Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Dok svakog istrpimo po dve godine, moze biti kasno.
Najgore je sto nam nisu ostavili drugu opciju vec sistemom "kuvane zabe" polako zavrsavaju bolesnu ambiciju da nas zakatance, ili da budemo klub od cije prepoznatljivosti nije ostalo nista, sto mu dodje na isto. Svaki ovakav intervju je novi ekser u kovceg. Domaci talenti su nam nedostupni, strane talente ne zelimo, pa cemo eto dovoditi osrednje stare strane igrace jer smo u takvoj situaciji...alibi u avgustu iznose umesto da odu ako vec ne mogu. Crni djavo neka dodje bar ccemo znati da je crni djavo i da je to to. A ne ovi "nasi" grobari da nas zatrpavaju zive.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.094
Reaction score
15.830
Локација
Храм фудбала
A gdje je godisnji tu je u blizini i regres :D
Zaboli njih kurac, oni su tu dok god je ovih drzavnih inekcija, kad toga nestane onda ce biti bjezanija, a igrom slucaja bas u tom periodu ce biti povezan i staz.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Овај видео треба пуштати у Пиониру пред почетак утакмице Партизана, колико год је потребно пута, све док је фекалија у Светињи које су довукле ову чергарску џукелу, или док се сви скупа не убијемо ако већ другачије не може.
Кад су нам се ономад играчи сликали са цигојнерским грбом у позадини рекоше да то није битно и не значи ништа, кад је наш склоњен са центра било је због пара које ће поклоници клуба дати да преживимо, сад би ваљда могао овај морон из Какња да нам свима донесе по значку па на ревер да закачимо.
Коликим год фекалијама да су нас затрпали, ове наше што ћуте, повлађују или окрећу главу на другу страну су сто пута огавније.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.495
Reaction score
13.539
Локација
tamo daleko...
A ne ovi "nasi" grobari da nas zatrpavaju zive.

"Nas" todoric, koji je spasio njegov Partizan i sada moze mirno da ode u penziju.

Pa sta ceka vise izrod? "Sve se covjek bruka sa covjekom, gleda majmun sebe u zrcalo" - ne znam sto sam bas ovo pomislio. Spasio je Partizan tako sto mu je odsekao obe noge, posle toga je sve islo svojim tokom. Ne brukaju oni sebe, brukaju KKP i navijace.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.179
Локација
ante portas
Na zapadu ništa novo.
Todoric se javio.
Očigledno da se sve opet svelo na čekanje državne milostinje.
Predsednika ni nema, a i šta će nam.
Bolje i magarca da stave nego opet neku igračku spodobu poput Pekovica ili tako neke amze.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ne razumem vas!

Nema više onog SNS napasnika da nas vodi u propast. Mesto predsednika je slobodno i sada ona oštećena strana... ona koja nije moggla da dođe jer je Peković oteo Partizan, može da se ušeta u klub.

Nešto ih ne vidim... možda sam ćorav, blesav, ili je ipak nešto treće u pitanju! Da im se nešto nije desilo!
 

Shata

Početnik
Учлањен(а)
24.03.2011
Порука
45
Reaction score
12
Nekako odgledah ovaj video...ljudi, ovo ne smijemo da progutamo...ne znam kako ali nekakvu reakciju moramo imat jer ovo je dno
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.509
Reaction score
23.375
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Zar u klub nije ušetao batin kum?

Ko je doveo i pregovarao s Mutom, Todorić možda?

Šta radi Iskrin?

Od čuvenog spasa od gašenja 2015, tamo šeta samo onaj koji ima dozvolu.

Hvala im/mu.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Ne razumem vas!

Nema više onog SNS napasnika da nas vodi u propast. Mesto predsednika je slobodno i sada ona oštećena strana... ona koja nije moggla da dođe jer je Peković oteo Partizan, može da se ušeta u klub.

Nešto ih ne vidim... možda sam ćorav, blesav, ili je ipak nešto treće u pitanju! Da im se nešto nije desilo!

To sto sada nema nikog ne potire cinjenicu da je Pekovic bio cirkus. On nas je vodio u propast svojim cinjenem (ili necinjenjem) a sada cekamo da vidimo ko ce da nastavi da nas vodi u istom smeru, jer vidimo da su skretnicari isti... tesko da ima neko kome je krivo sto Pekovic nije i dalje za volanom...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Није нас Пековић водио, не би он знао ни две козе да води и то би за њега био озбиљан мултитаскинг. Он је само свратио да заврши нешто око некретнине.
Али има ко мисли на нас и хвала му што брине. У међувређену можда Тоша још једном спаси свој Партизам
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Lepo sam ja upozorio na vreme. Jbt. da li je realno da sam pogleda/odslusao ovo... Odoh da se ubijem momentalno. Kakav kancer mozga!? Hebeni ciganski smradovi. To je ta renesansa Partizana. Srecno nam bilo.

Ja pogledao bez tona, 10ak sekundi, dovoljno, nemam želudac... kakve su ovo njuške...
Nemoguće, ja i dalje ne verujem.

Naterati OVO da sam pobegne iz kluba.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.196
Локација
Žrnov
Ja nisam gledala... sudeci po vasim komentarima, cini mi se da je bolje da ne pustam klip...
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.409
Reaction score
4.463
Bolje da ne gledas, snimak je esencija ciganske zgadije...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Ne razumem vas!

Nema više onog SNS napasnika da nas vodi u propast. Mesto predsednika je slobodno i sada ona oštećena strana... ona koja nije moggla da dođe jer je Peković oteo Partizan, može da se ušeta u klub.

Nešto ih ne vidim... možda sam ćorav, blesav, ili je ipak nešto treće u pitanju! Da im se nešto nije desilo!

Gazda, ostali su neki drugi ljudi koji nisu trebali..

Pekovic je i onako bio samo marioneta, oni sto su stvarno vodili klub i dalje su tu, povezuju staz samo naravno!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.196
Локација
Žrnov
Ako se ne varam, pricalo se o nekim ljudima iz senke... da je Pekovic eto samo isturen, a da klub vode zapravo neke jake face :buhahanemoj da se bez veze vracamo I da kopamo po postovima...

jednostavno, postoje neke stvari I pojave koje su neodbranjive. jedna od takvih je dovodjenje ovog ciganskog ispljuvka.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Pa Jasmina zar matora kornjaca sa galapagosa i fikus ko povezuje staz ne smetas u jake face pa taj dvojac ni cunami ne bi uspeo da odnese iz Partizana :puke
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.094
Reaction score
15.830
Локација
Храм фудбала
Jel ovaj "nas" pjevac, ili ovaj najvisi veseljak iza?
Fina razdragana druzina.
Slazem se da se posle pravila da je zabranjeno pljuvanje, vredjanje igraca i trenera Partizana doda tacka da to pravilo ne vazi u slucaju pickeciganske obrada.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top