Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.174
Reaction score
2.384
Zena mi je matematicar, pa sam je zamolio da izracuna verovatnocu da golman nije saboter...
Elem, na tri utakmice lik prima dva gola nepotrebno izlecuci na 40 metara, prilikom drugog nije ni pokusao da odbrani lob, kasno ispucava vracene lopte, obecava da ce i dalje izletati, cigan je, slikao se sa Savijom i na ciganskim stolicama pokazujuci ciganski grb (Ostojic se samo slikao, dok je celavi uaput i svrsio), tuzan je na proslavi sa nasim navijacima. Matematicka verovatnoca da nije saboter je 2,4%.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Gomlan nije saboter već pevač! :D
Ozbiljno, da je saboter napravio bi penal pri ovom sjajnom izletanju na skoro ivicu šesnaesterca kada je uleteo u igrača Vozdovca i pokupio loptu pre šuta! To je bila bas zajebana situacija kod 1:1. Tu je pokazao muda! Iskreno, zaledio sam se kod te situacije, još kad sam čuo pištaljku pomislio sam da je svirao penal međjutim ispade faul nad Piromanom.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.818
Reaction score
29.841
Локација
Beograd
ДОБРОДОШЛИ ИСПРЕД СТАДИОНА ПАРТИЗАНА! :šal

Пресрећан сам што сам јуче био у прилици да доживим онако нешто...
Можете да нас кажњавате багро, али не можете да нам узмете душу и понос...

Колико је само лепо било испред нашег ЈНА, онај ко је оно правио и планирао, знао је шта ради...паркови, дрвеће, мирис борова, скулптуре, и усред све те лепоте ХРАМ ФУДБАЛА, око кога се окупљају Партизановци које та ,,ситница,, као што је забрана гледања утакмице на стадиону не може да спречи да утакмицу погледају - па...поред стадиона, ако ништа друго...
...по најзад лепом и безкишном времену у БГД-у, људи довели и дечицу, прострли им да прилегну и одремају ако малишанима и то затреба, дошли лудаци који не пропуштају ни једну утакмицу, дошли наши кошаркаши, и наравно - хиљаде Гробара и хулигана... :D
Ипак, наше Гробарске душе нису могле да буду лудо срећне, јер...јебига...неприродно је да нас неко не пушта у нашу другу кућу...

Почиње утакмица, почиње пренос...јеботе...како бре нисам унутра...? Могу ја да се дерем и споља, али не могу играчима да дајем оне битне фудбалске савете, који би им можда нешто користили...користили, не користили, али је бар мени тако лакше...а овако...
Наш голман киксира, примамо гол...зебња, стрепња... и још једно прво полувреме бачено ,,у ветар,, - уз наравно обавезујући поступак судије да нам не свира пенал, јебо га фудбалскипедерскисавезцрвенезевзде у дупе да га јебо!!!

Уф и ух. Налазим се на паузи са сином, одлазим на позицију одакле је он изабрао да гледа утакмицу...а то је неколико метара даље од места где падају флаше, пластичне, али пукне и по која стаклена...занимљиво...
Али много узбудљивије је то што Партизан креће да меље, Лео га меће ко на бразилској плажи, а испред ЈНА лудница и хаос, мени у свести да нас и бод ,,вади,, ако баш не стигнемо до сва три...добро је, ал ће видимо може ли још боље...

Одсвира тај судија ипак чак и пенал за нас, али нам заузврат избаци Остоју из тима за Ниш, а Марка послао на трибине, ето, бар да има нека публика и унутар ЈНА...а и да судији педерскифудбалскисавезцрвенезвезде на може да приговори да нас није колко-толко осакатио...

Дакле, дадосмо и други гол, и ја сам позитивно шизнуо и био луђи него кад сам на трибини, а могуће је и луђи него икад...момци после утакмице дођоше до нас, и цела ова утакмица, и све то после...ма то је било нешто НЕОПИСИВО, огроман излив РАДОСТИ и синергије СВИХ који су у Партизану...свих КОЈИ СМО ПАРТИЗАН!!!
Потпуно смо збрисали обезвредили и урнисали чињеницу да нам неко није дао да будемо унутра, ситница је то према љубави, радости, слављу, поштовању, поносу...

НЕОПИСИВО НЕОПИСИВО И НЕОПИСИВО сам срећан што сам могао да присуствујем свему томе и да се и ја лично ,,упишем,, у тај део историје НАШЕГ клуба - навијачка лудница иако заправо и ниси на утакмици...али... као и да јеси...можда и више него да јеси...а реалност...ма јебеш реалност, можемо ми да будемо и јачи од јебене реалности - јер оно јуче -

ЧИСТ ГРОБАРИЗАМ И РЕНЕСАНСА И ПАРТИЗАНШТИНА!!! :šal

https://www.youtube.com/watch?v=cf0tQXMjaKI
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Ko da gledam kako cigance brani penal u Nisu i donosi nam titulu.

A ovi svi sto pljuju sad tako su docekali Stojketa, Djurdjevica, Ostojica....

Mada da je gresio, gresio je, ali mnogo bitna stvar, ima srece nismo gubili bodove, a to je mnoigo bitno
Svaki kiks Kljajica su bili izgubljeni bodovi, to je mnogo gore.
 

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
Ljudi i Djuka je gan! Nemojte da smo garagani i tripujemo kako igraci vole klub kao mi. Profesionalci su (koliko toliko), kakva crna sabotiranja sta vam pada na pamet?? Stojektu sam zvizdao kad mu je ceo stadion aplaudirao, dugo mi je trebalo da mu i ja uputim aplauz.
Da se ja pitam, u Partizanu bi igrali samo dokazani Grobari, svaki igrac bi sve pesme morao da zna i svaki detalj istorije Partizana, bili bi sekta! Ali posto se ja ne pitam, dobro je i ovako, a sutra kad nam prodaju Evertona na leto, treba isti broj da nas se okupi ispred stadiona, a ne nas 200 kao kad su oterali Stanoja.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.178
Reaction score
750
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Ljudi, kakvi crni cigani, o cemu vi pisete? Da li bi iko od vas potpisao za cigane? Ne, nikad. Isto tako pravi ciganin nikad ne bi potpisao za nas. Ne sumnjam ja da je ovaj navijao za zvezdu, al najjace da ce sad da nas minira namjerno. Nije ni on lud, zna da bi sjutra neko mogao da ga izlomi kao tranju, kad bi ga provalili. Mislim, i ja npr. simpatisem CSKA, al da mi lokomotiva ili spartak daju dobre pare, vjerovatno bih potpisao i igrao maksimalno za njih. E tako razmislja vecina nasih fudbalera. U PG se pricalo i da je Joveta cigan, i da je kao mali igrao u zvezdinom dresu ispred zgrade. I kad je presao kod nas, ovi drugari iz Mladosti ga kao zajebavali. A decko je nas najbolji igrac u poslednjih 20 godina.

Glavno je da imamo i dalje +3. Bice mnogo zajebano poslednja 2 kola, suska da se svasta sprema. Mozda nije lose sto jeprotvi Vozdovca ovako ispalo, je ovakve tekme jacaju timski duh. Celice se momci, prolaze kroz sve i svasta. Sad su sve vidjeli i prezivjeli, nista ih ne moze iznenaditi :)

Je l se prenose kartoni iz prvenstva u finale Kupa?
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
A ovi svi sto pljuju sad tako su docekali Stojketa, Djurdjevica, Ostojica.

Da l' je realno da neko uporedjuje ovog i Stojkovica? Da je ovaj nesrecnik pod samo 5% pritiska, pod kojim je bio Stojke, verovatno bi u ludilu sutirao svaku loptu direktno u nas gol. O cemu mi pricamo!? Ostojic je, uz sve sumnje, pokazao da je zaista na prvom mestu izvanredan covek. Imao sam prilike da gledam i pripremne utakmice, i lik je uz Sasu Ilica i Vulicevica - bukvalno tata na terenu. Svim igracima. Tako igra, tako se ponasa, tako doprinosi, tako ga svi slusaju. Decko je ubedljivo najbolji fudbaler posle Leonarda, Djurdjevica i Evertona u timu. Bez ikakve dileme.

Niko ne zeli da ovog celavog udari auto ne daj Boze ili slicno, vec samo da smanji dozivljaj u kome se verovatno ove utakmice igraju za njega. Mi smo u ratu, i u takvim okolnostima, on mora da bude samo obican pion i da radi svoj deo posla kako najbolje ume. Ako je ovo sto je do sada radio - najbolje sto ume, onda je to drugo, ali ako i dalje pokusava da bude retardirani egzibicionista koji rusi ovu granitnu odbranu koju smo napravili, onda mu treba otvoriti onu celu od batina. Da se ja pitam, ja bih vratio povredjenog Kljajica na gol. I onako, ima dve ili tri intervencije po utakmici. Nek brani laktom ako treba, samo da ne gledamo ovo vise...

Mislim, mi pocinjemo utakmice sa dva gola minusa (ne svirani penali, navlacenje za protivnika, golovi iz auta i sl.), sad nam treba jos da pocinjemo sa tri gola, jer eto decko voli da se istice!?


Ljudi i Djuka je gan! Nemojte da smo garagani i tripujemo kako igraci vole klub kao mi.

Dobrodosao na Forum! Naravno da je gan, nema ga juce na proslavi, ne peva sa drugima (ili ja nisam mogao da vidim), ali to je sasvim prihvatljivo. Ne trebaju nam lazne emocije. Samo, on je svoj profesionalizam dokazao lomljenjem na svakoj utakmici. I ja nisam bio srecan kada je dosao, ali takav pristup, na granici samounistenja, to je za svako postovanje.

Ali posto se ja ne pitam, dobro je i ovako, a sutra kad nam prodaju Evertona na leto, treba isti broj da nas se okupi ispred stadiona, a ne nas 200 kao kad su oterali Stanoja.

Bilo nas je 1200. Za akciju koju nisu organizovali, "organizovani" navijaci, mislim da je bio veoma svetao trenutakt nase istorije.
 
Последња измена:

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
@Mrzim_sve

Djurdjevic je juce bio na proslavi, zajedno sa celom ekipom...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.788
Reaction score
55.691
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ljudi, kakvi crni cigani, o cemu vi pisete? Da li bi iko od vas potpisao za cigane? Ne, nikad. Isto tako pravi ciganin nikad ne bi potpisao za nas.

Mislim iskreno da bi dobar deo foruma koji makijavelisticki razmislja, potpisao za dobre pare kada bi stvarno doslo do te situacije, ali lako je napisati ne bih, kada niko nema ni priliku.
A sto se tice romuljaga u nasem dresu, povlacim se jer sam pretposavljam jedan od onih koji se mogu nabrojati na prste nindza kornjacine sake koji je s osmehom ispratio i Stojkovica i slicne mu po krvnim zrncima, a tako cu i sadasnje. Naravno cenim profesionalizam i radujem se svakom njihovom golu i odrani kod nas.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.174
Reaction score
2.384
Celavi ciganin da istampa majicu, pa da ga onda svrstavamo u istu recenicu sa Stojkovicem. Na stranu to sto mu je jedina zajednicka osobina sa Vladimirom to sto im se prezimena zavrsavaju na ic.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Da l' je realno da neko uporedjuje ovog i Stojkovica? Da je ovaj nesrecnik pod samo 5% pritiska, pod kojim je bio Stojke, verovatno bi u ludilu sutirao svaku loptu direktno u nas gol.

Ne uporedjujem ja kvalitete, vec te price cigan i sl.

Ne znam zasto ali meni ovaj celavi simpatican, valjda zato sto ima muda, ne boji se da uzme stvar u svoje ruke.

Kljajica bi ja oterao jos odavno iz Partizana da se pitam, jos kad je prvi gol primio iz peterca jer ne sme da krene sa gol linije, ne volim ziherase i one koji cuvaju sebe pre tima, ovaj mali iako metar i zilet u 90 minutu protiv Vojvodine posle kornera izlece na 7, 8 metara i hvata zivu loptu, to je bila zadnja opasnost za njih, srce je to, to su muda, a takvi uvek budu nagradjeni kad treba znaj to uvek.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Koje smo mi šupčine od ljudi i navijača!
U momentu kad smo se oprostili od titule, jer su cigani sve namestili, nekim čudom oni gube i mi uzimamo prvo mesto, na milimetar smo od titule koja je delovala nemoguće.
I sad ovde pogibija, ko je cigan, ko nije. A ljudi igraju za 100.000€, neki i za više, sa tendencijom da uzmu mnogo veće pare kad odu iz Partizana.

Fudbaleri nikad nisu bili navijači, neko se u životu opredeli da bude učesnik, a neko gledalac. Ok kad mu se namesti da igra za klub za koji je i navijao (simpatisao) kao dete, ali i to im je usputna stanica.
Jedini navijač (jer ima 40 godina) u Partizanu je Saša Ilić. Može mu se.
Pa koliko je naših velikih "grobara" među igračima posle jedne bolje sezone, molilo boga da se proda? Za njih je ovo posao, za nas je emocija.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
mrzim sve
I meni se juče učinilo da nije bio,tek na snimku kada sam stigao kući pošto je ćerka snimala video sam da je bio.Valjda mi je prvo za oči zapala ona ludačka Vuletova euforija:D
Mada meni nije ni verivati šta sam video,pošto sam već napisao da košarkaše nisam primetio na 3 metra.:D
 

rajko123

Početnik
Учлањен(а)
31.01.2014
Порука
39
Reaction score
45
Da obavestim da ce u Nisu suditi Srdjan Obradovic...
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Koje smo mi šupčine od ljudi i navijača!
U momentu kad smo se oprostili od titule, jer su cigani sve namestili, nekim čudom oni gube i mi uzimamo prvo mesto, na milimetar smo od titule koja je delovala nemoguće.
I sad ovde pogibija, ko je cigan, ko nije. A ljudi igraju za 100.000€, neki i za više, sa tendencijom da uzmu mnogo veće pare kad odu iz Partizana.

Fudbaleri nikad nisu bili navijači, neko se u životu opredeli da bude učesnik, a neko gledalac. Ok kad mu se namesti da igra za klub za koji je i navijao (simpatisao) kao dete, ali i to im je usputna stanica.
Jedini navijač (jer ima 40 godina) u Partizanu je Saša Ilić. Može mu se.
Pa koliko je naših velikih "grobara" među igračima posle jedne bolje sezone, molilo boga da se proda? Za njih je ovo posao, za nas je emocija.

Burazeru jesi ti svestan da Tvorzic i kompanija samo traze nacin da nas sabotiraju? Da nam uzmu titulu i da nas naprave budalama kao nikad u istoriji? Nama je na golu tempirana bomba, labilna osoba koja brani samo zato sto nema ko drugi i neko ko se verovatno nece zadrzati u Partizanu.
Ne verujem ja da Tvorzic nema u steku para da mu isplati narednih 10 godina tog ugovora koji ima kod nas, ako ce to Tvorzicu da sacuva fotelju i mogucnost da uzme 100000x vise u narednih nekoliko godina.
Ja razumem da vi branite malog, ali necu uopste da se tresem svaki put kad je prekid, korner, aut ili kada mu neko vrati loptu nazad, ama bre necu da se tresem zbog toga sto znam ko je i koga simpatise.

STo je neko vec rekao, daj ekonoma na gol, daj bilo koga za koga znam da ne postoji sansa da nas sabotira, ovaj mali je u poslednje 2 utakmice definitivno skrenuo paznju na sebe, u negativnom kontekstu
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Djurdjevic je juce bio na proslavi, zajedno sa celom ekipom...

Znam ja da je bio, tj. video sam ga uzivo, samo ga nisam video u ludilo izdanju poput Marka Jevtovica, Kosovica, Vulicevica, Leonarda i na kraju Tawambe :D Jbg. ja kao i Stojance gledam i te detalje, meni je cista emocija bitna u takvim momentima. Kada je rec o terenu, nemam nista protiv da najcrnji ciganin (rasizma bez) doprinosi uspehu Partizana. Uostalom, nas Klub nosi sa sobom jednu specificnu magiju, jedan neponovljivi duh koji ima snagu da ispravlja, da koriguje, da izvede na pravi put.

Koje smo mi šupčine od ljudi i navijača!

Jedini navijač (jer ima 40 godina) u Partizanu je Saša Ilić. Može mu se.
Pa koliko je naših velikih "grobara" među igračima posle jedne bolje sezone, molilo boga da se proda? Za njih je ovo posao, za nas je emocija.

Prvo, ne znam zasto pises sa zamenicom mnozine? Ja takvu kvalifikaciju ne prihvatam. Ako tebi pristaje, slobodno... Drugo, to da je Sasa Ilic jedini navijac je teska glupost. I to da li su navijaci, veci ili manji nema nikakve veze sa time da li zele da se prodaju, zaradjuju vise ili ne. Paralele koje si izveo su na nivou deteta.

Vecina igraca igra za ovaj klub sa emocijom, jer oseca sta ovaj klub, sta ovaj grb i cela nasa istorija nosi sa sobom. Da li ce igrati jednu ili pet utakmica, ili pak 15 celih sezona je potpuno nebitno. Da li Leonardo ima neku posebnu emociju prema nasem klubu? Ja iskreno verujem da ima, ali to ga nece spreciti da zapali vec u Junu za duplo vece pare, da lezi u kancelariji kod Vazure na podu kao Dijara za bolji ugovor.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.818
Reaction score
29.841
Локација
Beograd
Verovali ili ne, sinoć sam posle naše fešte otišao čak i u ,,rupu,, u želji da im, ako mogu, nekako, svojim prisustvom, nešto izmalerišem, ali...eto, nije se dalo...
Bar sam ,,skenirao,, našeg arhirivala, ako ništa drugo...treba što bolje upoznati neprijatelja, iako se čini da već sve znamo...ali, otom potom...

Nego...bio sam vrlo začudjen, iznenadjen, a sad već pomalo i uvredjen
https://www.youtube.com/watch?v=58cru-tKgqc
kad sam sinoć konačno došao kući i bacio se na iščitavanje komentara na Forumu...
Ljudi, bre, umesto NANADJEBIVE LUDNICE ispred JNA za vreme i posle utakmice, vama glavna tema golmanov kiks???!!!
Dobro, možda većina ,,komentatora,, nije bila uživo ispred JNA, pa zato tako, ali...bre...

Jbt, kikseva je bilo i biće, i igračkih i trenerskih i golmanskih (pozdravio vas prvi golman i dokazani Grobar Radiša i njegove odbrane protiv Šamroka!), imalo bi tu svašta da se kaže i o ostalim igračima, a ne samo o Piromanu i o tome šta ne/rade tokom sezone, pa i juče...

ALI NIJE SAD NI VREME NI MESTO NI PRILIKA ZA TO!!!

Ovo sad je biti il ne biti!!! U ovih nekoliko dana treba finalizovati SVE ono za šta ovi momci KRVARE na terenu mesecima!!!
Jebiga, trener nek stavi golmana koga smatra da treba, ako nas je Kraljević Marko iz kanala doveo nadomak trofeja, neka ga, nek radi i ove tri utakmice kako misli da treba...
Od igrača i golmana ima to što ima, tako da - teraj dalje...


Rekoh da sam ,,skenirao,, arhirivala, oni se sinoć nisu pošteno ni oznojili, ne znam ja šta nam se sprema u Nišu, niti kako će oni odigrati to što imaju da odigraju, ali ZNAM da moramo samo POZITIVNO i NA SVAKI NAČIN da budemo UZ PARTIZAN!!! SVI!!!

BEZREZERVNO, ODMAH, SVAKOG SEKUNDA, SVE DO KRAJA!!!

Momci na terenu i Marko daju svoj maksimum, ja lično radim šta mogu, juče sam mogao da budem pored JNA, a organizujem se nekako i za poslednje dve utakmice sezone, ali u Niš niti mogu, niti mogu da gledam tu utakmicu do kraja na TV - a odlučujuća je...
Ne pitajete me kakav je to posao, kad ne možeš da na njemu uključiš TV, ili neki drugi medij/um, ali...tako je...kako je...

ALI zato, kao što je neko već pisao, jbg, SVAKO od nas nek uradi šta može, ko može na utakmicu, nek OBAVEZNO dođe, a ko ne može, bar nek gleda na TV, prati na radiju, na naplatnoj rampi, poslu, ili bilo gde drugde bude bar u mislima uz Partizan...

Svaki čovek, svaka POZITIVNA misao nam je SADA potrebna!!!
Budite uz NAŠ PARTIZAN, kakvi god da su ovi momci, kako god da bilo ko od njih odigra, samo malo, tako malo je do kraja sezone, tako malo je do naših ciljeva, ali nije još gotovo...

Ajmo momci, stisnite se, još samo malo...ozbiljnost, pozitiva, maksimalna koncentracija, čeličnu volju znam da imate...
Samo još malo...

Ali, idemo utakmicu po utakmicu...
Rešite taj Niš kako treba, pa će onda sve biti lakše...

:šal
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Da obavestim da ce u Nisu suditi Srdjan Obradovic...

Ako je ovo tačno, a treba Inžinjer da potvrdi, idu na sve ili ništa da mi kao navijači napravimo neko sranje da ga neko skenja, da bi nam oduzeli bodove.

Majku vam cigansku jebem.

GROBARI PAMET U GLAVU blizu smo cilja. Nedajmo pasijim sinovina da nam oduzmu ono što smo mi mukom na POŠTENI način stekli.
Provocirati ce nas pseto cigansko, samo ostanimo mirni....
:napred Partizan
 
Последња измена:

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Dokle god igraju maksimalno profesionalno i ginu za dres nije me briga sto (su) podrzavaju komsinicu.

Necu spominjati ime, mada neka stara garda iz BG zna da je jedan od trenera u kog se kunemo kao klinac bio teski cigan.

Ako Sale ne bude igrao sledecu sezonu, Vuletu dati kapitensku a Evertona ili Ostojica postaviti kao zamenika kapitena.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Jedino sto se Stevanovicu moze zameriti je sto ima ocajnu procenu lopte prilikom istrcavanja. Dakle, on je protiv Vojvodine u kupu, sa svojih metar i pedeset, kupio lopte iz kornera i stvarno je imao par dobrih intervencija. Lepo sam dao predlog ako neko iz strucnog staba cita forum, da se sa njime samo vezbaju ta njegova istrcavanja, pa da svaki put kad decko istrci, neko od trenera ga istuce motkom po nogama, dok mu ne udje u glavu da stoji na jebenom golu :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top