Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

mkeric1

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2007
Порука
19
Reaction score
2
Mala digresija...

Bilo mi zanimljivo pre par kola da čitam ovde kako je Tanja Bošković reagovala na bliski susret sa Partizanovim navijačima u troli...
...a večeras sam imao priliku da je pitam kako je to izgledalo iz njenog ugla...
Znala je da nas tog dana ne puštaju na stadion, pa je imala razumevanja za svu tu buku, jer ona je to shvatila kao neki vid protesta...ali, nisu joj se dopale pojedine (to jest vulgarne) reči koje se tom prilikom koriste...skinula je naočare i upitala (kako sama kaže) par momaka pristojnog, produhovljenog izgleda: zašto nepristojne reči?!
Oni su rekli nešto u stilu, pa, mi...
A ona opet, zašto nepristojne reči?
Da bi neki navijač rekao stop i promenio temu, odnosno, svi su otpevali ,,Igrajmo taj tango smrti,, - a Tanja je bila začuđena kako oni to znaju da otpevaju onako odjednom, ,,na keca,,...
Ja joj rekoh večeras da se to doduše pevalo i ranije, ali da nam je to u poslednje vreme nekako omiljena pesma koju je, na proslavi titule pevao ceo stadion, pa da se onda isto moglo čuti još koji put u našoj proslavi po centru Beograda, pa i na samim Terazijama...

https://www.youtube.com/watch?v=xJ_6pPQY1hY

Eto tako...ali bih ja (ne zamerite mi), kad sam već pomenuo jednu veoma poznatu glumicu još nešto na sličnu temu...

U poslednjem Kusturicinom filmu (sa Monikom Beluči i Slobodom Mićalović) u jednoj sceni Sloboda peva Partizanovu himnu...ono, dobro nam poznato, Dok Partizan bitke bije, hej, hej, hej...
E pa, i sa Slobodom sam, pre par meseci (ili kad li već beše?) imao priliku da razmenim koju reč oko toga otkud baš taj detalj u filmu...i ona mi reče da su na snimanju tražili od nje, ajd sad neku navijačku pesmu, nešto zvezda, itd...a ona im reče može, ali samo o Partizanu...
Dakle, pretpostavljam da Sloboda Boba Mićalović zbog svog posla i obaveza koje ima, nije neki navijački fanatik, ali da ipak navija za Partizan a ne za zvezdu, e, to je činjenica...

https://www.youtube.com/watch?v=YglbwCI3L_g

Dobro.
Sve ovo što napisah je bilo malo u duhu i zbog opšte grobarizacije, romantizma, humanizma, renesanse, i slavlja naše osvojene titule, a od sledećeg posta bavim se ozbiljnim poslom koji nam tek sledi - da osvojimo i kup...
Nadam se da su se naši igrači i trener još mnogo pre od nas, navijača, uozbiljili i zaboravili na slavlje te da misle samo na posao...to nam je svima neophodno...

:napred Partizan
svak ti cast oldican post
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.800
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
Ajde da kazem koju o kupu. Izuzetno je bitno da se pobedi u subotu, da se uzme dupla kruna, jer su poceli da laprdaju u zadnje vreme mnogo, pa bi u slucaju da osvoje kao dokazali te gluposti. Iskreno me nesto i ne pogadja sta pricaju, ali prva i najbitnija stvar je pobednicki mentalitet, to znaci da iako se igra prijateljska da se mora pobediti i maksimalno boriti, a druga stvar je trofej, treca da je derbi... Ima dosta motiva da se uzme ovo u subotu. Verujem da su igraci iscrpljeni i fizicki i mentalno posle cele sezone, ali je bitno suzbiti redove . Imam potpuno poverenje sto se toga tice u Mareta.

Sto se tice njihove igre, dosao im je novi trener, promenio je par stvari u njihovoj igri. Prvo dosta uigravaju prekide, veznjaci im se vise krecu, traze fluidniju igru, i ne napadaju samo preko bokova kao kod prethodnog trenera. Malo su promenili koncept da im krila vise nisu zakucana za aut liniju i da odatle napadaju, vec se vise krecu, napdaju prostor izmedju stopera i beka.
Sigurno je da ce opteretiti nasu levu stranu zbog neigranja Miletica, i zato sto nam levo krilo igra ili Leonardo ili Neca koji nisu 100 posto fokusirani na def zadatke. Zato cenim da ce nas napasti sa Plavsicem i Petkovicem kao dvojicom ofanzivnih na njihovoj desnoj nasoj levoj strani. Najveca opasnost nam preti od malog Plavsica, nije los igrac za nase uslove, nisko teziste, brz prvi korak , solidan dribling.
Sto se tice njihovih mana, najveca mana im je odbrana, totalno panicna, neuigrana, spora, plus im bekove izlaze visoko i ostavljaju dosta prostora. Takodje mnogo smo ozbiljniji od njih u prekidima, i to moramo eksploatisati kao sto smo i na svakom derbiju ove sezone radili. Takodje Kanga im je kao najbolji igrac individualno, ali je u glavi prsotina teska, pa ume on da posalje neki pas ili da sutne iz daljine,ali im nanosi mnogo stete jer je sebican, pravi non-stop jedan dva kontakata vise s loptom, u odbrani nezainteresovan. Cenim da ce ovako izaci u kupu:

Kahriman
Petkovic - Le Talek - Lukovic - Andjelkovic
Donald - Ristic (Poletanovic)
Plavsic - Kanga - Srnic (Ristic)
Boace

-Golman im je totalno nesiguran i sklon kiksevima
-Stoperski par je potencijalni krater i to moramo iskoristiti, veoma spori obojica, Lukovic je i fizicki dosta slab, pritom salje dosta rizicne pasove (nesiguran na lopti) i ima losu anticipaciju, Le talek takodje ima losu anticipaciju ali je za nijansu sigurniji na lopti i fizicki jaci od Lukovica, sve u svemu uz mesto golmana najgore pozicije u timu
-Petkovic ume nesto u napadu, dribla, proigrava, ali u odbrani nije na nivou da zaustavi Lea, pritom ostavlja mnogo prostora pozadi kad se ubacuje
-Andjelkovic im je najspremniji igrac iako ima 35+ godina, ali malo ume s loptom
-Donald je siguran u kontroli lopte, ima i solidan pas, sve u svemu solidan igrac za nasu ligu, medjutim dosta je trom, ne agresiavan, pasivan u odbrani
-Ristic im je jedan od najbolje tehnicki doteranih igraca, medjutim nema smirenost da igra na visokom nivou veznjaka, ume da gubi lopte na sredini terena i da nam ostavi dosta prostora za kontru
-Plavsic im je najopasniji igrac
-Kangra mina od igraca, ima neki individualni kvalitet,ali mnogo vise smo imali koristi od njega u proslim derbijima jer je carinio previse loptu
-Srnic fizicki spreman jako malo s loptom ume
-Boace nije los igrac za nasu ligu, ume da zagradi loptu i da je prosledi, kretnje u sesnaestercu mu nisu lose

Ovo je neka moja analiza njihovog tima, cisto da malo popricamo o samom fudbalu.

Prvo sto treba reci je da smo kvalitetniji, dosta uigraniji, na mnogo vecem nivou nam je samopouzdanje, prekidi su nam kvalitetniji, i imamo boljeg trenera. Medjutim derbi je derbi, oni se mogu utesiti sa ovim kupom mi mozemo posle duzeg vemena uzeti duplu krunu. Sve u svemu derbi se igra na muda i na smirenost i fokusiranost. Nece pobediti lepota, vec ko bude jaci u duelu, ko osvaja nicije lopte, ko bude bolji u prekidim ( mi :šal ) ko mminimizira katastrofalne greske.
Siguran sam u pobedu, verujem Maretu, svi su fokusirani na utakmicu i izaci ce maksimalno naostreni. :napred Partizan :partizan_fan:
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.725
4-4-2, visok presing, usmeriti napadacke akcije kroz sredinu i opteretiti njihov pogubljeni stoperski tandem pasovima iza njihovih ledja gde ce kao munja da istrce Djurdjevic ili Leonardo, 2:0 do 15 minuta, posle smanjimo gas, cekamo ih na kontru, roknemo im jos 3 do kraja i dovidjenja cigani.....prosto....
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
Ne verujem da cemo izaci bas visoko sa odbranom jer ni nasa odbrana nije brza. Pucaju od samopouzdanja i imaju mnogo smirenosti, za sta je zasluzan ceo tim, ali cenim da se necemo zaletati, bas zbog toga sto i oni mogu da salju pasove iza ledja odbrane.
Ne znam samo dal ce Mare izaci 4-4-2 sa Leonardom u spicu a Neca levo ili Leo levo a Tawamba u spicu.
Igracemo cekalicu vrvtno, imamo mnogo sposobnije igrace da ni iz cega stvore sansu ili daju gol, pri tom smo mnogo ozbiljniji u prekidima od njih
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
18446598_10154631548021647_7282605281943811944_n.jpg


Ovih šest od gore ne sme da kroči na travu hrama u subotu!!!

Šuška se da Mazic neće suditi kup, da se čuva za Kardif. To je i logicno nekako. Ali, to je i opasno za nas. Ne želimo ni za kup nijednog od ovih 6 ciganskih govana i jahača apokalipse!!! Ne damo im ni kup da otmu lopovlukom, kao što ni titulu nismo dali!
 

antoneello

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
283
Reaction score
16
citam da nas dosta kaze nije bitan kup i tako neke komb.....kako nije,pa govna bre ne treba pustiti ni ma pesackom,nego gas.....moramo govna samleti na sve moguce nacine u subotu,jaci smo kako kod okrenemo,sto je i zajebano,mi ostvarili cilj,oni se vade....siguran sam da ce celavi da ih naprzi kao uli uvek....samo u meso.
 

GandraSu

Grobar
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
311
Reaction score
2
Kup ne bi bio važan u nekim drugim okolnostima ali ovaj je ne važan nego PREvažan. Slamka spasa bi bio za grogirane cigane da dokazuju neku kao regularnost. Zato ih treba pobediti i gurnuti na ivicu ambisa.Biće zanimljivo koga će odrediti za sudije.Realno Partizan osvaja i kup,makar na penale.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
18446598_10154631548021647_7282605281943811944_n.jpg


Ovih šest od gore ne sme da kroči na travu hrama u subotu!!!

Šuška se da Mazic neće suditi kup, da se čuva za Kardif. To je i logicno nekako. Ali, to je i opasno za nas. Ne želimo ni za kup nijednog od ovih 6 ciganskih govana i jahača apokalipse!!! Ne damo im ni kup da otmu lopovlukom, kao što ni titulu nismo dali!

PAZNJA!!! Guraju Glodjovica da sudi!!! Pa ako je neko zaslužio večni ban iz Humske, onda on! Taj se klubu našem zamerio već sad za narednih 10 godina !! Džibe od našeg stadiona, pandurčino!
 

GandraSu

Grobar
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
311
Reaction score
2
Dobro kažeš za penale ,da mi to ipak odradimo u 90 min.Zato bi mogao sudija da uđe u istoriju i dosudi za nas penal posle 20+god.Kakav bi to dan posle bio!?Atentat na kokezu? :ziveli
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Ja sam ubedjen da u subotu slavimo duplu krunu. Jednostavno, imamo boljeg trenera, imamo bolji tim, a i igra se na JNA. Najvise me brine to sudjenje. Trebamo da vrsimo pritisak kao i prethodnih mesec dana, da govnima ne padne na pamet da nas pokradu. Nadam se da ce 70% stadiona biti nase. Jel zna neko sta je sa Evertonom?
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.931
Reaction score
26.787
Pa u nedelju je usao u drugom poluvremenu. Mislim da je i tada bio spreman, ali da ga je Marko cuvao za kup. Sto se tice izmena ciganske igre od dolaska djurovskog, svakako da je ima, nije ni on bas mutav, ali siguran sam da Marko to skenira kako treba, i da on zna kako treba da postavi ekipu i odigra protiv njih. A sto se tice motivacije, sve sto su zadnjih dana i nedelja srali po medijima, mislim da je preko svake granice podiglo nivo nase motivacije. Opet, derbi je to, plus mozda neka sudijska odluka, ali ja verujem u ovaj tim i trenera!
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Everton je usao u nedelju, ali je ubrzo poceo da sepa i da se drzi za nogu. Ne znam da li i dalje vuce povredu ili je dobio neki nezgodan udarac.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.276
Reaction score
18.352
Локација
Kej Republika
Derbi u Kupu. Lepo vreme. Kuva na JNA. Na centru Glodjovic. Spreman za kradju i utesnu nagradu kuravi. Iz tunela izlaze igraci. Krv u ocima. Za dorucak imali sirovo meso. A za njima ide celavi Marko. Ruke stavio u dzepove. Otpozdravlja i smeska se Grobarima. Utakmica pocinje.
Kraj i sami znate. 3:0!!!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Gde nije važan kup, da igramo u flašu Pepsija sa ciganima, važno je!
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Vazura sinoc u Fransu izgleda lepo proslavio osvajanje titule, imao malo problema sa hodom :D
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.725
Ciganima je kup prilika da izvade sezonu i pokazu da su nezasluzeno izgubili titulu (bar tako njihov organ koji jedva lici na mozak rezonuje)

Nama je kup sansa da osvojimo duplu krunu i da zapusimo usta ciganima cetvrti i posledni put ove sezone....ovo je utakmica sezone i moramo da ih pokidamo i stavimo pecat na sve sto smo uradili do sad. Ne smemo ciganima da damo priliku da udahnu moramo do kraja da ih gonimo. Ne sumnjam da ce Nikolic maksimalno spremiti ekipu da dodje do pobede za 90min...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top