jevtovića i Evertona. Dobar potez Marka prvo prebacivanjem Evertona kao pomoć Miletiću, a onda i uvođenjem Radina, koji je stvarno iskidao sve po strani, sa fantastičnom brzinom i čvrstinom, i još i popišao se po Srniću.

Ostaje žal što im nismo zabili i taj 4. gol. Malo je i do Đurđevićeve sebičnosti, znam da je čovjek bio odsječen cijelu utakmicu, ali ne moraš onda te frustracije liječiti soliranjem, ma koliko god vodili.

Elem, ja da sam na mjestu uprave, premirao bih sve protivnike cigana sa po 100.000 € ako im uzmu bodove.

Jbt, ja sam veću tremu imao sad kad sam gledao preko TV-a, nego uživo u prethodnih par derbija. :D
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
695
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Sto je do nas, uradili smo. Sad navijamo za cigane protiv cuke u polufinalu Kupa, i da zakazemo novo druzenje u NS :)

Poenta cijele price je da Ivica radi ODLICAN posao, s obzirom na uslove. Pogotovo sto je covjek bio akontaciono pljuvan...

Tavamba kraljina ih raznosio, najjaca scena derbija kad gradi loptu, a Lukovic s ledja pokusava da je uzme, a ne moze da pridje :buhaha

Ali ipak, jedan je EVERTON. Kakav brat :respect Onaj klizeci start glavom :respect

Jebes sve, dajte mu dozivotni ugovor, kolko god da trazi...

Radin je dobro odigrao, mozda bi on trebalo da se upari s Evertonom na sredini. Da vidimo kako bi igrao ako dobije neki kontinuitet.

Je li istina da protiv nose ne mogu da igraju Leo, Everton i Jevtovic? To je problem jbg...

P.S. Je li ima negdje snimak prenosa sa TV Partizan. Cujem da je Iliev pravio show :)
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
Da ne zaboravimo u euforiji da su Mileticu slomili nogu najverovatnije, tako je delovalo na snimku.
sp-miletic-nova.jpg


I da ne zaboravimo Kljajica koji je izvuko maksimum u ovoj utakmici.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
E sada nešto malo mirnije glave. Od početka sam bio uvjeren u našu pobjedu, jer ovakav tim nismo odavno imali, nije tu neki ogroman kvalitet ali momci ginu, Marko ih je napržio samo tako da zaista liče na jedan pravi PARNI VALJAK.
Pad posle ciganskog gola očekivan, e to su momenti kada je trebalo praviti bakljadu :D :D :D
Braća brazilci u tim trenucima mogli uprskati sve dobro što smo uradili, ali sreća pa se "ohladiše" brzo (ne računa se zavrćanje ušiju po završetku meča :respect) i ponovo uspostaviše dominaciju na terenu.
Pogodak sa izmjenom Janković-Đuričković :respect:respect:respect
I ostaje šteta što na kraju opet par sebičnosti i umjesto da ih dodatno nakantamo moramo se zadovoljiti sa samo 1-3 :pfc:
Ćelavi prepotentni rasista zatvorio sve ono tamo, i nek budu šampioni ko im jebe mater. Ostaćemo kao svjedoci da pričamo o sezoni u kojoj smo ih pokidali ali zbog jednog nečovjeka nismo smjeli biti šampioni.

Tawamba brat pokidao :šal
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
to sto ti zivis u nekom svom svetu nema veze sa prognozama i nasim zeljama.

dzaba tupiti o tome sta bi sve mi ovde voleli ali realnost je sasvim drugacija, pogotovo sto politika odlucuje dosta toga a najmanje igraci na terenu.

krivo mi, izgubio si bodove na tip ligi :D

Jel se naso neko da casti Malera pivom, decko ima 11-2-0, sledeci derbi te ja finansiram bratino :ziveli

GAZI KURVO BRE!
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.386
Reaction score
3.209
Локација
Tamo gde su Grobari
Bravo momci, ljudine, heroji! Ja sam se nadao rezultatu 0:3. Bili su i više nego spremni za to, ali su naši posustali na početku drugog poluvremena. Iskreno, kod 1:1 sam pomislio da je to to i da ćemo primiti još jedan, ali ovaj rezultat je Zahl svaku pohvalu! Ne znam šta bih drugo rekao....HVALA VAM HEROJI!!!
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Пунимо по рупама, штројимо утовљене грокове, чупамо мусаве уши...


14591996_2151658641725333_1020342444069224448_n.jpg


Леандре каубој језди кроз ваше снове,
иди звездо у тај шаш намести се к'о што знаш..
.....................
Ој звездице мила хајде
да од тебе правим гајде....
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
I opet bih dao titulu za pobedu u derbiju sa dva odbranjena penala kao 2014.

Reko sam, sad nema nazad! :D Realno teško ćemo do titule, a realno me boli kurac. Samo vas molim ako ste u mogućnosti da pre svega Marku Nikoliću, a onda i igračima damo malo ljubavi za to što su najbolji, a ne daju im da budu prvaci.

Ne sećam se kad smo ih poslednji put roknuli u gostima? Šćepović-Vukić?

VREME JE CRNO BELI, AJMOOOOOO! JAČI SMO, BOLJI SMO, LEPŠI SMO!

Jače, bolje, brže :D
Ovde može tavambina kaubojska slika za ovo "lepši smo".


Evo vam ovde snimak odmah.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top