Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Piše u smeću od novina Srpskom telegrafu.

Jaka stvar, ako i njima i nama oduzmu po 6 bodova. Ko da neko od preostalih klubova može da dođe u situaciju da se bori za titulu.

Ja ne pamtim prvenstvo, da je razlika između prvog i trećeg bila ispod 20 bodova.

I sa ovom podelom bodova je razlika između prvog i trećeg 12 bodova.
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Ako...samo...

Cigani bi trebali da počnu sa -666...mi sa nekim minusom, a ima tu još po koji klub...

Vazelin Vazuru ako može iz kluba moliću lepo, za doktora...završiće kao frizer nam sa nanogicom, jaka stvar...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.117
Локација
Žrnov
Uuu, pa to je SJAJ-NO! Ispade Kokeze veliki Grobar čim hoće takav kancer kao što je Gmazura da odstrani iz PArtizana :buhaha:

Nadam se da neće odustati... može još koje ime da doda na taj spisak :buhaha
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.727
Vazuru nosite ali Terzu nemoj neko da je pipno...nemojte da ga sklanjate makar do septembra :buhaha
Ocekujem da narednu sezonu izdominiramo tako da kad bi se samo nama oduzelo 6 bodova opet bi imali 6 vise od cigana. Ovo vracanje starog formata JSL se desilo u pravi cas jer ono nepotrebno gomilanje utakmica je moglo ponovo da nam napravi velik problem u situaciji kad mi igramo na 3 fronta, a cigani na jedan ili dva (a taj drugi je kup)...
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
^
mi sledeće godine i sa 20 igrača da nam igraju na terenu nećemo osvojiti titulu. Čemu se nadate?

Zna se gde su granice ciganske smrdije i tolerancije!
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.916
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ostaje plejof i sledece sezone, samo nema deljenja bodova.

To ekipi koja igra Evropu predstavlja problem ako nema dobru fizicku spremu, jer cigani ce opet imati 33 pobede.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
koja je svrha plejofa ako se ne dele bodovi? neka odma naprave 3 kruga i igramo 45 utakmica... :D
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
^
mi sledeće godine i sa 20 igrača da nam igraju na terenu nećemo osvojiti titulu. Čemu se nadate?

Zna se gde su granice ciganske smrdije i tolerancije!

Je l ovo sarkazam?

Mislim da je ova sezona pokazala da Partizan moze protiv sistemske kradje i otimanja. Sledece sezone prestizemo ciganiju po broju titula
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.916
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ma uopsteno ovaj sistem je sranje, ovo deljenje bodova je napravljeno da bi nase ekipe sa dusom u nosu mogle da kalkulisu domacu ligu i pokusaju da prave rezultat u Evropi.

Dzaba i plejof kad ciganija ne igra prijateljske sa samo 2 ekipe pored nas. Oni su ove sezone samo 3 poraza imali, od toga dva od nas. Nakon svega toga oni imaju obraza da kazu da mi namestamo.

Idealan sistem bi bio 10 ekipa u ligi i cetiri puta svako sa svakim. Zatim, da bi se mogla posvetiti paznja Evropi, nakon polusezone, tj 18 utakmica delenje bodova.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nema od ovoga ništa, a i da bude, svejedno niko drugo osim beogradskog dvojca neće biti prvi.

U slučaju i da se desi, Partizan mora da uključi UEFA u ceo proces, pošalje sve snimke sudijskih grešaka na našim utakmicama, protiv i za nas, pa neka oni odluče šta se tu dešava u FSS.

Zatim tražiti da nam sude strane sudije, jer od ovih ciganskih ništa bolje ni sledeće sezone ne možemo da očekujemo.

Što se suspenzija tiče, i to je glupost. Pa zar Grof nije dobio suspenziju, i nije odradio. Zar Terzan nije dobio suspenziju, i nije odradio...

Što se prvenstva tiče, od sledeće sezone na snazi je stari sistem. Dakle, nema deljenja bodova. Cigani su uvideli da od toga nema leba, ali sve mi se čini da su se opet zajebali, jer će Partizan biti kudikamo ispred njih na kraju... a zato su i uveli to deljenje bodova... da bi imali šansu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.727
Ostaje plejof i sledece sezone, samo nema deljenja bodova.

To ekipi koja igra Evropu predstavlja problem ako nema dobru fizicku spremu, jer cigani ce opet imati 33 pobede.
Naredne sezone igramo 30 utakmica...stari sistem se vraca. Pokidacemo ih...naredne sezone ih prestizemo po broju titula, tako da ocekujem da pocnu da prisvajaju neke titule odavno ugasene FK Jugoslavije..osetili da su gotovi...
edit: pretece me gazda
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Je l ovo sarkazam?

Mislim da je ova sezona pokazala da Partizan moze protiv sistemske kradje i otimanja. Sledece sezone prestizemo ciganiju po broju titula

Nije ništa pokazala...pokazala je da može da postoji rupa u njihovom sistemu i nepažnja namerna ili ne (to ćemo tek videti u narednom periodu). Šta je ono danas pizda gospodar car univerzuma rekao - you can trick me once...

Kao što sam pretprošle rekao kad smo osvojili, mogu da dam sve da dok je ova budalamenta na vlasti, tušta i tma okorelog ciganskog dna na vlasti i u službama da mi nećemo ih preteći u titulama. Niko me ne može tvrditi da su cigani prošle godine bili bolji od nas ali ta "jesentraži, i naći ćeš u sebi truo hrast".

Da parafraziram idiota "našeg" sa šipke na jugu protiv Steaue (imali isti broj titula u tom trenutku), ajde da ih dobijemo, pa da u prvenstvu izjednačimo se sa ciganima.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Pa evo, već Anđus laje o Šajberu, a Tarzan preko žlezdinog sajta o kvalifikacionoj tituli. Ako počnu da je broje po medijima, imamo šanse sledeće sezone. Ako ne, onda ko i ove. Bez šansi do novog pehara.

EDIT: Ne mislim da će iko ikad to zvanićno priznati i preinačiti, nego eto jednostavno za internu upotrebu među dilejama sever, njima je to jedino i bitno, tako i toyota kup mogu da računaju kao svepravoslavno prvenstvo, oni su davno zreli za hospitalizaciju.
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Kokeza ne diraj Terzu ako boga znas, taj nam znaci vise nego tri Djurdjevica i cetiri Leonarda.
Da je srece da ga cigani ne promene na izborima da jos malo pusti pipke, kakve lik kombinacije pravi ukanalice ih za narednih 10 godina.

Sportski sektor i osecaj za pojacanja mu je taman onakav kakav nama odgovara, a saopstenja toliko zanimljiva da mogu da ih citam svaki dan, kazu valja se nasmejati dobro je za zdravlje.

Mi cemo nekako preziveti nedostatak Vazure, njega mozete kazniti...

Minus sest bodova su toliko znacajni u nasoj ligi, evo ne znam sta cemo sad. Eto sanse za cuveni Real sa Nisave i novosadsku staru damu....
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.939
Локација
Подгорица
Mislim da ide plej of samo podjele bodova sledece sezone. Ako se vrati stari sistem 30 utakmica sezona kasnije pocinje liga. Nama odgovara pogotovo sada kada je LS da pocnemo ranije da bi mogli fizicki parirati. A i generalno malo je 30 utakmica, cim je vise utakmica imamo i vise sanse za titulu. Ove sezone bi osvojili titulu i da nije bilo podjele.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
BRAVO ZA TITULU HVALA OD SRCA !
:respect:respect:respect


usredsrediti se na kup, MAKSIMALNO, ohrabruju izjave koje sam cuo i od marka i od igraca i ako se slavi titulu spominju svi kup, to je dobro... al moramo maksimalno naostrenu uci u taj duel, musavi ce pokusati sve ali bas sve pogotovo jer se igra na nasem stadionu oni nemaju sta da izgube a mogu mnogo da dobiju i koliko toliko izvuku sezonu... mare psihicki spremi ekipu i u meso bez opustanje tih 90min zaboravite na titulu i uzmite kup

leo i djuka moraju da ostanu u kvalif. po svaku cenu
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Naredne sezone igramo 30 utakmica...stari sistem se vraca. Pokidacemo ih...naredne sezone ih prestizemo po broju titula, tako da ocekujem da pocnu da prisvajaju neke titule odavno ugasene FK Jugoslavije..osetili da su gotovi...
edit: pretece me gazda

Ostaje ovaj sistem, samo nema podele bodova.
Ali ispadaju 4 tima iduće godine, tako da će 2018/19 biti 14 timova i play off.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top