Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Kad je muka gde si Djuka !? Kad jebete Djuku ne zovete :buhaha

SVI U NIIIIIS !!! :pfc:
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Član Rajko123 je klasični ciganski provokator(dođi na proslavu na JNA),prvi upis pa još zna i ko nam sudi u Nišu.Postavljanje Obradovića bi značilo gašenje srpskog fudbala.Valjda uticaj našeg kluba nije kao uticaj vazdušnog pritiska i ultravioletnog zračenja.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Da obavestim da ce u Nisu suditi Srdjan Obradovic...

Obizrom na pravila Foruma, kao i cinjenicu da ti je ovo prvi post posle tri godina, imas rok da u narednih dva sata napises i izvor ove vesti ili ces biti banovan.

Do tada, molim clanove da ne komentarisu ovo i da se uzdrzimo od prebrojavanja krvnih zrnaca. Sva energija treba da se usmeri da sto vise ljudi dodje u Nis.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Aj' sad malo, da prebrojimo krvna zrnca i da se popičkamo lepo, jer nam je grozno, ne odlučujemo sami o svojoj sudbini, već to rade romuljage.
 

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
Ljudi, ako Obradovic sudi u Nishu, pristao bih da se ne pojavimo na terenu uopste! Jel gledao neko od vas onaj snimak omladinaca jagodina-napredak, sa obradovicem u glavnoj ulozi? Taj je sudio egipcanima protiv madjara i delta city-a, taj je bio na gol aut liniji kad je lopta metar u autu?
Mislim da imamo pravo da trazimo izuzece! On je lud bre!! Toliko je lud da me ne bi cudilo da izmisli dva penala za nas kako bi tvorza "bio u pravu". Ne zelim ni takvu titulu! Uzas! Obradovic je nesto kao sama sustina zla u fudbalu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Moze i kurcic da sudi, a pomocnici da mu budu tvorzic, pudlica i mrakic ali dzabee nista ne moze da im pomogne ovaj valjak melje, nema kocnicu i ko god da stane ispred njega bice asfaltiran !! SVI U NIIIIS !!!
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
sutra ce da se zna ko sudi.
obradovic sigurno nece i nema potrebe da se trose reci vise na tu cigansturu
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Nijedno od ove šestoro gamadi NE SME da sudi nijednu jedinu našu utakmicu do kraja sezone!!!

18446598_10154631548021647_7282605281943811944_n.jpg



Po našim saznanjima cigani svim silama guraju da Nikolić sudi u Nišu.

To moramo da sprečimo kako znamo i umemo.

Samo Mažić dolazi u obzir za Niš. Sve ostalo je jasno pokazivanje namere za najbrutalnijim otimanjem titule Partizanu.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Stvarno kanalisete energiju u pogresnom pravcu. Sad samo treba da nas zanima kako da sto masovnije odemo u Nis, i omogucimo nasim igracima da se osecaju kao kod kuce, na JNA. Zajebite sad i Stevanovica, i cigane provokatore... Znaci, Partizan i samo Partizan...
Ovih dana je stvarno vladalo nevidjeno jedinstvo medju grobarima, kako dugo, barem ja, nisam video. Tako i treba da ostane da bih nasim momcima olaksali preostale tri utakmice. Pricajte malo kako je bilo juce ispred stadiona. Kakva je euforija nastala kad smo izjednacili. Ja sam, recimo, skocio mom drugaru na glavu. Jebiga, poneo me trenutak, dugo nisam osetio takvu srecu. Pa sutka posle drugog gola. Neko me je tom prilikom udario laktom u vilicu, al' ko ga jebe, titula je crno-belaaa. Ajmo grobari, svi k'o jedan. Nis je nas!
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Ja sam pola stana polomio kad je ovaj majmun istrcao...drao sam se ko lud :"GDE CES MAJK TI CELAVU JEBEM...GDE SI POSO JEBEM TI MATER ...ITD."Lepo je na sajtu napisano ko prezivi ovu sezonu...verujte mi,ja ziv nisam...brojim dane,sate...a juce sam jedva pretek`o...Dal ovi nasi mogu da uticu da ova budala ne istrcava!?Sad ovaj mucenik i da nije ciganin bice pod velikim pritiskom za ove dve utakmice,al ne zalim njega,zao mi je nas...bice valjda dobro braco!!!
 

rajko123

Početnik
Учлањен(а)
31.01.2014
Порука
39
Reaction score
45
Obizrom na pravila Foruma, kao i cinjenicu da ti je ovo prvi post posle tri godina, imas rok da u narednih dva sata napises i izvor ove vesti ili ces biti banovan.
Pratim forum vec godinama, ali ova specificna situacija...Jeste mi prvi post posle tri godine, a pod ovakvim nabojem emocija priznajem pogresio sam. Na forumu Radnickog kopirana je stranica FSSa na kojoj je (kasnije shvatam) namerno dopisano ime S.Obradovica i pomocnog sudije Grujica za mec sredu kao i da je odredjeno vreme 19;00h...
Ako su pravila takva nema problema banujte me... Napred Partizan!!!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ne vidim šta nas uopšte tangira ko nam sudi kad nikad normalno sudjenje nismo ni imali...
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Baš vala.
Ključno za Niš je gol u prvih 15tak minuta,da bi izbegli bilo kakve dubinske lopte,samim tim i rizik da ovaj mali istrči,drugi gol će dići sam po sebi iz neke kontrice.Ali da se ne lažemo,biće vraški teško.
Jebem ti prste,nemogu više da ispravljam,ko razume,razume:D
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Sudija kog poznajem kaže za ovog Nikolića da je partizanovac :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top